Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89801) Kronk


Kronk
őstag

Tudtok valami jó kis speed test programot, ami mind a belső memória, mind az sd kártya sebességét tudja mutatni, azért szeretném, mert megjött az android 6.0, és esetleg beáldoznám az sd-t a belső memória oltárán, de ha túl lassú az sd, akkor vagy veszek gyorsabbat, vagy hagyom az egészet :)

http://totesz.myminicity.com/

(#89802) csubuka válasza kaciokos (#89800) üzenetére


csubuka
addikt

Értem, köszönöm!

Viszont itt olvastam, hogy a CM-es dolgok felejtősek, míg egy másik topikban (Andrid dual sim) a tőlük származó launchert is ajánlotta valaki. Ezután mégis inkább kerülném, ha itt külön eltanácsoltok tőlük az összefoglalóban.

Ha nagyon akksi időre akarok rámenni akkor a Nova-t használjam a megbízatóak közül?

[ Szerkesztve ]

(#89803) kaciokos válasza Kronk (#89801) üzenetére


kaciokos
őstag

A1 SD Bench

Szerk.:

(#89802) csubuka - Fogalmam sincs, melyik launcher kíméli legjobban az akkut, én mondjuk Novát használok nagy megelégedettséggel.

[ Szerkesztve ]

(#89804) tobias40 válasza R19 (#89797) üzenetére


tobias40
veterán

Letöltöttem,köszi!

Hol tudom beállítani hogy a dátum rajta legyen a képen?
Az időt mutatja de az sincs rajta az elkészült képen.

(#89805) #79335424 válasza csubuka (#89802) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem nem a launcheren van a fő hangsúly, hanem azon, hogy mit és hogyan jeleníttetsz meg vele.

[ Szerkesztve ]

(#89806) #79335424


#79335424
törölt tag

Most pedig nagyonoff reklám következik, de mivel Androidról és "közérdekről" van szó, ezért remélem, hogy a helyi elöljárók elnézik nekem ezt a "kihágást"! :)
Nagy LTE frekvencia vadászat!
Olvassátok el és terjesszétek, mert minél több infó érkezik, annál pontosabb lesz a végeredmény!
Reklám vége. :)

[ Szerkesztve ]

(#89807) beg válasza #79335424 (#89806) üzenetére


beg
veterán

On-ba tettem, meg majd megy az összefoglalóba is, ha végre nem csak egérmozi lesz a kezemben.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89808) #79335424 válasza beg (#89807) üzenetére


#79335424
törölt tag

:R

(#89809) csubuka válasza kaciokos (#89803) üzenetére


csubuka
addikt

Köszi!

(#89805) Somatom: Köszönöm, varázslatok nincsenek akkor :D

(#89810) #79335424 válasza csubuka (#89809) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha izgő-mozgó háttérkép előtt, 8 főképernyőt telepakolsz másodpercenként frissülő, villogó widgetekkel és a főképernyőket egymásba forgó búgócsiga effektekkel váltogatod, akkor tök mindegy, hogy milyen launcher -t használsz, a kezelőfelület mindegyikkel zabálni fogja az erőforrásokat.

[ Szerkesztve ]

(#89811) zeon.hu válasza beg (#89807) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Emlékeim szerint-talán egy kivétellel-mindig telefonról szerkesztettem az összefoglalónkat.
Pedig az még hosszabb is :)

#?*@&!

(#89812) beg válasza zeon.hu (#89811) üzenetére


beg
veterán

Én szerkesztésnél maradok a droidnál, de 8 coll-on egyszerűbb :). Hiába, öregszem :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89813) csubuka válasza #79335424 (#89810) üzenetére


csubuka
addikt

Értem, nem ez igazán puritán főképernyős kütyü :) Szó sincs ilyenekről.

(#89814) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Új verziós Chrome szét laggolt... Leszedtem egy március 20. verziót és egyből semmi lagg, szép folyamatos!! Akinek ilyen baja van, szedjen le egy régebbit és ne frissítse. Nagyon jó :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#89815) zeon.hu válasza beg (#89812) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van ugyan egy halódó notim, de csak 1"-al nagyobb a tabletednél.
Mellesleg kéne vennem lassan egy olvasó szemüveget és/vagy egy 6"+-os telót :)

#?*@&!

(#89816) beg válasza #79335424 (#89806) üzenetére


beg
veterán

Done.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89817) R19 válasza tobias40 (#89804) üzenetére


R19
senior tag

Jobb felső sarok - Settings - Photo settings - Stamp photos. Állítható a dátum és időformátum, betű mérete és a színe is.

(#89818) scope2007


scope2007
addikt

Üdv

Kérlek mondjatok android + win10 remote progit
Melyik a legegyszerubb? Vagy leghasznalhatobb?
Ingyenes és fizetős is jöhet

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#89819) tobias40 válasza R19 (#89817) üzenetére


tobias40
veterán

Köszönöm,tökéletes! :R

(#89820) holozis_HUN válasza scope2007 (#89818) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Team Viewer.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#89821) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Better Battery Stats nem eszi az aksit? ha a monitorozást bekapcsolom benne?

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#89822) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Bocsi, megint: Need For Speed: Most Wanted ismét 26 forint :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#89823) sumsang


sumsang
aktív tag

Tudtok ajánlai olyan offline navigációs app.-ot, mely hangvezérléssel is működik?

(#89825) air válasza sumsang (#89823) üzenetére


air
nagyúr

Navigáción mit kell hanggal vezérelni?
Ha a hely keresésére gondolsz, hogy azt kimondva találja meg, akkor nem létezik ilyen.
A hangminta értelmezése ugyanis kizárólag online működik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#89826) holozis_HUN válasza #50751744 (#89824) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Akkor bocsi :)

Jó, de sokat eszik vagy nem? Mert ha igen, akkor nem érdekel mi mennyit eszik :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#89827) andatti


andatti
senior tag

Ismeri valaki a kids place nevű korlátozós progit? Mik a tapasztalatok, mennyire jó-kijátszható?

(#89828) dlaj


dlaj
őstag

Tud valaki 5.1 alatt működő Adobe flash playert?

(#89829) air válasza dlaj (#89828) üzenetére


air
nagyúr

UC Browser, Puffin Browser

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#89830) sumsang válasza air (#89825) üzenetére


sumsang
aktív tag

Igen, hely keresésére gondoltam, olyanra, mint a waze-nál van.
A hangminta értelmezése ugyanis kizárólag online működik
Azt feltételeztem, hogy mivel a térkép adatbázis rendelkezésre áll (ország, város utca, hsz.) az sd karin offline módban, de hát persze ehhez kell az onlány gógli is :)

[ Szerkesztve ]

(#89831) szasko


szasko
csendes tag

Szép napot!

Van egy dolog amire nem találtam megoldást. Lenovo A6000 mobilon szeretném a következőt elérni: A telefon használatba vételekor csak a desktopra kihelyezett widget-teket, a hívásindítást és a fényképező programot (amit kiraktam) tudja használni az igénybevévő. Nem elrejteni és lezárni szeretnék egyes alkalmazásokat Olyan gyerekzár félét keresek, ami komplett nem enged be senkit. Nem is képernyő zárat. Tud valaki erre vmi launchert esetleg programot, amivel le tudom jelszóval védeni azt, hogy a többi telepített programhoz ne férjen hozzá csak az arra illetékes? Van valami megoldás erre?

(#89832) k850 válasza szasko (#89831) üzenetére


k850
addikt

Play Áruház, AppLock, itt találsz bőven rá megoldást.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#89833) szasko válasza k850 (#89832) üzenetére


szasko
csendes tag

Köszönöm!
A 4 pont felettieket már átnéztem, de sajnos olyat nem találtam, ami nem csak a programokat zárja le, hanem be sem enged jutni a desktopról jelszó nélkül.
Ez a megoldás egy idős embernek kellene, akinek a kijelző nagysága ár érték aránya miatt választottam ezt a telefont. Viszont nem szeretném, hogy össze-vissza kalandozzon és nyomkodja a programokat.

(#89834) sbwolf válasza szasko (#89833) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Próbáld ki "hide app"-val. Nem is látja, nincs mit nyomkodni.

(#89835) szasko válasza sbwolf (#89834) üzenetére


szasko
csendes tag

:)
Pfú! Kicsit hányingerig stresszelt! Jól megtornáztatott! Jó feladat lett belőle.

Sajátomon kipróbáltam, all (rendszer programokkal együtt 111) applikációt eltűntetni. :-D
Sikerült. Jó tanács annak aki használja: Ha törlöd a hide app programot, az ikonok még nem jönnek vissza! :Y

Igen! Köszönöm! Vmi ilyesmit kerestem. :R
Most már csak a rootot kell valahogy megoldanom, egy idegen készüléken.

(#89836) dlaj válasza air (#89829) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm.
És az említett böngészők valamelyike tud az asztali Chrome-mal könyvjelzőket szinkronizálni?

(#89837) punky10 válasza szasko (#89835) üzenetére


punky10
addikt

Keress inkább egy olyan launchert,ami tudja "hájdolni"az alkakmazásokat.Lehetséges, hogy ingyenes felületkezelő is rendelkezik ilyen funkciókkal,a Nova fizetőse biztos tudja.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#89838) szasko válasza punky10 (#89837) üzenetére


szasko
csendes tag

Köszönöm!

Nova tökéletes!

(#89839) ngaben94


ngaben94
csendes tag

Sziasztok!

Helyalapú emlékeztető alkalmazást tudnátok ajánlani?
(Keeppel próbálkoztam de valamiért nem volt jó)

Előre is köszönöm!

(#89840) demeterf2


demeterf2
tag

Sziasztok!
YouTube csatornámon android híreket, alkalmazás/játék bemutatókat csinálok. 3-4 hónapja kezdtem el komolyabban foglalkozni vele. Gondolom nem számít off-nak ha kirakom a legújabbat? :)
Ezúttal a legjobb olvasó programot a Moon+ Readert mutatom be, remélem tetszik nektek a videó. :) [link]
Ha van kedvetek írhattok tippeket, hogy melyik alkalmazást/játékot mutassam be nektek. :)

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#89841) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Szükségem lenne egy Android 2.2 rendszerű mobilhoz egy jól működő DOC és PDF olvasóra amiben keresni is lehet szövegre. :-)

(#89842) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Sziasztok!

Akcióban van a MoneyWiz 2 alkalmazás - 1 $ értékben.

El Psy Kongroo

(#89843) Bozek válasza Véreshurka (#89842) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én csak ajánlani tudom, mert egy nagyon jó költségnyilvántartó. A CSV-be exportált adatokat is be lehet vele importálni, így nem is kell naponta felvinni a bankkártyás tranzakciókat.

(#89844) mzso


mzso
veterán

Helló!

Nem merült fel még igény az kategóriák/alkalmazások bővítésére?

Engem most valami jó/egyszerű jegyzet és emlékeztető alkalmazás érdekelne. Hasonló ami a régi Nokia 6300-mon volt.

Meg valami üzenet jelző LED helyett ami nincs a telefonomon. (A rootolásnál problémákba ütköztem, úgyhogy anélküli lenne az igazi.)

(#89845) zeorsdfd válasza mzso (#89844) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Google Keep, Evernote, Colornote

Üzenetjelzésre pedig az üzenetfogadó alkalmazásban kell kiválasztani megfelelő hangot

[ Szerkesztve ]

(#89846) vadorzó válasza adsl (#89739) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Yowindow nevűt próbáltad már?

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#89847) vadorzó


vadorzó
aktív tag

OIyan app, és/vagy megoldás létezik, amivel élő háttérképet tudok varázsolni lezárt képernyőre (lockscreen-re), Android 4.2.2-n?

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#89848) mzso válasza zeorsdfd (#89845) üzenetére


mzso
veterán

Kösz.

Üzenethez a hang az nekem nem játszik. Egyrészt zaj miatt. Ha meg nincs zaj akkor zavaró, főleg éjszaka.
Ha meg épp nem hallom akkor a hang is mindegy.
Így viszont akár egy hétvégén keresztül is észretvétlen maradhat valamilyen üzenet. (Ha itthon vagyok nem szoktam a telefont fogdosni.)

(#89850) mzso


mzso
veterán

Jut eszembe: A foobar2000 mobil verziója elérhető androidra, vagy még mindig csak ilyen alfa/béta teszterek használhatják?

(#89849) Mennali
Kösz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.