Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77301) Viktor0610 válasza dokee78 (#77300) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Reinstall? :)

Samsung Galaxy A54

(#77302) dokee78 válasza Viktor0610 (#77301) üzenetére


dokee78
félisten

Már 2-szer volt reinstall.
SD maidot is futottam install előtt és után is.

(#77303) helixP


helixP
nagyúr

Azt nem tudjátok, hogy esetleg a Llama Sual SIM-kezelése rendben van-e már? A gondom az volt, hogy figyelembe vette mindkét kártya lokációját, emiatt folyamatosan pakolta összevissza az "ember fiát", pedig megismertettem vele lokációtól függően 5-6 tornyot is, kártyánkként.
Előre is köszi a választ.

(#77304) szemmelver válasza Mr Dini (#77292) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Úgy néz ki jó lesz :)
Concorde fórumon írták ezt a progit: MTKDroidTools
Ebben a progiban van egy olyan lehetőség, hogy "Delete China" törli a kínai appokat... :)
Nekem kb 6-ot törölt.... :D Azóta nyomkodom, és nem jön be se a kínai oldal és a wifit se dobálja el... ja és nem is települ újra a gsearch se :)
Remélem így marad! :C

Azért köszi a segítséget :D Ha nem jó véletlen, akkor úgyis jelentkezem :))

(#77305) Viktor0610 válasza helixP (#77303) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Engem az én készülékem néha a Duna túloldalára tesz, majd' 2 kilométerrel odébb.
Inkább bíznám magam a GPS által pozicionált helyre, ha ez fontos volna.

Samsung Galaxy A54

(#77306) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Melyik appal lehet nézni az eurosport streamet? Volt ilyen playen , de nem találom, tele volt sport streamekkel.
(nem az eurosport playerre gondolok)

#?*@&!

(#77307) jopika válasza szemmelver (#77304) üzenetére


jopika
tag

én ezt tudtam volna akkor amikor nekem kellett volna, pff kipróbálom én is

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#77308) tomy86 válasza fausto (#77291) üzenetére


tomy86
addikt

Mivel eddig nem jött jobb javaslat, így ezeket ajánlom: Expense IQ, Cash Droid, Költségvetésem.
Az excelbe mentésen bukik el mind a felsoroltak közül (html, csv, mentést tudnak).

(#77309) fausto válasza tomy86 (#77308) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, rájuk nézek! :R

(#77310) ollie válasza 7Sony7 (#77273) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#77311) FNZ válasza #79335424 (#77279) üzenetére


FNZ
őstag

köszi, OK
a BSPlayer tudja :N

(#77312) leeds11


leeds11
csendes tag

Ha valamelyik felhő alkalmazásban levő képeimet szeretném megnézni (nem letölteni) az mennyire eszi a mobilnetet?

(#77313) 7Sony7 válasza ollie (#77310) üzenetére


7Sony7
addikt

Közben meglett, köszönöm.

-

(#77314) Debilon válasza leeds11 (#77312) üzenetére


Debilon
addikt

pont annyira mint amekkora a kép mérete

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#77315) dokee78


dokee78
félisten

Ha szépen kérek,valaki dobna egy MX Player ac3 codec direkt letöltő linket?

Arm v7-Neon Ez lenne?

Ez az köszi,megoldva. :U

[ Szerkesztve ]

(#77316) Deck válasza dokee78 (#77315) üzenetére


Deck
titán

[link]

Igen.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#77317) junkpod válasza szimi57 (#77200) üzenetére


junkpod
nagyúr

Írd be a play keresőbe, hogy trafi. De csak Magyarországon működnek, lehet neked nem is ezek kellenek...

Box's don't touch!

(#77318) junkpod válasza emiki6 (#77241) üzenetére


junkpod
nagyúr

A rendszer óra alkalmazása, visszaszamlalo, ujraindulassal.

Box's don't touch!

(#77319) junkpod válasza 7Sony7 (#77273) üzenetére


junkpod
nagyúr

Megosztas a barátod. Bekapcsolo és kész.

Box's don't touch!

(#77320) golyós válasza zeorsdfd (#77290) üzenetére


golyós
őstag

+1 a Transparentre :C
2 éve minden telefonomra kötelező.
Bármilyen hiba van a fejlesztő 1-2 napon belül javítja!

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#77321) rjg válasza fausto (#77291) üzenetére


rjg
őstag

Money Manager Ex for Android
Javslom, iratkozz fel a G+-on a bétatesztelők közé, akkor már a frissebb verziót tudod használni. Van hozzá Windows-os, Linux-os és OSX-es kliens is.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#77322) St3ven válasza golyós (#77320) üzenetére


St3ven
addikt

A widgeten az időkép lehetne dominánsabb. Alig nagyobb, mint az alsó sorban a napi előrejelzéseknél.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#77323) Mr Dini válasza dokee78 (#77260) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nekem ott az MX player ikonja. :P

Na de most komolyan. A TC menüjében van (krumpilstészta :DDD) olyan, hogy belső társítások. Ott ha példának okáért a .avi kiterjesztést hozzácsapod az Mx-hez, akkor sem jelenik meg az ikon?

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#77324) dokee78 válasza Mr Dini (#77323) üzenetére


dokee78
félisten

Igen ott társítva.
Mégisincs ott az ikon.

Pl Xperián 4.2.2 alatt rányomtam TC-ben a videó filera,megkérdezte mivel nyitom meg.
Onnantól amivel megnyitottam annak az ikonja volt előtte.

De már túl tettem magam rajta.

Más:

Kis erőforrás igényű időjárás appot keresek.
-magyar nyelv
-flat esetleg glass widgettel
-ingyenes

HD widgets és beautiful widgets meg van vásárolva,de nagyobb erőforrás igényűek.
Itthonra

melyik a jobb szolgáltató?
Accuweather, Yahoo. stb

[ Szerkesztve ]

(#77325) #79335424 válasza Mr Dini (#77323) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pontosan. Belső társítás nélkül, alapértelmezetten ott egy "miniatűrt", egy képet jelenít meg a videóból. Ha a miniatűrök le vannak tiltva és társítás sincs, akkor mutatja azt az üres fájl ikont.

(#77326) dokee78 válasza #79335424 (#77325) üzenetére


dokee78
félisten

Előnézeti képektől kivettem a pipát így már ott vannak az ikonok.

(#77327) alex devil


alex devil
senior tag

A telefonomon használt viber fiókomat szeretném a tabletemen is használni. Hogyan tudom ezt összehozni? Úgy emlékszem már nem sms-ben kapott kód van.
(A tabletben is van SIM, azt gondolom ki kell majd vennem amíg beállítom.)

S23

(#77328) Viktor0610 válasza alex devil (#77327) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A tabletre felteszed a Vibert, az megkérdi majd, hogy van-e telefonon Viber hozzáférésed. Ezután kapsz egy kódot a telefonodra, amivel tudod aktiválni a táblagépen is ugyanazt a Viber fiókot. :)

Samsung Galaxy A54

(#77329) alex devil válasza Viktor0610 (#77328) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszönöm!

S23

(#77330) Mr Dini válasza dokee78 (#77324) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nekem valahogy egyik sem tetszett... Ami normális, az meg zabálja a mobilnetet/pontatlan/tele rak reklámmal. Ezért csináltam egy saját widgetet Tasker+Zooper segítségével. :D

Ui.: Azért teszem offba, mert ez csak egy vélemény... :))

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#77331) embe


embe
nagyúr

Csak nem bírok zöld ágra vergődni az Időképpel. Most pl. első helyen áll akksi fogyasztásban: :W

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#77332) Syd69


Syd69
aktív tag

Nem tudok bejelentkezni a "Play játékok" alkalmazásba, kb 2 hete. Már gyári beállítások visszaállítást is csináltam :((

Már feltettem a játékok topicban de mindenkinek az a válasza, hogy neki megy.

Alma

(#77333) Joezyka


Joezyka
senior tag

sziasztok!

Egy aksi mérő programra lenne szükségem, pontosabban amivel tudom mérni, hogy mennyi áramot vesz fel töltés közben a telefon, illetve jó lenne ha valaki megmondaná azt is, hogy mik a normális értékek a telefon töltése közben. Párom telefonja egy éjszaka alatt ~30%ot képes csak töltődni, a töltője jó, mert az én telefonomat rendesen tölti. Tippem, hogy aksi vagy csatlakozó baja van, vagy andrioid (FR-t még nem csináltam, még csak diagnostikázom a problémát)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#77334) k850 válasza dokee78 (#77324) üzenetére


k850
addikt

"Kis erőforrás igényű időjárás appot keresek.
-magyar nyelv
-flat esetleg glass widgettel
-ingyenes"

Időjárás XL ismered? Nekem nagyon bejön.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#77335) kuksa90 válasza Joezyka (#77333) üzenetére


kuksa90
őstag

Üdv!

Én egy külső hardvers megoldással szoktam tesztelni a töltést: 10 mA és 470 mA között változik folyamatosan a felvett áram, természetesen a töltés elején jellemző a nagyobb áram.

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#77336) teo77


teo77
őstag

Másnak sem engedi a fórum rendszere, hogy a hozzászóláshoz képet csatoljon? Se Chrome, se Dolphin nem műkszik.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#77337) Jakuu válasza kuksa90 (#77335) üzenetére


Jakuu
őstag

Jó kis cucc mindenki manapság ilyet használ. Viszont a töltés sok mindentől függ, töltőtől,a telefon elektroniájától, de még a kábeltől is.

(#77338) muszor


muszor
tag

Sziasztok. Az a probléma, hogy es file explorerrel a tárhelyemre feltöltök egy videót, majd azonnal szükségem lenne a fájl közvetlen elérési címére. Az általam leírt program pedig elég kusza címet ad. nem azt, amit más egy böngészővel le tud menteni. Van erre valakinek valami megoldása?
Előre is köszönöm a segítséget:)

[ Szerkesztve ]

zsoltee

(#77339) zeon.hu válasza teo77 (#77336) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

telefonról csatolok képet rendszeresen, már ma is működött (Chrome).
esetleg jelöld be a "konvertálás JPG formátumra" opciót, mielőtt rányomsz az ok-ra (az igaz, hogy néha várni kell kicsit, mire megjelenik a "Beillesztés").

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#77340) xSide válasza Jakuu (#77337) üzenetére


xSide
őstag

Pontosan!
Természetesen a kábel által átadott áramerősség nem meghatározható ezzel :)
Max lemérni lehet mit ad le a töltő...

(#77341) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Sziasztok! Két érdekes kezdő kérdésem lenne, remélem, tudok segíteni:

Tévénézés: amikor külföldön vagyok, szívesen néznék magyar tévét a telefonomon. Wifin eddig 1.2Mbyte/sec volt a legmagasabb sebesség. Talán elég is, inkább a többi komponens lenne a kérdés. Milyen appal, milyen előfizetéssel, hogyan lehet beizzítani a magyar tévét?

Csak bevált módszereket írjatok, köszi.

A másik egy kisebb, de trükkös kérdés: a Facebook appot nem kívánom használni (elég az UC valós idejű értesítése), de ezzel törődött a Facebook fiók is. Néha megosztanék dolgokat, hogyan tudok vagy imitálni egy Facebook fiókot, vagy csak a sharinget megoldani?

Köszi.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#77342) nyuszi123456 válasza kukinyo (#76963) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Keszi :)

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#77343) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
A vibert le tudom úgy némítani, hogy a többi értesítés (csengőhang, messenger stb) megmaradjon? Valahogy nem találom a viberen belül. :(

Maine coon

(#77344) Joezyka válasza kuksa90 (#77335) üzenetére


Joezyka
senior tag

Köszi! megpróbálok beszerezni egy ilyet és tesztelem az enyémen is meg a páromén is.

Esetleg van valami ötlet, hogy mitől töltődhet ilyen lassan a telefon?

(#77343) atosan : Viber/beállíátos/értesítések

[ Szerkesztve ]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#77345) Jakuu válasza Joezyka (#77344) üzenetére


Jakuu
őstag

1.
Gyenge minőségű töltő, ami az egyik készüléknek jó, az nem biztos, hogy a másiknak is.
Viszont itt azt is meg kell jegyezni, hogy lehet akármilyen jó töltőd is 3Amperes akár, ha a telefon max 400mAh-t tud felvenni.
2.
Lehet az akksi már a végét járja, vagy valami extra mértékben meritti a telefont.

(#77346) kuksa90 válasza Jakuu (#77337) üzenetére


kuksa90
őstag

Teljesen igazad van, nem egy "műszer", de napi tájékozódásra tökéletes. (Akkor pláne, ha van két egyforma teló...) :K

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#77347) kuksa90 válasza Joezyka (#77344) üzenetére


kuksa90
őstag

A teló töltésszabályzója szabályoz, de az akksiban is van egy beépített védő/ korlátozó elektronika. Teljesen passz, hogy mi hogyan csinálja a dolgát.
Van egy Samu GT-P 6800- as tabom, az összevissza veszi fel a töltést... lehet, haldoklik az akksi.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#77348) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Sziasztok mindenkinek! Egy éve vásároltam Alcatel One Touch Idol 2S-em, eddig nagyjából meg voltam vele elégedve.Most a napokban megpróbáltam frissíteni a kit-kat verziót (4.3 010 02)a telefon gyári menüjéből, sikertelenül. Tudni kell hogy a telefon towelrootal rootolva volt, unrootot is csináltam gyári hard resetet és cache formatot is és mégis a frissítéskor azt dobdta ki hogy a rendszer rootolást érzékelt a frissítés lehet hogy sikertelen lesz és valóban az is volt. ennek kapcsán szeretnék segítséget kérni hogy mit lehetne tenni a sikeres frissítés érdekében? Előre is köszönöm a segítséget. Mindenkinek további szép napot!

[ Szerkesztve ]

(#77349) ЯΞD válasza Joezyka (#77333) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Szia! Ez szoftveres de tökéletesen írja amit kell. Amúgy sokak által ajánlott. Nagyon jó kis app. Tud magyarul is. [link]

(#77350) St3ven válasza k850 (#77334) üzenetére


St3ven
addikt

Csak az a kétféle stílusú widget van hozzá? Vagy jobban testreszabható?
Lehet tudni, hogy melyik szolgáltató adatait mutataja?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.