Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83551) zeon.hu válasza atosan (#83549) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

QuickPic utolsó CM előtti verziója? :)

#?*@&!

(#83552) Deck válasza atosan (#83549) üzenetére


Deck
titán

Konkrétan mi bajod vele?

PS5

(#83553) atosan válasza Deck (#83552) üzenetére


atosan
addikt

Most még semmi, csak majd hátha...
zeon.hu-az lesz.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#83554) Deck válasza atosan (#83553) üzenetére


Deck
titán

Majd, hátha? Ez nem túl meggyőző.

PS5

(#83555) atosan válasza Deck (#83554) üzenetére


atosan
addikt

Valóban nem az, de ha a cheetah ilyen gyakoridággal frissíti, előbb utóbb tele lesz agresszív önreklámmal. Ne legyen így.

Maine coon

(#83556) paolinho


paolinho
őstag

Ha nincs a telómra feltett romban (Jiayu G4S) a modulok közt Google kereső sáv, hogy tudnék ilyet feltenni rá utólag?

(#83557) beg válasza paolinho (#83556) üzenetére


beg
veterán

Nova launcherben van. Vagy letöltöd a playről a google keresést és kirakod widgetként.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#83558) paolinho válasza beg (#83557) üzenetére


paolinho
őstag

Az utóbbi módon nem találtam ilyen alkalmazást.

(#83559) beg válasza paolinho (#83558) üzenetére


beg
veterán

Bocs, sima google néven fut.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#83560) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

sziasztok. androidra van olyan podcast alkalmazas amivel lehtoltheto a morning show es a totalcar egester adasai , mint iOS-en? koszi

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#83561) paolinho válasza beg (#83559) üzenetére


paolinho
őstag

Valóban, köszi! :R

Azt hogy lehet beállítani, hogy csak a kezdő oldalon (1 pld-ban) legyen keresősáv?

(#83562) disy68 válasza ::Trunks:: (#83560) üzenetére


disy68
aktív tag

Podcast Addict

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#83563) Oldman2 válasza disy68 (#83562) üzenetére


Oldman2
veterán

+2

Majd ezeket az RSS feed-eket vedd fel benne:

Morning Show
Égéstér

[ Szerkesztve ]

(#83564) ::Trunks:: válasza Oldman2 (#83563) üzenetére


::Trunks::
senior tag

koszonom szepen :R

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#83565) ORCA58


ORCA58
addikt

Szevasztok:
Kérdésem, hogy a Lolipop 5.0 kijelzi-e a akku használatnál az bekapcsolva töltött idő?

A Lenovo HelpDesk az alábbi választ adta a kérdésemre.

Kérdésem:
"Lenovo Tab2 A 7-10 Tablet. Lolipop (Android5.0) frissítés után az akkumulátor használatnál nem jelzi az egyes elemek használati idejét. A Bekapcsolva töltött idő szöveg látható, de nincs mellette semmi."

Válaszuk:
"Az akkumlátor indikátora, az andorid 5.0-tól már nem jelzi sajnos az alkalmazások százalékra lebontott használatát, ez nem hiba."

Fura a válasz, mert a %-ot kijelzi

[ Szerkesztve ]

(#83566) Dottore válasza _Smooth (#83519) üzenetére


Dottore
addikt

Talán itt segítenek.

Azt mondanám erős kompromisszumokkal meg lehet csinálni, pl. gomb helyett ikon lesz a nyomkodás tárgya meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#83567) #79335424 válasza Dottore (#83566) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha van root, akkor sztem kompromisszumok nélkül is megoldható automatizálóval. Csak én már nem merek ilyeneket írni. :)

(#83568) Beni2360 válasza vadász 1 (#83508) üzenetére


Beni2360
félisten

Amikor a kihangosítót használom és nem emelem a fülemhez akkor nálam is ezt csinálja mert a képernyő zár lép akcióba. :))

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#83569) #79335424 válasza Beni2360 (#83568) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezeken a szoftveres hibákon is lehet segíteni automatizálóval. Híváskor az automatizáló átállítja a lock timeout -ját, így nem lock -kol hívás közben. Hívás végén pedig visszaállítja.

(#83570) Beni2360 válasza #79335424 (#83569) üzenetére


Beni2360
félisten

Légyszíves Magyarul írd le mert a google se bírja lefordítani. :)
Jöhet privibe is. :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#83571) Dottore válasza #79335424 (#83567) üzenetére


Dottore
addikt

Valahogy hirtelen megtetszett ez a szó és beleírtam.
Jól mutat benne szerintem. :D

[ Szerkesztve ]

(#83572) #79335424 válasza Beni2360 (#83570) üzenetére


#79335424
törölt tag

Gondolom, hogy addig megvan, hogy ha kikapcsolod a képernyőzárat, akkor "nem lép akcióba". Az automatizálók (pl. E-Robot, Tasker, stb.) bekövetkező események hatására, maguktól végrehajtják a megadott műveleteket. Jelen esetben az egyik eseményed a telefonhívás (kimenő, bejövő, csöngés, beszéd, vagyis minden, ami eltér a "készenlét" állapottól). A műveleted pedig a képernyőzár kikapcsolása (ehhez root kell, de talán meg lehet oldani a kijelző kikapcsolás megakadályozásával is, amit elvileg root nélkül is lehet. Amíg aktív a kijelző, addig nincs képernyőzár). A másik eseményed a hívás befejezése, vagyis a "készenlét" állapot. Ehhez pedig a képernyőzár bekapcsolás műveletet társítod. Automatizálás szempontjából ezek tök egyszerű műveletek, de ha elakadnál, akkor mindkét automatizálónak van itt topikja, ahol kaphatsz segítséget. Ha van root, akkor ezt E-Robotban kb. 2 perc megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#83573) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Viber-nél ki lehet kapcsolni valahogy a matricákat?

(#83574) Beni2360 válasza #79335424 (#83572) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi kielégítő válaszodat, igen van root.
Még átrágom magam rajta aztán jelentkezek nálad vagy a topikban. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#83575) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok

Lehet online Giftcardod vásárolni? Vagy appot venni valakinek ajándékba? iOS-en ez jól meg van oldva, itt nem kaptam rá semmi megoldást.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#83576) beg válasza gzbotii (#83575) üzenetére


beg
veterán

Létezik google play gift card, csak itthon nem tudod beváltani (még).

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#83577) gzbotii válasza beg (#83576) üzenetére


gzbotii
veterán

Németországban vagyok jelenleg, itt is lenne használva.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#83578) beg válasza gzbotii (#83577) üzenetére


beg
veterán

Country availability for gift cards & promotional codes

Ott van, de nem mindegy, hogy a fiókokhoz milyen ország volt a létrehozáskor rendelve.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#83579) gzbotii válasza beg (#83578) üzenetére


gzbotii
veterán

Aha. És olyat nem lehet, hogy az en accomrol online veszek neki?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#83580) air válasza gzbotii (#83579) üzenetére


air
nagyúr

Olyat nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83581) ORCA58


ORCA58
addikt

Van itt olyan ki már látott Lolipop-t?
A kérdésem [link]

(#83582) Bozek válasza ORCA58 (#83581) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nincsen. Itt mindenkinek Froyo van még a telefonján. :D

(#83583) beg válasza Bozek (#83582) üzenetére


beg
veterán

Miért, már megjelent? :DDD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#83584) Bozek válasza beg (#83583) üzenetére


Bozek
nagyúr

Már múltkor is mondtam, hogy frissítsd le a Cupcake-et. :D

(#83585) ollie válasza ORCA58 (#83565) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez gyártótól függ. Nekem pl. a Vibe UI (Lenovo féle) kiírja a használatban töltött időt, meg a készenléti időt, és a kettőt összeadva lehet kiszámolni a bekapcsolva töltött időt. Bár ha jobban belegondolok, ez szerintem az utolsó töltés óta méri, nem a bekapcsolás óta.

Igazából nem világos, hogy az uptime, vagy a feltöltés óta eltelt idő kell-e neked.

Foglaljuk össze (megnéztem neked pár készüléket):

Lenovo Vibe UI (Lollipop)
Up time: about phone
Feltöltés óta eltelt idő: battery menüpontnál, két részletben (össze kell adni)

LG G Pad 8.3 (KitKat):
Up time: about tablet
Feltöltés óta eltelt idő: battery menüpont

MIUI v7 (KitKat, de van Lollipopos változata is):
Up time: about tablet
Feltöltés óta eltelt idő: batterynél, a grafikon alatt kiírja

CM12.1s (Lollipop) -> ez van a legközelebb ezek közül a tiszta androidhoz:
Up time: about phone / status
Feltöltés óta eltelt idő: úgy néz ki, itt nincs ilyen

[ Szerkesztve ]

***

(#83586) janeszgol


janeszgol
félisten

Hali mindenkinek.

Tud valaki egy jó, nem erőforrás igényes notification panel (más néven control panel, tudjátok a redőny) appot? Olyan kéne, ahol úgy lehet bekapcsolni a mobilforgalmat, wifit, hogy nem belelép a menübe, hanem csak be-, illetve kikapcsolja ott helyben. Köszi.

(De nem ragaszkodom a redőnyhöz, felőlem lehet egy panel a "desktopon" olyan widget-szerűen, ahol ezt tudom kapcsolgatni.) :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#83587) air válasza janeszgol (#83586) üzenetére


air
nagyúr

Widgetsoid
Power Toggles
Notification Toggle
Extended Controls

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83588) mobilizmo válasza janeszgol (#83586) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Ha KK vagy annál újabb rendszered van, az AIR által ajánlottakkal is csak akkor fog úgy működni ahogy te szeretnéd, ha root jogot tudsz adni az appnak.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#83589) mckay


mckay
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok olyan applikációt, amivel azt lehet elérni, hogy ne tudjanak felhívni?
;]

Van egy jó előfizetésem, meg akarom tartani a számomat, van is benne olcsón internet, de nem akarok mással beszélni, csak a családommal. Senki mással.

Telefonálni ott van a céges telefonom, keressenek azon...
:DDD

Egész egyszerűen és radikálisan azt szeretném, ha be tudnék jelölni mondjuk 10 telefonszámot, és minden más számra azt mondaná az applikáció, hogy nem elérhető. Mintha ki lennék kapcsolva.

Szerintetek létezhet ilyen applikáció?
:F

Ha igen, akkor tudtok is egyet mondani?

Köszi!!!!!!!!!!!!!!
:R

(#83590) ollie válasza mckay (#83589) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyan van, hogy visszautasítsa a hívást, vagyis foglaltat jelez. De ez is telefontól, android verziótól és apptól függ, mert van, hogy csak rövid csengetés után tudja visszautasítania a hívást, van, amikor konkrétan felveszi, és rögtön leteszi a hívást. Ráadásul root is bejöhet a képbe. A legbiztosabban azok működnek, melyek gyárilag megtalálhatóak a telefonon (pl Lenovo készülékek alapból rendelkeznek ilyen blocklisttel).

Azt nem tudod megtenni, hogy nem elérhetőt mondjon be a hívónak, mert az a szolgáltató teszi, ha tényleg nem vagy elérhető.

Playen keress rá a blocklist/blacklist szavakra.

[ Szerkesztve ]

***

(#83591) cimbi186 válasza mckay (#83589) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Szia!
Ha van root-od,akkor neked erre van szükséged.[link]
Fehér listába beteszed a családod számait és ennyi.
Nekem tökéletesen müxik. Magyar és ez az egyetlen sztem amelyik(én vagy 8at kipróbáltam)amelyik nem csippan be híváskor ,hanem néma csendben teszi a dolgát.

(#83592) Dottore válasza cimbi186 (#83591) üzenetére


Dottore
addikt

Megerősítem. Nekem is ez vált be régen. Hátránya ahogy írod is, root kell hozzá.
De hát root mindenhez kell ami jó. :)

(#83593) atike


atike
nagyúr

Nem tudom melyik topic lenne rá alkalmas, beírom ide, lehet nem pont ez a megfelelő rá.... Előre is bocsi. :DDD

Szóval most hívott egy ismerős, hogy az androidos (talán Op3nDott) telefonját szervizbe kellett adnia. Előtte "gyári adatok visszaállítása", ellenőrzés, teljesen üres a telefon. Sim kártya kivesz, szervizbe bead.

Szólnak neki, hogy kész a telefon, érte megy, meg van csinálva, öröm.

Otthon bekapcsol, nézeget és jött a sokk - amit korábban a Viberen küldött és fogadott, azok a képek ott vannak a telefonon. Nem állította még be a Google accountját és mivel a sim kártyán nincs neki net, wifi jelszót meg még nem írt be, így nem is volt online az eszköz. A sim kártya berakásáig és bekapcsolásig jutott...

Konkrétan sokkot kapott, és tőlem kérdezte, hogy ez meg hogy lehet...? Hogyan kerülhettek vissza a képek, miközben leellenőrizte, és azok a szervizbe adás előtt nem voltak rajta...?

Valaki valami gondolat...? Részemről passzolok, nem használok Vibert (sem)... :DDD

(#83594) Mr X válasza atike (#83593) üzenetére


Mr X
veterán

Sok típus a gyári visszaállításnál nem törli a háttértárat. Ellenőrizte, formázta azt külön?

(#83595) atike válasza Mr X (#83594) üzenetére


atike
nagyúr

Ellenőrizte, írtam is.

És az a furcsa, hogy csak a Viberen mozgott képek voltak rajta, a normál fotók nem. Sőt, igazság szerint semmi más nem volt rajta - csak és kizárólag a Viberes képek.

Furcsa. :U

(#83596) air válasza atike (#83593) üzenetére


air
nagyúr

Ha mindent törölt és mindent ellenőrzött, akkor két megoldás van:
Vagy hülye, vagy hazudik. ;]
Most komolyan, nem tudok olyat elképzelni, hogy a szervizben egy gyári állapotú telefonra visszakerülnek csak a Viberes képek. :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83597) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Sziasztok. Kérlek ajánljatok egy alkalmazást, ami USB otg pendrive-ot megformaz fatra vagy Ntfs-re. Köszi.

(#83598) mckay válasza cimbi186 (#83591) üzenetére


mckay
aktív tag

Köszi!!!!

És a másik fél mit hall?
Azt, hogy kicsöngött, és én gyorsan kinyomtam a telefont?
Vagy foglalt jelzést ad?
Vagy hogy nem elérhető a hívott szám?

(#83599) ollie válasza mckay (#83598) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyat nem hallhat, hogy nem elérhető a hívott szám. Az csak akkor megoldható ha mondjuk repülő módba teszed a telefont.

***

(#83600) #79335424 válasza joefasalasso (#83597) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mármint Androiddal szeretnéd formázni? A teló nem teszi meg Fat -ra (a beállítások -> tárhely opcióinál)?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.