Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90151) KurtCobain válasza #79335424 (#90145) üzenetére


KurtCobain
őstag

Nálam ugyanezzel a megoldással megy CM12.1-en.

Mmm'kay?

(#90152) Daemos válasza sbwolf (#90115) üzenetére


Daemos
tag

Köszönöm szépen, el nyerte tetszésem :D Sok mindent lehet benne állítani, nekem is fekete a felső státusz sáv...

Van külön fiókod amivel menti a személyes dolgaid. Hál istennek nincs benne reklám, vagyis nem erőszakoskodik vele, felhasználók által töltött témákat is le lehet szedni :)

Még1x thx. :R

(#90153) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok.

Eddig egy WP volt a főtelefonom és most visszaváltottam droidra és van egy komoly gondom. A WP esetében mindig azonnal érkeztek a leveleim mind outlook s a gmail felületről. A droidon az outlook levelek szintén szinkronban megérkeznek a windowos telóval, ellenben a gmail levelek vagy késve vagy egyáltalán nem futnak be, max ha én kérek szinkronizációt. A telefon egy HTC Desire 626.

Mit és hol kellene beállítanom hogy a gmailes leveleim is időben érkezzenek?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#90154) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
ilyesmivel tapasztalatok, vélemények, ötletek? A teló topikjában már kérdeztem, gondolom azért nem válaszolt senki, mert nem használják.

Maine coon

(#90155) #79335424 válasza Bogyi007 (#90153) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem nem tudjuk. Régebben ezzel nem volt gond, de az utóbbi időben többen is tapasztalták a jelenséget. Reméljük, hogy a Google mihamarabb tesz valamit az ügyben!

(#90156) Shia-ko


Shia-ko
aktív tag

Hali,

olyan progit keresnék (nem lolipopora), ami pl. videó beszélgetés alatt, vagy elindítása után zárolná az érintőképernyőt, de pl. a beszélgetés/kép kapcsolat fenn maradna, majd természetesen kikapcsolható lenne.
Nem tudom létezik-e, de nagyon örülnék neki.

Köszi

Üdvözlettel: Gabi

(#90157) #79335424 válasza Shia-ko (#90156) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az E-Robot tud ilyet, de azt nem tudom, hogy kell -e hozzá root.

(#90158) sayCet


sayCet
aktív tag

Olyan appot keresek, amivel keresni tudok kiterjesztesekre. Pl. mp3, es ezeket csoportosan atmozgatja egy kulon mappaba. Letezik ilyen? :D

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#90159) mclaren777


mclaren777
senior tag

Melyik a legjobb program androidra amibe részletesen beleírhatnám mennyi pénzem van, az összes kisebb-nagyobb kiadásom, bevételem és látnám hol "folyik" a pénzem?

Legjobb lenne magyar nyelven, ingyenesen és PC-vel való szinkronizálási lehetőséggel de nem feltétel.

(#90160) totron


totron
addikt

PPP dialer kerestetik, akár kábeles, akár BT általi, tehát a net teló -> tablet irányba folyna. Wi-fi nem játszik, PPP Widget nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#90161) Bozek válasza sayCet (#90158) üzenetére


Bozek
nagyúr

Solid Explorer tudja a keresést (meg szerintem a legtöbb fájlkezelő), utána meg kijelölöd az összeset és átmásolod.

(#90162) air válasza mclaren777 (#90159) üzenetére


air
nagyúr

Jelenleg a Money Wiz 2-t tesztelem, és az Expense IQ-t használom több mint egy éve.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90163) ignisz


ignisz
senior tag

Megbízható, alakítható screen lock alkalmazást keresek. Minden segítséget köszönök.

(#90164) Bozek válasza air (#90162) üzenetére


Bozek
nagyúr

És mik a tapasztalataid? Én MoneyWiz 2-t használok egy ideje, de ez az Expense IQ se tűnik rossznak a képek alapján.

(#90165) air válasza Bozek (#90164) üzenetére


air
nagyúr

Nekem az E IQ átláthatóbb, kevesebb érintés kell a bevitelhez és a szerkesztéshez, szememnek jobban tetsző a kinézete, viszont kevés benne a riport, kimutatás.
Az MW2-öt legalább 1 hónapig használom párhuzamosan, hogy legyenek benne adatok, amikből lehet riportolni, aztán majd meglátjuk.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90166) spiritex válasza ignisz (#90163) üzenetére


spiritex
veterán

Nagyon sokfélét kipróbáltam már, ennél maradtam, mert ez a legjobb szerintem: [link]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#90167) ignisz válasza spiritex (#90166) üzenetére


ignisz
senior tag

Köszönöm, kipróbálom.

(#90168) tomy86 válasza #02683648 (#90143) üzenetére


tomy86
addikt

TV Go egy érdekes találmány. Attól is függ, hogy milyen eszközön akarod használni. Kínai cuccokat például akkor is rootoltnak írja, ha nem az. Wayteq tabomra is azt írta gyári rom esetén, hogy rootolt. Ezek után próbálkoztam a root - xposed - rootcloack kombóval, de az sem működött. Végül a build.propban átírtam a tab típusát Sony Tablet S-re + unroot és így hajlandó működni custom romon is. Ez mondjuk 4.4.4 alatt, de nem hiszem, hogy 5.1 alatt jobb lenne a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#90170) tegbashar


tegbashar
tag

App update után kaptam még egy képernyő"zárat", amit nagyon nem szeretek.
Az ES file explorerre gyanakszom, tévedés lehetséges.
A feloldásán kívül nincs lehetőségem semmi forrás vagy beállítás elérésre. Minden alkalommal a záró képernyő feloldása után beugrik, majd feloldás után ismét a záró képernyő. Bosszantó nagyon.
Aki felismeri a képen, hogy mi ez és tudja is miképpen lehet kikapcsolni, kérem jelezze:
Ez az

Ezek az appok vannak telepítve:
Swift wifi,Aldiko premium, AIreader, Chrome, g-dokumentumok+táblázatok, EBookDroid, ePUB Converter, ES File Explorer, Facebook+messengere, MX player, Timely, Vuze

[ Szerkesztve ]

(#90171) air válasza tomy86 (#90168) üzenetére


air
nagyúr

WayteQ tab nem rootolt alapból?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90172) tomy86 válasza air (#90171) üzenetére


tomy86
addikt

Nem. Legalábbis a 700qci típusú selejt nem volt. A gyári romot rootolnom kellett, hogy rootot igénylő alkalmazásokat futtatni tudjak.

(#90173) beg válasza tegbashar (#90170) üzenetére


beg
veterán

Ez nem az ES, hanem out bal felül kikandikáló battery doctor/saver akármi vagy a mellette lévő. Azok mik?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#90175) beg válasza #20749568 (#90174) üzenetére


beg
veterán

Ja, hála az égnek nem ismerem ezt a sztereó akksi kijelzést :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#90176) Viktor0610 válasza beg (#90175) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak akkor vált sztereóba, mikor feltöltött 100%-ra.

Szerintem kifejezetten jó ötlet. látod, mikor fejezte be a töltést. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#90177) #02683648 válasza tomy86 (#90168) üzenetére


#02683648
törölt tag

Üdv,
Motorola telről van szó. A build propot milyen elérési úton találom meg a telefonon belül?
Lehet h ez lehet a probléma mert amióta cianogén van rajta, a win is a motorolás típusszámot (XT1524?) írja ki usb-n csatlakozáskor és nem a tel nevét mint korábban.

(#90178) tomy86 válasza #02683648 (#90177) üzenetére


tomy86
addikt

Elérés: system/build.prop
Abban van egy olyan sor, hogy ro.product.model="eszköz neve" és ezt kell átírni egy olyan típusra, amit a TV Go támogat. Pl Samsung S4 minire: ro.product.model=GT-I9195. De nem biztos, hogy nálad is ez a hiba, bár egy próbát megér. Ja, és még ez után is kellett az unroot.

[ Szerkesztve ]

(#90179) Shia-ko válasza #79335424 (#90157) üzenetére


Shia-ko
aktív tag

köszi, nézem :)

Üdvözlettel: Gabi

(#90180) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok.

Mobil adathasználat infót hogyan lehet törölni vagy nullázni 5.1 rom alatt ?
(nem korlátozni!)

:R

(#90181) kaciokos válasza #73959936 (#90180) üzenetére


kaciokos
őstag

Tudtommal gyárilag sehogy, és úgy sejtem, root nélkül nem lehet.

(#90182) #73959936 válasza kaciokos (#90181) üzenetére


#73959936
törölt tag

:(

(#90183) beg válasza #73959936 (#90182) üzenetére


beg
veterán

A gyári beépített csak a beállított ciklus vége elérése után nullázódik. Esetleg egy 3g watchdog-ot felthetsz mérőnek, azt tudod időközben is nullázni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#90184) #73959936 válasza beg (#90183) üzenetére


#73959936
törölt tag

A gyárit szerettem volna.... :B

:R

(#90185) nfsu17


nfsu17
veterán

Sziasztok.

Alig 2 nap alatt 2x hívtak valami elfuserált számról.
Pontosabban csörgettek.
A számom ezer éve ua, úgyhogy azt gondolom valahonnan kikerült a számom. Pl. egy feltört google fiók, vagy egy már nem működő voip szolgáltató kedveskedik így, nem tudom.
Gyanítom hogy ezentúl minden napra jut majd egy hívás.

Annyi lenne a teendőm, hogy a megfelelő progival az összes külföldi számot tiltsam. Mindet. A kivételek közé meg be kell tenni egy 06*-al kezdődő sort.
Gondolom.

Létezik ilyen?

2398546079
213654035206

Mint látjátok nincs értelme ezeket egyesével blokkolni, mert minden nap más.

Köszi.

(#90186) vadorzó


vadorzó
aktív tag

Üdv.

Azt hogy tudnám kideríteni, hogy melyik alkalmazás ír rendszeresen a kártyámra "adups" nevű kéretlen - nyilván adware - fájlt?
Létezik erre valamilyen alkalmazás?

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#90187) beg válasza nfsu17 (#90185) üzenetére


beg
veterán

Ingyenesből a Calls Blacklist-et javaslom, megadhatsz egy prefixet (Blocking numbers by prefix ("Begins with" option))

Fizetőkedv és root esetén a Root Call Blocker verhetetlen. ( Ország hívószám, vagy körzetszám blokkolása opció)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#90188) Shyciii


Shyciii
veterán

Sziasztok. Tud valaki olyan programot, hogy a mobil kamerájával lefotózok egy webes linket, és ő ezt bescanneli, majd megnyitja a mobil böngészőjével?
Sok linkkel kellene dolgoznom, ami doksikban van leírva, ráadásul hosszúak is, és elég maceréns ezeket mindig beolvasni.

(#90189) csadi0011 válasza Shyciii (#90188) üzenetére


csadi0011
őstag

Nem teljesen értem mire gondolsz. Próbáld ki ezt: Google Goggles.
Ha nem ilyet kerestél, akkor félreértettelek.

(#90190) #73959936


#73959936
törölt tag

Meg tudná valami mondani, mit jelent az értesítési intéző alkalmazás ?

(mire való ?)

(#90191) Shyciii válasza csadi0011 (#90189) üzenetére


Shyciii
veterán

Elvben ez a program is jó lenne, de sajnos hibásan ismeri fel a webes linket, és kihagy belőle karaktereket.

Egész pontosan azt szeretném, hogy látok a monitoromon a böngészőben egy megnyitott oldal linkjét (tudod http://www.valami.hu). Ezt a mobion egy alkalmazással felismertetném, és megnyitná a mobil böngészőjében, tehát megspórolnám, hogy én kézzel bepötyögjem amit a monitoron látok linket.

(#90192) csadi0011 válasza Shyciii (#90191) üzenetére


csadi0011
őstag

Hálózaton keresztül kiküldeni ? Pl Pushbullet.

Ha erre nincs lehetőség, akkor böngészőben egyszerű még egy olyan bővítményt letölteni, ami a linkekből QR kódot generál. Azt elég gyorsan fel tudja ismerni a telefon. Nem böngészőben megnyitott doksiknál mondjuk nem tudom, hogy ezt meg lehet-e csinálni.

(#90193) Shyciii válasza csadi0011 (#90192) üzenetére


Shyciii
veterán

Hálózaton kiküldés sajni nem megy, mert a számítógép és a mobil is teljesen más hálózaton van.
QR code lehet alternatíva, ha nincs más, de kihagynám azt a lépést, hogy QR code-ot csináljon belóle, és úgy olvastatnám be. Amúgy reménykedtem, hogy a QR code olvasól nem csak QR code-ot tudnak beolvasni így, hanem talán sima http-s linket, de sajni nem :(

(#90194) csadi0011 válasza Shyciii (#90193) üzenetére


csadi0011
őstag

Hát akkor hálózaton ami még szóba jön: Email, önmagadnak üzenet üzenetküldő alkalmazásokkal (viber, facebook, hangouts), de talán van lehetőség interneten keresztül küldeni linket. Nem ugrik be, de volt valami ilyesmi asszem.
Telefonon Chrome böngészőt használsz?

QR kóddal mi a baj? Gyorsabban és biztosabban felismeri, mint a linket. A chrome bővítmények meg gyorsan legenerálják.

(#90195) kuksa90 válasza Shyciii (#90193) üzenetére


kuksa90
őstag

Emlékeim szerint a Google Fordító alkalmazás felismeri a linkeket...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#90196) Shyciii válasza csadi0011 (#90194) üzenetére


Shyciii
veterán

csadi0011

Chrome alapú RSBrowser-t használok mobilon. Ez kifejezetten Snapdragon procis telefonokra van optimalizálva.

kuksa90

Kipróbáltam, és sajni nem az igazi. Pl a linkekből kiszedni az egyenlőségjelet, vagy az és jelet, meg a kipróbált linknél 2db space-t is belerakott egy karaktersorozatnál, szal kicsit sokat hibázik sajni.

(#90197) FrezeR válasza nfsu17 (#90185) üzenetére


FrezeR
senior tag

Engem is hívott az utóbbi szám tegnap. Ez valami pénzlehúzós dolog ha pl. visszahívod, akkor megeshet, hogy nullázza a számládat, vagy rátol egy nagyobb összeget. Szóval tiltsd le, töröld ki, égesd fel a helyét a számnak :)

(#90198) F.E.K.. válasza Tesztelo.hu (#90142) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Például: sms to text.

Kiexportálod az egyiken, a txt-t átviszed a másik telefonra ott import (hozzáadja a meglévőkhöz).

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#90199) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

letezik olyan app amivel kimeno hivast tudnek rogziteni?(bankkal valo kommunikacio ha mar ok rogzitik szeretnem en is...)

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#90200) Probert75 válasza dellfanboy (#90199) üzenetére


Probert75
addikt

ACR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.