Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80758) S e t h


S e t h
nagyúr

Van köztetek olyan, aki használja, használta a Naked browser pro alkalmazást?
Én évek óta használom és egyik pillanatról a másikra azt írja, hogy nem kompatibilis a telefonommal, ami röhej, mert egyébként csak egy factory resetet nyomtam és utána most már nem tudom feltenni, pedig tegnap is böngésztem még vele.
Most szégyenszemre egy alternatív forrásból származó verziót használok, ami megy is, ergo nem értem mi a probléma, írtam a fejlesztőnek, válasz még nem jött.
Lehet ennek olyan oka, hogy esetleg tiltotta Magyarországot?
Ezt miként lehetne ellenőrizni?

Korábban is volt már probléma az app elérhetőségével, mert volt aki rossz hírünket keltette, de mivel én még az incidens előtt megvásároltam, így mindig fel tudtam tenni a google playből, ma viszont már csak az alap verziót tudom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.