Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83951) Illusion1010 válasza -Paris- (#83949) üzenetére


Illusion1010
senior tag

A dokkon (üres helyen, az ikonok közt) hosszan nyomsz, Add to dock ablakban kiválasztod a Default Icon-t, és ott van

[ Szerkesztve ]

(#83952) adrian94 válasza Illusion1010 (#83947) üzenetére


adrian94
őstag

Nekem nincs ilyen :( megnyitom az appot és kereső van meg amazon prime-os 20%-os akció... semerre nem látom :(

(#83953) Illusion1010 válasza adrian94 (#83946) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Asszem félreértettelek :B

Esetleg itt?:

(#83952) adrian94 Ez az app van fent? Van 2 féle. Az egyik sima shop, a másik az appstore . Amazon app

[ Szerkesztve ]

(#83954) zeon.hu válasza adrian94 (#83952) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

bal oldali menüben az "Apps & games" melletti nyilat nyisd le, ott lesz a a Library alatt a "your apps".
(mondjuk nekem ott nem jelez semmit, míg az Appstore mutatja :)

#?*@&!

(#83955) dokee78


dokee78
félisten

Valami jó szöveg szerkesztő alkalmazást keresek.
Például ha cikket vagy hosszabb hozzászólást írnék és az appban formáznám.
Tudjon exportálni felhőbe is és automatikus mentés is legyen benne.

Remélem jól fogalmaztam meg mire van szükségem.

Fenn van a telón a Keep és egy gyári jegyzet alkalmazás is,de azokat nem akarom erre használni.

Más:
Ez a sz@r Opera Mini még mindig szarul kezeli a fórumot.
Most is hozzászólás írás után 4-szer nyomtam az "Ok" gombra mire kiposztolta. :(

[ Szerkesztve ]

(#83956) Illusion1010 válasza dokee78 (#83955) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Jota?

[ Szerkesztve ]

(#83957) #79335424 válasza dokee78 (#83955) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem mindíg az volt a problémám ezekkel, hogy nehézkes az elérésük. Ezért inkább a Clipper+ With Sync -et használom. Létrehoztam "könyvjelző", "jegyzet", stb. mappákat és ezekben tárolok. Mivel vágólap alkalmazás, ezért minden kijelölés közvetlenül ide kerül és bármit kijelölhetek benne, utána bármilyen alkalmazásban, azonnal beilleszthetem. Sehonnan sem kell kilépnem ehhez, mivel a "rolóról", közvetlenül elérhető. Klasszikus felhő szinkronja nincs, de ha több droidon van telepítve, akkor azok szinkronban lehetnek. Ha az egyiken, egy kijelölt szövegnél rábökök a másolásra, az a másikon is megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#83958) aprokaroka87 válasza dokee78 (#83955) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

nállam pl az Operamini next beta szinte mindig elküldi elsőre,kivéve ha hirtelen kevés a szabad ram...akkor beleköt.

(#83959) adrian94 válasza Illusion1010 (#83953) üzenetére


adrian94
őstag

Közben megtaláltam :) Köszi neked is és zeon.hu-nak is :)

Még egy kérdés.. milyen sűrűn jönnek ingyen appok ezzel az Undergroundal és hol találom meg őket összegyűjtve egy helyre?

[ Szerkesztve ]

(#83960) zeon.hu válasza adrian94 (#83959) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

csak írd be a keresőbe, hogy "free apps" és a legördülőn megjelenik a "free apps in Underground apps".
persze mást választva sokkal több találat lesz.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#83961) dokee78


dokee78
félisten

Kipróbálom mindkettőt!
Somatom & Illusion1010 :R

[ Szerkesztve ]

(#83962) Narxis


Narxis
nagyúr

jetAudio Music Player

ÚJDONSÁGOK

v6.2.0
- Enhanced Shuffle/Play next
- Full-screen album art 3
- Play all/Shuffle all menu
- More Accent colors
- Sort by Year in Song browser
- Hungarian resource
- Revised Media Scanner
- Bug fixes

Tud magyarul most már ha valakit ez tartott eddig vissza. :)

Thanos was right.

(#83963) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Alap kérdés lehet: hogyan tudom beállítani, hogy amikor headseten hallgatok médiát, hangosan, akkor az egyéb értesítő jelzések ne legyenek olyan hangosak, mert például egy bejövő email, sms jelzése fájdalmasan hangos.
MTK chipset, uncletools van.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#83964) Bozek válasza Narxis (#83962) üzenetére


Bozek
nagyúr

És az ID3 Tag-ekben is megjeleníti végre a magyar karaktereket, vagy továbbra is kriksz-krakszok vannak?

(#83963) nyuszi123456: Elvileg van a média és az értesítési hangerő különbözik egymástól. Ha jól tudom, ez utóbbi a csengetési hangerővel van összekapcsolva (vagyis a kettő értéke mindig ugyanaz), szóval automatizálóval vedd le ez utóbbit, amikor a headset be van dugva.

[ Szerkesztve ]

(#83965) dlaj válasza Narxis (#83962) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi az infót.

Ez jött be legjobban a bőséges EQ beállítási lehetőségei miatt (lehet fújjogni) abban az időben, amikor Play store hiányában szenvedő telefonomon nem tudtam használni a megvásárolt Poweramp-omat.

Most újra felraktam, és azt hiszem marad. Így magyar nyelven nagyon szimpatikus. :R

Bozek, vannak ékezetek.

(#83966) Bozek válasza dlaj (#83965) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ő és Ű is? Valamelyik fájlhoz beírhatnád ID3 Tag-be, hogy "árvíztűrő tükörfúrógép" (a szokásos teszt az összes ékezetre)..

(#83967) dlaj válasza Bozek (#83966) üzenetére


dlaj
őstag

Megnézem mindjárt és jelentkezem.

(#83968) dlaj válasza Bozek (#83966) üzenetére


dlaj
őstag

Működik!

(#83969) Brett001


Brett001
aktív tag

Tudom , hogy rettentő bénán és lamerül hangzik :B - mentségemre legyen szólva, hogy csak elvétve játszom androidon - de tegnap este az Angry Birds 2 elkezdett vacakolni ( a reklámvideókat nem játszotta le, csak nagy feketeség) ezért mondom újra telepítem az alkalmazást. Én meg voltam győződve róla, hogy a progi a Google Játékokban, a fiókomban, felhőben tárolja az elért szinteket, pontokat, jutalmakat. Újra telepítés után megdöbbenve tapasztaltam, hogy minden eredményem eltűnt!!! :O 109 szintél jártam, szintek sehol. Most kezdhetem 0-ról? Van valamilyen mód, hogy visszaállítsam? Szétvet az ideg! :W

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#83970) Bozek válasza dlaj (#83968) üzenetére


Bozek
nagyúr

Köszönet!

(#83969) Brett001: Itt a játékos topic. Egyébként szerintem kevés esélyed van rá, ha nem csináltál biztonsági mentést róla.

[ Szerkesztve ]

(#83971) dlaj


dlaj
őstag

Tudja valaki, hogy root után milyen progival tudom azt elérni, hogy a gomb világítás értesítő led-ként működjön?

(#83972) gorje válasza dlaj (#83971) üzenetére


gorje
senior tag

Bln control-t hasznaltam regebben.

(#83973) #79335424 válasza dlaj (#83971) üzenetére


#79335424
törölt tag

Olyat keress, hogy BLN (Back Light Notifier)! Az a baj, hogy a root még kevés, kernel támogatás is kéne hozzá. Gravitybox -ban is van ilyen funkció, de ahhoz meg Xposed kell és még így is azt írják, hogy vagy működik, vagy nem. Ha szerencséd van, akkor működik.

(#83974) dlaj válasza gorje (#83972) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm, megnézem. :R

Somatom, Köszi, próbálkozok. :R

(#83975) Mr.C válasza dlaj (#83968) üzenetére


Mr.C
őstag

Nemtudom, hogy lehetek ennyire balga, de én nem találom, hol lehetne nyelvet választani (elvileg a misc. -en belül kellene lennie)

sudo rm -rf /*

(#83976) dlaj válasza Mr.C (#83975) üzenetére


dlaj
őstag

Én délelőtt mikor letöltöttem autómatice magyar volt. A telefonom is magyar nyelvű.

(#83977) Narxis válasza dlaj (#83976) üzenetére


Narxis
nagyúr

+1

Beállítások-> Egyéb-nél látom, hogy felsorolja a Nyelv állíthatóságot de belépve már nem találom csak karakterkódolást.

Thanos was right.

(#83978) Mr.C válasza dlaj (#83976) üzenetére


Mr.C
őstag

Lehet akkor azért,mert nekem angol a nyelv... Mindegy is, csak ki akartam próbálni, úgyis az angolnál maradok :)

sudo rm -rf /*

(#83979) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, Pc-n be tudok lépni a google accountomba, de a telón nem. Azt írja, hogy nem egyezik. Pedig már módosítottam is, akkor is. Tuti jól írom be. Mi lehet a hiba?

-

(#83980) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

Sziasztok!
Könyvolvasónak melyik programot javasoljátok?
Jelenleg az S2reader-t használom, nincs vele baj, de a reklámjai igencsak idegesítőek, minap éjszaka olvastam majd amikor kikapcsoltam full hangerővel elkezdett üvöltetni egy videot, a 8 hónapos baba meg ott alszik mellettem...
mindezt többször megcsinálta, mindig a legkellemetlenebb alkalmakkor...

(#83981) Deck válasza Zlcsi (#83980) üzenetére


Deck
titán

Moon Reader

PS5

(#83982) rjg válasza Zlcsi (#83980) üzenetére


rjg
őstag

Moon Reader Pro vagy Cool Reader

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#83983) cotag


cotag
senior tag

Van már olyan program, amivel a saját telefonomon nézhetem hogy a tini lányom éppen mit lát az ő kijelzőjén???

(#83984) Dottore válasza cotag (#83983) üzenetére


Dottore
addikt

Csak olyan van amivel egy apát lát aki épp rossz választ ad egy problémára. Családsegítőnek hívják. Lehet bátran fordulni hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#83985) #79335424 válasza Dottore (#83984) üzenetére


#79335424
törölt tag

Miért írsz ilyet? Ez az Android alkalmazások topik, miért kell mindjárt családi problémákat feltételezni? Vannak (eddig is voltak) olyan alkalmazások, amik megfelelnek a leírt kritériumoknak. Egy szóval sem írta, hogy ezt titokban, a partner beleegyezése nélkül szeretné.

(#83986) Dottore válasza #79335424 (#83985) üzenetére


Dottore
addikt

Igazad van. Remélem.

[ Szerkesztve ]

(#83987) Deck válasza Dottore (#83986) üzenetére


Deck
titán

Egyetértek veled. De biztos, hogy a beleegyezése nélkül akarja, ennél undorítóbb dolog nincs is.. Az az ő személyes magán élete.

PS5

(#83988) #79335424 válasza Dottore (#83986) üzenetére


#79335424
törölt tag

A realitás persze az, hogy nincs igazam. De legalább nekünk ne az legyen az alapértelmezett, hogy a kérdező titokban szeretné! :)

(#83989) Dottore válasza #79335424 (#83988) üzenetére


Dottore
addikt

Rendben, akkor kérdezzük meg és ha azt mondja nem titokban akarja, segítsünk neki. :D

dekrer
Nyilván el tudok képzelni olyan szituációt mikor jó lenne tudnom mit és mikor néz a gyerek, csak ennek nem ez a módja.

[ Szerkesztve ]

(#83990) 7Sony7


7Sony7
addikt

Nekem is van hasonló kérdésem. Van-e olyan, ami gps nélkül, cellainfó alapján találja meg a másik telót?

-

(#83991) zseko válasza Zlcsi (#83980) üzenetére


zseko
veterán

Van még az FBReader, én ezt szeretem.

HR24.hu

(#83992) air válasza 7Sony7 (#83990) üzenetére


air
nagyúr

Igen, a szolgáltató.
De ő is csak sacc/kb., mert a cellák háromszögelésével csak hozzávetőleges helyett lehet mondani.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83993) 7Sony7 válasza air (#83992) üzenetére


7Sony7
addikt

Ez elég fura. Van olyan app, amivel látható a cell id, ezt akár térképen is meg lehet nézni, hogy éppen melyikhez csatlakoztam. Akkor ilyet miért nem csinálnak?

-

(#83994) #79335424 válasza 7Sony7 (#83990) üzenetére


#79335424
törölt tag

Olyan lehetséges, hogy egy teló melyik cellához kapcsolódik és egy open maps alapján, ahhoz a cellához tartozó toronynak a földrajzi pozíciója kideríthető. Sűrűn lefedett helyen, párszáz méteres pontosság elérhető így.

(#83995) Herbali


Herbali
tag

Tudtok olyan alkalmazást ajánlani amivel le lehet tiltani a telefonon a "vissza" gombot? (nem fizikai gomb)
Állandóan visszalép a telefon. Így használhatatlan. Valszeg megsérült a gomb egy leejtés során.
Ha sikerül letiltani a vissza gombot akkor már sok alkalmazás van a pótlására.

(#83996) baandii


baandii
senior tag

hellosztok!

melyik a legegyszerűbb app arra ha telóról gépre akarok zenét rakni kábelezés nélkül?

(#83997) air válasza Herbali (#83995) üzenetére


air
nagyúr

A nem fizikai gomb hogyan sérült meg leejtéstől? :Y

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83998) Herbali válasza air (#83997) üzenetére


Herbali
tag

Nem tudom! De a hibeajelenség létezik és egyértelműen az esés óta. És gondolhatod milyen idegesítő, hogy mindenből visszalép.

[ Szerkesztve ]

(#83999) Dottore válasza baandii (#83996) üzenetére


Dottore
addikt

Egy fájlkezelő és SMB. A Solid Explorert ajánlom, de ott a Total Commander plusz plugin és sorolhatnám.

[ Szerkesztve ]

(#84000) S e t h válasza baandii (#83996) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lollipoptól a leggyorsabb talán a Portal, viszont a Pushbullet egyszerűbb és sokrétűbb is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.