Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89351) oncsi


oncsi
őstag

sziasztok.
Apex alá szeretném feltenni a SG A5 nagyító app-ját. Van erre valami mód? Vagy keresek legalább olyan jól működőt a play-en, ami reklámmentes (nincs root) Itt is kérdeztem de hátha itt vaaki tudja.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#89352) Viktor0610 válasza oncsi (#89351) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

oncsi:
A kamera képét szeretnéd "nagyítani"?
Csak mert eleinte én is programot tettem fel erre, mire rájöttem, hogy a kamera alapból tud ilyet a zoom miatt. Tudom, kockás lesz a kép, de van olyan szint, ahol nagyít, de nem vészesen kockás.

floratm:
Mintha láttam volna olyan ügyfelet, aki a Messengert telefonszámot használ Facebook-hozzáférés nélkül.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#89353) oncsi válasza Viktor0610 (#89352) üzenetére


oncsi
őstag

Eredetileg van fenn nagyító program, de az Apex alól nem elérhető. A kamera program nem olyan jól használható erre, meg nem is praktikus.Azon nincs folyamatos makró, meg, csak flash villanó van a "zseblámpa" helyett. A play tele van hasonló programokkal, [link] de mind reklámos, meg a gyári egyszerűen,és jól működik. A lényeg, hogy egy gombnyomással aktiválható legyen. Nem baj ha nem ingyenes, csak ne tegye körbe reklámokkal.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#89354) Bozek válasza oncsi (#89353) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt ajánlom. Igaz, ebben minden van, de a sima nagyítós (meg még két cucc) alkalmazásnak csupán a duplája az ára. És abban alig van valami.

(#89355) sgery


sgery
őstag

Sziasztok!
Sajnos nem igazán találtam olyan programot amit kerestem, ezért hátha ti tudtok segíteni:
tehát a cégemhez kellene egy olyan program, amit több dolgozóm is a telefonján tud használni és ezeket kellene vezetniük rajta:

- Pénzügyi kiadások és bevételek (tudom sok ilyen program van ,de egyiknél sem találtam olyan opciót, hogy az adatokat automatikusan excelbe vagy általam pc-n megnyitható és felhasználható file-ba szinkronizálja akár dropboxba - tehát emberem beír valamit, program magától fel is szinkronizálja a változást a dropboxba. továbbá ezen felül van widget-e is a programnak hogy gyorsabb legyen a művelet, arról nem beszélve hogy érthető és egyszerű legyen, egy kiadásnál ne kelljen 120kérdésre válaszolni..)

- Napi munka vezetése. Tehát hol járt, mit csinált és meddig. Szintén szinkronnal, widgettel könnyen hezelhetően

- Napi munkaerő kezelése: ki dolgozott, mennyi időt és mennyi kifizetést kapott. Szinkron, widget...

A legfontosabb mindegyiknél az automata szinkron és a könnyű kezelés.

Szóval léteznek ilyen programok egyáltalán? Én nem találtam :(

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#89356) oncsi válasza Bozek (#89354) üzenetére


oncsi
őstag

Igen, ez tetszik. lehet meg is veszem magamnak. De a nejemnek ennél egyszerűbb kell. Ö ha vásárol, akkor olvasó szemüveg helyett használja. fontos az egy klik-be, egy klik-ki működés.

Megvan. Ez jó lesz köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#89357) Bozek válasza oncsi (#89356) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ki lehet rakni a főképernyőre widget-ként a nagyítót, így onnan is indítható. Ha nem tudná, akkor nem ajánlottam volna, hiszen kikötötted, hogy így szeretnéd megoldani.

(#89358) libamajas válasza air (#89350) üzenetére


libamajas
tag

Ha vissza rootolom akkor a jegelt appok kiolvadnak?

[ Szerkesztve ]

(#89359) aprokaroka87 válasza libamajas (#89358) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerintem nem,esetleg csak azok amit root által lettek tiltva

amúgy csak nekem olyan izé a jegelés meg olvasztás szavak egy operácációs rendszer esetén?

(#89360) #79335424 válasza aprokaroka87 (#89359) üzenetére


#79335424
törölt tag

Számomra sokkal kevésbé "izé", mint pl. a "kirootol", "visszarootol", stb. :)

(#89361) Schutyimatyi


Schutyimatyi
csendes tag

Üdv! Tudtok- e ajánlani olyan programot, amivel a gyerek telefonjának wifi használata lekorlátozható max 1. óra hosszára, és ő ne tudja ezt megváltoztatni csak én? Köszi.

(#89362) aprokaroka87 válasza Schutyimatyi (#89361) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát ha le is lehet korlátozni,a kézi ki/be kapcsolást nem hiszem hogy ki lehet játszani

egyébként miért szeretnéd korlátozni?

[ Szerkesztve ]

(#89363) beg válasza Schutyimatyi (#89361) üzenetére


beg
veterán

Routerből egyszerűbb szerintem. De itt vannak célalkalmazások.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89364) S e t h válasza aprokaroka87 (#89362) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mondjuk sokat lóg rajta?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#89365) aprokaroka87 válasza S e t h (#89364) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ez szép és jó,de ki tudja hogy az adott dolog mennyire hatékony?

(#89366) air válasza aprokaroka87 (#89359) üzenetére


air
nagyúr

Egy ideje próbálok rájönni, hogy valóban birtokában vagy-e olyan ismereteknek, amik alapján az Androidos fórumokban segíteni próbálsz.
Ebből a mondatból megint afelé hajlok, hogy a legkevésbé sem
.

"szerintem nem,esetleg csak azok amit root által lettek tiltva"

Ha felrak egy gyári firmware-t, akkor minden alapállapotba kerül és teljesen, minden nyom nélkül eltűnik a root.
Ez a legjobb, legbiztosabb megoldás a "vissza rootolásra". Semmi köze a roottal történt jegeléshez.

Másik téma:
"hát ha le is lehet korlátozni,a kézi ki/be kapcsolást nem hiszem hogy ki lehet játszani"

App-lock alkalmazással és egy automatizálóval megoldható, hogy a gyerek akkor használhatja csak a wifit amikorra beállítottam.
És nem játszható ki!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#89367) half333


half333
őstag

tudnátok mondani egy DramaShot alternatívát (Samu Galaxy S IV gyári program)? ami ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#89368) beg válasza aprokaroka87 (#89365) üzenetére


beg
veterán

Gondolom ezért kért segítséget.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89369) aprokaroka87 válasza air (#89366) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

app lock alkalmazással te hogy tiltod le azt hogy a wifi-t kézzel ne tud lekapcsolni?

(#89370) #79335424 válasza aprokaroka87 (#89369) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem sehogy. Épp a minap vágtam haza a miniPC -men a beállítások menü hotspot funkcióját. Rányomok a beállításokban a hotspot -ra és "a beállítások alkalmazás leállt" üzenet a válasz. Feldobtam egy Elixír2 hotspot kapcsoló widgetet és máris megkerültem a beállítások menüt. Sztem egész más egy alkalmazás indításának és egy nyilvános API -val rendelkező Android alapfunkció működésének a megakadályozása. Én inkább úgy próbálnám, hogy napi egy óra használat után, valami mindíg kikapcsolja a wifit. Talán egy Tasker profil, AppFactory -val alkalmazásként exportálva. Ennek az elérését már lehetne blokkolni.

[ Szerkesztve ]

(#89371) aprokaroka87 válasza aprokaroka87 (#89369) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

várom a választ.
Amúgy mi a garancia arra hogy egy automatizáló 100%-ban elvégzi a feladatát?

(#89372) air válasza aprokaroka87 (#89369) üzenetére


air
nagyúr

Mondjuk úgy, hogy a Beállítások alkalmazáshoz való hozzáférést korlátozom PIN-nel, mintával stb.
A wifi kézi kapcsolására pedig létrehozok egy E-Robot parancsot, hogy ha nem az adott időszakban kapcsolta be a wifit, akkor már kapcsolja is ki.
Ennyi.
Persze a Robot indítását is app-lockkal védeném.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#89373) aprokaroka87 válasza air (#89372) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ez is egy megoldás
ám pár hiba faktort nem veszel figyelembe
és az egyik nem is "hiba faktor" igazából

(#89374) beg válasza aprokaroka87 (#89373) üzenetére


beg
veterán

Mesélj. Ugyanis az előbb ismertettet nem tudod kijátszani.
(Az, hogy mod recoveryvel, aromával letörlöm a robotot a pibe, az egy gyereknél nem jellemző művelet szerintem :) )

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89375) #79335424 válasza air (#89372) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az a baj, hogy rombolni mindíg könnyebb, mint építeni. Ha akarom, akkor errorba tudom kényszeríteni a Robotot, aminek FC a vége. Ha nem fut a Robot, akkor a wifi kikapcsolás is megszűnik. Ezért gondoltam külön alkalmazásra, aminek csak a wifi kikapcsolgatás a funkciója

[ Szerkesztve ]

(#89376) aprokaroka87 válasza beg (#89374) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

1:semmi garancia arra,hogy egy felhasználói szintű program mindig müködni fog
2:Tételezük fel,hogy az a gyerek nem butuska,és lehet hogy tudja mi az az e-robot...stb...és pl valami unistaleres okosságal kivégzi!

(#89377) zhata


zhata
senior tag

Sziasztok!
A telefonom újabban időnként kiírja, hogy mennyi idő alatt érhetek haza a munkahelyemről. (Régebben nem tette). Le akarom tiltani. Mi okozhatja ezt? Köszi.

(#89378) beg válasza aprokaroka87 (#89376) üzenetére


beg
veterán

Ha így tesz, akkor megsimogatom a fejét és cserébe netezhet :) .
Egyébként ezért írtam, hogy routerről egyszerűbb, de azt is ki lehet játszani.

(#89377) zhata: google asszisztens, a telefonon a google beállításokban kikapcsolhatod.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89379) aprokaroka87 válasza beg (#89378) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

egyébként én úgy tapasztalom hogy nincs 100%-os applock alkalmazás....illetve nekem egy xposedes modul van,ami a rendszer appokat is tudja tiltani és eddig kb 99%-ban jól műkődik

(#89380) zhata válasza beg (#89378) üzenetére


zhata
senior tag

Köszönöm. :K

(#89381) F.E.K.. válasza zhata (#89377) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Valószínűleg a google asszisztens lesz az 'okozója', ellenőrizd a hely szolgáltatásait ("érdekli az utazás a következő helyre?" típusú érdeklődés)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#89382) Schutyimatyi válasza aprokaroka87 (#89362) üzenetére


Schutyimatyi
csendes tag

Helló! Mert túl sok a wifi, és kevés a tanulás.

(#89383) aprokaroka87 válasza Schutyimatyi (#89382) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

és nem tudod tőle elkérni a telefont?

(#89384) holozis_HUN válasza aprokaroka87 (#89383) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Abból mindig vita van :)

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#89385) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sziasztok! a chrome to phone app helyett keresnék valami alternatívát, mert ezt márciustól lelövik, nem lesz használható sehogyan sem.

úgy látom, nem volt szó még erről az appról, leírom, hogy mit csinál, mit keresek:

van egy beépülő modul az asztali chrome-ban, ami kitesz egy gombot a felső sávba, erre a gombra kattintva a telefonra (ahol szintén telepítve van az app) átküldi az épp megnyitott oldal linkjét. a telefonon megjelenik ez a link az értesítési sávban push üzenetként, innen pedig megnyitható a defaultra állított böngészővel (ami nálam az opera mini)

tehát egy ilyen appot keresek, amivel a pc-n éppen aktuális weblap linkjét át tudom dobni a telefonra. kerestem már a neten hasonlót, de nem találtam.

nehezítő feltétel1: a telefonon (galaxy3) 2.2-es droid van, és nem is lehet rá frissebb droidot rakni
nehezítő feltétel2: nem chrome-ot, hanem galaxy minit használok böngészésre, tehát a chrome saját szinkronizálása kiesik.

(#89386) aprokaroka87 válasza DeFranco (#89385) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Google play szolgáltatások van azon az eszközön?

(#89387) DeFranco válasza aprokaroka87 (#89386) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ezt hol tudom megnézni, és hogy segít rajtam?

(#89388) csadi0011


csadi0011
őstag

Ha belépsz Enpass Password Manager-ben google accounttal, akkor azt írja ki, hogy feloldottad a PRO verziót.

Eddig nem ismertem az appot. IAP-t nem találok benne, pedig az oldal szerint "HUF3,686.81 per item". Ezek szerint tényleg PRO verziót kap, aki most regisztrál?

(#89389) aprokaroka87 válasza DeFranco (#89387) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

az alkalmazások közt
De elmondom hogy nem lesz egyszerű

elvárás lenne a gombnyomás,illetve a push notification?

(#89390) DeFranco válasza aprokaroka87 (#89389) üzenetére


DeFranco
nagyúr

annyiban, hogy felhasználóbarát legyen. az mindegy, hogy egy gombra kattintok, és úgy küldi, vagy helyi menüben van ilyen opció, de azért annál legyen egyszerűbb, mint hogy emailen elküldöm magamnak :D

fogadásnál a pusht nem tudom mivel lehet kiváltani.

(#89391) aprokaroka87 válasza DeFranco (#89390) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a chrome-nak nincs valami share to... pluginja?

(#89392) #79335424 válasza aprokaroka87 (#89391) üzenetére


#79335424
törölt tag

Share to hova? Telón nem Chrome -ot használ. Van egy pár lehetőség. Pl. Pushbullet, IFTTT, PushTasker, Auto Remote, stb. Csak nem tudom, hogy mi működik 2.2 -n.

[ Szerkesztve ]

(#89393) DeFranco válasza aprokaroka87 (#89391) üzenetére


DeFranco
nagyúr

chrome (pc) - ről chrome (droid) -ra megoldható, ez is a google által támogatott megoldás természetesen, de én nem tudom és nem is akarom a chrome-ot használni a telefonon, ezért ez nem járható.

csodálkoznék, ha nem lenne erre egy out-of-the-box app/plugin páros (mint a chrome to phone), még akkor is ha 2.2 alá kellene, ezért jöttem ide.

[ Szerkesztve ]

(#89394) aprokaroka87 válasza #79335424 (#89392) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát na ez az
mert pl lehetne pushbullet,de az meg ha jól emlékszek android 4.0 minimumot kér

van 2 lehetőség:Notify my android és pushover...nem tudom megoldás lehet-e

[ Szerkesztve ]

(#89395) zhata válasza F.E.K.. (#89381) üzenetére


zhata
senior tag

Neked is köszönöm. Tényleg ez volt az ok. :)

(#89396) DeFranco válasza aprokaroka87 (#89394) üzenetére


DeFranco
nagyúr

2.3-at kér... :W

tele van már a törpöm ezzel, hogy szinte alig találni már kompatibilis appot, de cserélni meg nem nagyon tudom (akarom) a telefont, mert kb. nincs mire (4,5 nekem már tepsi, alatta meg csak a dögrovás van, nem értelmes telefon), meg amíg működik egyébként rendesen, addig nincs is szívem megválni tőle.

(#89397) aprokaroka87 válasza DeFranco (#89396) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

amiket somatom írt azok is?

(#89398) DeFranco válasza aprokaroka87 (#89397) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, azt nem láttam, hogy hozzászerkesztette, egyik sem kompatibilis (természetesen)

(#89399) csadi0011 válasza DeFranco (#89385) üzenetére


csadi0011
őstag

E-mail nem megoldás? Ha nem akarod szemetelni az e-mail fiókod, akkor mondjuk csinálsz egy másikat csak erre a célra. Asztali Chrome-ra tuti találsz beépülő modult, hogy azonnal küldje a linket egy megadott e-mail címre. Telefonon meg értesítést kapsz róla. Vagy ez túl problémás, mert mert kell nyitni az email-t?

(#89400) DeFranco válasza csadi0011 (#89399) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szükség esetén ez járható út, utánanézek. nem a legszerencsésebb, de alternatív emaillel (ugyi a gmail nem veszi figyelembe a pontot, alulvonást, stb. tehát egy email címmel végtelen email címed van) megoldható, mert aztán azt elég egy kereséssel batchben törölni később.

@aprokaroka87: is is. jellemzően mobilnet, de ofc. van otthon wifi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.