Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77901) Deck válasza Oldman2 (#77898) üzenetére


Deck
titán

Még énse tapasztaltam.

PS5

(#77902) Siriusb válasza paolinho (#77879) üzenetére


Siriusb
veterán

Akkor rosszul olvastad. Többféle beállítás lehetséges, én háromféle módot is használok:

1) Kill: ez olyan, mintha ki lennél kapcsolva.
2) Ignore: vég nélküli csöngést hall
3) Answer, wait, hang up: felveszi, tartja egy picit, majd lerakja.

És ezeken kívül is vannak más metódusok.

Tedd fel az ingyenest és próbáld ki egy barátod számával.

(#77903) Mr Dini válasza Taktoj (#77900) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Beállítások>Helyhozzáférés>hozzáférés a saját pozícióhoz, GPS-műholdak, Hely Wi-Fi és mobilháló alapján legyen bekapcsolva! :K

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#77904) Taktoj válasza Mr Dini (#77903) üzenetére


Taktoj
aktív tag

nincs az álatalad emlitett opció, ezért is keresek.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#77905) Probert75 válasza Taktoj (#77904) üzenetére


Probert75
addikt

És a képen a Tartozkodási hely szerinted mi?

(#77906) dokee78 válasza Probert75 (#77905) üzenetére


dokee78
félisten

Ott az általános ikon is előtte pedig.
Mondjuk én,ha keresek egy beállítást,akkor belépegetek,nem csak elolvasom a nevét.

(#77907) #79335424 válasza nyuszi123456 (#77891) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nézz utána, hogy nem -e a "HD" hang miatt van! Kikapcsolhatatlan szolgáltatói baromság, ami tud ilyen problémát okozni. Bizonyos feltételek teljesülése esetén, a hívás nem 2G -n, hanem 3G -n történik. Ezért is tartom a telómat alapértelmezetten 2G -n. Csak akkor engedem 4G -re, ha olyan alkalmazást indítok, amihez gyors net kell.

[ Szerkesztve ]

(#77908) Taktoj válasza Probert75 (#77905) üzenetére


Taktoj
aktív tag

az sem az, sajnos s hiaba aktív, az nem a gps:

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#77909) Probert75 válasza Taktoj (#77908) üzenetére


Probert75
addikt

Pedig de! Az kapcsolja a GPS-t. És a Mód-ban vannak a lehetőségek. És a rolón az a fordított csepp formájú(Tartózkodási hely) kapcsolja be. Amit itt látsz a képen, ott pedig a bekapcsolója az a kis kék négyzet jobbra fenn a fehér vonalkával. Az értesítési sávon pedig akkor jelenik meg az óra mellett, ha valamilyen program használja. Addig amíg nem használja valami, nem látható.

[ Szerkesztve ]

(#77910) kuksa90 válasza Taktoj (#77908) üzenetére


kuksa90
őstag

Nincs más, be van kapcsolva. Ha valamelyik progi kéri, hozzáfér...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#77911) Taktoj válasza kuksa90 (#77910) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Hát tiszta hülyének érzem magam :

Most már tényleg ott van negyedórája még sehol nem volt.

A 4.2 sokkal kezelhetőbb volt , de majd csak beletanulok, kösz a segítséget

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#77912) Fall-N válasza t181 (#77897) üzenetére


Fall-N
veterán

Bár fent van a telefonon de én a Shuttle+- t vettem még mellé és azt használom. Poweramp nincs használatban nálam azóta.

Egyébként nem értem miért szívatják azokat akik megvették, mert akik nem azokat úgysem érinti a crack miatt.

(#77913) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Remélem nem "warez" megkérdezni, hogy valaki tudna e ajánlani szakit root ügyben / tehát elviszem neki ráteszi, én padig fizetem a szolgáltatást /a nemrég tárgyalt root call blocker nagyon kellene nekem is ... sajnos...

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#77914) zeon.hu válasza Siriusb (#77902) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez a "kill" opció jól jönne voiphoz, de már az alkalmazásban is azt írják, hogy gondokat okozhat (playen is volt e miatt negatív vélemény).

#?*@&!

(#77915) Probert75 válasza Taktoj (#77913) üzenetére


Probert75
addikt

A telefonod topikjában kérdezd hogy kell rootolni, mivel minden készülék más!

(#77916) Taktoj válasza Siriusb (#77902) üzenetére


Taktoj
aktív tag

az sms ket hogyan kezeli? Pl a kill nél be sem érkezik?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#77917) Taktoj válasza Probert75 (#77915) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Hát ott van kb 90 hsz, de hátha...

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#77918) Probert75 válasza Taktoj (#77917) üzenetére


Probert75
addikt

Milyen teló? Ha nagyon új, akkor várni kell türelmesen a mesterek megoldják. De ha nem elterjedt teló, akkor meg ne várd, mert nem foglalkozik vele senki, ha nincs benne lehetőség.
Kétkártyást meg nagyon ritkán mókolnak!

[ Szerkesztve ]

(#77919) Taktoj válasza Probert75 (#77918) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Magyar forum ritka hozza, de tipustarsaiból van s arrafelé próbálkozok majd ...egyébként thl 5000...

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#77920) Deck válasza Taktoj (#77919) üzenetére


Deck
titán

http://www.gizmochina.com/2014/08/12/thl-5000-octacore-mtk6592t-root-and-recovery/

PS5

(#77921) kuksa90 válasza Taktoj (#77919) üzenetére


kuksa90
őstag

Szerintem a kingoroot elvégzi a rootolást, és felteszi a szükségeseket. T6Pro-t biztosan, de szerintem a tied is.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#77922) Mr Dini válasza Taktoj (#77919) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Superflash (PC-s), framaroot, poot+ministro stb. Egy rakat program van rá, de a custom recoverys megoldás tutira megy! ;)

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#77923) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Azt hittem megoldottam a wakelock problémámat egy kis NLPUnbounce bevetésével. Az valóban visszaesett, de a play services net_notify az 20-40 000 közt mozog újra, pedig két napig jó volt.
Ma megint kikapcsolt telefonra ébredtem :(((

Wakelock terminatort rányomtam. Amúgy OK, hogy mindenki pénzt kér. Egy Amplify meg is érné az a 2$-t. De hogy tudnék fizetni?
T-mobile Domino
Maestro OTP
PayPal

Ezek vannak.

Szerintem visszatérek a Symbianra :DDD
Csak nem szeretek sok telóval rohangálni, most meg kamera az egyik (az merül le) a másik meg telefon. Pénz meg nincs egy normális droidra ami mellé mehetne az N95 8GB.

[ Szerkesztve ]

(#77925) t181 válasza quailstorm (#77923) üzenetére


t181
senior tag

Milyen telót használsz?
Nexus 4-nél szinte minden custom ROM-ban van lehetőség az alkalmazások engedélyeinek módosítására. Én itt szoktam megtagadni a Google Play Szolgáltatásoknak-nak, hogy ébresszenek, illetve ébren tartsanak. 6 nap alatt előbbi 164170-szer, utóbbi 197220-szer volt megtagadva. És érezhető is a javulás.

Ha nincs erre lehetőséged, akkor Servicely (ez egyébként is hasznos, nálam a Greenify-t váltotta), vagy Disable Service. Mindkettőnél a SystemUpdateService-t kell kilőni. Mondjuk ez Servicely-vel nálam nem hozott jelentős javulást, de Disable Service-nél igen.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#77926) darvinya válasza quailstorm (#77923) üzenetére


darvinya
titán

De hogy tudnék fizetni?

Kártya egyenleggel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#77927) nyuszi123456 válasza #79335424 (#77907) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Igen, a Dual Sim Control óta automatikusan 2g-re rakom (köszi). Kivettem a sim kártyát, újra beraktam. Azóta két hívás be, kettő ki normálisan lezajlott. Hátha tényleg csak ez volt, adjunk még időt neki. Szemmel láthatóan a helyén volt a sim.

Mintha a tasker-nek lenne saját topic, nem? Inkább ne bombázza szét a telót... (jó vele szórakozni)

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#77928) quailstorm válasza t181 (#77925) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Galaxy S i9000 Mackay 4.4.4 alatt jelentkezik a probléma, előtte hónapokig hibátlan volt.
Most én is bedurvultam és adatvédelem alatt benyomtam neki a kussoltatást, majd kiderül ébreszt-e ezután, mert az Amplify megmutatja, hogy még 6 szolgáltatás kapcsol hozzá, amit nem nagyon látsz alkalmazások menüben (rendszerappok).

Remélem ettől az e-mail fog látszani. Mert értesítőLED helyett a kapacitív érintőgombok világítanak. Elég feltűnő, azonnal látom ha fontos e-mail gyütt.

(#77926) darvinya: annyira nem tetszik, de ha nem lesz más lehetőségem megpróbálom

(#77929) #79335424 válasza quailstorm (#77928) üzenetére


#79335424
törölt tag

Te jó ég! SGS1, Android 4.4.4? :Y Az ám a fúrás/faragás!

[ Szerkesztve ]

(#77930) Viktor0610 válasza #79335424 (#77929) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

5.0 is van a jó öreg S1-re! ;)

Samsung Galaxy A54

(#77931) quailstorm válasza Viktor0610 (#77930) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Még 5.1 is van. Szerintem még júniusban fel is kerül. Attól függ a partíciókat hogy rendezi át.

Bár az is igaz, hogy retro droid játékokhoz leginkább a GB dukál. Pár cucc már el se indul KK-n, de a fontosak igen. Asphalt 5 meg Assasin's Creed már WebOS alatt le van tudva, Hero of Spartaval együtt. Első Modern Combat meg vígan megy.

Egyébként ez a Mackay KK 100%-os. Többet ér pár tucat fostalicskánál. Mint például Xperia E1 vagy U.
Meg ugye ezen a telón van compozit videokimenet ami a Nokiás kábellel is megy :DDD (képcsöves TV van csak, szóval ez kell)

[ Szerkesztve ]

(#77932) #79335424 válasza Viktor0610 (#77930) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hát igen. Ennyit számít a közösségi támogatás. S2 -mön is olyan funkciókhoz férek hozzá, amikről ennél a kínainál nem is álmodhatok. Pedig, gyári alapú (4.1.2), custom romot használok, nem is KK -et, vagy Lollit. De sajnos, a hardveres korlátokat nem lehet átlépni. Nagyon elavult az a Mali és 40nm -es csíkszélességen nem lehet 260Mhz fölé küldeni, mert lefolyik a panelről. A kijelző is karcsú, a wifi is csak max. 65Mb/s -t tud (elméletileg), no LTE, stb. Király volt, de elavult.

(#77933) Taktoj válasza Mr Dini (#77922) üzenetére


Taktoj
aktív tag

ebben a mondatodban tul sok az ismeretlen szó számomra, ezért nem szívesen vezetnék tengeralattjárót sem. De azért kösz a tippeket

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#77935) Mr Dini válasza Taktoj (#77933) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ez 2 mondat... ;]

Egyébként ezek rootoló programok. Superflash-t pcre kell leszedni, bekapcsolni az adb-t a telón, usb-n teló fel a gépre azt root. Framaroot telefonra van, azt simán telepíted, kiválasztod az aragorn/gandalf módot azt ennyi. Custom recovery pl cwm a droid előtt jön be és saját mikrokernellel rendelkezik, ezért hozzáfér a system particióhoz=be tudod vele rakni a su fájlt a /system/xbin-be. Vannak ilyen univ. SuperSU zipek, amik bármilyen cwm-n felmennek. Esetleg cwmből aroma file managerrel is betolhatod a helyére.

Ui.: persze nemcsak cwm tudja ezt, teamwin is megcsinálja.

Azt javaslom elösször próbáld ki a framarootot, towelrootot, z4rootot, pootot stb, de ha ezek nem mennek akkor nézz utána, hogy lehet felrakni a cwm-t, majd írj pm-t. Szívesen segítek ha megvan! ;)

Uui.: a garanciád természetesen elveszik... :(

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#77936) aelod


aelod
veterán

Swap programok közül melyiket ajánlanátok?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#77937) Met válasza #20749568 (#77934) üzenetére


Met
nagyúr

Nálam működik rendesen.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#77938) Edi77 válasza #20749568 (#77934) üzenetére


Edi77
őstag

Nálam is jól megy

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#77940) Edi77 válasza #20749568 (#77939) üzenetére


Edi77
őstag

Valószínűleg tényleg csak annyi kell neki, hogy újra installáld

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#77941) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok!

Szükségem lenne egy alkalmazásra,olyanra mint az evernote,ez tökéletes is lenne,de ha jelszavazni akarok egy dokumentumot csak fizetősként tehetem,van még ilyesmi ami ingyenes?

Mr.Brightside

(#77942) aelod válasza Pocee (#77941) üzenetére


aelod
veterán

Alkalmazásokat akarsz jelszavazni?
Én az applock-ot használom erre. Be tudsz állítani profilokat is. Nagyon jól testre szabható.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#77943) dokee78


dokee78
félisten

Tudtok olyan appot,amelyik egy ismeretlen készülékben lévő kamera típusát meg tudja állapítani?
Sony IMX vagy Omnivision stb?

Antutu tudja ezt a funkciót?

(#77944) Pocee válasza aelod (#77942) üzenetére


Pocee
senior tag

Nem,egy jegyzetprogit akarok,amiben bizonyos jegyzeteket,le tudok jelszavazni,eddig Evernote-ot használtam,de abban fizetős a jelszavazás...

Mr.Brightside

(#77945) aelod válasza Pocee (#77944) üzenetére


aelod
veterán

Fastnote. Régebben használtam és úgy emlékszem, hogy lehet jelszavazni az adott jegyzeteket.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#77946) Themes


Themes
aktív tag

Sziasztok. Nekem egy olyan alkalmazás kellene amivel tudok képet szerkeszteni de úgy pl hogy szövegen bekarikázni egy szót, vagy aláhúzni, lehúzni , lesatírozni stb.... És a legjobb lenne Magyar nyelvű, de az már mindegy amúgy 😝 Előre is köszi 😃

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#77947) nyuszi123456 válasza Pocee (#77944) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

I love Memorix :)

Automatikus backup is be állítható sd kártyára.

Azt álmodtam, hogy vettem egy Vodafone Smart 6-ot... Szerintem ezek jól tesztelt, optimalizált, kezes kis gépek.

Jellemző, hogy a Tasker eszi az aksit? Szerintem túl általános contexteket írni emiatt nem is érdemes. A fényerőmérő fabatkát sem ér. Az sms-ekhez nemzetközi formátumban kell megadni a számot, a nevet nem ismeri fel.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#77948) Siriusb


Siriusb
veterán

Mi történt akkor, ha a SuperSU eltűnt a programtárból? A telepített programok közt látom, működik is, de a Play Store, ha megnézem, nincs gomb az uninstall vagy megnyitás funkcióknak.
Adb shell-ből le tudnám szedni - gondolom -, de jó lenne tudni, miért történt. CM12.1 van a telefonon, bő 2 napos rendszer :)

(#77949) Bozek válasza dokee78 (#77943) üzenetére


Bozek
nagyúr

Screwdriver néven keress rá, de a Play-ben nincs fenn. :D

(#77950) Mr X válasza Siriusb (#77948) üzenetére


Mr X
veterán

Play Store-ban már jó ideje nincs fent tudtommal, Google tiltotta az ilyesmiket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.