Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90352) batai15 válasza #20749568 (#90351) üzenetére


batai15
félisten

Nem segít.

(#90354) gyuri81


gyuri81
veterán

Nem tudjátok véletlen hogy a Light Manager alkalmazás miért nem működik? Meg se nyikkan a led!

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#90355) #79335424


#79335424
törölt tag

(#90356) Viktor0610 válasza #79335424 (#90355) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs rá alternatíva? :F

Samsung Galaxy A54

(#90357) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok.

Facebook messenger nem tudjátok hol tárolja az értesítési hangokat?
Van benne egy hang, amit szeretnék beállítani normál sms hangnak, de sehol sem találom a telefonon, csak a fb messengeren belül. :R

üdv

(#90358) Maxximus válasza #79335424 (#90314) üzenetére


Maxximus
őstag

Kösz,akkor ebben előrébb van az apple.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#90359) alec.cs


alec.cs
tag

Sziasztok!

Milyen vírusellenőrző, illetve karbantartó applikációt javasolnátok?

Adott egy Androidos tablet. A felhasználója a Facebookon egy linkre kattintott, mely a
http://m.gfghdx.com oldalra vezette a tablet böngészőjét

Ott, azon a weboldalon azt írta ki, hogy vírusos lett a tablet és egy vírusirtó letöltése szükséges.

Ezt írta ki:
"LETÖLTÉS SZÜKSÉGES
Kérjük, töltse le az Antivirus applikációt, hogy eltávolitsd a Tapsnaket a készülékedről
...

Vírus eltávolítása most"

A felhasználó megijedt és rákattintot a letöltésre. Utána egy ablakban egy telefonszámot kért tőle az oldal.
Itt megszakította a folyamatot és bezárta a böngészőt. Még jobban megijedt.
Aztán az internet kapcsolat meg lett szakítva, le lett kapcsolva manuálisan emiatt.

Kérdés:
- Vírusos lett a tablet?
- Hogy lehet ellenőrizni a tabletet, hogy mi töltődött le rá?
- Ha vírusos, akkor, hogy lehet vírustalanítani?
- Milyen ellenőrző programot javasolnátok hozzá?

Találkoztatok már ezzel a gfghdx.com oldallal, vírussal?

(#90360) batai15 válasza #20749568 (#90353) üzenetére


batai15
félisten

Még nem,de meg nézem

(#90361) air válasza alec.cs (#90359) üzenetére


air
nagyúr

Vírus csak úgy kerülhet Androidos eszközre, ha te magad telepíted rá.
Amíg valami csak írogat ilyet, az csak reklám.
Hogyan lehet elkerülni?
1. Nem kell fészbukozni.
2. Ha már mégis, akkor nem kell rákattintani mindenféle ismeretlen hülyeségre.

Minden műszaki rendszerben a legnagyobb biztonsági rés a felhasználó.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90362) #79335424 válasza Maxximus (#90358) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem abba inkább ne menjünk bele, hogy mivel van előrébb az Apple. Almát a körtével.

(#90363) #79335424 válasza Viktor0610 (#90356) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én szeretem a Térkép alkalmazást. Tudsz olyan tracking alkalmazást, ami integrálható a Térképbe és tud több formátumban menteni? Igazából vmi IGO kompatibilis kéne (KML), de konvertálni is tudok. Jó lenne, ha szabályozhatnám a mintavételezési távolságot (időt) és az egyes pontok koordinátái is natívan megjeleníthetőek lennének. Ha belegondolsz, ezek nem túl extrém elvárások egy Androidos tracking alkalmazástól.

(#90364) karldergroße válasza alec.cs (#90359) üzenetére


karldergroße
senior tag

Az eseleírás azt tükrözi és több lépeésben bizonyítja, hogy a felhasználó nem áll okvetlenül magas intellektuális és technikai színvonalon.

(#90365) w.miki


w.miki
veterán

Szerintetek az mitől lehet, hogy nem tölti le a google calendar-ban tárolt adatokat az eszközre?
A fiók-ot megadtam, a szinkronizálások ki vannak pipálva, mégsem látom a naptár alkalmazásban a naptáraimat, ünnepnapokat, névnapokat.
Ha a Naptárban rámegyek a gmail címemre, azt írja nincs naptár.
Az eszköz egy MK809III, 4.4.2.-es Neomode3.1 ROMmal.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#90366) Fall-N válasza Maxximus (#90312) üzenetére


Fall-N
veterán

Egyre viszont kell vigyázni, ha két külön Google fiók van és egyiket használod vásárlásra akkor csak az elsődleges fiókban működnek az alkalmazáson belüli vásárlások. Ha mindkét accounttal lett véve valami alkalmazáson belül akkor is csak az elsődleges fiókét fogadja el!

Én pont így jártam. Elsődlegessel megvettem az AMdroid ébresztőt, a másikkal meg az Action Launcher 3-at. Egyszerre mindkét vásárlást nem ismeri fel. Nem tudom miért nem tudja ezt megoldani a Google.

[ Szerkesztve ]

(#90367) w.miki válasza w.miki (#90365) üzenetére


w.miki
veterán

töröltem a naptár adatokat, most úgy tűnik, jó

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#90368) w.miki


w.miki
veterán

Egyébként létezik olyan program, amivel az értesítési sáv áthelyezhető?
Felülről le tudom tenni alulra?
Vagy ha a ROM ezt nem támogatja, akkor nem lehet áthelyezni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#90369) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
A Whatsapp minden account adatot az sd gyökerébe ment?
Szeretnék mindent átmenteni az uj Whatsapp verzioba, tabra. Ahol nem támogatott. A jelenlegit nem tudom megnyitni, mert lejárt. De mielőtt törlöm, szeretném az adatait kimenteni. Bár lehet, nem is törlődnek, ha felülírom egy új apk telepítésével. Amit persze nem enged, míg a régit nem uninstallálom. Mivel -mint mondottam -, nem támogatotja a tabomat az app. Köszi!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#90370) Fall-N válasza w.miki (#90368) üzenetére


Fall-N
veterán

Valószínű, hogy a ROM-tól függ, hacsak nincs rá valami Xposed modul (roottal persze).

(#90371) nyisziati válasza Dr V (#90349) üzenetére


nyisziati
veterán

Total Recall.
Beállítható, hogy a telóra mentsen, vagy a felhőbe (én pl. Google Drive-val használom). Vagy mindkettőre persze. Akár mobilneten keresztül is - vagy csak wifivel.
Hangminőség is állítható. Remek kis program.

(#90372) Dr V válasza nyisziati (#90371) üzenetére


Dr V
őstag

Talán jó lesz, kösz a tippet :)

(#90373) Zseee


Zseee
csendes tag

Sziasztok!

Egy barátném Samsung A5-ösén találtam egy programot, aminek se ikonja, se semmi egyebe nincs, csak az alkalmazáskezelőben mutatja, hogy fel van installálva.

Kérdés, hogy ismeri-e ezt a programot valaki, és ha igen, mi ez pontosan?

Első ötletem, hogy távoli eléréshez program, amit gondolom valaki felrakta, hogy figyelhesse a telefonon történő beszélgetéseket viberen, illetve egyéb programokban. :F :F

Segítséget előre is köszi.

Zseee

(#90374) atike válasza Zseee (#90373) üzenetére


atike
nagyúr

....a nevét azért leírhatnád... :U

(#90375) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Van olyan app amivel le lehet tiltani a kapacitív gombokat a telefonon?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90376) sbwolf válasza Zseee (#90373) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Így, név nélkül, elég nehéz lesz.

(#90377) Zseee válasza atike (#90374) üzenetére


Zseee
csendes tag

Hú, bocs, azt hittem feltöltöttem hozzá a képet.

Remote Mgnt.

Verzió: 4.1-ITR11-BUILD003

http://prohardver.hu/dl/upc/2016-02/02/230808_kl596qa9ciz60uno_ezmi_2.jpg

[ Szerkesztve ]

(#90378) theiron320


theiron320
aktív tag

Sziasztok!
Egy barátom megkért, hogy amennyire csak lehet tegyük biztonságossá a telefonját. Milyen alkalmazások azok amelyeket ajánlotok?
Ilyenekre gondoltam : - ne lehessen csak úgy kikapcsolni a telefont, kelljen hozzá jelszó is
- egy alkalmazás ami hasonló szolgáltatásokat nyújt mint az android device manager, csak jobb (sajnos az elhagyott telefonját ezzel nem tudtuk bemérni, nem sokra mentünk)
- és ha megtörtént a baj, akkor nyomkövető alkalmazás
- olyan fotókészítő és hangrögzítő ami automatikusan dropboxra, vagy drivera tölti fel a készített anyagot, ha online módba kerül

Ezekre szeretnék tippeket kérni. A telefon egy Sony xperia z3. Előre is köszönöm.

Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos!

(#90379) holozis_HUN válasza theiron320 (#90378) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Alapból van benne MyXperia, azzal meg lehet találni a telót. Sajna a telót tőlem a tesztnél kb 150 km-re rakta...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#90380) #79335424 válasza theiron320 (#90378) üzenetére


#79335424
törölt tag

A követéshez a GPS -t csak root jogosultsággal lehet távolról bekapcsolni. A kikapcsolás megakadályozása kb. esélytelen, mert a power hosszan nyomásra mindenképpen rebootol a teló.

(#90381) alec.cs válasza air (#90361) üzenetére


alec.cs
tag

Vírus csak úgy kerülhet Androidos eszközre, ha te magad telepíted rá.
Amíg valami csak írogat ilyet, az csak reklám.
Hogyan lehet elkerülni?
1. Nem kell fészbukozni.
2. Ha már mégis, akkor nem kell rákattintani mindenféle ismeretlen hülyeségre.

Minden műszaki rendszerben a legnagyobb biztonsági rés a felhasználó.

A felhasználó rákattintott a reklámra. Ez már megtörtént.

Mivel lehet megállapítani, hogy már vírusos lett-e a tablet vagy nem?

(#90382) holozis_HUN válasza alec.cs (#90381) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Csak akkor lesz vírusos, ha rákattint a telepítésre,ee ahhoz előbb le is kell tölteni valami appot. Pl: valamilyen torrent oldról leszeded pl az NFS most wantedet, mer' ingyé' akarod. Ez a fájl vírusos.

Letöltöd, de mégsem telepíted, mert hallgatsz Air kollégára: Nem lesz vírus. (Ebből látszik, hogy maga a letöltés az semmi, telepíteni is kell)

Letöltöd, de nem hiszel neki, így telepíted: Lesz vírus.

Szóval ha letöltöd az még nem baj, akkor van baj, ha a fertőzött alkalmazást telepíted.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#90383) air válasza theiron320 (#90378) üzenetére


air
nagyúr

"olyan fotókészítő és hangrögzítő ami automatikusan dropboxra, vagy drivera tölti fel a készített anyagot, ha online módba kerül"

Ez nem a kamera app-tól függ.
1. Tedd fel a Google Fotók alkalmazást!
2. FolderSync.
3. Automatizáló, pl. E-Robot.

A többi kérdésre már kaptál választ.

(#90382) holozis_HUN
"Pl: valamilyen torrent oldról leszeded pl az NFS most wantedet, mer' ingyé' akarod. Ez a fájl vírusos."

Ez tény, hogy vírusos? Persze, hogy nem. Mondjuk inkább az, hogy "tételezzük fel, hogy letöltesz egy vírusos alkalmazást"!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90384) Zseee válasza sbwolf (#90376) üzenetére


Zseee
csendes tag

Szerkesztettem, most már ott van a hozzászólásban.

(#90385) kaciokos válasza holozis_HUN (#90379) üzenetére


kaciokos
őstag

Nálam az Android Eszközkezelő nem mindig találja, de a MyXperia eddig minden tesztnél pontosan megtalálta (kipróbáltam most is).

(#90386) Narxis válasza alec.cs (#90381) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ha telepített valamit akkor vírusos, végig kell nézni a telepített alkalmazások között. Legtöbbször egyébként csak egy ijesztgető honlapról van szó, legtöbben itt megijednek és bezárják a böngészőt. Ekkor tuti nem lesz vírusos, de ha ezután telepített onnan valamit akkor viszont igen.

Thanos was right.

(#90387) beg


beg
veterán

Microsoft buys SwiftKey for $250 million

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#90388) kaciokos válasza beg (#90387) üzenetére


kaciokos
őstag

Pont tegnap töröltem, miután végleg átálltam Swype-ra. :)

(#90389) atike


atike
nagyúr

Csak kíváncsiságból kérdezem, de itt ki hogy áll a Telekom alkalmazással (már aki használja vagy használná persze)...?

Nekem 5.1.1-en (Mate7) nem lehet belépni, és a hozzászólásokat olvasva elég vegyesen vannak azok akiknek mennek és akiknek nem... Kinek mi van amin elindul és min amin szintén nem? :U

(#90390) Edi77 válasza atike (#90389) üzenetére


Edi77
őstag

Nekem 5.0.2. rendszeren megy, bár néha lassan tölt be (Asus Zenfone 2 Laser)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#90391) Narxis válasza beg (#90387) üzenetére


Narxis
nagyúr

Na neeeeee :(

Thanos was right.

(#90392) #13110016 válasza beg (#90387) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az igen! :Y

(#90393) johnny500


johnny500
tag

Kedves hozzá értők. Samsuns S4 Android 4.4.2 asszem. Gmail app-on jön egy válasz a korábbi üzenetemre. Megnyitom a Gmailt látom is az üzenet elejét és ha rábökök akkor az én első üzenetemet látom amire a választ kaptam. Hogy van ez? Köszönöm előre is a segítséget.

(#90394) -juc- válasza johnny500 (#90393) üzenetére


-juc-
aktív tag

Nem csillagoztad meg az első üzenetet? Mert ilyenkor mindig odáig lapoz vissza, azt nyitja ki, és lefelé kell görgetni az e-mail-folyamban a legfrissebbhez.

(#90395) johnny500 válasza -juc- (#90394) üzenetére


johnny500
tag

Áh semmi csillag. Meg lapozni sem tudok sehova. Csak az én első üzenetem mutatja. A válaszokat nem.

(#90396) johnny500 válasza johnny500 (#90395) üzenetére


johnny500
tag

Szóval itt látjátok V nek írt üzenetet megnyitom aminek látszik is az eleje az első képen. Utána üdvözlömmel kezdődik az én első üzenetem. :F

[ Szerkesztve ]

(#90397) ollie válasza Zseee (#90377) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hivatalos Samsung service, ha minden igaz a Samsung tv-khez lehet vele supportot kérni, a telefon felhasználásával.

Nem szabad túlzásba vinni a paranoiát.

[ Szerkesztve ]

***

(#90398) holozis_HUN válasza air (#90383) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Persze nem feltétlen az, csak azért írtam úgy, hogy érthető legyen, hogy mi is a lényege. De az igaz, hogy úgy jobb lett volna.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#90399) MaciG


MaciG
addikt

Tisztításhoz, fagyasztáshoz, akkumulátor fogyasztás és ébrentartó alkalmazások vizsgálatához tudtok ajánlani olyan appot amihez NEM kell root? (összefoglalóba ilyen van csak :( )

BANZAII

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.