Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90201) dellfanboy válasza Probert75 (#90200) üzenetére


dellfanboy
senior tag

:R

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#90202) nfsu17 válasza beg (#90187) üzenetére


nfsu17
veterán

köszi.

még nem próbáltam a progit, de "blocking numbers"-t írsz.
Na most én írjam be a világ összes országának hívószámát és a magyart hagyjam ki egyedül?
az úgy nem oké.

Én minden országot akarok tiltani és a kivételek közé tenni Mo-t.

Ezt is tudja?

Legvégső esetben a teló beépített blokkolását használom, hogy mindent tiltson, kivéve a névjegyzékben lévő számokat. De érezzük, hogy ez azért így nem oké, mert mi van ha ismerős hív mondjuk haverjának telójáról.

FrezeR

Bakker az elég baj akkor már, hogy az e-mail-es spam-ek után (amik kevésbé zavaróak) már terjed ez a baromság is.

[ Szerkesztve ]

(#90203) csadi0011 válasza Shyciii (#90196) üzenetére


csadi0011
őstag

Megnéztem play-en. Abban is van olyan, mint a sima Chrome-ban:

Megnyitsz valamit gépen és ott láthatod az other devices-ben. Nem szoktam használni nem tudom mennyire gyors. De mondjuk egy pöccintéssel több bemenni az előzményekbe.

[ Szerkesztve ]

(#90204) beg válasza nfsu17 (#90202) üzenetére


beg
veterán

Nem, én ezt írtam: Blocking numbers by prefix ("Begins with" option)

Tehát beírod az elejét, 0022 és azokat blokkolja. Azt nem tudom, hogy tud-e whitelistet, hogy mindent blokkoljon, kivéve Mo., de tedd fel és próbáld ki. Régebben használtam mindkettőt, de most nem rémlik.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#90205) nyuszi123456 válasza #79335424 (#73113) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

pár hete frissítettem a rendszerszoftvert. Minden jól működött. Most lett kitkat.

Épp átállítottam csak 2gRe a hálózatot, aztán sajnos lemerült. Töltés óta nem lehet vele telefonálni. Internet sem megy a hálózatról. A hálózati csíkokon egy kis áthúzott piros karika látható.

Eredeti sim kártyával sem megy. Ezért talán nem kikódolasi probléma.

A hálózati menü elszürkülve látszik.

Mihez kezdjek? Vodafone smart 4 mini. Minden más jól működik. A 64memkártya kissé lassítja.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#90206) beg válasza nyuszi123456 (#90205) üzenetére


beg
veterán

"Eredeti sim kártyával sem megy. Ezért talán nem kikódolasi probléma."

Tehát adott egy....tételezzük fel, hogy hivatalos szolgáltatói kikódolt telefon, aminek térerő problémájával az alkalmazások topikba jössz. Mondanám, hogy menj a szakmaiba, csak onnan sajnos már ki vagy tiltva, úgyhogy inkább a készüléked topikját javasolnám első körben. Utána meg szerviz, vagy ahol a függetlenítést csinálták.

De itt ne.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#90207) ignisz


ignisz
senior tag

Sziasztok. WidgetLockerhez hasonló alkalmazást keresek, lehetőleg magyar nyelvűt.

[ Szerkesztve ]

(#90208) air válasza beg (#90206) üzenetére


air
nagyúr

Miért sajnos? :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90209) beg válasza air (#90208) üzenetére


beg
veterán

Illedelmesen empatikus nosztalgiával fűszerezett együttérzésemről megerősített jelző volt részemről :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#90210) ignisz válasza ignisz (#90207) üzenetére


ignisz
senior tag

Javítok. WidgetLocker Lockscreen-hez hasonló alaklmazást keresek, lehetőleg magyar nyelvvel.

(#90211) szpal17


szpal17
őstag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyre írok-e, de nagyon pörög a topik, szóval hátha.
Van egy Android 4.4.4+windows 10-es tabletem. (onda v820w)

Androidon belül több duplikált ikon is található. Pl. két kamera, két galéria és egyéb felesleges ikon. Hiába próbálom hosszan nyomni nincs sehol trash ikon vagy hasonló. Merre tudom ezeket törölni?

Köszi!

(#90212) beg válasza szpal17 (#90211) üzenetére


beg
veterán

Amiket nem tudsz törölni, azok rendszer alkalmazások. Megfelelő tudás és root segítségével törölheted a duplikált alkalmazásokat. Mindkét kamera és galéria app működik? Mert néha ilyen kerülő megoldással tesznek fel másik gyárinak mondott kamerát (az meg viszi magával a galériát). Egyéb felesleges alkalmazást a beállításokban tudsz tiltani(fagyasztani). Foglalja a helyet, de nem fog a háttérben futni és frissülni. Root-al ezek is törölhetők a system-ről.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#90213) havri1


havri1
félisten

Helló!

Jól látom, hogy jelenleg nincs megoldás a Facebook contactok és a Google contactok összefűzésére?
Régen a hivatalos FB app támogatta. Évekig nem hasznáétam, most feltettem, de semmit nem találtam erre vonatkozóan.
Régen megvettem a Haxsync programot, tökéeletsen ment, talám ICS-ig...
Van megoldás?

:R

havri

(#90214) beg válasza havri1 (#90213) üzenetére


beg
veterán

Így van, régen. Valamiért kivették egy ideje. Amit megpróbálhatsz: apk mirror-ról egy tavaly nyár környéki verzió.
Vagy: törlöd az fb alkalmazás adatait, hogy álljon vissza a gyárira, tiltod a frissítéseit, megpróbálsz abba a régibe belépni és úgy.
Vagy: valakinek a messenger szinkronizált.(Settings > People > Synced Contacts > On)

Azért tapogatok csak, mert nincs fb alkalmazásom, de ha lenne sem szinkronizálnám össze a gúgli kontaktokkal :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#90215) havri1 válasza beg (#90214) üzenetére


havri1
félisten

Én se támogattam sokáig, mert egy időben baromi rondán jelentek meg a kisebb felbontású képek egy nagyobb kijelzőn.
Nekem jól jönne, 90% fent van FB-n is, friss profilképek, adaok stb.

Messengert megnézem, köszi.

havri

(#90216) szpal17 válasza beg (#90212) üzenetére


szpal17
őstag

Köszi! Sejtettem, hogy root lesz belőle, csak gondoltam hátha van egyszerűbb megoldás is :)
Mindkét alkalmazás ikon ugyanazt indítja. Ezért is bosszant igazából. Ha mást indítana, akkor még eltudnám viselni a főoldalon.

Ezt a sok kínai cuccot órák óta szedem le a tabletről :D

(#90217) #79335424


#79335424
törölt tag

Csak jelzem, hogy az Advanced Download Manager "megtanult" Magyarul.

(#90218) Fall-N válasza ignisz (#90210) üzenetére


Fall-N
veterán

Sajnos a sok selejt lockscreen alkalmazás közül csak a WidgetLocker volt egy jó alternatíva, amit már nem frissítenek évek óta.

Viszont azóta lett a sokkal jobb C-Locker Pro ami sok mindent tud, egyedül csak azt nem, hogy te állítsd be a widgetek rácsméretét (4x4). Én például az időzített profilokat használom, így nappal más a háttér, mint este (full fekete SAMOLED miatt), így nem égeti ki a szemen a kijelző.

Estleg a kőbalta egyszerű AcDisplay még jó, de ott is fix méretű négyzetes widget tehető csak ki.

Egyéni csúszka egyikben sincs, C-Lockerben van legalább több fajta.

[ Szerkesztve ]

(#90219) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.

ES file explorer ma elkezdett FC-zni, hiába állítottam vissza gyárira, töröltem le és szedtem le mégegyszer, sőt még egy új gyári szűz romot is feltettem, de megint csinálja.
Megnyitom és már csukja is be kb 1 másodperc elteltével :F

Mitől lehet ez? Más is tapasztalt ilyesmit? (N5X)

(#90220) DeathAdder válasza DeathAdder (#90219) üzenetére


DeathAdder
veterán

na és ilyen üzeneteket kapok állandóan, amikor meg rámegyek akkor az ES nyílik meg, valamit analizálni akar majd azonnal "sajnos leáll" :(((

(#90221) DeathAdder válasza DeathAdder (#90220) üzenetére


DeathAdder
veterán

A változatosság kedvéért éppen most frissített le a moto g -men is az es file explorer és attól a pillanattól fogva azon is FC -zik :D

Másnak ez jó?? 4.0.4.2 verzió

(#90222) DeathAdder válasza DeathAdder (#90221) üzenetére


DeathAdder
veterán

Downgradeltem a legújabbnál eggyel régebbi verzióra ES File Explorer 4.0.4.1 és azóta megint úgy dolgozik ahogyan kell.

Miután ezt felteszed:
play -> saját alkalmazások -> es file explorer -> jobb felső sarok menü -> Auto. frissítés -> pipa ki

Nem tudom más is szív-e vele, de nekem ma mindkét telómon azonnal FC-zett 4.0.4.2 -re való frissítés után az app indulásakor.

na azt jól megbeszéltem magammal :C

[ Szerkesztve ]

(#90223) dlaj válasza DeathAdder (#90222) üzenetére


dlaj
őstag

Álmatlanság vagy éjszakai műszak?

(#90224) DeathAdder válasza dlaj (#90223) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez már virrasztás, mert nem hagyott nyugodni a dolog (más egyebek mellett)
No de dőlök is.

(#90225) air válasza DeathAdder (#90222) üzenetére


air
nagyúr

Nekem nem is jelez új verziót.
Z1C, LP 5.1.1
Lehet, hogy már le is vették?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90226) ignisz válasza Fall-N (#90218) üzenetére


ignisz
senior tag

Köszönöm a választ. A freet próbáltam, de nem tudtam kitenni widgettet pl. Ha mutatta az időt a naptárral mást nem tudtam kitenni mellé.

(#90227) #95456768


#95456768
törölt tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném, van egy Galaxy S6 telefonon és nem tudom frissíteni play storeon keresztül a youtubot. 501 -es hibakóddal szakítja meg a telepítést.
Már próbáltam mindent, play store előzmények törlése, youtube alkalmazás cache törlés, stb, olvasgattam külföldi főrumokat de ott se nagyon tudnak megoldást. Találkozott már valaki ilyennel??
valahol olvastam hogy törölni kell a com.app alkalmazásokat vagy mit, de mik lennének ezek??

egyébként ha belépek az alkalmazások közé és fut a háttérben a youtube, akkor sem található meg csak az összes alkalmazások fülnél...

(#90228) Narxis válasza #95456768 (#90227) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ott ahol a telepített alkalmazásokat törölheted, keresd meg a youtube-ot és van egy olyan gomb, hogy frissítések eltávolítása. Akkor arra a verzióra áll vissza ami akkor volt mikor először bekapcsoltad a telót. Utána próbáld frissíteni.

Thanos was right.

(#90229) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Tavaly már kérdeztem, de hátha lett azóta megoldás:

Olyan csevegőt keresek, ami sim kártya nélkül is telepíthető és használható.
Feltétel, hogy hangüzenet is küldhető legyen vele.

#?*@&!

(#90230) Viktor0610 válasza zeon.hu (#90229) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az nem megoldás (ahogy én szoktam telepíteni pl. a Vibert), hogy egy másik készülékben lévő telefonszámot adsz meg, és azzal aktiválod a programot? :)

Samsung Galaxy A54

(#90231) zeon.hu válasza Viktor0610 (#90230) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem, mivel akkor azzal a készülékkel is szinkronizál a viber.
Tehát amit írnak vele, az az eredeti számon is megjelenik.

#?*@&!

(#90232) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Nekem tegnap youtube nézés közben, status baron megjelent valami CM cucc, valami optimalizálás miatt vagy mi a franc... Pedig semmi CM nincs leszedve... Youtube reklám? Nem hiszem, mert status barba nyomta fel...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#90233) Viktor0610 válasza zeon.hu (#90231) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vagy félreértesz vagy rosszul fogalmaztam.
Van egy telefonszámom. Ez jelenleg egy Nokia butafonban van benne.
Ezzel a számmal aktiváltam a Vibert egy okostelefonban -jelenleg iPhone 5c.
Tehát a Viber csak egy készüléken van fenn, de az nem az, amiben fizikálisan van a kártya.

Vagy a Hangouts?
Akár külön Gmail címmel? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#90234) zeon.hu válasza Viktor0610 (#90233) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Így ok, csak kellene hozzá egy szám (ami nincs), amin biztosan nem lesz viber.

Szerk.
Hangouts még működik? Az eszembe se jutott, ezer éve nem használom.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#90235) Viktor0610 válasza zeon.hu (#90234) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, hogy működik a Hangouts. :)
Van iOS-re is, ill. a hanghívás is OK. :)

Samsung Galaxy A54

(#90236) DeathAdder válasza air (#90225) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen lehet, most nézem playen, hogy 4.0.4.1 a legfrissebb, tegnap még nem ez volt :)

(#90237) zeon.hu válasza Viktor0610 (#90235) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Most néztem, hangüzenet küldést sajnos nem látok, pedig az is kellene.
Kösz azért!

#?*@&!

(#90238) #95456768 válasza Narxis (#90228) üzenetére


#95456768
törölt tag

nincs olyan lehetőség, valószínű hogy már az eredetin van. A letöltött alkalmazások közt nem is szerepel a youtube csak az összes közt, és ha ott rámegyek csak kényszerleállítás, kikapcsolás és adatok törlése can de ezeket mind próbáltam már

(#90239) mzso


mzso
veterán

A Magyar Rádió adásainak hallgatására a hivatalos appokon kívül van más mód?
Elképesztően tróger programok. Folyton megszakad a lejátszás és úgy is marad.

(#90240) Narxis válasza #95456768 (#90238) üzenetére


Narxis
nagyúr

Igen mert rendszer app. Root-tal lehetne eltávolítani. :/

Thanos was right.

(#90241) #95456768 válasza Narxis (#90240) üzenetére


#95456768
törölt tag

Ahhoz nem igazán értek és nem is szívesen babrálnám ilyen mértékben, még abban bízok hogy elvileg lesz majd android 6 és azzal megjavul. Bár januárra ígérték s6-ra, heteket fog csúszni úgy olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#90242) tomy86 válasza mzso (#90239) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem erre a legtöbb rádió alkalmazás megfelel. Pl. a TuneIn Radio biztosan.

(#90243) tomy86 válasza mzso (#90239) üzenetére


tomy86
addikt

Bocs a dupláért, de újraolvasva a kérdésed, lehet hogy nem netes rádió alkalmazásra gondoltál. A telefonodban levő gyári rádió alkalmazás leváltására tudtommal csak fizetős app van (ezt viszont nem próbáltam). Spirit1: Real FM Radio

[ Szerkesztve ]

(#90244) etooo válasza holozis_HUN (#90232) üzenetére


etooo
senior tag

Nálam a ZenUI Launcher dobált oda CM hirdetéseket.

(#90245) holozis_HUN válasza etooo (#90244) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Na az nekem is le van szedve... Csak nem használom... Szerencsére Greenify szépen hidegre tette :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#90246) evacska55


evacska55
újonc

Sziasztok! Most regisztráltam a fórumra, ezért lehet, hogy nem jó helyen teszem fel a kérdésemet! Ezért előre is elnézést kérek!
A következő a helyzet: Xperia z1 compact telefonom van, melyen a gyári beállítások visszaállítása funkciót használtam. Sajnálatos módon volt a telefon memóriájában egy hangfelvétel, amit nem akartam kitörölni. Ezt szeretném valahogyan visszaállítani! Ehhez kérnék tippeket, segítséget. Nagyon sürgős és fontos lenne! Előre is köszi!

(#90247) erween


erween
csendes tag

Sziasztok. Adott egy alcatel one touch idol 2s.
Gyari helyett masik fotozo programra lenne szuksegem. A gondom az, hogy a datumos fajlnev tul hosszu, olyan kell, amiben sorszamozza, meg az is gond, hogy nem jelzi ki, hogy van-e gps pozicio, olyan kene, ami fotozas kozben mutatja, hogy van-e pozicio. A kepek pc-n torteno ujra sorszamozasa nem jo megoldas, olyan kell, ami egybol jol ment. Kenyelmi szempontbol olyan is jol jonne, ami irja, hogy milyen nevu foto a kovetkezo. Tudnatok olyan programot ajanlani, ami ezeket tudja?

(#90248) kidnou válasza evacska55 (#90246) üzenetére


kidnou
senior tag

Ha törölte a rendszer visszaállítás akkor elfelejtheted

(#90249) Mr.C


Mr.C
őstag

Üdv!
Tudnátok olyan alkalmazást ajánlani, ami hasonló, mint a Mint és működik Magyarországon és az OTP-vel?
Fizetős és ingyenes egyformán jöhet
Köszönöm!

sudo rm -rf /*

(#90250) air válasza Mr.C (#90249) üzenetére


air
nagyúr

Hogy érted azt, hogy "működik az OTP-vel"?

Az OTP webes felületén kiexportált csv-t például a Money Wiz 2 tudja importálni.
Ha közvetlen kapcsolatot szeretnél az alkalmazás és a bank között, akkor ilyenről még nem hallottam magyar bank esetében.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.