Hirdetés

2019. szeptember 21., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#65751) zeon.hu válasza mobilizmo (#65750) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

kösz,tesztelem majd!

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#65752) #79335424 válasza rover45 (#65748) üzenetére

(törölt tag)

Én a Mobile Alarm pro -t használom, Avast -tal kombinálva. Beállítható, hogy élesítés után a teló mely szenzorait figyelje (hang, töltés, mozgás, stb.). Az érzékenység is állítható. Ha a változás meghaladja a küszöbértéket, akkor infót küld (mail és/vagy sms) a nálam levő telóra. Ha a riasztás sztem is valós, akkor utasítom az Avastot (szintén net, vagy SMS), hogy a másik készüléken kapcsolja be a GPS -t. Ha van net, akkor Avast fiókon keresztül követhető a pozíció. Ha nincs net, akkor sms -ben utasítható az Avast, hogy X időközönként (ez is megadható az SMS -ben) válasz SMS -ekben küldözgesse az aktuális koordinátákat. Itt tartok most. Még fejleszthető a dolog, mert elvileg már minden szükséges funkciót tud az E-Robot is, de még nem volt időm leprogramozni. Továbbá (szintén elvileg), ha az IGO -nak egy bizonyos mappájába bekerül egy koordináta, akkor azt képes lehetséges célpontként megjeleníteni. Sajnos, Androidos telókra nincs Mo. -on használható IGO. Ha lenne :D , akkor lehetne próbálkozni térképes követéssel, net nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#65753) ollie válasza fdisk (#65749) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Nem veszik el, de addig csak törölni fogsz tudni a tárhelyedről, amíg nem csökken az aktuális tárhely alá.

(#65754) Bozek válasza mobilizmo (#65750) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Ágyúval verébre tipikus esete. :) Ha a "Full processing mode menüpont legyen bejelölve" nem lenne ott, akkor azt mondanám, hogy oké, de ehhez még ezer dolgot be kell állítani, hogy normális minőséget kapj. Az XMedia Recode-ban meg alapból ott vannak a sablonok.

(#65755) Laca1212 válasza rover45 (#65748) üzenetére

Laca1212
(őstag)

Ha esetleges lopás esetére tennéd be, akkor felesleges. Mivel minden valamire való lopóember már gsm/gps blokkolóval jár a zsebében.
Asszonyt követni viszont használható is akár... :)

(#65756) rover45 válasza #79335424 (#65752) üzenetére

rover45
(senior tag)

Köszönöm :)

www.szurok.hu

(#65757) zhata

zhata
(senior tag)

Sziasztok! A telefon rootolt, A Titanium Backup programban hol találok olyan beállítást, hogy a Google Drive-ra mentse el a telefonom tartalmát? Jelenleg a mentések sz SD kártyára történnek. Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#65758) tonyrulez válasza zhata (#65757) üzenetére

tonyrulez
(őstag)

Főmenü - Általános - Beállítások... - Google Drive engedélyzése

4 8 15 16 23 42

(#65759) zhata válasza tonyrulez (#65758) üzenetére

zhata
(senior tag)

Nagyon köszönöm! :R

(#65760) Bozek válasza zhata (#65757) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Pedig nem nehéz megtalálni, szinte kiböki az ember szemét... Menü - Beállítások - Google Drive engedélyezése és utána megjelennek a beállításai.

(#65761) zho-lee

zho-lee
(addikt)

Üdv mindenkinek!

Lehet, hogy volt már, de a ma délelőtt guglizással ment el..
(elnézést, még itt nem volt időm keresni)

Szóval elvileg lehet Gugli térképpel menteni a térképet, ami kellene.
Max 50x50 km, ha jól olvastam.
Meg azt is, hogy sajna az újabbakban nem.
Aztán mégis, csak a keresőbe nem Ok, hanem Okay maps-ot kell írni. De akkor sem menti el, vagy túl nagy, vagy nem jeleníthető meg a térkép, a hibaüzenet.
Aztán olvastam, hogy ez itthon nem megy, de pl Auszriában már igen.

Tudtok abban segíteni, hogy mik a lehetőségek?

(Nexus 5, android 5, root)

XAOMI Redmi Note 4 Global "Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#65762) air válasza zho-lee (#65761) üzenetére

air
(nagyúr)

Feltétlenül Google térkép kell? Esetleg próbáld meg a Nokia Here Betát, vagy valamilyen OSM alapú térkép alkalmazást!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#65763) zho-lee válasza air (#65762) üzenetére

zho-lee
(addikt)

Találtam.. :R
Be On Road.
Ingyenes, és jó(nak tűnik).

A G.térkép megy a levesbe!

XAOMI Redmi Note 4 Global "Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#65764) Pubszon válasza zho-lee (#65763) üzenetére

Pubszon
(veterán)

Év elején voltam németbe, ott már akkor működött a dolog, tetszett is, de itthon meg szembesültem vele, hogy nem megy! De ezt a kivételezést nem értem... :W

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM550x...

(#65765) zho-lee válasza Pubszon (#65764) üzenetére

zho-lee
(addikt)

A leírások szerint csak az új verzióban nem megy.
Gondoltam, visszanézek egy 2-3 verzióval régebbire.
De igaz, kár vele vesződni.

[ Szerkesztve ]

(#65766) Gabesz87

Gabesz87
(addikt)

Tudnatok mondani egy használható, nem túl nagy hw.igényű, offline térkép appot külföldi használatra? Parom megy ki Skociaba, es gondoltam jó ha van a telojan, ha meg akar nézni vmt, vagy csak elteved.
Galaxy S Advance telo

[ Szerkesztve ]

Ender-3

(#65767) LonGleY válasza Gabesz87 (#65766) üzenetére

LonGleY
(veterán)

Erre az egyik legegyszerűbb az OsmAnd. A térképeknél a világtérkép mellett Magyarország és Skócia is lehúzható. 10 ingyenes letöltésből ez 3 db lesz. A térképfrissítések is 1-1 letöltésnek számítanak, így egy idő után ki lehet futni a 10 ingyenesből, ekkor csak egy adattörlés kell, ez nullázza a progit és újraindul a "próba" üzemmód - tehát gyakorlatilag ingyenes a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#65768) fdisk válasza ollie (#65753) üzenetére

fdisk
(őstag)

Ok.
Köszi.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤ Honor 8 32gb ¤¤¤

(#65769) opti06

opti06
(aktív tag)

Hali, tudnátok mondani olyan programot ami teljes képernyős alkalmazásnál eltünteti az alsó menüt?
feltétel lenne, hogy ha csak telefon menübe vagyok ne tüntesse el, eddig csak olyat találtam és menüben idegesítő. (Z1C 4.4.4 alatt)

(#65770) beg válasza opti06 (#65769) üzenetére

beg
(veterán)

"feltétel lenne, hogy ha csak telefon menübe vagyok ne tüntesse el, eddig csak olyat találtam és menüben idegesítő"

¿Qué ?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#65771) Bozek válasza opti06 (#65769) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Root kell hozzá. Ha ez megvan, akkor Xposed Installer, azon belül meg App Settings modul és bármelyik alkalmazásnál beállíthatod az Immersive Mode-ot (ami teljes képernyőssé teszi az alkalmazást).

(#65770) beg: Alapelvek, II./8.: "A Felhasználói Tartalom nyelve a magyar, ettől eltérni csak indokolt esetben lehet."

[ Szerkesztve ]

(#65772) beg válasza Bozek (#65771) üzenetére

beg
(veterán)

Olybá csúsztam félre a nyelvvel, ahogy a kérdező. Pedig én is mobilról írom a hozzászólásaim nagy részét.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#65773) csadi0011

csadi0011
(őstag)

Magyarországon milyen lehetőségem van appot venni azon kívül, hogy a bankkártyámat használom? Nem szeretném használni.

(#65774) mttssz válasza csadi0011 (#65773) üzenetére

mttssz
(senior tag)

Nagyjából annyi hogy nem veszel appot.

Xiaomi Mi A1 (4/64GB) - Lenovo Ideapad 700

(#65775) petipetya válasza csadi0011 (#65773) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Blahán az aluljáróban féláron lehet kapni az éppen akciós appokat pendriveon. :)

[ Szerkesztve ]

(#65776) csadi0011

csadi0011
(őstag)

Akkor hol tudok biztos helyről gifteket/kódokat vásárolni, amiket beváltva appokhoz juthatok playen?
Tudom tudom, pesten sok helyen árulják, meg a kínaiban a betűlevesben promókodok vannak, meg írjam be, hogy hesoyam és akkor még egészséges és páncélozott is leszek, de ezek nem játszanak nálam. :D

(#65777) air válasza csadi0011 (#65776) üzenetére

air
(nagyúr)

Itthon az sem működik. Ennyire jó az ország hírneve külföldön. Vannak olyan webshopok, amik a drága magyar postának köszönhetően, még csomagot sem küldenek Magyarországra. Európa többi országába csont nélkül. Ide semmit.
Ez van. Megszoksz vagy megszöksz!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#65778) opti06 válasza Bozek (#65771) üzenetére

opti06
(aktív tag)

szia,
félig sikerült annyi,hogy magyar nyelven nem találtam ilyen immersive modot, ezt hol keressem?

(#65779) #79335424 válasza opti06 (#65778) üzenetére

(törölt tag)

Lehet, hogy jobb lett volna, ha nem fordítják le.

Mindenkinek:
Ebben van olyan, hogy teló/tab nézet? Ha nincs, akkor tud vki olyan modult (vagy más megoldást), amiben ez alkalmazásonként beállítható?

(#65780) oncsi válasza rover45 (#65748) üzenetére

oncsi
(őstag)

Barátom autójában van egy GSM hívással aktiválható állófűtés.
2 hete ellopták az autót, és a bejelentésekor a rendőrségen megemlítette futólag, hogy ez is van benne.
A szerv felkiáltott, hogy "akkor hozom a ketyerét". Bekapcsoltatták a fűtést egy hívással, és 5 perc múlva kint voltak a bíztos urak az autó mellett. Az más kérdés, hogy ahelyett, hogy megnézték volna, ki megy a leparkoltatott autóért, beszállitották, és azóta sem kapta vissza, mert még vizsgálják.
Bocs az off-ért.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#65781) S e t h

S e t h
(veterán)

Tudtok olyan ébresztő alkalmazást ajánlani amiben több ébresztést is be lehet állítani?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#65782) colomb2 válasza S e t h (#65781) üzenetére

colomb2
(addikt)

Gyári?

Somatom: DPI állítás.

Vigyázat, csalok!

(#65783) Nkboy válasza S e t h (#65781) üzenetére

Nkboy
(senior tag)

Timely

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#65784) opti06 válasza #79335424 (#65779) üzenetére

opti06
(aktív tag)

sikerült " Teljes képernyő: Magával ragadó mód "

(#65785) #79335424 válasza S e t h (#65781) üzenetére

(törölt tag)

Hmmm... Nekem alapból tud ilyet az SGS2. Igaz, hogy custom rom, de gyári alapú. Azt hittem, hogy ez Android feature, de ezek szerint nem az.

opti06:
Magával ragadóan bájos megfogalmazás. Kicsit szöszis. :)

[ Szerkesztve ]

(#65786) 7Sony7 válasza S e t h (#65781) üzenetére

7Sony7
(őstag)

Alarm clock xtreme

(ex)Haier w910

(#65787) #79335424 válasza colomb2 (#65782) üzenetére

(törölt tag)

Tudom, hogy mi a DPI és hogy min változtat, de hogy lesz abból tab nézet?

(#65788) csadi0011 válasza air (#65777) üzenetére

csadi0011
(őstag)

Akkor miért van olyan a play áruházban, hogy beváltás? Play áruházban fizethetsz paypal-lal is számos országban. A miénkben nem, de nincs is lehetőséged rá, hogy próbálkozz ott, ahol másoknak van. [kép]

De van olyan, hogy beváltás. Szóval akkor az mi?

(#65789) beg válasza csadi0011 (#65788) üzenetére

beg
(veterán)

Ha majd bekerül kicsiny országunk a kalapba, akkor ide pötyögheted be.

[ Szerkesztve ]

(#65790) colomb2 válasza #79335424 (#65787) üzenetére

colomb2
(addikt)

Ha elég kicsi akkor úgy viselkednek mintha tabon futnának. Nekem 240-re van állítva (default 320), így nálam pl még csak 1 alkalmazás fut tablet módban (Firefox összes verziója), ami nekem pont elég. Amúgy nem ezért állítottam át az csak egy plusz (szerintem jobb a tabletes működés).

Vigyázat, csalok!

(#65791) mexel

mexel
(addikt)

Sziasztok! Azt hogyan tudom leellenőrizni hogy minden telefonszámot szinkronizált a googlera a telefon?
vagy valami progi a telefonra van ami mindent lement? Telefonszámok+sms-ek? Nem látom sehol a névjegyek mellett hogy hol vannak tárolva, úgy emlékeztem mintha kis google jelet tett volna az mellé ami mentve van. Persze lehet hogy ez régen volt csak nem vettem észre :)

(#65792) Dottore válasza mexel (#65791) üzenetére

Dottore
(addikt)

Belépsz az email fiókodba, a "Levélérás" felett lesz egy Gmail felirat, mellette lefele mutató kis háromszög. Katt és címtár. Ott lesznek a névjegyek.

(#65793) #79335424 válasza colomb2 (#65790) üzenetére

(törölt tag)

Köszi! Ezt csak végső esetben lépném meg.
Fut valakinél Tabon pl. a TVGO, vagy a tegnap említett Photo Editor? A kezelőfelületnek van fekvő nézete?

(#65794) S e t h

S e t h
(veterán)

Nem reagálok mindenki hozzászólására külön-külön, köszi a segítséget.Egy ismerősöm most vett note4-et és nem talált lehetőséget arra, hogy több ébresztést állítson be. Én csodálkoztam hogy nem lehet, de mivel nekem sosem volt ilyenre szükségem ezért kapásból mondtam neki ,hogy próbálja ki a Timelyt, mivel azt szokták favorizálni.Utána közölte, hogy azzal sem lehet, az általatok írtak alapján elképzelhető, hogy nála lesz a hiba és nem a készülékben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#65795) rover45 válasza oncsi (#65780) üzenetére

rover45
(senior tag)

:D
Legalja .... :O

www.szurok.hu

(#65796) mexel válasza Dottore (#65792) üzenetére

mexel
(addikt)

Igen, köszi ezt tudom, csak az a kérdés hogyaz ott levő kb ezer névjegy közül biztos-e hogy mind ott van-e ami a telefonon?
Tehát a kérdésem arra vonatkozott, hogy hogyan tudom ellenőrizni hogy mindent feltöltött-e a google-ra? Mert régebben még külön volt ami googlera ment vagy kártyára ha jól emlékszem. Persze lehet hogy ez már nem így van, vagy rosszul emlékszem
Minden egyes névjegyet feltölt ami a telefonon van? Talán így jobb a kérdés :)

Ja, még valami: vajon az exdialer tárcsázó hová teszi a mentését, és a nova launcher is?

[ Szerkesztve ]

(#65797) saphancs

saphancs
(aktív tag)

Whitelist-et szeretnék. Melyik most erre a legjobb, legakksikimélőbb (eh.. ilyen szó nemigazán van :) ), legjobban testre szabható app. Olyan kellene ami fix időben bekapcsol, majd fix időben ki. (Mostanában rászoktak a melóhelyen, hogy éjfél és hajnal 6 között hívnak, ami nem poén. Viszont édesanyám jó lenne ha elérne...)

Kimaradt: nincs root

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#65798) Siriusb válasza saphancs (#65797) üzenetére

Siriusb
(addikt)

Root nélkül: készíts egy audio fájlt, ami csak csendet tartalmaz. Akár kézzel, akár egy automatizálóval este beállítod alapértelmezett csengőhangnak, reggel visszaállítod az eredetit.

Ha mégis rászánod magad a root-ra, a Root Call Blocker ingyenes változata is jó lehet, 5 számot tudsz megadni a whitelist-ben. Ezenkívül beállíthatod, hogy a többi hívónak mit jelezzen: kikapcsolt készülék, kicsörög, foglalt, elutasítod, felvesz-vár-letesz. S mindezt naplózza is. Ennél jobb programot nem találtam-e célra.

(#65799) saphancs válasza Siriusb (#65798) üzenetére

saphancs
(aktív tag)

Ez eszembe nem jutott volna, de nagyon jó. Köszi. ;) Amúgy alig várom a rootot, de egyenlőre még zárt bl-es 4.4et nem lehet nyitni :(

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#65800) Siriusb válasza saphancs (#65799) üzenetére

Siriusb
(addikt)

Szerintem a bootloader-nek nincs köze a root-hoz, de én csak egy Sony telefonnal vagyok jelen az Android világában, lehet máshol mások a játékszabályok...

Ja, azt elfelejtettem írni, hogy édesanyád számához egyedi csengőhangot tegyél, s akkor az arról érkező hívás hangoskodni fog.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.