Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89151) kuksa90 válasza Sir Sparrow (#89150) üzenetére


kuksa90
őstag

Pédául itt, de ha beírod a barátunkba: avast old apk lesz még pár hely.

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#89152) kaciokos válasza Sir Sparrow (#89150) üzenetére


kaciokos
őstag

És miért pont az előzőt? Mi baj a legfrissebbel? Csak mert egy biztonsági programnál a frissességet én fontosnak tartom.

(#89154) maestro87


maestro87
őstag

Összefoglalóba beírhatná a topic gazda, hogy a LastPass csak prémium tagsággal használható, egyébként be sem jelentkezik. Így nálam a LastPass kiesett mint jelszókezelő. :(((

(#89155) Ádyka


Ádyka
őstag

Sziasztok!

Létezik-e olyan kamera app androidra ami mondjuk spontán készít képeket?
Tehát pl be lehet állítani, hogy 8 mp-enként lőjön képeket, vagy 1 óra alatt spontán készítsen 400 képet, úgy, hogy a teló le van rakva fixen és hozzá sem nyúlunk ez alatt az idő alatt.
Aztán az elkészült képekből lehtne válogatni amik jól sikerültek.
Köszönöm

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#89156) Quasi_modo válasza Ádyka (#89155) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

400 képhez nem árt némi szabad háttértár sem...

valami

(#89157) Viktor0610 válasza Quasi_modo (#89156) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem írta, hogy nem rendelkezik pl. 200 GB-os micro SD-kártyával. ;]

Én valami timelapse programot keresnék a Playen. :)

(Hogy válaszoljak is. :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#89158) 1egaly válasza 1egaly (#89132) üzenetére


1egaly
aktív tag

erre?
Vki?

(#89159) galaxys80 válasza maestro87 (#89154) üzenetére


galaxys80
veterán

Ez biztos? Csak, mert én IOS-on gond nélkül használom az ingyenes verzióját.
Droidon még nem próbáltam ki.

(#89160) Ádyka válasza Viktor0610 (#89157) üzenetére


Ádyka
őstag

Gyerekek 400 kép az mitől lenne olyan sok?
10 Mb/képpel számolva is csak 4 Gb. Ehez még SD kártya sem kell a legtöbb telóban...... :F

[ Szerkesztve ]

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#89161) Viktor0610 válasza Ádyka (#89160) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak trollkodtam kicsit a Quasi_modo által felvetettekre. :D

Válaszoltam. Kerestél olyan programot? :P

Samsung Galaxy A54

(#89162) Ádyka válasza Viktor0610 (#89161) üzenetére


Ádyka
őstag

Köszi, az első találatot próbálgatom... nem sok sikerrel.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#89163) Quasi_modo válasza Viktor0610 (#89161) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Na jó, ha nálam van 4GB szabadon akkor már örömködés van. (bármekkora tárat képes vagyok telerakni játékokkal meg a zenéimmel)

valami

(#89164) Bozek válasza Quasi_modo (#89163) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem azért van annyi. Mondjuk sokkal több nincs, hiába van 128 GB-os memóriakártya a telefonomban. :D

(#89165) Alone50 válasza Ádyka (#89155) üzenetére


Alone50
csendes tag

Talán ez.

Alapvetően mozgásra rögzít, de ha az érzékenységét leveszed, be tudsz állítani ciklikus rögzítést is. Asszem...

(#89166) aprokaroka87 válasza Ádyka (#89155) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát taskerral vagy e-robottal elvileg meglehetne oldani... szerintem

(#89167) Viktor0610 válasza 1egaly (#89132) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a WidgetLockert ajánlanám.
De a gyárihoz képest mindegyik lassabb, így én nem cseréltem le hosszabb távon sosem. :)

Samsung Galaxy A54

(#89168) maestro87 válasza galaxys80 (#89159) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem kiírta hogy az ingyenesség csak az asztali verzión érvényes, váltsak prémiumra ha szeretném használni mobil eszközökön is. De valaki más is írta ezt google play-en az értékeléseknél.

(#89169) Jb001


Jb001
tag

Sziasztok!

A következő, címtár- (névjegy) problémával küzdök már régóta (lehet a romom a hibás, majd megmondjátok - remélem):

2 gmail fiókot használok, egyik céges, másik magán, a saját telefonomban látnom, kezelnem kell mindkettőt (ill. van egy céges teló amiben logikusan csak a cégeseket szeretném "láttatni").

Ha pl. új számról hívnak, el szeretném menteni, rákérdez hogy melyik fiókba akarom: a "gmail"-fiókba vagy a "gmail" fiókba?
U.ez a helyzet ha megnézek egy névjegyet, hova sikerült elmenteni: az egyik a "gmail" fiókban van, a másik a "gmail" fiókban... szuper...

Ez így elég vicces mert soha nem tudom melyik-melyik, céges kontaktot mentek a magán fiókba és fordítva, amikor pedig a másik céges telón keresem a számot persze nincs meg mert abban a magán számaim direkt nem látszanak, szóval agyrém.

El lehet nevezni a telefonban valahogy a gmail fiókokat vagy van erre vmi okos megoldás?

Telefon: HTC One X+, rom: Venom ViperX+

Köszi előre is!

(#89170) Sir Sparrow válasza kuksa90 (#89151) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

Köszi! :R Persze ismerem a google-t :P és találtam is jó pár apk-t, ...csak megbízható oldalról szeretném leszedni, nem olyanról, ahol esetleg nem eredeti Avast.apk van hanem vmi buherált és végül többet ártsak vele, mint amennyit használna.

Ha az általad linkelt oldal biztonságos ilyen szempontból és van tapasztalat (?), akkor már töltöm is, és akkor lehet később majd mást is erről az oldalról szedek, ha vmi hasonló problémám lenne...

kaciokos: Azért az előző verzió, mert a mostaniban nem működik nálam a tűzfal rész (pedig van root) és emellett teljesen új arculatot kapott, ami szintén nem tetszik, így inkább a régi. Egyébként nem teljesen fair, ahogy a programot az avast a playen a képernyőképein szerepelteti, mert még a régi arculat képei vannak fent, pedig elég nagy változás történt és azóta eltelt egy kis idő mivel dec.21-ei a frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#89171) DaDa válasza Jb001 (#89169) üzenetére


DaDa
senior tag

nem találtam semmi infót de nekem LG G4 Android 6.0-án alapból alárakja az email címet így tudom melyikbe mentem. Nincs frissebb ROM a telódra?

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#89172) Oldman2 válasza DaDa (#89171) üzenetére


Oldman2
veterán

Én még nem találkoztam olyan ROM-mal (bár jó pár androidos telóm volt és van), amiben ne úgy lett volna, hogy az adott Google emailcím azonosítja a fiókot a névjegyek között.

(#89173) tomy86


tomy86
addikt

Valaki találkozott már olyannal, hogy a telefonon csak a google alkalmazások nem tudnak a netre csatlakozni (Play, Könyvek, Gmail, stb)? Minden más, netet igénylő program hibátlanul működik.
A tulaj elmondása szerint valamelyik játék feldobta neki a szokásos, hú de vírusos a telefon és tönkremegy az akku vagy hasonló szöveget. Egy egész oldalas szöveg volt, ami a vissza gomb megnyomására sem tűnt el. Persze "okosan" rákattintott, ez elvitte egy facebook oldalra, ahol megint rákattintott valamire, majd újraindította a telefont. Na azóta panaszkodik minden google alkalmazás, hogy nincs kapcsolat, próbálkozzon újra. Bocs a zavaros leírásért, de csak ennyit tudtam kiszedni belőle. A telefon nem rootolt.

(#89174) vadorzó válasza karamblo (#89065) üzenetére


vadorzó
aktív tag

iRoot is Kingroot-ot használ, én mindent le tudtam vele szedni, csak utána maga a Kingroot lett levakarhatatlan.

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#89175) vadorzó


vadorzó
aktív tag

Tárcsázó alkalmazást (androidra) tudnátok ajánlani, plz? (Ami jó, megbízható, gyors, stb.)

[ Szerkesztve ]

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#89176) aprokaroka87 válasza vadorzó (#89175) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én az exdialert használom...nekem bevált

(#89177) vadorzó válasza aprokaroka87 (#89176) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Az nem az, amihez kell egy másik alkalmazást is telepíteni? (vmi contact apk-t asszem???)

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#89178) aprokaroka87 válasza vadorzó (#89177) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

nem
tartalmazza a tárcsázot is és a telefonkönyvet is egyben

(#89179) vadorzó válasza aprokaroka87 (#89178) üzenetére


vadorzó
aktív tag

kösz, megtekintem.

Szerk.: kommentben meg írja vki, hogy időkorlátos, erről tudunk vmit?

[ Szerkesztve ]

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#89180) mobilizmo válasza vadorzó (#89175) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Én ezt használom elég régóta. Van ingyenes verzió is belőle, ki tudod próbálni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#89181) vadorzó válasza mobilizmo (#89180) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Jónak tűnik, köszi.

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#89182) kuksa90 válasza Sir Sparrow (#89170) üzenetére


kuksa90
őstag

A linkelt oldalról már szedtem le több apk-t (víruskergetőt sosem), de soha, semmivel nem volt problémám.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#89183) Sir Sparrow válasza kuksa90 (#89182) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

Rendben, akkor megpróbálom. Köszönöm! :R

(#89184) #79335424 válasza 1egaly (#89132) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha nem használsz "külsős" VOIP alkalmazást, akkor sztem a C-Locker pro nagyon jó lockscreen alkalmazás.

Pitepeti71:
Használj olyan lejátszót, ami támogatja az SMB -t! Pl. a BS Player -t, vagy Kodit.

maestro87:
Ez, így, ebben a formában nem igaz. Több, mint egy hónapja lejárt a prémiumom és a Dolphin -ban most is működik a LastPass kiegészítő. Úgy tudom, hogy egy droid és a szerver között pár hónapja free lett a szinkron. De, attól, hogy nem szinkronizál, még működik. Két hétig teljes funkcionalitással működik a free. PC -n töltsd fel a jelszavaidat! Két hétig szinkronban lesz minden droidod. Utána pedig bejelentkezés előtt pipáld ki a "Helyi bejelentkezés kényszerítése" opciót! Az űrlapkitöltés és a beléptetés így is működik. Az adatbázishoz pedig webes felületen is hozzáférsz.

(#89185) Shark0


Shark0
újonc

Sziasztok!

Olyan alkalmazásban tudtok segíteni, ami egy hívás közbeni újabb hívást nem teljes képernyőre dobja ki a telefonra? Mert szeretném látni az éppen aktuális beszélgetést, de mikor hívásvárakoztatással beesik egy másik hívás az kitakarja az egész képernyőt. :(

Több hívás egy képernyőn.... találkoztatok már ilyennel? :)
Android 5.0 LG telefon

Előre is köszönöm a segítséget!

J.

(#89186) dlaj


dlaj
őstag

Egy régebbi Chrome verziót használok (használnék), de sajnos a Play állandóan lefrissíti nekem. Természetesen az automatikus frissítés ki van kapcsolva.
Tud nekem valaki ötletet adni, hogyan oldjam meg, hogy ne frissítsen? :R

(#89187) aprokaroka87 válasza dlaj (#89186) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

nállam ugyanezt a Play Játékokkal játsza el....De csak akkor ha elinditom a Play Áruházat

Mondjuk volt már rába... mert a tűzfal blokkolta :D

(#89188) #79335424 válasza Shark0 (#89185) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nehéz ügy. Hivatalosan az Android nem nagyon enged beavatkozási lehetőséget a hívásfogadó kezelőfelület működésébe.

(#89189) tybsen válasza beg (#89131) üzenetére


tybsen
addikt

Kicsit megkésve reagálok… Persze teljesen igazad van, én is így látom, csak nyilván kényelmetlenséget okoz. ott rontottam el a dolgot hogy annak idején a szinkronizálandó fényképek méreténél teljes méretet állítottam be, ezért telt be a tárhelyem, csak már későn vettem észre.. Ráadásul az ajándék tárhelynek köszönhetően nem 15 GB-nál hanem 25 GB-nál lett ez nyilvánvaló.. Aztán persze már átállítottam, hogy "csak" jó minőségben töltse fel a kamerával készült képeket, de nyilván nem lehet ezt a már szinkronizált képekre visszamenőlegesen megcsinálni. :(

Más fájlok nem nagyon vannak, Google driveban néhány dolog de azok sem túl méretesek.

Igazából megoldás csak az van hogy törlöm a régi képeket hogy 15 GB alá csökkenjek. csak persze nem nagyon akartam törölni ezeket a képeket (bár persze semmi fontos, emlékek csak). vagy még azt lehetne hogy letöltöm eredeti méretben majd feltöltöm "normál" minőségben , de ez nagyon macerás/időigényes és nincs kedvem ezzel bajlódni.

Szóval ezért van olyan érzésem hogy persze nagyon klassz hogy kaptam 10 GB tárhelyet egy évre.. ha a 15 GB-nál veszem észre hogy betelt a tárhely akkor kevesebbet kellett volna törölni a régi fényképekből. persze user error legközelebb okosabb leszek. :)

Amíg meg nem törlöm ezeket a képeket addig meg fizetem a 2 €-t havonta a 100-as tárhelyért.

Esetleg ha van valami ötleted hogy hogyan lehetne a feltöltött képeket gyorsan leszedni és visszatölteni "normál" méretben ( ami a Google által korlátlanul rendelkezésre bocsájtott tárhelybe számít bele ), akkor szívesen fogadom :R

[ Szerkesztve ]

(#89190) #79335424 válasza tybsen (#89189) üzenetére


#79335424
törölt tag

Miért kell átméretezned? Majd a Google átméretezi. Én nem használom, de sztem csak át kell tenned a képeket a Google fotókba és kész. Tárhelynöveléshez meg csinálhatsz másik fiókot is. Konvertálni pedig sztem felhőben is lehet. A Drive -hoz sok segédalkalmazás kapcsolható.

[ Szerkesztve ]

(#89191) #79335424


#79335424
törölt tag

Ahogy az várható volt, Ghisler úr gyorsan reagált a problémára. TotalCommander 2.72 -ben kijavította a root használati hibát. Teszteltem, működik.

(#89192) kuksa90 válasza dlaj (#89186) üzenetére


kuksa90
őstag

A zipsigner nevű appal újra aláírod a megfelelő verziót, és nem akar frissíteni...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#89193) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet letölteni a promócióban szereplő ingyenes játékokat amazonról, amik időről időre ingyenesek?
Hiába megyek a képre rá, az undergroundban is és a sima amazon appban se jelenik meg semmi se.
kép1 kép2
Köszönöm a választ! :)

(#89194) tybsen válasza #79335424 (#89190) üzenetére


tybsen
addikt

Először is köszi hogy végigolvastad ezt a hosszú hozzászólást :)

A Google drive nem telt be, ott jelenleg 15 GB tárhelyből 1,3 GB tárhely foglalt..( illetve most éppen 100 GB-ból ugye, mivel hozzá vásároltam tárhelyet).

Korábban úgy volt hogy volt összesen 15 GB tárhely. ez megoszlott a google drive és a fotók meg az e-mail mellékletek között. (Ehhez kaptam én egy éve 10 GB ajándék tárhelyet amit egy évig használhattam, aztán elvették.)

Aztán jött a nagy bejelentés, hogy a Google fotók korlátlan tárhelyet kaptak amennyiben nem eredeti hanem csak "normál" felbontással töltődnek fel automatikusan a képek. a Google drive pedig azt hiszem kapott külön 15 GB tárhelyet (na szerintem ezért van nekem jelenleg ott 15 GB ból 1,3 GB szabad hely feltüntetve).

Mivel én sajnos évekkel ezelőtt úgy állítottam be, hogy minden kamerával készült fénykép eredeti méretben töltődjön fel automatikusan a Google fotók közé, Így sajnos elértem az annakidején ingyen adott 15 GB-os keretet illetve az ajándékba kapott 10 GB-ot is betöltötték ezek az eredeti méretben automatikusan feltöltődött képek...

Amikor megjelent az új Google fotók a korlátlan tárhellyel akkor állítottam át a feltöltendő képek méretét , de ez már persze késő bánat volt mert időközben már elértem a 25 GB-ot is.. :(

Alapvetően nincs szükségem tárhelyre mert csak a fényképek mennek fel a felhőbe és azok ugye a jelenlegi beállítások mellett nem foglalnak helyet. Illetve van egy másik fiókom is, ott rengeteg szabad hely van.

A problémát az okozza hogy a megtelt tárhely miatt nem tudom a levelezésemet sem használni mivel az email mellékletek is ebbe a korábbi 15 GB tárhely beszámítanak bele.

Nem tudom hogy mennyire érthető így a dolog, mindenesetre valahogy a korábban automatikusan feltöltődött teljes méretű fényképeket kell törölnöm hogy felszabaduljon hely. jelenleg 25 GB felett foglalt és 15 alá kellene mennem valahogy.

Mondjuk azt még mindig nem értem hogy a Google drive 13,7 GB szabad tárhelyét miért nem használhatom e-mail mellékletekre meg a korábban teljes méretben feltöltött képekre? :F

(#89195) aprokaroka87 válasza tybsen (#89194) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

mondjuk én már azt sem értem hogy mi értelme van külön kezelni az ilyen dolgokat

(#89196) #79335424 válasza tybsen (#89194) üzenetére


#79335424
törölt tag

Eltávolítani sokféleképpen lehet. Én csinálnék egy új fiókot és oda vinném át a képeket közvetlen (drive -ból, drive -ba) másolásos módon.

(#89197) tybsen válasza aprokaroka87 (#89195) üzenetére


tybsen
addikt

Ezt hogy érted?

Somatom: nagyon szépen köszönöm a tippet :R :R nem tudom, hogy ez hogyan valósítható meg, de körbenézek. Köszi mégegyszer. Szerk: jaaa értem, megosztom a képeket, átemelem az új drive-ba és kész. Köszi!! :)

[ Szerkesztve ]

(#89198) #79335424 válasza tybsen (#89197) üzenetére


#79335424
törölt tag

Símán. Többször másoltam már drive -ból, drive -ba. A Gdrive sokkal többet tud, mint amit általában a userek gondolnak róla. Sztem nem ártana egy kivesézős cikk a témáról.

(#89199) kuksa90 válasza #79335424 (#89196) üzenetére


kuksa90
őstag

Áthelyezéses módon is működik... ;)

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#89200) #79335424 válasza kuksa90 (#89199) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez egyértelmű, de akinek fontosak az adatai, az nem csinál áthelyezést, hanem másol és utána töröl.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.