Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83701) ollie válasza madmike (#83700) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alapból fut lezért kijelzővel is, szóval nálad van a probléma. Vagy rengeteg app fut nálad a háttérben, és alig van szabad ram, vagy használsz valami appot, ami kilövi.

***

(#83702) aprokaroka87 válasza madmike (#83700) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

elöször is tudnunk kellene a háttérben futó alkalmazások számát és hogy mennyi a szabad ram

(#83703) madmike válasza ollie (#83701) üzenetére


madmike
őstag

most éppen 800MB szabad RAM-om van. FB, Viber, Dropbox, Instagram fut, nincs rajta nagyon más. Alkalmazás kezelő app, ami kilőné nincs fent.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#83704) aprokaroka87 válasza madmike (#83703) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

tiltsd le mind a 4 appot és utánna is nézd meg!

(#83705) madmike válasza aprokaroka87 (#83704) üzenetére


madmike
őstag

Csináltam egy újraindítást. 830MB-tal kezdek. Az előbb említettek bezárásával 980MB lesz.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#83706) aprokaroka87 válasza madmike (#83705) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

és kiprobáltad már?

(#83707) Mr Dini válasza aelod (#83699) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Reboot után is foglal?

Ha igen, töröld a belső sd-n a /Android/obb/<mortal kombat x csomagneve>.obb-t!

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#83708) Mr Dini válasza madmike (#83687) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ha van root és xposed, tedd fel az xposed app settingset és abban állítsd a Waze priorítását maxosra!

Cry0:

Keress hozzá vmi stock romot és tedd fel fastbootból.

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#83709) unravel válasza Mr.C (#83684) üzenetére


unravel
őstag

A Weather Live -ot használtam, de a Te időjárás appod még azt is lepipálja.

Budapestre melyik szolgáltatót érdemes kiválasztani?

szerk: Tornado Warning :))

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#83710) #79335424 válasza Mr Dini (#83708) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha már van root, akkor nem kéne inkább megnézni, hogy miért záródik be? Logcat.

(#83711) aelod válasza Mr Dini (#83707) üzenetére


aelod
veterán

Köszi, sikerült. :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#83712) Mr.C válasza unravel (#83709) üzenetére


Mr.C
őstag

Weather underground -ot használom szemben a forecast.io-val amit annyira ajánl. Utóbbi Pesten 20 mutatott záporral, mikor volt 25 és verő fényes napsütés.

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#83713) gfefe


gfefe
őstag

Üdv mesterek.
Tudnátok olyan app-ot ajánlani amivel működésre tudnék bírni egy usb-s külső dvd meghajtót?
Van egy tv-hez kapcsolt android médialejátszóm és jó lenne ha dvd lejátszóként vagy a kiírt deolgok lejátszójaként tudnám üzemeltetni mivel töménytelen dvd van kéznél....

Előre is köszönöm.
gfefe

[ Szerkesztve ]

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#83714) madmike válasza aprokaroka87 (#83706) üzenetére


madmike
őstag

Igen, ugyanúgy bezárja :(

Mr Dini most éppen stock, de lehet rootolom majd emiatt.

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#83715) air válasza gfefe (#83713) üzenetére


air
nagyúr

[link]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83716) gfefe válasza air (#83715) üzenetére


gfefe
őstag

Próbáltam és nem nyert sajnos... :U

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#83717) #79335424 válasza gfefe (#83716) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az optikai meghajtó nem támogatott Androidon. Még egy ISO -val is hamarabb boldogulsz, mint az optikai meghajtóval. Persze, vannak spec. eszközök, amik háttértárnak, vagy hálózati meghajtónak mutatják magukat, de ezek drágák és nem túl hatékonyak (legalábbis a tesztek szerint).

(#83718) gfefe válasza #79335424 (#83717) üzenetére


gfefe
őstag

Ez biztos? Sehol se olvastam, hogy nem támogatott.... arra meg, hogy lehetséges van néhány páélda....
Ha valaki tud megoldást még is vagy egy olyan fájlkezelőt ami látja is annak nagyon hálás lennék. :R

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#83719) ollie válasza gfefe (#83718) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy lehet megoldani, a videóban is úgy van, hogy a DVD FAT32-re van formázva, a DVD meghajtó meg AV módba van kapcsolva. Vagyis csak az ezt támogató DVD lejátszókkal, és házilag megírt DVD filmekkel működik (melyek nem nagyobbak 2GB-nél, mert ez a max fájlméret FAT32-n).

Az meg nem lehet indok, hogy nem olvastad, hogy nem támogatott. Pont a fordítottját kell figyelembe venni. Azt sem írják, hogy nem támogatja az android a kazettás magnókat.

[ Szerkesztve ]

***

(#83720) Mr Dini válasza ollie (#83719) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nem 4gb a korlát FATnál? ;)

Somatom

A logcat max annyit fog Neked mondani, h ki kellett lőni a helyhiány miatt = f*sul van rá optimalizálva a rendszer(kernel ramkezelés hiba). Ellenben az xposed app settings tesz is vmit a megoldás elérése érdekében. :P ;)

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#83721) #79335424 válasza gfefe (#83718) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez biztos. Legalábbis, OS szintű támogatás nincs. Linux kernelen keresztül lehet, hogy megoldható, de ez már nem az Androidon múlik, vagyis, vmi trükközés, vagy gyártói hegesztés.
Esetleg ITT olvasgass! Van egy pár tipp benne, amin el lehet indulni.

(#83723) #79335424 válasza Mr Dini (#83720) üzenetére


#79335424
törölt tag

Helyhiány miatt, miközben a foglaltság a nagyküszöböt sem éri el? Akkor az nem egy bugocska, hanem nagy baj.

(#83724) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

Valaki tud olyan programot ami azt tudja h ha én megírok egy adott programozási nyelvben egy kisebb programot akkor azt a telefonon lefuttatja ?
Gondolok itt arra hogy mondjuk írok egy programt C-ben aztán azt lefordítom és futtatom... mint windowson az egyszerű kis paracsorban való megjelenítés

Ha tudtok jobb topicot kérlek írjátok meg
Köszönöm

(#83725) ollie válasza asuspc96 (#83724) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a google féle android development kit ezt csinálja, de persze javaban kell fejleszteni.

***

(#83726) asuspc96 válasza ollie (#83725) üzenetére


asuspc96
senior tag

hát én javában fejlesztem a kisndolgaimat... :DDD

(#83727) #79335424 válasza asuspc96 (#83726) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vannak alternatív megoldások is. Az automatizálók tudnak shellscripteket futtatni, ha jól tudom, akkor a Tasker tud js -t és magát a Tasker profilt is lehet önálló alkalmazásként exportálni App Factory -val.

[ Szerkesztve ]

(#83728) Bozek válasza asuspc96 (#83724) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pascal-ra a PascalGUI van például. C-re meg a C4droid és a CppDroid, amit hirtelen találtam.

(#83729) ollie válasza Bozek (#83728) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Félreértitek. Ő nem androidos eszközön akarja megírni a programokat, hanem PC-n, és azt lefordítva rögtön akarja futtatni androidon.

***

(#83730) Bozek válasza ollie (#83729) üzenetére


Bozek
nagyúr

Megírja PC-n, betölti az említett programba a forráskódot és futtatja. Ez majdnem ugyanaz.

(#83731) ollie válasza Bozek (#83730) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És az miért jobb, mint PC-n megnyomni egy gombot, ami lefordítja és rögtön futtatja telefonon az appot? Én egy gombnyomásról beszélek, nem kell semmit sem másolgatni, írogatni, meg nyomkodni mellette.

***

(#83732) #79335424 válasza Bozek (#83728) üzenetére


#79335424
törölt tag

Esetleg Python?

(#83733) simico válasza madmike (#83714) üzenetére


simico
aktív tag

Ne küzdj ezzel feleslegesen, ugyanis maga a Waze lép ki X perc után ha lezárt képernyővel használod. Többször is felmerült már ez a kérdés a Waze topikban.

[ Szerkesztve ]

(#83734) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Sziasztok,

Tudtok ajánlati olyan zenelejátszó programot, amin be lehet állítani azt, hogy a teljes könyvtárat lejátssza-e a program, vagy csak egy számot? Nem baj, ha fizetős.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#83735) poirot válasza Litván Zongora (#83734) üzenetére


poirot
senior tag

Aimp tudja

(#83736) ollie válasza simico (#83733) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt jó tudni.

***

(#83737) csadi0011


csadi0011
őstag

Van egyszerű megoldás arra, hogy widgetként lássam, hogy hányadik hét van? Naptárnak alapból 2 naptár alkalmazást kell használnom, az egyik a gyári, ami nem szinkronizál jó, a másik pedig a Google Naptár, ami a szinkronizáció miatt kell, de ezek widgetben nem írják ki.

(#83738) Bozek válasza ollie (#83731) üzenetére


Bozek
nagyúr

Megír valamit és később, valahol az otthonától távol kell javítania, akkor nem kell hozzá PC. Nekem is volt már rá szükségem, a diákjaimmal Pascal-al kezdtem és a dolgozatot e-mailben küldték. Mivel ez csak másodállás volt, így elég keveset voltam otthon, hogy ezeket ellenőrizni is tudjam, ilyenkor jól jött a PascalGUI.

Egyébként a hozzászólásában sehol nem szerepelt, hogy PC-n akarja megírni, csak az, hogy telefonon akarja futtatni. A Windows-os parancssoros csak példa volt.

(#83739) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Valakinek van ötlete azzal kapcsolatosan, hogy miért csinálja azt a Chrome, ha egy másik eszközben belépek a fiókba,akkor elszállnak az előzményeim?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#83740) #79335424 válasza simico (#83733) üzenetére


#79335424
törölt tag

Linkeld légyszi a pontos választ! A linkelt oldalon nem találtam ilyet. Figyelem a Waze topikot, de nem emlékszem Androiddal kapcsolatban ilyesmire. Windows -zal kapcsolatban igen, de a Win kliens évek óta nem támogatott. Az Iphone pedig minden ilyet kiléptet 10 perc után.

(#83741) hatpersze válasza Mr Dini (#83708) üzenetére


hatpersze
tag

Üdv

Ezt a prioritást hol kell állítani az appsettingsben? Esetleg az értesítés prioritásra gondolsz?

(#83742) #79335424 válasza hatpersze (#83741) üzenetére


#79335424
törölt tag

Rossz a Magyar fordítása. Van egy olyan opció, hogy "tartózkodó". Ha jól tudom, akkor eredetiben "Resident in Memory".

(#83743) Litván Zongora válasza poirot (#83735) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Köszi, de azt képtelen vagyok normális működésre fogni. Nem látja a zenéket az SD-kártyán, csak egyesével olvasgatja a file-okat, még a könyvtárakat se kezeli. Nem is értem... :F

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#83744) hatpersze válasza #79335424 (#83742) üzenetére


hatpersze
tag

Jah, így már világos. Köszönöm!

(#83745) Quasi_modo válasza Litván Zongora (#83743) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Folder Player
És ez?

valami

(#83746) darkrock


darkrock
aktív tag

Sziasztok!
Olyan böngészőt keresek amivel ellehet menteni az oldalakt is. Eddig az Opera Minit használtam erre, de kivettek belőle ezt a funkciót.

(#83747) aprokaroka87 válasza darkrock (#83746) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

dehogy vették ki
cimsor elött + jel,majd mentés hálozat... néven találod meg

majd mentett lapokban megtalálod

[ Szerkesztve ]

(#83748) asuspc96 válasza Bozek (#83738) üzenetére


asuspc96
senior tag

Szerintem Bozek közelítette meg legjobban a problémámat, a lényeg az hogy tudjak telefonon írni C programokat és a telefon lefuttassa (nem appot fejlesztek, szimpla gyakorlás mert igen nekem is ugyan ez a problémám h keveset vagyok otthon és így a telefonom tudnék sokkal többet gyakorolni)

(#83749) junkpod válasza simico (#83733) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ennek ellentmond, hogy gyakran autópályán kikapcsolom a képernyőt, hogy tudjon tölteni. És mikor leagazashoz érek, akkor kapcsolom vissza. És nem lép ki.

Box's don't touch!

(#83750) darkrock válasza aprokaroka87 (#83747) üzenetére


darkrock
aktív tag

Köszönöm szépen, megvan :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.