Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89901) holozis_HUN válasza maestro87 (#89899) üzenetére


holozis_HUN
veterán

ANDROID alkalmazások topikban vagy :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#89902) #79335424 válasza maestro87 (#89899) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez felért egy becsületsértéssel. :D

(#89903) maestro87 válasza #79335424 (#89902) üzenetére


maestro87
őstag

Akkor kevertelek valaki mással, mert múltkor felmerült az ios is ebben a témában, elnézésedet kérem. :R
Iphone-t én se csípem, sznoboknak való. ;]
Amúgy a lastpasst sikerült összehozni dolphin-nal :R , de youtube-ra nem akar rákérdezni, hogy miben nyissa meg pedig be van állítva az open in app beállításnál. :(

(#89904) desolator


desolator
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy doogee x5 pro telefont tegnap és egy olyan problémám van a Whatsapp-al, hogy ha jön egy üzenetem és megnyitom, majd kilépek és a főmenü hosszan nyomásával bezárogatom az előzőleg megnyitott appokat köztük őt is, akkor utána már nem jönnek be az üzenetek. Csak akkor, ha megint megnyitom. Utána látom is, hogy a bezárás hatására kilövődik a háttérben futó programok közül. Míg mondjuk egy messenger folyamatosan ott van. Mitől lehet ez?

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#89906) Bandus99


Bandus99
őstag

Androidos TV boxhoz keresnek progit amivel be lehet viszonylag egyszeruen allitani, hogy bizonyos ido utan kapcsoljon ki - hasonloan mint a tv keszulekeknel is meg lehet adni, hogy mennyi ido mulva kapcsoljon ki

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#89907) desolator válasza #50751744 (#89905) üzenetére


desolator
senior tag

Igen, most azt csinálom hogy ott hagyom, de nekem akkor is bezáródik a háttérbe futó appok között ha ott "kilövöm"

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#89908) zeon.hu válasza desolator (#89907) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az alkalmazás váltóból ne lődd ki!

#?*@&!

(#89909) kaciokos válasza maestro87 (#89899) üzenetére


kaciokos
őstag

Tehát akkor miért is vásároljam meg a rosszat??

Azért az barokkos túlzás, hogy minden fizetős alkalmazás rossz, valószínűleg csak te teszed túl magasra a lécet. De még ezzel sincs baj, amíg nem használod a fizetős alkalmazások feltört verzióját azzal az indokkal, hogy "ezért a sz@rért nem fizetek".

(#89910) air válasza Bandus99 (#89906) üzenetére


air
nagyúr

Miért a boxot akarod kikapcsolni?
Az olyan sokat fogyaszt?
Nem lenne elég a TV-t kikapcsolni?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#89911) maestro87 válasza #50751744 (#89905) üzenetére


maestro87
őstag

Én is be szoktam zárni, sokkal áttekinthetőbben tudok akkor váltani az alkalmazások között mintha 20 app meg lenne nyitva.

Egyébként azt is olvastam már itt, hogy a szemét takarító programok is feleslegesek androidra, mert magától törli a felesleges fájlokat. De akkor miért van az, hogy tegnap próbáltam feltelepíteni egy app-ot és mivel sokáig időzött 100%-on ezért kilőttem. Csak utána mikor újra akartam próbálni már nem volt elég tárhely. :F Miért is nem törli magától a befejezetlen telepítő fájlokat? :F

(#89912) desolator válasza zeon.hu (#89908) üzenetére


desolator
senior tag

Most már nem lövöm ki, mert csak így működik. Csak nem értem, hogy tesóm Note-jában miért fut folyamatosan a háttérben ha kilövi az alk. váltóval ha nem, nekem meg miért záródik be. Na mindegy, marad ott akkor..

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#89913) huliganboy válasza desolator (#89912) üzenetére


huliganboy
addikt

Milyen rendszered van?

(#89914) desolator válasza huliganboy (#89913) üzenetére


desolator
senior tag

5.1 -es gyári rendszer.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#89915) huliganboy válasza desolator (#89914) üzenetére


huliganboy
addikt

Esetleg az alkalmazások között tapp az alkalmazásra és nézd meg az engedélyek kezelését, hátha ott lehet engedélyezni! Ez csak tipp!

(#89916) maestro87 válasza kaciokos (#89909) üzenetére


maestro87
őstag

Csak annyit várok el tőlük hogy hasonlítsanak működés szempontjából az asztali verzióra. Pl. Ebook olvasóból nem találtam még olyat amivel egyszerre több pdf fájlt is meg tudok nyitni. Azért ez egy elég lényeges funkció lenne, mivel én nem regényeket szoktam olvasni a készüléken hanem inkább adatlapokat. Másik lényeges dolog pedig az lenne, hogy éjszakai üzemmódban a képeket ne invertálja, csak sötétítse. Ezek hiánya miatt törölni szoktam őket. Továbbá az 5 alkalmazásból 3-at nem lehet megnyitni böngészőből. Moon+ reader sem ajánlja fel magát, ha böngészőből meg akarok nyitni egy pdf-et és nem tudom hogy vehetném rá. :F

(#89917) #79335424 válasza Bandus99 (#89906) üzenetére


#79335424
törölt tag

Root + E-Robot. A művelet: shellparancs futtatása. A parancs típusfüggő. Ha a
reboot -p
nem használ, akkor használd az
svc power shutdown
parancsot! Nem ígérem, hogy két héten belül végig tudlak vezetni, de e parancsok alapján az E-Robot topikban a többiek is meg tudják írni, hogy mi a pontos teendőd.

[ Szerkesztve ]

(#89918) desolator válasza huliganboy (#89915) üzenetére


desolator
senior tag

Sajnos ott nem tudok semmit állítani. Még egy ilyen megoldást találtam a neten:

What happens: Whatsapp stops running and can't process the messages.

Workaround: Lock the app, this will make sure that the app keeps running in the memory.(by default this is the setting: hold the menu button for a second).

Van ilyen opció, hogy egy app lockolása? Hiába nyomom hosszan a menü gombot nekem nem jelenik meg semmi.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#89919) Bozek válasza tepenzed (#89883) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én meg a Superman sorozatban láttam, hogy ha köpenyt vesz fel az ember és kívül hordja az alsónadrágját, akkor tud repülni. Ez valós lehet? :D

(#89920) #79335424 válasza desolator (#89918) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nincs sem Greenify -m, sem más kilövögetős appom. 3GB RAM -om van és Xposed App Settings -ben a Whatsapp "force in memory". Ennek ellenére, az utóbbi időben sajnos, én is tapasztalom a jelenséget. Sztem ez Whatsapp hiba. Az a legrosszabb, hogy a Whatsapp nem szokta hagyni, hogy tartósan régebbi verziót használj.

[ Szerkesztve ]

(#89921) desolator válasza #79335424 (#89920) üzenetére


desolator
senior tag

Értem, tehát akkor szerinted egyértelműen az app hibája nem a telefon vagy rendszer?

Mi annak az Xposed proginak a pontos neve? Ilyet nem találok: Xposed App Settings

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#89922) #79335424 válasza desolator (#89921) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt írtam, hogy "szerintem". Nem túrtam rendszerlogot, erre utaló hibaüzenetet keresgélve, ezért biztosra nem írhatom.

Az AppSettings egy modul az Xposed framework alá. Az Xposed installert pedig ne a Playen, hanem az XDA -n keresd!

[ Szerkesztve ]

(#89923) kaciokos válasza Bozek (#89919) üzenetére


kaciokos
őstag

Az hát, próbáld ki nyugodtan. :D

(#89924) kmisi99


kmisi99
addikt

Heló! Távoli telefon vezérlésre lenne szükségem. Van egy androidos telefonom amit szerverként üzemeltetet és távolról szeretném elérni. A teamviewer nem túl jó a célra mert engedélyezni kell minden kapcsolódásnál, de mivel "távol" vagyok ez nem igazán megoldható.

(#89925) kmisi99 válasza kmisi99 (#89924) üzenetére


kmisi99
addikt

Na erre meg lett a megoldás, a teamviewer client tudja azt amit akarok.

(#89926) Bandus99 válasza #79335424 (#89917) üzenetére


Bandus99
őstag

Koszonom ismet a segitseget.

Air: nem tudom, majd megnezem mennyit fogyaszt.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#89927) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Sziasztok!

Nemtudom illik e ide a kérdésem de, van egy Htc Incredible s telefon amin a play áruházból semmit nem tudom letölteni... :W
Az alábbi hibaüzenet jelenik meg:
Nem sikerült letölteni az alábbi hiba miatt.(Hiba történt az információk szerverről való lekérése során.
[RPC:S-7:AEC-7 VIYM-UNNK-64AXE])
Állítólag minden beállítás jó a telefonon net is van rajta letöltéskezelő nincs letiltva fogalmam sincs mi baja :(
Esetleg ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném :R

Samsung Galaxy S10+

(#89928) kovisoft válasza pcgamer01 (#89927) üzenetére


kovisoft
őstag

Próbáld meg ezt, hátha megoldja a problémát.

(#89929) RAZERXX válasza Viktor0610 (#89898) üzenetére


RAZERXX
tag

oké de akor még mindig szinkronizálja magát ugyanúgy google vagy one drive fiókba !
az lenne a jó ha betudnám állítani hogy a céges fotókat csak az one drive mentse pl. ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#89930) pcgamer01 válasza kovisoft (#89928) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Végül egyszerűbbnek látszódott egy hard resetet csinálni. Az megoldotta a problemat :R

Samsung Galaxy S10+

(#89931) Ayg0


Ayg0
senior tag

Sziasztok!

Mediaboxon a droid 4.4.2 gyári böngészője nem hajlandó automatikusan illeszkedni a tv képernyőjének méretéhez, nem látszanak a megjelnített kép szélei se széltében, se hosszában. Hol lehet ezt beállítani, vagy más módon orvosolni a problémát?

Előre is köszönöm! :R

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#89932) #79335424 válasza Ayg0 (#89931) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kicsit tág fogalom. Milyen box?

(#89933) Ayg0 válasza #79335424 (#89932) üzenetére


Ayg0
senior tag

MBOX M8S. Ennek mi a jelentőssége? Azért kérdezem, mert csak a böngésző vacakol, a rendszer többi részével nincs ilyen probléma.

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#89934) beg válasza Ayg0 (#89933) üzenetére


beg
veterán

Pl.ezért: rángat az autóm, tuti a benzinnel van baj, mert minden más működik. Mi lehet a baj?

Hidd el, nem unalmában kérdezte a típust :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89935) #79335424 válasza Ayg0 (#89933) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az a jelentősége, hogy az Android alapvetően nincs felkészítve az elsődleges kijelzőn megjelenő kép kalibrációjára, mivel egy telón, vagy Tabon konstans ez az érték. Ezért, ezt a funkciót a kínaiak faragják bele, méghozzá gyártónként eltérő módon. Az M8S egy Amlogic S812 -es kütyü, úgyhogy EBBEN a topikban kérdezz!

(#89936) Ayg0 válasza beg (#89934) üzenetére


Ayg0
senior tag

Pontosan ezért kérdeztem, mert nem vagyok jártas droidos berkekben. : ) Nem kötekedés volt a cél.

Somatom

Köszönöm! :R

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#89937) tobias40


tobias40
veterán

Melyik (zene) lejátszó tud belső hálózatról lejátszani?
Nas-ról kellene wifi-ről.

Próbáltam vlc,Aimp,és sehol nem találok ilyen lehetőséget.

(#89938) vadorzó


vadorzó
aktív tag

Levelezőprogramnál (esetemben: Kaiten mail) hogy tudom azt beállítani, hogy a bejövő levelek előtt legyen színes betű-ikon? (Más programoknál ez alap, ennél sehol se találom, csak a kontakt fotoját mutatja, már ha van.)

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#89939) air válasza vadorzó (#89938) üzenetére


air
nagyúr

Lehet, hogy nem véletlenül nem találod.
Elképzelhető, hogy nincs benne ilyen.
Elég sok levelezőben benne van. Ha ez fontos szempont számodra, válts alkalmazást!

Szerk.
Most nézem a képeit a Play-en, és ott van ilyen.
Tehát tudnia kell. Furcsa lenne, ha külön kellene beállítani, mert ezt általában alapértelmezetten így csinálják.
Egyébként mi van a betű helyett annál a személynél, akinek nincs fotója?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#89940) #79335424 válasza tobias40 (#89937) üzenetére


#79335424
törölt tag

A lehetőségeid:

-CIFS csatolás. Sony -k alapból tudják. Ennél a csatolásnál bármelyik zenelejátszót használhatod, mert OS szinten már helyi mappaként jelenik meg.

-BS Player (audio módban).

-Kodi. (nem egy lightos cucc).

[ Szerkesztve ]

(#89941) rjg válasza tobias40 (#89937) üzenetére


rjg
őstag

Erre a célra én az Es File Explorer saját zenelejátszóját használom - de lehetne bármelyik másik is - csak hozzá kell adni a fájlkezelőben helyi vagy távoli kapcsolatként a NAS-t.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#89942) Deck


Deck
titán

Van droidra olyan app, hogy pl le van zárva a telefon, be van állítva 2 jelszó, ha megadom az igazit akkor csak feloldja de ha a másikat akkor töröl mindent a telefonról? Vagy ha 3xor elrontjuk akkoris törlődik minden személyes információ.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#89943) w.miki


w.miki
veterán

Andorid 2.3-ra (Defy) milyen böngészőt tegyek fel, szerintetek, ami kis igényű, de a lehető legtöbb oldalt megnyitja?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#89944) vadorzó válasza air (#89939) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Szürke android fej.
Több levelezőprogramot próbáltam már, de közülük sok valamiért nem is jelez, ha e-mailt kapok.
(Hogy miért arról fogalmam sincs, hiába próbálkoztam beállításokban is.)
Kaiten teljesen jól működik, csak ezt a betűikonos dolgot hiányolom.

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#89945) vadorzó válasza w.miki (#89943) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Ugyan itt nem szokták ajánlani, de CMbrowser kisméretű, és szerintem elég gyors.
Egy próbát megér.

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#89946) beg válasza vadorzó (#89945) üzenetére


beg
veterán

CM terméket okkal nem ajánlunk. Keress rá a többi termékére és olvasd el a véleményeket.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89947) vadorzó válasza beg (#89946) üzenetére


vadorzó
aktív tag

A többit még nem próbáltam :D

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#89948) w.miki válasza vadorzó (#89945) üzenetére


w.miki
veterán

Android 4+ kell neki is :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#89949) vadorzó válasza w.miki (#89948) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Ezt nem tudtam, srry.
Opera mini?

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#89950) w.miki válasza vadorzó (#89949) üzenetére


w.miki
veterán

hát igen, úgy néz ki, abból lesz egy régi verzió, 7.5.3

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.