Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83251) #79335424 válasza Mr Dini (#83249) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor már inkább TeamViewer, de, ha tudja az IP -ket, akkor a Webkey is jó lehet. Ne érts félre, nagyon jó a MirrorOP, én is használom és nem bántam meg, hogy megvettem, de csak egy távoli asztali kapcsolathoz kicsit húzós. Az ingyenes meg kb. próbára jó.

[ Szerkesztve ]

(#83252) csipuka válasza drnet (#83245) üzenetére


csipuka
senior tag

Szerintem felesleges felvenni kamu fiokot.
A G+-on belul meg lehet adni, hogy kivel osztod meg a lokaciodat, es meg lehet nezni azokat is akik megosztottak veled. En igy allitottam be a csaladra, es megy is faszasul.

(#83253) nubiai


nubiai
tag

Tud valaki olyan álhívás (fake call) programot, amivel az időzített hívást fizikai gomb(ok) valamilyen kombinációjával lehetne indítani? Rázás nem jó, mert ha ott állnak velem szemben, nem vehetem elő a telefonom, hogy rázogassam. A zsebben rázás meg kárt okozna az imidzsemben. :)

(#83254) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Használ valaki Sygic Family Locator-t? Ha igen, akkor leírná a tapasztalatait?

Más kérdés: azt meg lehet valahogy oldani, hogy egy készüléknél a zárképernyőre kirakok 2-3 contactot, akit lezárt képernyőnél is lehet hívni. Amit meg szeretnék oldani. Kisfiam jövőre iskolás lesz és szeretném, ha lenne nála egy készülék, de ne játsszon meg szórakozzon vele, ezért jelszóval lezárnám. Azonban jó lenne, ha lezárt állapotban is tudna hívni néhány fontos telefonszámot, ha szükséges (anya, apa, nagyszülők, stb.).

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#83255) rgeorge válasza Jim74 (#83254) üzenetére


rgeorge
addikt

Sok készülék kezeli már az I.C.E (In Case of Emergency) hívásokat akár a zárképernyőről is.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#83256) #79335424 válasza Jim74 (#83254) üzenetére


#79335424
törölt tag

Neked is azt javaslom, hogy nézz egy custom lockscreen alkalmazást!
Leírom a lényeget, hogy mindenkinek világos legyen a szitu. A custom lockscreenek az OS számára nem lockscreenek, hanem launcherek. Ha kikapcsolunk a rendszerben minden lockot, akkor a power -t megnyomva, egyből az alapértelmezett launcher főképernyőjére, azaz a home -ra jutunk. Mivel a custom lockscreen van a rendszerben alapértelmezett launcher -ként beállítva, ezért azt fogja mutatni a rendszer. Nyilván, úgy vannak megalkotva, hogy vmilyen lezárási módot tartalmaznak, de, mivel launcherek, ezért nem vonatkoznak rájuk a rendszer lockscreen korlátozásai. Tulképp minden olyan feature -re lehetőségük van, amire egy launchernek. A belső programozásuk pedig az, hogy miután megtörtént a feloldás, meghívják az "igazi" launcherünket. Nagyon ügyes trükk és csomó lehetőséget ad, amiket a gyári lockscreen nem engedne.

[ Szerkesztve ]

(#83257) petir válasza Mr Dini (#83249) üzenetére


petir
senior tag

Es ez mukodik telefon es telefon kozott?
Mert a videoban ami playen van csak mobil es pct mutat..

(#83258) #79335424 válasza petir (#83257) üzenetére


#79335424
törölt tag

A TeamViewer Quick Support -nál készülékfüggő, hogy működik -e két droid között, a Webkey és a MirrorOP viszont biztos, hogy működik. Nem használok PC -t, asztali környezetben is arm Androidot használok, tehát a droidok közötti működés nálam alapvető kritérium.

(#83259) ollie válasza Jim74 (#83254) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Épületen belül nem fogja tudni egyik ilyen sem megtalálni a kisfiad, úgy viszont meg nem látom értelmét, mert az iskolából csak nem fog eltűnni. Mindig a GPS a legpontosabb pozíciószerzés, viszont ahhoz a szabadban kell lennie.

***

(#83260) aprokaroka87 válasza Jim74 (#83254) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

már elnézést de ilyen esetre nem lenne egyszerübb egy nyomogombos telefon?

(#83261) Viktor0610 válasza Jim74 (#83254) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

;]

Samsung Galaxy A54

(#83262) Mr Dini válasza Viktor0610 (#83261) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

:C

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#83263) kaciokos válasza #79335424 (#83256) üzenetére


kaciokos
őstag

Bocs, hogy beleugatok, mert annyira nem vágom, de ez tuti így van? Szerintem ha nincs semmilyen lezárás beállítva, akkor a power-t megnyomva nem a launcher kerül a képernyőre, hanem ami utoljára a képernyőn volt, legyen az a launcher, vagy valami más app. Valami trükknek kell még itt lennie, mert így, ahogy leírtad, nem működne.

(#83264) #79335424 válasza kaciokos (#83263) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jó, persze. Nem akartam kisregényt írni, de nyilván úgy van, ahogy írod. Gondoljuk át, hogy mit is jelent, amit írtam! A lockscreen alkalmazásban megadod, hogy a kijelző kikapcs után, mennyi idő múlva legyen aktív. A rendszer számára ez egy Home utasítás. Mivel az alapértelmezett launcher a lockscreen, ezért, az aktiválódás után kiadott Home parancsra, kijelző bekapcskor a lockscreen fog megjelenni. Az már a lockscreen alkalmazás beállításaitól függ, hogy feloldás után a "valódi" launcher home -jára dobjon, vagy a lock aktiválódása előtt fókuszban levő activity -re (már, ha addig nem lőtte ki a rendszer azt az alkalmazást, mint háttérfolyamatot).

[ Szerkesztve ]

(#83265) hirtelen


hirtelen
csendes tag

Megvettem a Easy Voice Recorder Pro applikációt, működik is. Egy problémám van vele: nem tudok többé kilépni belőle, mindig ott fut a háttérben, holott ritkán lenne rá szükségem. Még az alkalmazáskezelővel sem tudom kiütni a futását.

OnePlus One mobilom van, rootolt.

Tanácsot kérek, hogyan tudok kilépni - nem a felvételt leállítani, az megy - hanem a programból teljesen kilépni?

(#83266) air válasza Jim74 (#83254) üzenetére


air
nagyúr

Biztos, hogy egy 6 éves gyereknek telefonnal kell iskolába menni?
A legtöbb iskolában - nagyon helyesen - tilos a gyerekeknek mobiltelefont használni.
A mi iskolánkba még bevinni is tilos.
Arról nem is beszélve, hogy felesleges egy 6 éves gyereket kitenni egy olyan traumának, hogy esetleg nagyobb gyerekek elvegyék tőle a telefont. (Bármilyen értéktelen, és gagyi is.)
Nem akarok gyereknevelési vitát kirobbantani, mert az én lányom is másodikos, 8 lesz idén, van mobilja (igaz egyelőre csak játszik rajta, és egy tartalék kártya van csak benne) de eszébe sem jut, hogy iskolába vigye, és a fentiek miatt nincs is rá lehetősége.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83267) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Használ valaki Habit Browsert ? Az mitől lehet, hogy pár oldal megnyitása után (nem egyidejűleg hanem egymás után) a cpu 40-50 százalékon van és már nem tudok vele böngészni mert nem nyit meg semmit ?

Újra kell indítani a böngészőt úgy megint jó de nem sokáig.

(#83268) aprokaroka87 válasza Csocsesz75 (#83267) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

más böngészövel ugyanazokat a lapokat böngészve is tapasztalod a hibát?

(#83271) Csocsesz75 válasza aprokaroka87 (#83268) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nagyon sok böngészőt kipróbáltam egyikkel sem jön elő a hiba.

Jó lenne megtalálni a hiba okát mert mint böngésző ez jön be legjobban.

(#83272) Jim74


Jim74
nagyúr

Köszönöm Mindenkinek az "építő" jellegű hozzászólásait... :U

(#83273) air válasza #46372352 (#83270) üzenetére


air
nagyúr

OsmAnd, Be on road, Mapfactor, és Here.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83274) aprokaroka87 válasza Csocsesz75 (#83271) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a legfrisebb verzió van fent?
korábban tapasztaltál ilyet vele?

(#83275) anonym1s


anonym1s
őstag

Sziasztok.
Tudtok ajanlani olyan bongeszot aminek a kezelogombjai (elore, vissza, frissites, uj lap, stb.) alul vannak?

(#83276) Csocsesz75 válasza aprokaroka87 (#83274) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Igen a legfrisebb van fent.

Régóta ezt a böngészőt használom, amikor rátaláltam és feltelepítettem minden szép és jó volt nem jött elő ez a hiba nagyon sokáig pedig voltak frissítések is.

Aztán már jó ideje ilyen, nemtudom egy frissítés hozta-e ezt vagy valamivel összeakad esetleg ?

Próbáltam visszarakni régebbi verziókat de ugyanúgy kifagy.

(#83277) Csocsesz75 válasza anonym1s (#83275) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Habit Browser. Nagyon sok mindent lehet rajta állítani.

Légyszíves próbáld ki és olvasd el a fenti problémámat, hogy nálad előjön-e ?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#83278) aprokaroka87 válasza Csocsesz75 (#83276) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

probáld meg törölni az app adatait.

(#83279) Csocsesz75 válasza aprokaroka87 (#83278) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Már megtörtént régebben is. Teljesen szűzen feltelepíve is sajnos kifagy.

Esetleg leírhatnád, hogy szabályosan hogyan töröljem ezeket az adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#83280) aprokaroka87 válasza Csocsesz75 (#83279) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

korábbi verziókkal is?
Mindegy milyen oldalak vannak megnyitva?

(#83281) Csocsesz75 válasza aprokaroka87 (#83280) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Igen, korábbiakkal is. Teljesen mindegy mi van megnyitva.

A memóriahasználata folyamatosan nő (300 mega felettig) a cpu meg 40 % on van és onnan kezdve nem lehet böngészni, nem nyit meg semmit.

(#83282) aprokaroka87 válasza Csocsesz75 (#83281) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

bármilyen oldalt megnyitva?
pl akkor is ha az m.mobilarena.hu oldalt nyitod meg több lapon?

milyen oprendszer fut a telefonon?

(#83283) Csocsesz75 válasza aprokaroka87 (#83282) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Most 12 oldalon nyitottam mega az m.mobilarena.hu-t, 79megát használ cpu 0%.

4.3 van fent.

(#83284) aprokaroka87 válasza Csocsesz75 (#83283) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

elmondom hogy vannak bizonyos weboldalak amik adott böngészön nem jól mennek.
ezért jó ha van több is.

(#83285) Csocsesz75 válasza Csocsesz75 (#83283) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Most 12 oldalon nyitottam meg az origo mobilos oldalát de semmi, viszont amint az egyiken elkezdtem megnyitni cikkeket lefagyott és kész.

(#83286) Simba86


Simba86
senior tag

sziasztok!

Új telefonra tértem át (név szerint Huawei P8 lite-ra), és szerettem volna a korábban mentett wifi hálózatokat átvinni. A google sync nem vitte át, pedig vagy ötször próbáltam az elejéről... Láttam, hogy 5.0-tól teljesen más a restore, de nekem fel se ajánlotta a wizard, hogy kiválasszam, melyik készülékről szeretném áthozni a programjaimat és beállításaimat :F
Rootolt a cucc már, megcsináltam a titaniumos visszaállítást, mégse jelennek meg a hálózatok, csak amelyek láthatóak, de azoknak se rakta be a mentett jelszót...
A visszaállítás tuti sikeres volt, mert megnéztem a wpa_supplicant file-t, benne van az összes, aminek lennie kell...

Ez vmi lollipop bug lesz? Egész délelőtt ezzel vacakoltam, böngésztem a neten, de sikertelenül...

Köszi a segítséget előre is!

(ha rossz topikba írtam, akkor elnézést kérek :S )

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#83287) aprokaroka87 válasza Csocsesz75 (#83285) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

muszály 12 oldalon
nem elég 2-3?
lehet hogy leterheled vele..és az app nem fogadja szivesen.
Ha neked fontos hogy 12 lap legyen,akkor nézz másik böngészőt is alternativa ként.

(#83288) Csocsesz75 válasza aprokaroka87 (#83287) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ezt most csak a próba kedvéért néztem 12 oldalon, mindig 1-2 oldalon böngészek nekem nem kell több.

Esetleg feltelepítenéd és ezzel az origo mobilos oldalával kipróbálnád ?

(#83289) aprokaroka87 válasza Csocsesz75 (#83288) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát 32kbit/sec es mobilnettel inkább nem,ha nem baj.
A Play áruházban nem jelzett ezzel kapcsolatban senki sem?

(#83290) Csocsesz75 válasza aprokaroka87 (#83289) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nem jelzett senki, lehet nálam van valami baj.

(#83291) aprokaroka87 válasza Csocsesz75 (#83290) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

milyen oprendszer fut a telcsiden?

(#83292) Csocsesz75 válasza aprokaroka87 (#83291) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Fentebb írtam, 4.3 van rajt.

Egyébként amit írtál, lehet az origoval lesz a probléma, azt az oldalt lehet nem szereti. Illetve azzal is.

Esetleg tudsz fejből olyan oldalt ami jobban igénybeveszi a memóriát ? Kipróbálnám azzal is.

[ Szerkesztve ]

(#83293) aprokaroka87 válasza Csocsesz75 (#83292) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

index.hu,youtube asztali változata pl

(#83294) Csocsesz75 válasza aprokaroka87 (#83293) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Indexxel nyitogattam meg cikkeket, utolsóban volt egy videó lejátszás közben egyszercsak leállt a böngésző és kilépett a home képernyőre.

(#83295) aprokaroka87 válasza Csocsesz75 (#83294) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a telefon pontos tipusa micsoda?

(#83296) Csocsesz75 válasza aprokaroka87 (#83295) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Samsung Galaxy Grand 2, SM-G7105

(#83297) aprokaroka87 válasza Csocsesz75 (#83296) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a böngésző lesz a ludas.
Legyen másik alternativa is.
ennyi.

(#83298) Csocsesz75 válasza aprokaroka87 (#83297) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Van másik, nem is egy, csak bacca a csőrömet.

(#83299) aprokaroka87 válasza Csocsesz75 (#83298) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ez ilyen
ha tudsz angolul akkor vedd fel a kapcsolatot az app fejlesztőjével.

(#83300) Csocsesz75 válasza aprokaroka87 (#83299) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Sajna nemtudok, fordítóval küldtem e-mailt, de nem válaszolt.

Köszönöm a segítségedet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.