Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65551) KurtCobain válasza #79335424 (#65544) üzenetére


KurtCobain
őstag

Gondolom nézitek a Sons of Anarchy-t. :DDD

Mmm'kay?

(#65552) repvez válasza #21346560 (#65550) üzenetére


repvez
addikt

És esetleg olyan aminél be lehet állitani, hogy HUD funkciósan jelenitse meg a GPS adatokat ?

Más
Valakinek van tapasztalata az iDisplay nevü appal? ez a PC képét megjeleniti a telefonon.A kapcsolat létrejött,de nem tudom hogyan lehetne beállitani, hogy klone modban is müködjön vagy ha áthuzok egy ablakot a telefonra ott a kép ne álljon meg ,mert a hang az átmegy folyamatosan ,de a video képe már megáll.

(#65553) zeon.hu válasza KurtCobain (#65551) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kaszáltam már az előző évadban.
motorosként "kötelező" volt, de ez már...
sokkal korábban be kellett volna fejezni.

#?*@&!

(#65554) asdasdasd válasza dudi6 (#65549) üzenetére


asdasdasd
tag

FBReader + plugins
mp3-at nem kezel, bár én nem láttam még olyan könyvolvasót, ami PDF-et mp3-at szinkronizálna...
használj a háttérben egy mp3 lejátszót

(#65555) KurtCobain válasza zeon.hu (#65553) üzenetére


KurtCobain
őstag

Ha már eddig elszenvedtem, akkor végignézem. :)

Mmm'kay?

(#65556) dudi6 válasza asdasdasd (#65554) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszönöm a választ!
Az a gond, hogy angolt tanulnék pdf-ből és van hozzá hanganyag, amit sokszor és elég gyakran le kéne pause-znom, akár 10 másodpercenként is, így elég fárasztó lenne mindig váltogatni az ablakok között. Jó lenne akár egy olyan mp3 lejátszó ami pdf olvasás közben mondjuk fentről le tudok húzni és megnyomni a pause-t.

(#65557) #79335424 válasza twine (#65546) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha azt feltételezed, hogy nem írok igazat, akkor az már nem az építő jellegű vita. Egy színházi előadásban sok olyan hang lehet, amit nem a zenekar játszik (pl. effektek) és nem csak a hangot vezérlik pultról. Bár lehetne hangfájl is, de a példában valóban nem hangfájl van, hanem videófájl. De itt most magáról a módszerről van szó. Programozás, működés szempontjából nincs jelentősége, hogy a lejátszandó fájl audió, vagy videó.

Kurt Cobain:
Persze. Csak nem a szinkronost, hanem az Ettie -féle feliratost. Abban helyesen van fordítva minden, mivel Ettie annak ellenére, hogy lány, képben van a dolgok hátterével. Egyébként, bár erősen ki van színezve, de azért látszik, hogy "valaki súgott". Mint tudjuk, nem is akárki.

[ Szerkesztve ]

(#65558) -PLevi-


-PLevi-
senior tag

Sziasztok!
Sikerült már valakinek hazánkban működésre bírni a Google Opinion Rewards nevű programot?
A programon belül időnként megjelenő kérdőívek kitöltésével kapunk 1-1 "virtuális" dollárt, amit a Play áruházban lehet elkölteni.

Odáig eljutottam, hogy VPN segítségével telepítettem, majd kitöltöttem az demo kérdőívet. Ez már több mint egy hete volt és azóta sincs új kérdőív. :(

(#65559) twine válasza #79335424 (#65557) üzenetére


twine
addikt

ok,,befejeztem,,olyannak akarod ezeket magyarázni aki naponta ezt csinálja ;)
ráadásul pont azt mondtam..hogy a technikusok az ilyen dolgokat játszák be...(valszeg nem olvastad figyelmesen mit írtam,,hiszen nem csak a zenekarrol beszéltem)
De tudtam már az elején, hogy kár neked bármit is mondani, mert még a szakmámat is megmagyarázod nekem :Y

Majd elhiszem neked,(hogy minipc játsza be a hangot technikus helyett) ha összefutunk a vezérlőben, valamelyik színházban... ;) :DDD
További jó forumozást ;)

[ Szerkesztve ]

(#65560) ollie válasza -PLevi- (#65558) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amennyire tudom, havonta csak pár kérdőív van, azokért is jellemzően 0.1 USD-t adnak, szóval szerintem még feltelepíteni sem érdemes e miatt.

***

(#65561) -PLevi- válasza ollie (#65560) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Értem, köszönöm a választ!
"and can receive up to $1.00" Az a fránya 'up to' mindig elkerülni a figyelmem... :W

szerk.: Találtam screenshot-ot is róla, igazad volt. :R

[ Szerkesztve ]

(#65562) Fall-N válasza LonGleY (#65461) üzenetére


Fall-N
veterán

A mappa és az ikonok neveit el lehet tűntetni, és a home gombot is be lehet állítani, hogy akár ne csináljon semmit. Dupla koppintás szintén van.

[ Szerkesztve ]

(#65563) llaszlo


llaszlo
veterán

Ugyan nem SW, hanem inkább HW. Viszont ennél jobb helyet eddig nem találtam erre.
Olyan USB-s OTG kábelt keresek amiben van SD olvasó is és a telefon látja is az SD-t.
Vettem egy ilyet, viszont ez ebben nem működik a telefonon keresztüli SD olvasás. Pedig rajta van, hogy U-Disk, ha jól tudom ez azt jelentené amire nekem kéne. A gép látja az SD-t szóval az olvasó működik.

Aki tud olyan kábelt (fontos, hogy ne merev legyen az egész) ami ilyen kicsi, és tud SD-t olvasni a telefonnal is meg a géppel is az légyszi linkelje be.
És biztosan működő megoldás legyen, tehát csak olyan írjon aki már próbálta is. Nem akarok fölöslegesen kábeleket rendelgetni.

[ Szerkesztve ]

(#65564) S e t h


S e t h
nagyúr

Áttértem Kitkat-re és szomorúan tapasztaltam, hogy a webkit alapú browsereknek mondhatni befellegzett, a szövegtördelés zoom után kriminális lett, jobbára meg is szűnt.
Kipróbáltam több böngészőt, mentek is a levesbe.
Most felraktam az operát és szinte kéjesen nyögtem fel pár nap kínlódás után.Kérdés van-e ezen kívül más alternatíva ami még szóba jöhetne, mert akkor kipróbálnám, kivéve ha chrome, firefox, de a dolphin sem volt bejövős anno.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#65565) Flind válasza S e t h (#65564) üzenetére


Flind
senior tag

UC Browser-t próbáltad? Nekem hibátlanul tördel, Android 4.4.4 alatt. Ha nem megy (ami furcsa lenne), megnézheted a HD-t is.

(#65566) aizen92 válasza S e t h (#65564) üzenetére


aizen92
addikt

Esetleg Boat browser.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#65567) S e t h válasza Flind (#65565) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, megnéztem, valóban nem rossz, de mintha kicsit lassabb lenne az operánál és a tördelés is gyengébb, most jön a boat browser. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#65568) S e t h válasza aizen92 (#65566) üzenetére


S e t h
nagyúr

Végtelenségig zoomolható, növeli is a karaktereket, de nem igazítja a kijelzőhöz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#65569) #79335424 válasza twine (#65559) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem értelek. Nem vontam kétségbe a szakmai hozzáértésedet, csupán annyit írtam, hogy van ilyen megoldás. Ezt viszont elég határozottan állítom, mivel én csináltam. Azt is írtam, hogy nem hang, hanem videó. A pultról kiadnak egy jelet, ami egy billentyűzeten, egy betü kódjának felel meg. Ez vez. nélkül továbbítódik, amit a szinpadon levő miniPC -hez, USB -n kapcsolt szerkezet fogad (ez az ő kütyüjük, fura egy jószág, nem szabvány wifi frekvencián üzemel, hanem vmi alacsonyabbon). A lényeg, hogy a MiniPC úgy érzékeli az eszközt, mintha egy USB -s billentyűzet lenne csatlakoztatva. Innentől egyszerű a dolog. Szünetben indítják a kütyüt, ami boot után, automatikusan indít egy videófájlt, tök fekete képernyővel. Így, ha vmi gikszer lenne, az már a szünetben kiderül és mivel van egy tartalék eszköz ugyanígy programozva, ezért gyorsan orvosolható a probléma. A technikus a pultról, a megfelelő pillanatban csak a következő videófájlra léptet, majd megint tovább. Azért akartak ilyet, mert az egész szerkezet mozog, nem lehet semmilyen kábeles kapcsolata, akkuról üzemel és kis helyen kell elférjen.

[ Szerkesztve ]

(#65570) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok! Van olyan ami android telefonból ftp, email klienses, IP kamera servert kiépítő aplikáció?
Amit eddig kipróbáltam, hiányzott az ftp kliens. Ha az email kliens nincs is, de ftp kellene mindenképpen. Köszönöm!

(#65571) tankraid


tankraid
aktív tag

Sziasztok,

Tudtok olyan progit ajánlani ami nem csak simán kilövi a netet ha elér egy limitet hanem csak csökkenti a sebességet? (letöltésit)

A segítséget előre is köszönöm!

(#65572) petipetya válasza tankraid (#65571) üzenetére


petipetya
nagyúr

Vodafone.apk / ha akarod ha nem menüpont.

"nincs rá lezsóidő"

(#65573) tankraid válasza petipetya (#65572) üzenetére


tankraid
aktív tag

Köszönöm. (az nem gond h telenornál vagyok? )

(#65574) Crytek


Crytek
veterán

Flac playert tud valaki vmondani valami ingyenes jót? Vagy a winamp tudja?

Next PC Upgrade: 2022

(#65575) air válasza S e t h (#65564) üzenetére


air
nagyúr

Opera Classic?
Vagy erre gondoltál, amikor csak sima Operát írtál?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#65576) #79335424 válasza tankraid (#65571) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ilyen alkalmazást sztem nem fogsz találni, legfeljebb összeügyeskedni lehetne. Ha van root, akkor nézd meg, hogy van -e ilyen fájlod:
/proc/net/psched
Ha van, akkor a linux TC parancs jó eséllyel működni fog.
Itt egy kis segítség.

(#65577) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Tud valaki olyan launchert ajánlami amiben van az LG Optimus L7 II gyári anúmációkhoz hasonló animáció?
A listában a dominó effektre gondoltam!

[ Szerkesztve ]

(#65578) Bozek válasza #77081088 (#65577) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem ismerem az L7 II animációit, de az Apex-ben és a Nova-ban is van pár jó lehetőség. Akár a kezdőképernyőkhöz, akár a programtárhoz.

Pontosan milyen az a Dominó effekt?

(#65579) LonGleY válasza Bozek (#65578) üzenetére


LonGleY
veterán

Gagyi. Asszem' a Novában láttam.

[ Szerkesztve ]

(#65580) tankraid válasza #79335424 (#65576) üzenetére


tankraid
aktív tag

Na f@ca. :( azért köszönöm. Nem rootolt és nem is lesz sima szüz lolipopp... :p

(#65581) #77081088 válasza Bozek (#65578) üzenetére


#77081088
törölt tag

Az apexet próbálgattam,de ha jól emlékszem abban sincs ez a fajta dominó effekt,darabszámra sincs benne több,petsze lehet csak én nem találtam. Apexben nekem nem jelzi a hívásokat üzeneteket csak a zárólépernyőn,ezt be lehet állítani hogy ha feloldom utána is az ikon jelezze a hívást?

(#65582) Siriusb válasza #77081088 (#65581) üzenetére


Siriusb
veterán

A Pro verzióban az Apex értesítővel be tudod állítani. Dominó animáció nincs benne tudtommal.

(#65583) #77081088 válasza Siriusb (#65582) üzenetére


#77081088
törölt tag

Az L7 II-ben a gyári launchert nem nevezném annyira gagyinak,petsze nem lehet annyira testre szabni de jobb mint a sima android launcher.

(#65584) Siriusb válasza #77081088 (#65583) üzenetére


Siriusb
veterán

Én az Apexről írtam, mit értettél félre?

(#65585) kovisoft válasza dudi6 (#65556) üzenetére


kovisoft
őstag

A MortPlayer tudja ezt: lejátszás közben kirakja a kezelőszerveit a legördített értesítési sávra.

(#65586) Bozek válasza kovisoft (#65585) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én most konkrétan nem tudnék olyan zenelejátszót mondani, amelyik ne rakná ki az értesítések közé a kezelőszerveit. :)

(#65587) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Helló!
Androidon böngészővel ha megnyitom a maps.google.hu oldalt miért nem úgy jön be az oldal, mintha számítógépről nyitom meg? Az útvonaltervező része elég korlátozott, kb használhatatlan. Ami leginkább fáj, hogy nem tudok köztes pontot megadni.
Tudtok valami megoldást erre? Legjobb lenne, ha a normál nézet jelenne meg, de nem találtam erre beállítási lehetőséget.
Vagy másik útvonaltervezőt, amihez nem kell a GPS-nek bekapcsolva lennie?

(#65588) air válasza Rodzser Mór (#65587) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem egyik (offline) navinál sem kell a GPS az útvonaltervezéshez.
Sőt. Most kipróbáltam, és a Maps alkalmazásban sem kell a GPS az útvonaltervezéshez.
A böngészőben pedig asztali vagy desktop nézet beállítást keress! De inkább ne a böngészőben használd a Maps-et, hanem a natív alkalmazásban!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#65589) kovisoft válasza Bozek (#65586) üzenetére


kovisoft
őstag

Szerencsére nem is az volt a kérdés, hogy olyat mondjunk, ami nem tudja ezt. ;]

(#65590) w.miki


w.miki
veterán

Webcamera Wallpaper programot tudnátok ajánlani?
Olyat szeretnék, amivel ezt webcamera streamet ki tudom tenni, élő háttérképnek.
Van szerintetek ilyen program?
Találtam olyat, ami fényképeket tenne ki, de ezek nem olyan szép képek, a városról.
Olyan lenne jó, amivel a fenti video streamet tudnám háttérképnek tenni.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#65591) Rodzser Mór válasza air (#65588) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

A Maps-szel sem tudok köztes pontot hozzáadni.

(#65592) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

(#65593) air válasza Rodzser Mór (#65591) üzenetére


air
nagyúr

Akkor nem a Maps a te alkalmazásod.

(#65592) tnilabk
Azért nem kaptál választ, mert nem értelmesen fogalmaztad meg a kérdést. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#65594) Tav-Csoves válasza air (#65593) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Rendicsek. :)
Tehát: íme van ez a program, s az a kérdésem, hogy ehhez hasonlót keresek, ftp server felé kép küldési lehetőséggel. (És/vagy email felé) :R

(#65595) air válasza Tav-Csoves (#65594) üzenetére


air
nagyúr

Akkor talán tisztázni kellene, hogy mi a cél.
Tartok tőle, hogy amit szeretnél, arra nem kimondottan ilyen jellegű alkalmazásra van szükséged.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#65596) Tav-Csoves válasza air (#65595) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Időjárás kamerát csinálok a régi androidos telefonomból. Az idokep.hu-ra menne fel a kép, és ftp kliens kell hozzá.

(#65597) Flind válasza w.miki (#65590) üzenetére


Flind
senior tag

Sajnos programot nem tudok mondani, szerintem nincs is ilyen, mert túl nagy lenne az erőforrásigénye. De az ötlet óriási, soha nem jutott volna az eszembe! :C

(#65598) air válasza Tav-Csoves (#65596) üzenetére


air
nagyúr

Akkor miért IP webkamerát akarsz használni?
Ezt szerintem egy automatizálóval kellene megoldani. x időnként készítesz egy képet, és FTP-n feltöltöd. Erre célalkalmazást elég kicsi eséllyel találsz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#65599) #77081088 válasza Siriusb (#65584) üzenetére


#77081088
törölt tag

LonGleY írta hogy "Gagyi. Asszem' a Novában láttam."
Erre reagáltam,sajnos neked címezve! Elnézést!
:R

[ Szerkesztve ]

(#65600) LonGleY válasza #77081088 (#65599) üzenetére


LonGleY
veterán

Én meg az effektre gondoltam. De a gyári launcherek is azok többé vagy kevésbé.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.