Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65701) atosan válasza #79335424 (#65697) üzenetére


atosan
addikt

Értem, mivel nincs automatizálóban tapasztalatom, ezt mellőzném, de jó volna valami videó szerkesztő is, ami nem holmi effektekkel váltogatja a képeket, ha van ilyen.

Maine coon

(#65702) punky10 válasza #07400704 (#65693) üzenetére


punky10
addikt

Egy hete töröltem le.Hittem neki, hagytam, hogy dolgozón.Minden törlése után lett kb 220-250 Mb szabad RAM.Ami pillanat alatt lement 80-90 Mb-ig.Letöröltem.Semmi mást nem töröltem le, csak ezt.Alap szabad RAM-om azóta 300 fölött van, és még nem csökkent le 150 Mb alá.
Szerinted...?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#65703) #07400704 válasza punky10 (#65702) üzenetére


#07400704
törölt tag

Nem tudom, bizonytalan vagyok, nekem mindig fent volt, de nem tapasztaltam ram fogyást vagy egyéb akadozást, mindenesetre kipróbáltam most, letöltöttem az SD Maid-et is, és összehasonlítottam, a Clean több ramot szabadított fel, míg az SD Maid szinte semmit.

(#65704) quailstorm válasza #07400704 (#65703) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ezt a ramfelszabadítós baromságot el lehetne már felejteni

az a legjobb ha nincs szabad RAM

csak ne felesleges szarral legyen tele, hanem cache-sel, ami bármikor törölhető

a káros és felesleges háttérfolyamatok meg ilyenkor újraindulnak, amitől csak még lassabb lesz a cucc

[ Szerkesztve ]

(#65705) 7Sony7 válasza #07400704 (#65703) üzenetére


7Sony7
addikt

Az sdmaid nem ram ot, hanem tárhelyet szabadít fel.

[ Szerkesztve ]

-

(#65706) Dottore válasza quailstorm (#65704) üzenetére


Dottore
addikt

:K

(#65707) air válasza #07400704 (#65703) üzenetére


air
nagyúr

Ahhoz képest, hogy az Androidon nem lehet RAM-ot felszabadítani és nincs is értelme, igazán hasznosak ezek az alkalmazások.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#65708) #07400704


#07400704
törölt tag

Rendben van, én nem a Clean mellett kardoskodom, csak a tényszerű adatokat írtam le, történetesen nem érdekel mennyi a szabad ram, sosem érdekelt, csak miután próbálgattam ezt tapasztaltam.
Egyébként időközben töröltem a Clean-t, igazából nem történt semmi változás :)
Amúgy az eltávolított appok után visszamaradt szemetet mivel tudom takarítani?

(#65709) air válasza #07400704 (#65708) üzenetére


air
nagyúr

Meg fogsz lepődni, SD Maiddel.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#65710) lukaszokni


lukaszokni
aktív tag

Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne, h felraktam a telóra (LGp880) a TWRP-t, de mint utólag kiderült, már volt fent egy CWM. Most hangerő le+power gombbal csak egy kis hibaüzenet jön elő recovery menü helyett.
Tudtok ajánlani vmi appot, amivel eltávolíthatom a CWM-et?

mAtx4ever!

(#65711) goom válasza Viktor0610 (#65673) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm, sikerült! :)

(#65712) #79335424 válasza atosan (#65701) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kísérleteztem egy kicsit. Videókreáláshoz nem volt kedvem. Ezt a Photo Editor -t használom. Tud animált GIF -et. Találomra bedobáltam 20db., különböző jpeget. Beállítottam a 0,3mp -et, méretnek 800x480 -at és mentettem. Majd megnyitottam Quickpic -kel. Működik.

(#65713) atosan válasza #79335424 (#65712) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm, hálám üldözni fog :R

Maine coon

(#65714) S e t h


S e t h
nagyúr

Telefont váltottam és az egyik kedvenc alkalmazásom nem megy. A kérdésem az, hogy tudtok-e olyan képszerkesztő alkalmazást javasolni amiben layerekkel lehet dolgozni? Sajnos a Photoshop touch kiesett, volt egy másik alkalmazás amiről talán itt is volt szó, de lehet máshol olvastam róla, elég bonyolult kezelőfelülete volt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#65715) Dottore válasza S e t h (#65714) üzenetére


Dottore
addikt

(#65716) S e t h válasza Dottore (#65715) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pont most akartam beírni, hogy megvan és lám te is ajánlottad, köszi. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#65717) #79335424 válasza Dottore (#65715) üzenetére


#79335424
törölt tag

243Ft -ért rétegkezelés? :Y Ezt ki kell próbálni!

(#65718) Baku válasza #79335424 (#65717) üzenetére


Baku
aktív tag

:DD Tapasztalatokat kérjük majd megosztani. ... :R

(#65719) Deck


Deck
titán

Nincs a Crypttalk-hoz hasonló droidos app?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#65720) #79335424 válasza Baku (#65718) üzenetére


#79335424
törölt tag

Értem is, meg nem is. Használtál már PC -n Photoshopot? Mit írnál róla egy hsz. -ben, ha vki azt kérné, hogy oszd meg a tapasztalataidat, miközben könyveket írnak a működéséről? Egy ilyen szintű programnál csak a saját tapasztalat számít. 243Ft -ért nem érdemes másokra hagyatkozni. Szerintem!

(#65721) gipsztigris válasza #79335424 (#65720) üzenetére


gipsztigris
addikt

Hát igen.......
Kb. hat éve használom a photoshopot és szerintem a képességeinek cca. tíz százalékával vagyok tisztában. :D

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#65722) #79335424 válasza gipsztigris (#65721) üzenetére


#79335424
törölt tag

Közben eszembe jutott, hogy egy szempontból viszont mégis van értelme. Nem telón szeretném használni (S2 -n vicces lenne). MiniPC -n viszont jó lenne, csak egérrel nincsenek fejlett multitouch funkciók és ez néhány alkalmazásnál tud problémát okozni. Pl. ezért is használok Dolphint. A duplakopp csak egy bizonyos nagyítást tud. Bajban lennék a pinch zoom gombok nélkül. Ha jól emlékszem, neked is volt/van miniPC -d, úgyhogy ismerheted a problémát.

(#65723) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

rögzített videót hogyan lehet elforgatni (konvertálni?), hogy pc-n is állóban legyen látható?

#?*@&!

(#65724) darvinya


darvinya
titán

Aki próbálta Photo Suite2-t kérdezem tőlük, hogy beillesztésnél(kép, alakzat, stb) van pixel XY paraméter megadás lehetőség?

Photo Edit-ban sajnos nincs, bár elég sok lehetőség van, de ez pont hiányzik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#65725) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Itt esetleg tudjátok...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#65726) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Hogy lehet teljesen lenémítani a telefont? Ébresztőóra és naptár értesítések néma üzemmódban is hallatszanak, van erre valami megoldás hogy ezeket is lenémítsa? Az ébesztést még ki tudom kapcsolni, de a naptárból olyan értesítések is jönnek amikre már nem is emlékszek, ezért kikapcsolni sem tudom.

4 8 15 16 23 42

(#65727) Bozek válasza #79335424 (#65717) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt van, hogy miket tud. Szép lista, szerintem előbb kipróbálom azért a Free változatot.

(#65728) philoxenia válasza tonyrulez (#65726) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Milyen telefon? Milyen droiddal?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#65729) cintula187


cintula187
addikt

Valakinek van tapasztalata ilyen wifi kikapcsolással kapcsolatban ha fel van telepítve a clean master és a cm security? Mindegy hogy milyen alvó módban van. Ott a wifi jel az értesítési sávban, de se nem frissít, se böngészőben lapon nem nyit meg, amíg ki be nem kapcsolom a wifit.

Battery doctorra gyanakodtam, de uninstall után is fenn áll a dolog.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#65730) tonyrulez válasza philoxenia (#65728) üzenetére


tonyrulez
őstag

Lenovo P780, Android 4.2.1

4 8 15 16 23 42

(#65731) beg válasza cintula187 (#65729) üzenetére


beg
veterán

Gyanakodnál inkább a clean master és a cm security párosra. Szedd le azokat és úgy próbáld meg restart után.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#65732) ollie válasza #79335424 (#65717) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pont le van árazva 4 dollárról 1-re.

(#65723) zeon.hu: erre 3 szabály van
1. soha nem veszünk fel álló videót
2. soha nem veszünk fel álló videót
3. soha nem veszünk fel álló videót

Miért? Mert minden monitor/tv landscape, és nem véletlenül. Amúgy PC-n meg lehet oldani bizonyos videó szerkesztőkkel (bár olyanok, mint a fehér holló) az elforgatást, keress rá google-n.

[ Szerkesztve ]

***

(#65733) philoxenia válasza tonyrulez (#65730) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Beállítások/hangerő/ott minden csúszkát húzz nullára...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#65734) cintula187 válasza beg (#65731) üzenetére


cintula187
addikt

Pedig eddig tetszett mindkettő. :(

Akkor milyen appot javasolsz futó appok leállítására?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#65735) tonyrulez válasza philoxenia (#65733) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ettől függetlenül ébresztés és naptár értesítések ugyanúgy szólnak. Ha lenémítom a telefont, akkor ezeket a csúszkákat húzza le nullára a telefon.

4 8 15 16 23 42

(#65736) ollie válasza cintula187 (#65734) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmilyent. Többet árt az androidnak a leállítás, mint segít.

***

(#65737) Bozek válasza ollie (#65732) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fehér holló? Ott van az XMedia Recode, ami ingyenes és tudtommal az is el tudja forgatni. Sőt, szerintem még a Windows Movie Maker is, de ezt nem próbáltam benne.

(#65738) air válasza cintula187 (#65734) üzenetére


air
nagyúr

Greenify az egyetlen hasznos alkalmazás.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#65739) Baku válasza #79335424 (#65720) üzenetére


Baku
aktív tag

Jó jó, tudom... Baromira összetett, bonyolult, sokrétű program, és nagyon szubjektív,
kinek mire kell, mire jó, hogyan tudja használni....
Nem is regényre gondoltam, csak vagy már olyan "öreg róka", hogy a szimpla véleményed
sokat számíthat azoknak, akik sima "mezei" átlag felhasználók, és megspórolnának
egy csomó időt azzal, ha leírod a "tesztüzemben" benyomásaid néhány mondattal...
Találkoztunk már mindannyian nagy csalódásokkal, és nagy (kellemes) meglepetésekkel
egyaránt applikációk tesztelése során...
Ha Te azt írod róla, hogy jó, jól használható, stabilan fut, sokrétűen lehet vele dolgozni megbízhatóan,
akkor valószínű, hogy többen is kipróbálják majd...
Ha viszont az ellenkezőjét írod, akkor megspóroltunk egy bosszús próbálkozást...
Csak ilyen egyszerűen.... :DD

(#65740) tonyrulez válasza Bozek (#65737) üzenetére


tonyrulez
őstag

De pl. a közismert Avidemux-ban is van rotate filter, nem beszélve a fizetősökről, amik szinte mind tudják ezt a funkciót. Fehér holló elég nagy túlzás.

4 8 15 16 23 42

(#65741) zeon.hu válasza ollie (#65732) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ezt mond az ex nejemnek, én is ezt mondtam, mindhiába...:)
vlc elvileg el tudja forgatni, de az xp rendszerint meghal tőle.
ha mégsem, akkor kapok egy fekvő formátumú állóképet...
lehet, hogy feltolom majd a win7-re is próbából, de sokat nem remélek tőle, ezért is lenne jó egy android megoldás.

#?*@&!

(#65742) cintula187 válasza air (#65738) üzenetére


cintula187
addikt

Próba cseresznye.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#65743) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Sziasztok! Be lehet azt valahogy állítani, hogy a teljes naptár szinkronizálódjon a telefonra? Szükségem lenne akár 2 évvel ezelőtti bejegyzésekre is, de nem tölti le, csak (most épp MIUI alatt) bő egy hónapot. A Calengoo-ban van lehetőség kiválasztani, hogy a teljes naptárt lehúzza, de nem szeretném ezt is megvenni, másrészt a Business Cal jobban bejön... Köszi

(#65744) twine válasza zeon.hu (#65741) üzenetére


twine
addikt

Küld el neki ezt a videót ;)
Nézze meg jól 0:40-0:55 között hogy jár aki........................ ;]

[ Szerkesztve ]

(#65745) zeon.hu válasza twine (#65744) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

wazze :))

#?*@&!

(#65746) #79335424 válasza twine (#65744) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pont a Youtube mutogatja azt a szerszámot? Sony Xperia minivel (ST15i) csináltam egy videót. Feltöltöttem és a Youtube -on állóként jelenik meg, miközben a telón teljesen normális, fekvő nézetű. Ráadásul hármat készítettem, de csak az egyik "fordult el". X-akta.

(#65747) lukaszokni válasza lukaszokni (#65710) üzenetére


lukaszokni
aktív tag

Tárgytalan. Igazából a ROMmanager állítja, h két recoverym van, de nem hiszek neki. Újraraktam az ICS-t, így most működik a gyári recovery.

mAtx4ever!

(#65748) rover45


rover45
senior tag

Sziasztok! Felszabadult itthon egy androidos telefon és arra gondoltam, teszek bele egy feltöltős simet és eldugom valahol a kocsimban, ahol folyamatosan töltőre dugva tartanám. Ezzel szeretném megoldani a nyomkövetést.
Az lenne a kérdésem, hogy milyen alkalmazást használnátok a helyemben? A gyári helyelőzményekre gondoltam, de olvastam itt visszafelé egyebeket is. Melyik használná a legkevesebb adatot a kommunikációhoz?
Illetve melyik szolgáltató melyik csomagjával jönnék ki a legolcsóbban?

(#65749) fdisk


fdisk
őstag

Mi van akkor ha a Dropboxba van nekem 25 giga adatom.
A teló végett van most 50+ GB helyem.
Ha lejár a 2 év visszaáll az eredeti allapot. (3-4 GB kb)
A fent levő plusz adattal mi lesz?
Elveszik?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#65750) mobilizmo válasza zeon.hu (#65741) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Én Adobe Premiere-el szoktam, de az fizetős.
Próbáld ezzel. Jól használható ingyenes eszköz.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.