Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64501) air válasza beg (#64499) üzenetére


air
nagyúr

Nem mondta konkrétan, de akár olyan is lehetne.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64502) fPApi


fPApi
őstag

Olyan appot keresek, mellyel az értesítő sávon tudom olvasottá tenni a kapott üzenetet (root nélkül).

(#64503) Buster17 válasza gacsoi (#64500) üzenetére


Buster17
addikt

Ezt nem értem. Nem az appoan vannak a zenék? Még sose karaokeztam és nem tudom hogy működik ez.

[ Szerkesztve ]

(#64504) gacsoi válasza Buster17 (#64503) üzenetére


gacsoi
senior tag

Hát én sem nagyon:)) Azt tudom, hogy pc-n vannak lejátszók, és van kifejezetten karaoke file
Közben keresgettem, és ezt találtam.
[link]
Karaoke file nincs a telefonomon,Így azt nem tudtam kipróbálni, de van lehetőség benne a youtube-on karaoke számokat keresni, és pl. Máté Péter szám van egy csomó!!

(#64505) #79335424 válasza Buster17 (#64503) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sokféleképpen megoldható. Lehet akár úgy is, mint egy feliratos filmnél. Tulképp ugyanúgy egy szövegfájl kell hozzá, be és kilépő időpontokkal. Ez akár házilag is kivitelezhető. A nagyobb probléma olyan hangfájl beszerzése, ami nem tartalmazza az ének sávot. Vannak ugyan szoftverek, amik frekvenciasáv szűréssel megpróbálják kiszedni az éneket, de ami egyszer össze lett keverve, azt már nem lehet teljes értékűen szétbontani.

(#64506) rgeorge


rgeorge
addikt

Hiába keresek rá, túl sok a találat: van olyan böngésző, ami eltünteti a képernyőn megjelenő navigációs sávot? Ha van, hogyan kell beállítani?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#64507) air válasza rgeorge (#64506) üzenetére


air
nagyúr

Ha a három, alap, virtuális Android gombra gondolsz, akkor azt nem tünteti el semmilyen böngésző. Szerintem.
Ahhoz full screen mod, immersive mode, Gravity Box vagy valami egyéb varázslat kell.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64508) #07400704 válasza fPApi (#64502) üzenetére


#07400704
törölt tag

Nem tudom milyen telefonod van, de ezt szerintem szinte mindegyik android tudja.. :F

(#64509) mttssz válasza #07400704 (#64508) üzenetére


mttssz
senior tag

Nem feltétlenül, pl. az én gyári rendszeremben sem tudja az alapértelmezett SMS app, viszont custom ROM-ból átemelt már igen.

[ Szerkesztve ]

(#64510) #07400704 válasza mttssz (#64509) üzenetére


#07400704
törölt tag

Na jó, mondjuk nekem eddig Koreai kütyük voltak, azok tudták, (Samu S3; LG Optimus G; és ami most van :R

[ Szerkesztve ]

(#64511) norbert1998 válasza Tav-Csoves (#64434) üzenetére


norbert1998
veterán

:R

(#64512) CoolBoy323 válasza Viktor0610 (#64375) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Hiba... Mert még a webkartya adataim se adom meg a guglinak!!

(#64513) Baku válasza Buster17 (#64503) üzenetére


Baku
aktív tag

Sajnos magyar app nincs. A külföldiek is elég gagyik
Egy megoldást tudok javasolni: Van jónéhány beszerezhető magyar karaoke DVD azt begrabbelni mp4 - be felrakni az androidos vasra és sima videó playerrel lejátszani.

(#64514) Flind válasza Buster17 (#64503) üzenetére


Flind
senior tag

Lehet hogy rosszul emlékszem, de mintha a musiXmatch tudna karaoket is.. Nézd meg, mindenesetre dalszöveget jelez (görgetve) és ismer magyar számokat, és most úgy rémlik hogy az ének kilövésére is van lehetőség.

(#64515) saphancs


saphancs
aktív tag

A swype keyboardot szeretném használni, egy gondom van, nincs a családba olyan bankkártya, amit elfogadna a play. Direkt ezért nem akarnék kártyát cserélni, bankba menni stb... Nem igazán akarnék mást vásárolni amúgy. Szóval arra kérdeznék rá, hogy nem lehet e valahogy más módon meglenni?

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#64516) norbert1998 válasza saphancs (#64515) üzenetére


norbert1998
veterán

Igen. Töröld le az ingyenes verziót majd telepizsd újra playbol.

(#64517) saphancs válasza norbert1998 (#64516) üzenetére


saphancs
aktív tag

de akkor mindig elölről kell tanítani nem?

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#64518) norbert1998 válasza saphancs (#64517) üzenetére


norbert1998
veterán

Arra már nem emlékszem. Van cloud save? Vagy hasonlo?

(#64519) saphancs válasza norbert1998 (#64518) üzenetére


saphancs
aktív tag

Bakker van hát tényleg. Nagyon köszönöm!!! Valahogy ezt is túl akartam bonyolítani :)

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#64520) fPApi válasza mttssz (#64509) üzenetére


fPApi
őstag

Nekem is gyári van (xperia z3 compact), root nélkül hogyan lehet megoldani?

(#64521) petipetya válasza Edi77 (#64437) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Google Naptár nagyon durva lett, már régóta vártam. Vicces hogy meg van vásárolva a Today Calendar Pro és a Business Calendar Pro, is:
- De amíg a Today nagyon bejön külsőleg, sajnos mindig volt valami stikli ami nem tetszett. Ha jól emlékszem, akkor x napon álltam, rámentem y napra és hozzáadtam egy új eseményt, majd utána nem azt csinálta amit akartam. Már nem tudom mi volt az, de idegesítő dolog volt.
- A Business az eddigi legjobb funkciókkal bíró naptár, amivel eddig találkoztam. Ám sajnos bűn ronda és így nem használom.

Ezekkel szemben a gugli naptár sosem hagyott cserben a maga faék egyszerűségével és piszok jól néz ki. Örülök neki, hogy most kapott pár új funkciót és egy remek kinézetet is. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#64522) 7Sony7 válasza petipetya (#64521) üzenetére


7Sony7
addikt

Havi nézetben kiírja szavakkal a feljegyzést, vagy még mindig vonalakat és pöttyöket rajzol?

-

(#64523) La Magra


La Magra
tag

Sziasztok!

GB alá tud valaki olyan zenelejátszó appot, ami zenehallgatás közben kiteszi lock screenre a zenevezérlő gombokat (+kiírja a dal címét, amit épp hallgatok)? Próbáltam a gyárit, Powerampot, Mort Playert, Phantom Playert, de ezek közül egyik sem tett semmit lock screenre (vagy csak én nem találtam a beállításaikban ilyesmit).
Előre is köszi!

(#64524) petipetya válasza 7Sony7 (#64522) üzenetére


petipetya
nagyúr

Telón átalakult a havi nézet, a képernyő felső részében a hónap napjai láthatóak és azokra bökve a képernyő alsó felében kiírja a napirendet. Itt egy mozdulattal eltüntethető a felső rész és akkor csak a napirend marad.

Tableten megvan a klasszikus havi nézet is, amely ugyanolyan mint a Naptár webes felülete: szövegesen kiírja a tartalmat.

Vizuális mankót nem tudok adni, mivel a naptáram tele van személyes dolgokkal. De biztos van róla fotó vagy videó a neten.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#64525) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

kérdezném, hogy vajon hogy került oda az "SD -kártya (2)" nevű, de a lényeg, hogyan távolíthatnám el?
látszólag ugyanazok vannak benne, mint az alatta lévőben, de valójában üres, info szerint 0 fájl, 0 méret.
gyári fájlkezelő nem is látja, csak a TC.

#?*@&!

(#64526) air válasza zeon.hu (#64525) üzenetére


air
nagyúr

Mert a TC a mounting point-okat nézi. Szerintem.
Ha onnan leszeded, gyanítom eltűnik a másik is.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64527) zeon.hu válasza air (#64526) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ez nekem ó-szanszkrit...
ha részleteznéd, megköszönném!

#?*@&!

(#64528) ollie válasza La Magra (#64523) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek mindegyike kitesz zenelejátszás közben zenevezérlő gombokat a lock screenre, csak éppen nem GB-n, mert az még nem támogat ilyesmit, vagyis nem lehet megoldani nálad.

***

(#64529) arti1121 válasza #79335424 (#64430) üzenetére


arti1121
senior tag

néztem a robotnál de android 4.2-től nem elérhető az APN váltás. nekem olyan megoldás kellene hogy a beállításoknál se az értesítési sávon ne lehessen visszakapcsolni a mobil netet.

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#64530) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

play áruháznak mi a legfrissebb verziója?
nálam 4.8.20 van, de emlékeim szerint már a P6-on is újabb volt.

#?*@&!

(#64531) mttssz válasza zeon.hu (#64530) üzenetére


mttssz
senior tag

Az enyém 4.9.13.

(#64532) zeon.hu válasza mttssz (#64531) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz!
ezt lehet manuálisan frissíteni valahogy vagy majd egyszer csak magától?

#?*@&!

(#64533) mttssz válasza zeon.hu (#64532) üzenetére


mttssz
senior tag

Android Police szerint még nekem sem a legújabb van, de itt a cikk apk-val, ezt csak telepíteni kell: [link]

(#64534) darvinya válasza zeon.hu (#64530) üzenetére


darvinya
titán

Nálam 5.0.31 van Play-ből.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#64535) zeon.hu válasza mttssz (#64533) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

köszönöm!

#?*@&!

(#64536) #79335424 válasza arti1121 (#64529) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hmmm... Ezt nem tudtam, de érdekes. Nem értem, hogy miért kellett megszüntetni ezt a lehetőséget. Esetleg azt megpróbálhatod, hogy Android Firewall -ban létrehozol két profilt. Egyet a normál üzemmódnak, a másikban meg tiltod a kívánt alkalmazások netelérését. A Robot tudja váltani az AF profiljait, így időzítheted a váltást (teszteltem, működik). Még ezt is megfejelheted a Robot és az AF lekódolásával. Tulképp sztem az APN váltás is megoldható lenne, annak ellenére, hogy nem támogatott, de bonyolultabb lenne, mint ez a tűzfalasdi. Persze ezekhez már root kell. A magánvéleményem az, hogy egy beszélgetés többet érne.

(#64537) La Magra válasza ollie (#64528) üzenetére


La Magra
tag

Volt egy ilyen félelmem... :(( Na sebaj, akkor beérem ezzel. Köszi a választ!

(#64538) 7Sony7 válasza petipetya (#64524) üzenetére


7Sony7
addikt

Értem, köszi.

-

(#64539) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

van arra megoldás, hogy a play áruház beállításai megmaradjanak telefon csere, gyári visszaállítás, stb után is?

#?*@&!

(#64541) arti1121 válasza #79335424 (#64536) üzenetére


arti1121
senior tag

köszi kiprobalom!!

az utolsó mondatra: így van amit akarok az már tulvan ezeken, a tini agya máshogy működik,(sajnos)

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#64542) zeon.hu válasza #40993792 (#64540) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

root is, TB is van, de eddig bármit tettem, a play beállítások eltűntek.
mindig azzal kell kezdenem, de mire oda jutok, hogy átállítsam, már szedi le az appokat és teszi ki a főképernyőre.

#?*@&!

(#64544) petipetya


petipetya
nagyúr

A legtöbb esetben az adott napra veszek fel egy emlékeztetőt. Lássuk, hogyan teljesít ebben a három versenyző akkor, ha például 16:55-re szeretnék egy jelzést a telefonon:

- Az Inboxban ez levélírás / emlékeztető / óra ikon / dátum és idő beállítása / kész / a reggel vagy másik napszakot jelölő szó / egyéni / bejön az óra (és közben megőszültem).

- Keep: új / emlékeztessen / holnap szót áttenni mára / reggel / idő kiválasztása / bejön az óra.

- Google Naptár (material): plusz jel / időpont / bejön az óra.

Úgyhogy Inbox ide vagy oda, de az kissé körülményes. A Keep remek, de azt a bevásárló listára és az egyéb jegyzetekre használom. Így emlékeztetőnek megint csak a Naptár a nyerő nálam.

Ti mit használtok akkor, ha hirtelen írni kell egy emlékeztetőt, ami később csipog is? 

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#64545) zeon.hu válasza #40993792 (#64543) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ezek szerint mobil kapcsolaton nem kezdi el leszedni?
kösz!

#?*@&!

(#64546) Shamy


Shamy
tag

Tud valaki segítséget adni, hogy ha egyszerű 2d-s statikus játékot akarok írni androidra, azt hol tudom megkérdezni, hogy mivel érdemes elkezdeni, melyik fejlesztői környezetet érdemes rá használni?
Nem találtam ilyen topicot, de gondolom van.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#64547) rgeorge válasza air (#64507) üzenetére


rgeorge
addikt

De csomó más alkalmazás tudja: QuickPic, MxPlayer. Böngészők miért nem?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#64548) xSide válasza zeon.hu (#64542) üzenetére


xSide
őstag

Még az elején kérdez ilyesmit (hr, rom csere után), pipa ki mindenhonnan és nem rakja vissza azokat miket korábban telepítettél.
Ez egyébként már törölhető a Play szolgáltatásoknál is, mármint Alkalmazás adatok.
Másik a fiókot mikor elkéri pipa ki az alkalmazásadat szinkronból.

[ Szerkesztve ]

(#64549) beg válasza petipetya (#64544) üzenetére


beg
veterán

Én is a keepet vagy az új naptárat használom erre. Mikor melyik.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#64550) Edi77 válasza petipetya (#64544) üzenetére


Edi77
őstag

Ugyanezek, keep és google naptár

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.