Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77801) golyós válasza #79335424 (#77800) üzenetére


golyós
őstag

Elvileg van újabb verzió is a linkelt Xda-n. Mi lehet a különbség, csak, hogy frissebb?

Up: nem újabb, régebbi, csak a verziószáma újabb, :F

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#77802) norbert1998


norbert1998
veterán

Üdv!

Melyik az az app (esetleg xposed modul), ami kitkat-en a status bar-t és a navibárt az alkalmazás felső színéhez igazítja? PAC-man-ben volt ilyen, de CM-ben nincs, a tinted status bar meg csak néhány app-nál működik.

Köszi :R

(#77803) darvinya válasza norbert1998 (#77802) üzenetére


darvinya
titán

Flat style xposed modul.
SP topikban kb. 5 hsz-el ezelőtt erről volt szó. ;]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#77804) norbert1998 válasza darvinya (#77803) üzenetére


norbert1998
veterán

De én vak vagyok ;]

Köszi :R

(#77805) zseko válasza Gedeon31 (#77785) üzenetére


zseko
veterán

Mint ahogy a windows intézőben keresed meg baloldalt a fastruktúrában. Nem lép be ténylegesen a könyvtárba mint a TC, de másoláskor úgyis kiírja hogy hová fogja tenni. De pár próba után szerintem érthető lesz.

HR24.hu

(#77806) Bozek


Bozek
nagyúr

Valamit nagyon hegesztenek a Google Play Services-nél. 11 verzió került fel csak ma az APKMirror-ra. :D

(#77807) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

5.0 alatt hol lehet beállítani hogy egy kimondott telefonszám hívása autmatikusan a hangpostára továbbítódjon? Nem a Blokkolásra gondolok, mert az olyan mintha kinyomnám (foglaltat jelez neki) hanem a hangpostára induljon el...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#77808) atike válasza Ferdzsoo (#77807) üzenetére


atike
nagyúr

Szerintem sehogy.... :U

(#77809) Ferdzsoo válasza atike (#77808) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

4.xx alatt lehetett itt meg nem?
esetleg olyan megoldás hogy ne foglaltat dobjon neki hanem kikapcsolt jelzést?

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#77810) Mr Dini válasza #79335424 (#77800) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nehogymár pont egy Robotos/Taskeres istenkirálycsászár ne ismerné a pushbulletet. :) Ennek segítségével lehet másik droidos eszközre/pc-re szövegeket/linkeket/képeket elküldeni. Pl ha le vok némitva, mert gépezem és közbe kapok egy SMS-t, a pushbullet jelez a pc-n is. :) Hasznos tud lenni! :)

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#77811) atike válasza Ferdzsoo (#77809) üzenetére


atike
nagyúr

Az általam legjobbnak ismert Root Call Blocker-ben is ezek a módok vannak.

Szerintem a működési elv azonos, csak esetleg egyéb blokkolók "máshol" kapják el a hívást, de a hívás mindenképp bejön a rendszerbe. Aztán dől el, hogy mi legyen vele (persze ezek csak tizedmásodpercek), de a hangpostához, vagy nem-elérhetőséghez ténylegesen nem elérhető telefon esetén lenne mód.... Szerintem. :)

(#77812) Ferdzsoo válasza atike (#77811) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ez jónak tűnik csak nincs rootom még 5.0-ra. :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#77813) atike válasza Ferdzsoo (#77812) üzenetére


atike
nagyúr

Szerintem messze ez a legnagyobb tudású blokkoló... És a leghatékonyabb is... :)

De esetleg nézd meg az aFirewallt, vagy a BlackList Pro-t is... Azok is elég korrektek és nem kell hozzájuk root... :)

(#77814) #79335424 válasza Mr Dini (#77810) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudom, hogy mire való, csak nem használok PC -t. Otthoni környezetben is arm Androidot használok. Most egy M8 -as miniPC -t. Dolphin, Firefox alapból szinkronizál. Jegyzettől, a könyvjelzőig, mindent a Clipper+ -ban tárolok. Ez a vágólapot is szinkronizálja, tehát akár azt is megtehetem, hogy asztalin bármit copy, telón meg paste. A jelszókezelőm online (LastPass), tehát minden eszközön azonos a tartalom. Minden eszköz a NAS -t használja tárnak, amin fut egy külön GDrive szinkron kliens is. Nem tudom, hogy mit kéne Pushbullettel szinkronizálnom. :D

(#77815) zeon.hu válasza atike (#77813) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nekem pont olyan kellene, ami nem engedi be a rendszerbe a hívást.
de ilyet még nem találtam.

#?*@&!

(#77816) Mr Dini válasza #79335424 (#77790) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Köszi Somatom! :R

Ez hiányzott. A sima az egy fos. Nehogymán korlátlan 4g-n nem hozza be a képeket. Egyébként ez a lite nokia kopi. Volt egy nokia c5-03-am, azon dettó ugyanez volt pl a képmegjelenítő és a loading screen... :) (a face újít :C)

Ui.: Nagy nehezen beszereztem a playes verziót is, h frissthető legyen. Egy kis vpn, rom és market *******rrel. :) Ha esetleg kell vkinek, jelezze pmben! ;)

Még1x kössz! :R

.bin . :P

Ui.: clipper+-t ismerem, de nekem annyira nem jött be. Pushbulletet pl én ha gépeztem és infót kellett átvigyek, akkor használtam. Nekem is van nasom, szintén zyxel. :)

zeon.hu:

Ezt inkább a szolgáltatódtól kérdezd! A telefon nem tudja lekérni a hívás adatait, ha nem jut el a rendszerbe. :F

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#77817) fabula


fabula
őstag

Sziasztok!

Létezik-e androidra olyan apk, amivel egy bejövő, már felvett hívást át lehet kapcsolni egy másik, a telefonkönyvből vagy egy szűkebb listából tetszőlegesen kiválasztott telefonszámra, kvázi mint egy telefonközpontban?

(#77818) zeon.hu válasza Mr Dini (#77816) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nem kellenek adatok, csak voip hívásnál szeretném megakadályozni a bejövő gsm hívásokat.
tehát nem elutasítani, nem átirányítani, hanem mintha ki lennék kapcsolva.
rep.mód részben megoldás, csak automatizálóval is elég lassú a lekapcsolása úgy, hogy utána wifi kapcsolat legyen (sajnos a rep.mód mindenképpen lekapcsolja a wifit is)

#?*@&!

(#77819) csab2


csab2
veterán

Bocs! Félrement.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#77820) #79335424 válasza zeon.hu (#77818) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem értelek. Ha mifit használsz, akkor VOIP -nál deaktiváld a SIM slotot! Ha SIM -mel hívsz VOIP -on, akkor állítsd át WCDMA/LTE preferred -re, vagy kapcsold ki a GSM -et! Ez persze MTK -n és egyes Samsungokon működik. De a Samsungokon a gyári hívástiltás is aktiválható automatizáltan.

(#77821) zeon.hu válasza #79335424 (#77820) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

se samu, se mtk, ezért nem tudom a gsm-et kikapcsolni (ezt már említetted másik topikban, csak nem válaszoltam, srry).
a sim slot deaktiválásnak utánanézek (vajon robottal megoldható?).
kösz!

#?*@&!

(#77822) ollie válasza atike (#77811) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A hangposta a szolgáltatónál van, nem nálad.

***

(#77823) Bozek válasza ollie (#77822) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kivétel erősíti a szabályt. :) Bár azt üzenetrögzítőnek hívják, viszont majdnem ugyanaz.

(#77824) #79335424 válasza zeon.hu (#77821) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha nem MTK, akkor sztem az sem fog menni. Az Androidban nincsenek rá API -k. Ha meg lehet oldani, akkor csak vmi furfangos trükkel, ami viszont sanszos, hogy szintén nem lesz gyors.

(#77825) zeon.hu válasza #79335424 (#77824) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

értem.
sajnos a rep.mód be-wifi vissza se elég gyors a voip telefonáláshoz, az pedig már kiderült, hogy a rep.mód indításakor nem lehet kivételt beletenni.
keresgélek tovább, hogy lehetne mégis megoldani a gsm blokkolását.

#?*@&!

(#77826) #79335424 válasza zeon.hu (#77825) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez az automatizált adatmód és slot kapcsolgatási lehetőség nagyban hozzájárult ahhoz, hogy az MTK mellett döntöttem.

(#77827) paolinho


paolinho
őstag

Lehet, hogy fura, amit kérdezek, de létezhet olyan program, ami a számomra ismeretlen (nem csak az anonim, de azt is) számokat ha fogad a telefon hívást, akkor annak kikapcsoltnak jelzi vissza, és plusszban még hozzá tudnék ehhez csatlakoztatni egy-két ismert számot is, hogy azoknak is ezt jelezze hívásnál? Az már csak hab lenne a tortán, ha időintervallumot is be lehetne rá állítani, pl. hogy ezt 8-16 óráig intézze így.
Az a helyzet, hogy a munkahelyemen kitalálta az űber okos főnököm, hogy nem lehet bekapcsolva a mobil, és tartok tőle, hogy ezt szúró próba szerűleg ellenőrizni is fogja. Viszont én azt gondolom, hogy a XXI. században igazán nem "ördögtől való", ha az ember használni szeretné a mobilját. Család, barátok, bank, riasztó szerintem igazán hathatós indítékai ennek.

(#77828) Siriusb válasza paolinho (#77827) üzenetére


Siriusb
veterán

Root Call Blocker
Ezt találtam a legjobbnak. Mivel kernel szinten dolgozik, meg sem csörren a telefon, csak blokkol.
Nálam Android 4.2.2-ön néha előfordul, hogy ha pl. a logot meg akarod nézni, elkezd villogni az alkalmazás, de egy idő után megjavul.

A fizetős változata csoportokat is tud kezelni, nagyon jól testreszabható. Dual SIM-es telefonra nem ajánlom.

(#77829) kuksa90 válasza Siriusb (#77828) üzenetére


kuksa90
őstag

Dual SIM- hez akkor sem jó, ha az egyik csak adatkártya?

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#77830) teo77 válasza teo77 (#77769) üzenetére


teo77
őstag

Somatom? Többiek esetben?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#77831) #79335424 válasza teo77 (#77830) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocsánat, nem vettem észre! Sajnos, semmivel, mert az Xperia mini pro végleg feladta a harcot (sosem fogom és inkább nem is akarom tudni, hogy pontosan mibe halt bele. A szöszimnek végtelen listája van, lehetséges teló-halálnemekből. :) ) Úgyhogy "szép csendben" vett magának a drága egy szolgáltatósat, root nélkül.

(#77832) randras


randras
veterán

Swype-ot használok évek óta, de most valamiért nem synceli le a saját szótáram egy újratelepítés után, miért?

(#77833) teo77 válasza #79335424 (#77831) üzenetére


teo77
őstag

Semmi gond, sejtettem, Köszi-köszi! 👋

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#77834) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok, szóljatok ha nem. A problémám a következő: sony xperia L telefonomon már egy jó ideje használom az Uber appet, de 2 napja ha használni szeretném újraindítja a telot. Nem kér újra pin kódot, csak egyszerűen bejön a töltőképernyő, majd újra a kezdő képernyő. Ma szeretném este használni az alkalmazást, úgyhogy eléggé égető lenne a probléma megoldása. Mit gondoltok mi a baj és mit kellene tennem? Előre is köszönöm a segítséget.

XO: Gollami26

(#77835) rjg válasza Edgar2621 (#77834) üzenetére


rjg
őstag

Először a Beállítások - Alkalmazások menüben törölném az Uber adatait.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#77836) Siriusb válasza kuksa90 (#77829) üzenetére


Siriusb
veterán

Volt, akinél bekavart, de ha gondolod, próbáld ki (egy esetről tudok). Igazából a leírásában nincs benne, hogy dual SIM esetén ne lehetne használni.

(#77837) Edgar2621 válasza rjg (#77835) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ez sem jött be. Sőt próbáltam az adatok törlését, gyorsítótár törlését is külön-külön is és egyszerre.is, aztán indítani, de ugyanaz. Aztán eltávolítottam az alkalmazást és újra telepítettem, de ez sem segített. Majd újra eltávolítottam és telepítettem és töröltem az adatokat is, de ez sem segített. Mi a bánatos bré lehet a baj?

XO: Gollami26

(#77838) janakbacsi


janakbacsi
őstag

greenify-t feltettem, de most leszedném. sajnos nem megy. hogyan lehetne eltávolítani?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#77839) #79335424 válasza Siriusb (#77836) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha az én esetemre gondolsz, akkor egyáltalán nem biztos, hogy a Call Blocker kavart be. A mai napig sem derült ki, hogy mi blokkolja egyes https eléréseimet. Nem vagyok tőle boldog, de ez van. Már belefáradtam a nyomozásba. Ha guglizni akarok, akkor Firefoxot indítok. Szerencsére, a Clipper+ biztosítja az átjárást.

(#77840) kuksa90 válasza Siriusb (#77836) üzenetére


kuksa90
őstag

Megpróbálom, mert jónak tűnik... :R

Egy kérdés: van olyan alkalmazás, ami töltőre kapcsoláskor bekapcsolja a kijelzőt, és nem hagyja kikapcsolni? Nem az álmodozás funkcióra gondolok: autóban töltésre kapcsolva szeretném a sebességemet látni...

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#77841) #79335424 válasza kuksa90 (#77840) üzenetére


#79335424
törölt tag

Automatizálóval biztosan megoldható. Tasker, vagy E-Robot. Az utóbbiban tudok segíteni. Azt a Call Blocker -t is azért ajánlotta nekem Siriusb, mert egyben Tasker beépülő is, tehát automatizáltan is szabályozható, hogy mikor, hogyan blokkoljon (az E-Robot is kezeli a Tasker beépülőket).

(#77842) darvinya válasza kuksa90 (#77840) üzenetére


darvinya
titán

GravityBox-Kijelző beállítások.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#77843) S e t h válasza randras (#77832) üzenetére


S e t h
nagyúr

Korábban nekem is volt ilyen.Nálam az volt a probléma, hogy amíg mindent fel nem raktam, nem telepítettem, frissítettem, addig le sem szedtem a swypeot, az volt az utolsó és utána hagytam szinkronizálni, addig egyszerűen nem ment.
Volt, hogy csak így sikerült, de ez kb. egy éve volt, most nem tudom ez-e a baja, vagy vmi más.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#77844) randras válasza S e t h (#77843) üzenetére


randras
veterán

Ha jól értem, elsőnek kell felrakni? Mert most pontosan kb. legutoljára raktam fel, mert ismerkedtem a CM12 gyári billel... :F

(#77845) teo77 válasza janakbacsi (#77838) üzenetére


teo77
őstag

Inaktiváld az eszköz-rendszergazdák közül a Beállítások/Biztonság résznél! Amúgy must have app, ajanlom megtartan!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#77846) Siriusb válasza kuksa90 (#77840) üzenetére


Siriusb
veterán

Mivel nekem természetes, elfeledtem említeni, hogy root kell hozzá. A legfrissebb verziónál a supersu 2.49-et javasolja feltelepíteni.

Somatom
Igen, rád gondoltam.

(#77847) vgyuri válasza randras (#77832) üzenetére


vgyuri
őstag

Telepítés után email-ben megkaptad a swype-tól a kódot? Beírtad a programba? Nálam csak ezek után szedi le a szótáramat.

(#77848) géeles válasza #79335424 (#77839) üzenetére


géeles
aktív tag

Szinte biztos, hogy nem. Nálam is jelentkezett a probléma, pedig nincs ilyesmim. Most már a firefox megy nálam.

;)

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#77849) #79335424 válasza géeles (#77848) üzenetére


#79335424
törölt tag

Wow! Köszi az infót! Végre más is megerősítette a hibajelenséget!

(#77850) randras válasza vgyuri (#77847) üzenetére


randras
veterán

Igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.