Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83201) Shingen válasza Syl (#83196) üzenetére


Shingen
addikt

;] Igen ez is egy megoldás.........
Kár, hogy nem lehet úgy chatelni, hogy a képernyőzár rajta van.

風林火山

(#83202) #79335424 válasza kidnou (#83200) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor tedd vissza az utolsó bétát! Sztem az összeset (3 béta volt az új kinézettel) közzétettem ebben a topikban.

[ Szerkesztve ]

(#83203) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az ES File Explorer-hez hogyan tudom letölteni a 7Z kiegészítőt?
A beállításai között nem látok ilyet.
7Z-ben akartam tömöríteni, felajánlotta a kiegészítő letöltését, de nem történt semmi.
7Z-ben továbbra semm tudok tömöríteni.

(#83204) darvinya válasza GEPESZ66 (#83203) üzenetére


darvinya
titán

Ha nem tölti le net-ről a kiegészítőt hogyan tömörítsen.
Nálam letöltés és település után megcsinálta a 7z csomagot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#83205) csemberlen válasza darvinya (#83204) üzenetére


csemberlen
őstag

Ismerősnek van egy win7-re irt programja, tudja ezt futtatni tabeleten rendesen?
Melyik app javasolt első körben ingyen, vagy tril verzióba?

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#83206) #79335424 válasza csemberlen (#83205) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem kell ahhoz semmilyen külön program. Csak, egy Intel procis Tab, amin Windows -t fut. :)

(#83207) air válasza #79335424 (#83206) üzenetére


air
nagyúr

De szar ez az Android, hogy még erre sem képes. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83208) #79335424 válasza air (#83207) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyébként volt rá próbálkozás. Wine for Android. De nem tudom, hogy lett -e belőle valami.

(#83209) csadi0011


csadi0011
őstag

Létezik olyan app, ami az értesítéseket widgetként kezeli? De kezeli, szóval ha elolvasom, akkor az értesítési sávból is törli, stb.
És olyan, ami bezárja az összes recent appot? Recent gombra nyomva ne legyen ott egy ablak sem.

(#83210) air válasza csadi0011 (#83209) üzenetére


air
nagyúr

Recentek bezárására nem egy, de két érintéses megoldás létezik.
Root és Xposed kell hozzá.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83211) Jamboo529


Jamboo529
senior tag

Sziasztok!
Van egy kis gondom androiddal. Szóval van 234 névjegy a telefonban összedrótozva facebookal. Le akartam menteni gmail fiokba is, hog szinkronizálni tudjam pcvel, de a telo export,importáláskor a 234ből csinál majdnem 500 névjegyet. Ugyanaz a név pl. többször szerepel, de az adatai szétszórva a névjegyek között. Hogy tudom ezt orvosolni?

(#83212) csadi0011 válasza air (#83210) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszi! Kipróbálom.

(#83213) csmat


csmat
senior tag

Sziasztok, olyan elemlámpát keresek, aminek nincs szüksége mindenféle tanusítványhoz, pl kamera, helymeghatározás stb.
Vagy van olyan , amivel meg tudomszabni, hogy melyik app mihez férjen hozzá?

(#83214) F.E.K.. válasza csmat (#83213) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Például: [tesla led]

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#83215) csmat válasza F.E.K.. (#83214) üzenetére


csmat
senior tag

Köszi, de ez is kér hozzáférést a kamerához

(#83216) csadi0011 válasza csmat (#83215) üzenetére


csadi0011
őstag

Ahhoz muszáj. Ahhoz tartozik a LED.

(#83217) #79335424 válasza csmat (#83215) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyszer kérdeztem Tamást (az E-Robot fejlesztője), hogy a Robotnak miért kell a Tesla Led, miért nem tudja közvetlenül kapcsolni a ledet. Ezt válaszolta:

"Évekkel ezelőtt nézegettem a vakut, nem volt apis megoldás. Ahogy néztem, az alkalmazások készülék-specifikusan kommunikáltak a kamera driverrel. Én ebből nem kérek."

Szóval ezért kell a zseblámpa alkalmazásoknak ez a jogosultság. Egyébként, ezt írja is a Tesla Led Playes bemutatója:

"Permissions of TeslaLED are short and simple:
CAMERA - Required to use the camera flash on most devices. The camera flash is attached to the camera, hence the permission. This is not to take photos or record video.
FLASHLIGHT - Required to use the camera flash on some older devices
"

Sztem nyugodtan bevállalhatod. Más lehetőséged úgysem lesz, ha zseblámpát szeretnél.

[ Szerkesztve ]

(#83218) Syl válasza #79335424 (#83217) üzenetére


Syl
nagyúr

Hacsak nem vesz a Tescoban egy 500 forintos zseblámpát :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#83219) zseko válasza #79335424 (#83217) üzenetére


zseko
veterán

Még egy lehetősége lehet, ha esetleg elkerülte a figyelmét és van gyárilag widget a lámpához. Persze ez készülék és verziófüggő. Ha jól emlékszem az S4-em is sw frissítéssel kapta meg.

HR24.hu

(#83220) #79335424 válasza Syl (#83218) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudom, hogy a kábelkötegelővel, szigszalaggal és némi kreativitással nagyokat lehet alkotni, de sztem csmat nem hardveres moddolással szeretne fényforrást kreálni. :)

zseko:
Igen, tudom. Nekem is volt az S2 -ben és ebben a kínai kütyüben is van. De, egyrészt ez nem minden droidban van, másrészt, hiába próbáltam, nem tudtam hozzáférni, amikor a dedikált kamera gombomra akartam ráprogramozni a zseblámpa kapcsolást. Szégyenszemre én is telepítettem egy külön alkalmazást, ezt hívtam meg Robotból és a Robotparancsot rendeltem a kamera gombhoz.

[ Szerkesztve ]

(#83221) csmat válasza #79335424 (#83217) üzenetére


csmat
senior tag

Köszi, valóban nem olvastam végig, akkor feladom És leeöltöm ezt a teszla ledet.

Van olyan app egyébként, amivel a jogosultságokat tudom blokkolni Root nélkül? Asszem valami LBE akármi tud, de ahhoz root kell

(#83222) aprokaroka87 válasza csmat (#83221) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

elvileg nincs olyan ami root nélkül tudja.
Talán majd az Android 6.0 Marshallow kiadástól meglehet majd oldani.

Illetve vannak inkább kinai telefonok,amikben van rá opció root nélkül is,de azokon jórészt valami módositott Android fut.

[ Szerkesztve ]

(#83223) Deck válasza csmat (#83221) üzenetére


Deck
titán

Root nélkül ne is akarj ilyen dolgokat.

PS5

(#83224) #79335424 válasza csmat (#83221) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az alkalmazásnak kell jogosultság a kamerához, hogy tudja kapcsolni a ledet. Ha ezt megvonod tőle, akkor szted mi lesz az eredmény?

Ez egy App.ops nevű cucc az Androidban, ami 4.3 -tól elérhető, majd 4.4.2 -től a Google letiltotta az API -t, ezért csak root -tal lehet hozzáférni. Erre az Advanced Permission Manager -re azt írják, hogy megy root mélkül és 2015. szept. 6. -án frissült. Nem tudom, hogy mi a trükkje, de egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#83225) aprokaroka87 válasza #79335424 (#83224) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

úgy lehet adott esetben root nélkül
hogy ha jól tudom akkor nem csak root-al lehet irási jogot adni a rendszerhez
nállam pl a luckypatcher akkor is tud engedélyt visszavonni ha megtagadom tőle a root jogot.

(#83228) teo77 válasza LonGleY (#74967) üzenetére


teo77
őstag

Nexus 7 2013 -, ra melyik kodek kell? Nem megy a hang nálam a z All in One pack-al.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#83229) drnet


drnet
aktív tag

Használ valaki nyomkövető programot? Én a Life360-at használom. Meg vagyok vele elégedve, kettőnknek a feleségemmel tökéletes, azonban az ingyenes verziója csak két személyt kezel. Ki szeretnénk bővíteni a nagyobbik lányommal, és majd a kisebbikkel is. Sajnos a fizetős verziójának havidíja van, azt pedig nem szeretném. Tudtok-e esetleg valami más megoldást ajánlani. Tehát 3-4 telefonon mobilnet segítségével szeretnénk egymást online látni, hogy ki hol van.

[ Szerkesztve ]

(#83230) air válasza drnet (#83229) üzenetére


air
nagyúr

Google Android eszközkezelő.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83231) drnet válasza air (#83230) üzenetére


drnet
aktív tag

ez hogy működik?

(#83232) petir


petir
senior tag

Sziasztok ,

Letezik olyan app amivel androidos telefonrol elerek helyi halon de akar ha tudom az ip-jet wan felol is egy masik androidos telefont? Lenyegeben ugye remote desktopra gondolok bar ezt inkabb remote phonenak hivnam.

Letezik ilyen ? Es ha igen mi a neve?

(#83234) drnet válasza air (#83230) üzenetére


drnet
aktív tag

Ahhoz, hogy megnézzem a másik készüléket, hogy hol van, ahhoz tudnom kell a google kódját. Ez így nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#83235) air válasza drnet (#83234) üzenetére


air
nagyúr

Miféle Google kódját?
Nem kell tudnod hozzá semmit.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83236) drnet válasza air (#83235) üzenetére


drnet
aktív tag

Akkor nem értem. Valamit csak kell hozzá tudni. Nézd már meg akkor, hogy hol vagyok! :)

(#83237) beg válasza drnet (#83236) üzenetére


beg
veterán

Google fiókhoz kötött. Amelyik készülékek ehhez vannak társítva, látszódnak.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#83238) air válasza drnet (#83236) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem inkább te olvasd el, hogy hogyan működik!
De ha az sok, akkor Aweriot hozzászólása is elég. :B

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83239) drnet válasza beg (#83237) üzenetére


drnet
aktív tag

Én is így gondolom. Írtam, hogy a család 4 tagja szeretné egymást látni, nem pedig én a 4 különböző telefonomat. Elhiszem nektek, hogy meg lehet oldani, de ahogyan segíteni próbáltok, azt én nem értem. Fogalmam sincs, hogy mit jelent az ID például.Négyünknek 4 különböző gmail fiókja van.

(#83240) Narxis válasza drnet (#83229) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem nincs olyan ami nem havidíjas és 4 készüléket kezel. A prey Anti-theft tud ingyen 3-at afelett pedig havi 15 dolcsi.

Thanos was right.

(#83242) air válasza drnet (#83239) üzenetére


air
nagyúr

Ha csinálsz egy ötödik Google fiókot, amit felveszel mindegyik telefonon, akkor szerintem működni fog.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83243) drnet válasza air (#83242) üzenetére


drnet
aktív tag

Ez így ok. Kipróbálom.

(#83244) beg válasza drnet (#83239) üzenetére


beg
veterán

Így van ahogy mondják. Létrehozod a csaladikgbmegfigyelofurgon@gmail.com címet (google fiókot), ezt mindegyik készülékhez felveszed és voálá.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#83245) drnet válasza beg (#83244) üzenetére


drnet
aktív tag

Köszönöm mindenkinek! Működik. És köszönöm, hogy végül egyszerűen is elmagyaráztátok, hogy egy ilyen laikus mint én is megértse. Köszönöm!

(#83246) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok mondani egy adfree-hez hasonló reklám blokkoló programot ami működik cm 12 (5.1) alatt?
Előre is köszönöm!

(#83247) Oldman2 válasza Keraa (#83246) üzenetére


Oldman2
veterán

AdFree

:-)

(#83248) beg válasza Keraa (#83246) üzenetére


beg
veterán

AdAway

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#83249) Mr Dini válasza petir (#83232) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

MirrorOp sender/receiver. Root kell hozzá, illetve korlátozott a free időtartama.

Szerk.: külső hálóról(wanról) eléred egy sima vpnen keresztül! ;) Vagy esetleg egy port forward és hosts fájl trükközése a mobilon. :D

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#83250) Mr Dini válasza aprokaroka87 (#83225) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Gondolom az LP "kilopja" az apk-t, átmásolja a mappájába, kitömöríti, megvonja a jogokat, visszacsomagolja, aláírja és felrakatja Veled, mint egy frissítését az adott appnak.

Kell hozzá root jog? Nem! Csak a megfelelő uncompress meg stb csomagok az LPbe. ;)

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.