Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77551) darvinya válasza csadi0011 (#77550) üzenetére


darvinya
titán

Minden levélnél értesítést adjon(ez minden bejövő értesítés külön értesít), és válaszd le ezek a könyvtárakat, hogy egyben legyen.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#77552) petipetya


petipetya
nagyúr

Somatom, junkpod és Mr Dini köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#77553) #82471168


#82471168
törölt tag

Sziasztok. A Nokia telefonon van olyan,hogy bemondok valamit a telefonba,az felveszi a hangomat,aztán ráállok a rádiófrekvenciára és lejátszom a hanganyagot amit felvettem. Az lenne a kérdésem,hogy androidra is létezik ilyen?

(#77554) tybsen


tybsen
addikt

Facebook Messenger nem működik Facebook app nélkül? Mert letöröltem a Facebook-ot, viszont a messenger része kellene, így azt a telefonon hagytam, viszont így nem jön értesítés új üzenetekről (Nexus 5, 5.1.1).

Most leszedtem-felraktam a Messenger-t és tesztelem, de gondoltam megkérdezem, hogy más használja-e csak az üzenetküldő részt és működik-e normálisan, értesítésekkel együtt vagy tényleg elengedhetetlenül szükséges hozzá a FB app is?

Köszi!

(#77555) #82471168 válasza tybsen (#77554) üzenetére


#82471168
törölt tag

Facebook app nélkül nem működik a messenger. :)

(#77556) beg válasza #82471168 (#77555) üzenetére


beg
veterán

Ha csak találgatsz, inkább ne válaszolj. Kb. egy éve csak a messengert használom, fb appot csak hírből ismerem, azt a böngészőből szoktam nézni.
Nem kell hozzá.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#77557) #82471168 válasza beg (#77556) üzenetére


#82471168
törölt tag

Az érdekes. Nekem nem működik facebook app nélkül. :U ;)

(#77558) junkpod válasza galaxys80 (#77542) üzenetére


junkpod
nagyúr

Szerintem goggle felületről elérhető... Mindjárt ranezek, mert engem is érdekel.

Box's don't touch!

(#77559) tybsen válasza #82471168 (#77557) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi srácok :DDD akkor tesztelem, hogy nálam hogyan viselkedik! :R

(#77560) junkpod válasza galaxys80 (#77542) üzenetére


junkpod
nagyúr

és ott is van a google fiókkal belépett Chrome-ban az alkalmazások gomb, egyéb részében:

Box's don't touch!

(#77561) csadi0011 válasza darvinya (#77551) üzenetére


csadi0011
őstag

Hát ez a gond, hogy szeretném meghagyni őket. Már hozzászoktam ezekhez a könyvtárakhoz, egész kényelmesen lehet őket használni,
Be van kapcsolva, hogy minden levélnél kapjak értesítést és azt is benyomtam, hogy mindent szinkronizáljon, de akkor is csak az elsődlegestől kapom.

(#77562) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Tud valaki online is játszható malom játékot? Egyet találtam de azon kamu online van mert regisztráltunk két eszközön és nem találtuk egymást. Vagy rosszul csináltam valamit? Bár hót egyszerű úgyhogy nehiszem, hogy bármit rosszul csináltam volna. Ez a játék neve Nine Men's morris multiplayer.

(#77563) darvinya válasza csadi0011 (#77561) üzenetére


darvinya
titán

Próbáld ki ezt (android):[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#77564) #79335424 válasza #07400704 (#77539) üzenetére


#79335424
törölt tag

Érdekes ötlet. De nem szívesen buknék be egy jó kamera alkalmazást csak azért, mert ez a funkció kimaradt belőle. Ráadásul úgy tűnik, hogy az én telómon (MTK6595) a gyári kamera alkalmazás nem helyettesíthető (legalábbis videónál). Ezért elkezdtem agyalni vmi más lehetőségen. Arra jutottam, hogy ha a nézőképen megjeleníthető az értesítési sáv, akkor Robottal, sztem oda ki tudnám íratni az aktuális szögelfordulási értéket. Vagy, ha van notiled, akkor talán azt is lehetne használni vízszintezésre. Mondjuk, ha kéken villog, akkor balra dől, ha pirosan, akkor jobbra. Ha ég a zöld, akkor vízszintben van. Fényképnél egyszerűbb a szitu, mert lehet hangot is használni a forgatási pozíció jelzésére. Sőt! Ha Te vagy az úr a háznál, akkor sztem az is megoldható lenne, hogy csak vízszintes pozícióban exponáljon. Persze, ez még csak ötletelés. De sztem megvalósítható..

[ Szerkesztve ]

(#77565) junkpod válasza junkpod (#77560) üzenetére


junkpod
nagyúr

hát egyelőre még sok javítani való van az új Google Fényképek alkalmazás droidos és Chrome-os változatán is, iszony lassú, sokszor csak második kattintást érzékel, meg a logikáját is szokni kell. De szerintem nagyon jó irányvonal lesz.
Az is lehet, ha a szinkronizálásokon túl lesznek és csökken a szerverek és az eszközeim terhelése, akkor már jobb lesz...

Box's don't touch!

(#77566) #07400704 válasza #79335424 (#77564) üzenetére


#07400704
törölt tag

Végül amit kovacs65 javasolt fényképező alkalmazást, abban van vízszintező, és egyrészt jól működik, másrészt a fotók minősége is teljesen rendben van, mindemellett a gyári is ott van.

(#77567) tonnni1 válasza #79335424 (#77545) üzenetére


tonnni1
tag

Köszönöm

(#77568) tonnni1 válasza Narxis (#77547) üzenetére


tonnni1
tag

Köszi

(#77569) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok! Samsung galaxy s duosra valaki tudna egy kisigenyu minimal megbizhato launchert ... a mostani fel evig jo volt de kezdi ossze*** magat... gondolom az az o hibaja ha sokszor fekete kepernyo es a telepitett launcher leall jelentkezij ?! Koszi

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#77570) csadi0011 válasza darvinya (#77563) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszi! Segített. :R

(#77571) Tesztelo.hu válasza galaxys80 (#77548) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Nem keveri össze. A telefonon létrehozott képeket tartalmazó mappákat ki lehet választani egyesével, azaz azt, hogy melyiket szinkronizálja, és melyiket ne. A szinkronizált rendszerben is megmarad a mappastruktúra.

(#77572) tybsen válasza tybsen (#77559) üzenetére


tybsen
addikt

Jelentem működik a FB messenger a FB nélkül is, újra kellett telepíteni csak a messenger-t. :)

(#77565) junkpod: Google Fotos nálam gyors, nagyon smooth és semmi olyan gond nincs, amit leírtál (Nexus 5, 5.1.1), talán nem elég a hardver vagy valami optimalizációs gond lehet?

[ Szerkesztve ]

(#77573) nyuszi123456 válasza tybsen (#77572) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

A beállításokban bent van a Facebook account?

Egy kérdés a telefonálásról: beszélgetés alatt olykor villog az egész képernyő. Ilyenkor nem lehet kezelni, villog egész beszélgetés alatt. A kezelőgombokkal sem lép ki pl. Kezdőképernyőre. Azt nem mindig csinálja, és bár sohasem csinálná. Miért ajándékoz meg ilyesmivel az android? Mire jó ez? Hogyan lehet leállítani?

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#77574) beg válasza nyuszi123456 (#77573) üzenetére


beg
veterán

Az android már csak ilyen képernyő villogtató pernahajder.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#77575) tybsen válasza nyuszi123456 (#77573) üzenetére


tybsen
addikt

"A beállításokban bent van a Facebook account?"

Nem tudom értelmezni a kérdést.

(#77576) Mr Dini válasza nyuszi123456 (#77573) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

begnek cáfolhatatlanul igaza van, de mégis úgy gondolom, ezt a bugot a közelségérzékelő idézi elő. Pl nekem Skype alatt volt hasonló problémám, de Taskerrel megoldottam, hogyha a skypeba vagyok kapcsolja ki az érzékelőt. Az h mitől akad be arról foggalmam sincs.... :(

tybsen:

Szerintem úgy érti, h a droidod settings appjában a fiókok alatt be van e állítva a fészerbook júzered.

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#77580) adrian94


adrian94
őstag

Tudnátok abban segíteni, hogy egy 8"-os tabra aminek 1280x800 a felbontása, hogy tudok normálisan beállítani hátteret ? Kiválasztok egy képet, szép élesnek látom, de ahogy beállítom háttérnek nagyon csúnya lesz... próbáltam full hd-s képpel is de azzal sem jobb.. :(

(#77581) zeon.hu válasza adrian94 (#77580) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha 1280x800-as képet keresel, azt is torzítja?

#?*@&!

(#77582) teo77 válasza adrian94 (#77580) üzenetére


teo77
őstag

Ha, mondjuk pont akkora felbontásút töltesz le? http://goo.gl/1LrpQs

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#77583) Narxis


Narxis
nagyúr

Gondolkodom ram expander használatában, Mennyire ölné meg az SD kártyát főleg, hogy már link2SD miatt van egy kis ext4 partíció is rajta? Ezt használnám és itt azt írja, hogy class 8-as(vagy nagyobb?) SD kártyánál nincs teljesítmény romlás?

Thanos was right.

(#77584) air válasza Narxis (#77583) üzenetére


air
nagyúr

Ne gondolkodj! Értelmetlen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#77585) nyuszi123456 válasza tybsen (#77575) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Fel veszi simán a messengertől a Facebook accountodat az android rendszerre is? Azaz lehet bármely alkalmazásból megosztani Facebookra?

Mr Dini, Lenyűgöző, hogy a tasker ilyen mélységben kezeli a dolgokat. Váltok robotról (ahol a változók sem kezelhetők rendesen). A tasker csak fizetős?

Adrian94, amikor kiválasztott a háttérképet, nagyítsd fel a látható területet maximumra. Igazából nagyobb felbontású kép fog kelleni, kb. 2400*1600, hogy megjelenjen 1200*800.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#77586) Mr Dini válasza nyuszi123456 (#77585) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Igen a Tasker fizetős, de nálám ez nem szempont... :)

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#77587) nyuszi123456 válasza Mr Dini (#77586) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

hű, kellesz ;)

Próba előtt megvenni nem tudatos vásárlás.

Tartok egy Firefox béta próbát. Ígéretes, ha vki együtt tud élni a hibáival. Sajnos érezhetően több RAMot foglal le, mint a nagy UC browser (ami az asztali Firefox megfelelője) Ketten együtt már lehet, hogy megfelelnek.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#77588) #79335424 válasza nyuszi123456 (#77587) üzenetére


#79335424
törölt tag

Megfordult a fejemben, hogy felcserélem a szerepeket és a F beta lesz az elsődleges böngészőm, de sajnos, a nagyítàs/tördelés nem működik normálisan. Valamint pinch-zoom gomb sincs. Hagyományos egérrel nehéz kétujjas nagyítást reprodukálni, ha a ROM nem támogatja.

Ami a változókat illeti, biztos vagy abban, hogy a Robot nem kezeli rendesen? Mert ha esetleg Te nem tudod rendesen kezelni a Robotban a változókat, akkor a Taskerrel is gondban leszel. A vásárlással kapcsolatos hezitálàst sem értem. Taskernél van trial időszak. Én nem vacakoltam vele. Számtalan leírás van hozzá, külön alkalmazásokat is írnak rá és itt is van topikja. Mitől ne vettem volna meg "vakon"? Legfeljebb az lehet a probléma, hogy én nem tudom kezelni. Akkor meg pláne meg kell venni és meg kell tanulni a használatát.

(#77589) galaxys80 válasza Tesztelo.hu (#77571) üzenetére


galaxys80
veterán

Félreérted. Nem a telefonról szinkronizált képekkel van a gond.
Van vagy 1000 képem a dropboxba. Na most ezeket áttöltöm a Google Photos-ba.
Ezután engedélyezem a telefonos appnak, hogy megjelenítse a drive-ban lévő képeket.
Ilyenkor viszont már nem válogat. Megjelenít minden létező képet ami a Drive-ba korábban felkerült.

(#77590) utram


utram
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom más belefutott-e ebbe a helyzetbe, és milyen megoldást talált.
Viszonylag sok nevet és telefonszámot kell elmentenem az androidos telómba.
Sajnos nem mindig emlékszem, már, hogy ki kicsoda.
Beírom a névjegy mellé a jegyzet részbe az illetőről az összes fontos dolgot, de ugye az bejövő híváskor nem jelenik meg.
Olyan alkalmazásra lenne szükségem, vagy olyan beállításra, ami bejövő híváskor nemcsak a nevet és a számot írja ki, hanem az összes adatot, ami az adott névjegyhez el van mentve.

Tele a bolt mindenféle frincifranci appal, ami képet jelenít meg a névjegyhez, meg lenyomozza, hogy ki az aki hív, nekem erre az egyszerű dologra lenne szükségem.

Van valakinek ötlete?

Nagyon köszönöm.

mrng utram

(#77591) #79335424 válasza utram (#77590) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pedig még le is írtad az egyik megoldást. Megjeleníted a névjegy adatait, csinálsz róla egy screenshotot és társítod a képet a névjegyhez. Bejövő hívásnál ezt fogja megjeleníteni hívóképként.

[ Szerkesztve ]

(#77592) Narxis válasza air (#77584) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem teljesen mert class 10-es sd kártyával már nincs olyan nagy teljesítmény különbség ha swap-ot teszek rá, jobb lenne a multi tasking mivel csak 1GB RAM van a telóban viszont az állandó írás/olvasás miatt rövidülhet az sd kártya élettartama. Majd még megfontolom, hogy fontos-e az, hogy egyszerre 3 app között is váltogathassak vagy sem. Lehet inkább az OOM értékekkel fogok kísérletezni.

Thanos was right.

(#77593) zeon.hu válasza utram (#77590) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

DW Contacts-ban beállítások-névjegyek részben beállítható, hogy a megjegyzéseket is mutassa (sok más mellett).

#?*@&!

(#77594) Bozek válasza nyuszi123456 (#77587) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#77595) dokee78


dokee78
félisten

Androidon képszerkesztő guruk!
Van olyan képmanipuláló droidra,amelyikben van 80-as évek effekt?
A Kung Furyból a látványvilágra gondolok.

(#77596) Bozek válasza dokee78 (#77595) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nézd meg ezt: Photo Studio.

(#77597) nyuszi123456 válasza Bozek (#77594) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Thx, új fejezet nyílik

Somatom, létrehoztam egy booleant, amely változik, ha elmegyek/megjövök. Ezek után más szabályok feltételei között szeretném felhasználni, de nem lehet. Vagy kiválasztom a változót, vagy az értéket. A kettőt egymáshoz rendelni nem lehet. Pedig a régebbi verzióban (tavaly nyár vége) működött.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#77598) teo77 válasza Narxis (#77592) üzenetére


teo77
őstag

Greenify nem elég? Bőven jónak kellene legyen. Vagyis illene átlag felhasználás mellett

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#77599) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok! Megbizhato kis igenyu launcert tudnatok mondani? Koszi

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#77600) beg válasza zeusz55 (#77599) üzenetére


beg
veterán

Smart Launcher
Zero Launcher

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.