Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89851) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Fizetős alkalmazást valaki íratott már alá a Zipsigner-el?
Vagy ebből gubanc lehet?

#?*@&!

(#89852) kuksa90 válasza zeon.hu (#89851) üzenetére


kuksa90
őstag

Az itt- ott fellelhető, valaha fizetős alkalmazások jelentős része ujraaláírt... Nem frissül, de nem is jogtiszta.
Ha mégis frissítenéd, akkor jönnek az "ütköző aláírású" kezdetű nem települő progik...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#89853) zeon.hu válasza kuksa90 (#89852) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Legálisan, playről vásárolt alkalmazást ( C-Locker) írnék alá.
Ingyenest többet is használok így, de fizetőssel még nem próbáltam.

#?*@&!

(#89854) kuksa90 válasza zeon.hu (#89853) üzenetére


kuksa90
őstag

Szerintem működik, és megragad a jelenlegi verziónál.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#89855) blountex


blountex
senior tag

Egy már megvásárolt appot valahogy átlehet vinni a másik telefonra anélkül, hogy a saját fiókoddal lépnél be és töltenéd le a telefonra?

(#89856) beg válasza blountex (#89855) üzenetére


beg
veterán

Hivatalosan csak fiókkal viheted át. Készül mostanában valami családi koncepció a google-nél, esetleg akkor.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89857) vgyuri válasza blountex (#89855) üzenetére


vgyuri
őstag

Ha a kérdésed első felét elhagyod, akkor fizetős programot szeretnél fizetés nélkül használni: nem lehetséges.

(#89858) kuksa90 válasza blountex (#89855) üzenetére


kuksa90
őstag

Nem, az app a fiókhoz van kötve.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#89859) S e t h válasza adsl (#89739) üzenetére


S e t h
nagyúr

Időjárás idővonal

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#89860) air válasza Bozek (#89843) üzenetére


air
nagyúr

Múltkor már kinéztem, most, hogy megint akciós lett, megvettem.
Tetszik. Talán átszokom az Expense IQ-ról.
De! Hogyan lehet törölni a tizedes helyi értékeket?
Nincs rá semmi szükség. Baromira zavar, hogy plusz két nullát kell írni minden összeg végére.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#89861) SharpSA válasza air (#89860) üzenetére


SharpSA
veterán

Én is az Expense IQ-t használom, kíváncsi vagyok emez miben jobb. Egyáltalán jobb-e vagy csak más.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#89862) air válasza SharpSA (#89861) üzenetére


air
nagyúr

Több benne a riport és a kimutatás.
Mondjuk tranzakció felosztás az nincs benne, pedig használom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#89863) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok

Adott egy mxIIIG eszköz ezt szeretnem telefonról vagy akar pcrol távolról vezérelni.
Próbáltam ezt a webkey progit feltenni látszólag fent van de nem tudok csatlakozni.

Tudtok vki más alternatívát

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#89864) SharpSA válasza air (#89862) üzenetére


SharpSA
veterán

Nekem elég ami az Expense IQ-ban van. Mindent meg tudok nézni, ami kell. Nem tudom mi lehet még több, de akkor nem nézem meg ezt a másikat.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#89865) huliganboy válasza Bandus99 (#89863) üzenetére


huliganboy
addikt

VNC, TEAMVIEWER?

(#89866) Deck


Deck
titán

Ezaz Orbot, Orfox (TOR) nagyon hasznos és egyszerű alkalmazás. Más is használja?

PS5

(#89867) Bandus99 válasza huliganboy (#89865) üzenetére


Bandus99
őstag

Tudatlan vagyok.

Teamviewert használok pc-s környezetben de itt nem sikerül használni.
Felrak valamit android kéri a regisztrációmat be is rakja az elérhető eszközök köze csak éppen a csatlakozás gomb nincs ott .

Vnct kerestem de csak viewert tálaltam servert nem. Vagyis van egy rahedli vnc nevű program de az az igazi 3 színű vnc logó csak a viewernel láttam.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#89868) Karcub


Karcub
senior tag

Tud valaki olyan alkalmazâst,hogy épp mi eszi az adatforgalmat? A 3G watcdog nekem kevés,annâl jobb kéne ha lehetséges.

(#89869) balazsbence


balazsbence
senior tag

Sziasztok!
Tudtok esetleg olyan zenelejátszó alkalmazást ami nem abc sorrendben játssza le a számokat, hanem rendesen egymás után? Nem értem ez miért probléma kb az összes programnál.
Köszi szépen :)

(#89870) punky10 válasza balazsbence (#89869) üzenetére


punky10
addikt

A PowerAmp nem abc-sorrendben játsza.De szerintem azok a playerek, amik tudnak mappát, vagy albumot lejátszani, azok sem.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#89871) Oldman2 válasza balazsbence (#89869) üzenetére


Oldman2
veterán

Mit értesz az alatt, hogy "rendesen egymás után"?

(#89872) beg válasza balazsbence (#89869) üzenetére


beg
veterán

GoneMAD vagy music folder player. Összefoglalóban van link is hozzájuk.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89873) xSide válasza adsl (#89739) üzenetére


xSide
őstag

Morecast, hasonlóan sokmindent kipróbáltam.
Ez vált be előrejelzésre a legnagyobb pontossággal.

(#89874) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok. Nem tudom jó helyre írok-e vagy sem, ha nem majd vki.jelzi.

Adott 1 android 4.1 rendszer tökéletesen működik Novával. Eddig sohasem volt használva net rajta, vagyis csak és kizárólag wifin (úgy most is megy)

A szolgáltatói simhez tartozik net előfizetés is, de nem hajlandó elindulni, azt írja hiba az oldal ...blablabla.

Valami tipp,. hogyan és mit kell elindítani rajta ahhoz, hogy legyen net. (nem szeretném romot újrarakni)

választ :R

(#89875) zeon.hu válasza #73959936 (#89874) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kérdezd a szolgáltató topikjában.

#?*@&!

(#89876) Viktor0610 válasza #73959936 (#89874) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Első körben nézd meg a szolgáltatód oldalát a beállításokat illetően -ajánlott kifejezés Google keresésre: internet beállítás {szolgáltató neve}. ;] Amennyiben nem mész el rajtuk, akkor keress fel egy üzletet, ott 99%, hogy segítenek.
Nem hiszem, hogy ROM-újratelepítéssel megoldódna a gondod.

Samsung Galaxy A54

(#89877) #73959936 válasza Viktor0610 (#89876) üzenetére


#73959936
törölt tag

Köszönöm szépen az apn beállítással (új) elindult... :R

(#89878) gigiradok


gigiradok
tag

Egy ideje észrevettem, hogy a telom felforrósodik (nem az aksinál), mintha valamin nagyon dolgozna. Azt mondták nekem, hogy lehet egy app pörgeti fel ennyire, de fogalmam sincs hogyan tudnám kinyomozni melyik? Létezik erre vmilyen app, amivel ezt ki lehet szűrni?

(#89879) kaciokos válasza gigiradok (#89878) üzenetére


kaciokos
őstag

Ha nagyon pörgeti a procit, valszeg energiaigényes is, és akkor mondjuk egy GSam Battery Monitor-ral ki tudod szűrni.

(#89880) #79335424 válasza Bandus99 (#89867) üzenetére


#79335424
törölt tag

A TeamViewer Quick Support kéne hozzá, de, tudomásom szerint nem kompatibilis. A jelenleg telepíthető Webkey egy új, átdolgozott verzió, ami sajnos, nyomába sem ér a réginek. MiniPC -hez teljesen használhatatlan, mert azok egy előre definiált, -270 fokos elforgatást használnak (TV -n nincs álló nézet). Az új Webkey -ből viszont az elforgatás funkciót is kivették. Most külföldön vagyok, nem tudok küldeni neked régi Webkey -t. Talán más igen.

(#89881) zeorsdfd válasza balazsbence (#89869) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

No, erre én is kíváncsi vagyok, hogy mi az hogy "rendesen egymás után". Mi legyen a sorrend alapja?

(#89882) dokee78


dokee78
félisten

Ez melyik zene lejátszó?
Ha PowerAMP akkor melyik skin?

(#89883) tepenzed


tepenzed
őstag

Srácok a Mr Robot című sorozatban láttam, hogy a csávónak olyan alkalmazás volt a telóján, ami értesítette, amennyiben egy megadott kulcsszóra új találat jelenik meg a googleban (friss hír például).

Létezik ilyen alkalmazás? Beállítanám mondjuk, hogy "new terrorist attack" és jönne a notification amikor friss találat érhető el.

(#89884) atike válasza tepenzed (#89883) üzenetére


atike
nagyúr

Érdekes elképzelés... Gyakorlatban működhet? Egy adott kulcsra van hogy most is több millió találat jön. És egy esetleges új találat nem a lista elején jön... Esetleg úgy tudom elképzelni, hogy egy adott oldalon lehet ilyen... Rss feednél vagy ilyesmi. De globálisan, össz internet vonalon.... Komoly lenne.

(#89885) tepenzed válasza atike (#89884) üzenetére


tepenzed
őstag

speciális keresésnél állítható,hogy egy adott időpontban publikált cikkeket, találatokat listázza, így pl a mai napra lehetne állítani, időrendi sorrendben a google news felülethez hasonlóan,de egyébként inkább hosszabb, ritkább kulcsszavakhoz ajánlott, pl ha egy adott cégnél dolgozol és arról új cikk jelenik meg a neten,stb

[ Szerkesztve ]

(#89886) zeorsdfd válasza tepenzed (#89883) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Talán a Google Hírek appot lehet így konfigurálni; ott lehet kulcsszó alapján hírt gyűjteni pl

(#89887) aprokaroka87 válasza tepenzed (#89883) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

pl egy google custom search jó lehetne

(#89888) Bandus99 válasza #79335424 (#89880) üzenetére


Bandus99
őstag

Szia

Köszönöm szépen kivárom míg hazaérsz.

Az eszköz elvileg meglesz egy ideig meg.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#89889) maestro87


maestro87
őstag

Lassan letelik a két hét ingyenesség a LastPass prémium használatából. Eddig próbálgattam, de őszintén szólva nagyon rossz, vagy csak én nem tudom normálisan beállítani. :F Asztali verzión egyből kitölti a bejelentkezési adatokat a LastPass ha megnyitom az oldalt, androidon meg csak akkor ha rábökök az üres mezőre. Ekkor feljön egy ablak amiben felkínálja az elérhető felhasználóneveket (akkor is ha csak 1 van), ekkor kiválasztom a megfelelőt majd ezután felül - fél képernyőt kitakarva - ki ír egy sort, hogy bejelentkezéshez nyomjak entert. Ha ezt nem teszem meg és visszalépek, akkor egyes oldalaknál már fel sem kínálja a bejelentkezést ha frissítem az oldalt akkor sem. :(
Ráadásul elég sűrűn kéri a mester jelszót is, hiába van beállítva hogy soha se jelentkezzen ki és jegyezze meg a jelszót...
Ez így számomra körülményes és használhatatlan.
Vagy mit csinálok rosszul? Valami plugint fel kell még telepítenem chrome-hoz, hogy használhatóbb legyen?

(#89890) gigiradok válasza kaciokos (#89879) üzenetére


gigiradok
tag

Utánanézek, köszi!:)

[ Szerkesztve ]

(#89891) #79335424 válasza maestro87 (#89889) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mert a LastPass alkalmazással próbálod, nem böngésző beépülővel. Tudomásom szerint Androidon csak Firefox -szal és Dolphin -nal működik. Ezekhez van plugin. A Dolphiné jobb, több beállítást enged. Az otthoni, Androidos miniPC -men automatikusan bejelentkezik és semmilyen weboldalhoz sem kell külön megadnom belépési adatokat. Vagy kitölti, vagy felajánlja a lehetséges accountokat (pl. Google szolgáltatások több fiókkal), vagy egyből be is léptet attól függően, hogy melyik variáció van az adott oldalhoz társítva. Telón viszont úgy állítottam be, hogy böngészőindításonként meg kell adni a pluginnak a LastPass jelszót. Ekkor a plugin ikonja kiszínesedik, jelezve, hogy aktív. Szóval, kb. ugyanúgy működik, mint PC -n.

[ Szerkesztve ]

(#89892) maestro87 válasza #79335424 (#89891) üzenetére


maestro87
őstag

Dolphin-nal sem jön össze, még annyira sem mint Chrome-mal. Egyébként Chrome beépített jelszókezelőjét nem lehet szinkronizálni asztali Firefox-szal, talán az lenne a legjobb? (Chrome-ot nem bírja már a gépem) Vagy pl. Dolphin-nak nincs jelszókezelője? Chrome úgyse tetszik annyira, folyton be kell állítani hogy asztali webhelyet adjon. :) Bár Dolphin meg a Youtube linkeket nem a Youtube alkalmazásban nyitja meg, Youtube alkalmazás meg nem jeleníti meg a hozzászólásokat. :DDD Ááá, szar az egész rendszer, dobom ki. :DDD Miért nem mentem én programozónak... :D Na ezért nem vásárolok én meg egy alkalmazást se, mert mindegyikből hiányolok valamit. :)

[ Szerkesztve ]

(#89893) Quasi_modo válasza maestro87 (#89892) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Na ezért nem vásárolok én meg egy alkalmazást se, mert mindegyikből hiányolok valamit
De erre gondolom büszke vagy.

valami

(#89894) #79335424 válasza maestro87 (#89892) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vagy, csak nem vagy figyelmes. Szerinted, nekem külön gyártottak egy Dolphin -t, amiben működik, amit leírtam?
Youtube appot nem használok, mert médiaplayer -nek adom át a böngészős Youtube linkeket, de megnéztem Dolphinban és a
Settings -> advanced -> more -> open in
listájában szerepel a Youtube, a lehetőségek között pedig az "open in app". Vagy, ez nálad nem működik?

[ Szerkesztve ]

(#89895) LordRajZoL válasza tepenzed (#89883) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

https://www.google.hu/alerts

Google emailt küld.
Ez alapján lehet futattni egy automatizáló ha kell

zZz

(#89896) karldergroße válasza tepenzed (#89883) üzenetére


karldergroße
senior tag

Na ezzel a bejegyzéssel a paranoiás amerikai titkosszolgálat látókörébe kerültél...

(#89897) RAZERXX


RAZERXX
tag

Szép estét !

Nincsen valami megoldás fotó készítésnél hogy bizonyos fotó típusokat csak egy megadott helyre mentse !
Gondom az hogy munkahelyen is kell fotóznom és a magán dolgaim is ott vannak !

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#89898) Viktor0610 válasza RAZERXX (#89897) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én két külön kamera appot (gyári + egy másik) használnék, az egyikben átállítanám a mentés helyét. :)

Samsung Galaxy A54

(#89899) maestro87 válasza #79335424 (#89894) üzenetére


maestro87
őstag

Youtube-ot annyira még nem néztem csak múltkor írta itt valaki, hogy nem működik benne. Holnap jobban letesztelem lastpass-szal is. De amúgy neked nem ios-ed van? Mert tudtommal nem tökéletesen egyformán készítik rájuk az appokat...

Quasi_modo: Mármint arra, hogy a fizetős alkalmazások többsége is szar valami lényeges dologban? Erre a fejlesztők lehetnek "büszkék", nem én. Csak példaképpen 2 hétig próbálgattam az itt ajánlott és kis vihart kavart kb 5 db ebook olvasót, hát azt kell mondjam eddig mindet töröltem. Google fotóktól is jelenleg herótom van, hogy a szépen mappákba rendszerezett fotóimat leszarja, idő szerint ömlesztve rendezi. Mondjuk ennek még nem néztem utána tüzetesebben, de szerintem marad a mappából való megnyitás.
Tehát akkor miért is vásároljam meg a rosszat??

[ Szerkesztve ]

(#89900) punky10 válasza maestro87 (#89899) üzenetére


punky10
addikt

Somatom meg az IOS... :D
Megnézném,meddig viselnék el egymást... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.