Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64701) #79335424 válasza zeon.hu (#64697) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez jó kérdés. Még nincs NFC -s telóm, de készülök rá. A Dension oldalán ajánlják ezt az NFC írót. A Playen is pozitív (bár, mint tudjuk, a Playes osztályzás nem sokat jelent). Sztem egy próbát megér.

dlaj:
Sztem ez így kevés infó, mert nálam az összes droidomon látja. Manuálisan nem tudsz odanavigálni vele?

[ Szerkesztve ]

(#64702) Baku válasza dlaj (#64700) üzenetére


Baku
aktív tag

Total Commander ... 5 millióan használják 4,6 *****
Beépített zenelejátszó és szövegszerkesztő.
Simple The best. ... :DD

(#64703) zeon.hu válasza #79335424 (#64701) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz, kipróbálom majd!

#?*@&!

(#64704) Quasi_modo válasza Baku (#64702) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hát mit mondjak, az sem az igazi. Vannak dolgok amiket nem tud, de a beépített filekezelő igen. A TC nekem sokszor üzeni, hogy nem tud (nem hajlandó) pl másolni.

valami

(#64705) dlaj válasza #79335424 (#64701) üzenetére


dlaj
őstag

Ennyit lát. Csak a belét.

Baku, A TC randa, de finom.

(#64706) #79335424 válasza dlaj (#64705) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, de nem értem. Mi az, hogy a "belét"? A screenshoton látom a kártyánál a /storage/sdcard1 útvonalat. Nem tudsz belépni? Mi van akkor, ha nem közvetlenül a /storage felől próbálod, hanem a /mnt/.... útvonalról indulva? Ez nem lehet vmi KK -es jogosultsági probléma?

(#64707) Baku válasza Quasi_modo (#64704) üzenetére


Baku
aktív tag

Nálam is előfordul de nagyon ritkán és file átnevezéssel megoldható.
Mégcsak más nevet sem kell adni csak 1 karaktert törölni majd ugyanazt visszaírni...
Ettől eltekintve nálam a legjobb...
Jó, elfogult vagyok mert anno még Norton Commander volt az első filekezelőm,
és ez a kétablakos innen-oda felület egy életre bejött ...
A Windows intézőt sosem tudtam megszokni és az ilyen típusú file kezelőket máig is kerülöm. ...

[ Szerkesztve ]

(#64708) dlaj válasza #79335424 (#64706) üzenetére


dlaj
őstag

Amit SD kártyának ír, az a Telefon memória és nem az SD kártya a foglalatban. (belét, azaz a belső tárhelyeket látja)
Azt nem tudom, hogy köze van-e a KK-hoz, de néhány telefonnal ezelőtt is így jártam a Soliddal. Hogy az milyen rendszerű volt, arra már nem emlékszem.

(#64709) Quasi_modo válasza Baku (#64707) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Na jó, de mi van ha ezt sem hagyja?

valami

(#64710) #79335424 válasza dlaj (#64708) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez fura. Nálad sdcard1 a belső tárhely? De akkor mi van sdcard0 -án és mi a külső kártya valós elérési útja? Ezeket meg tudod nézni, ha követed a /storage/... , vagy a /mnt/.... útvonalat. Egyébként milyen droid ez?

(#64711) Baku válasza Quasi_modo (#64709) üzenetére


Baku
aktív tag

Hmmmm. ... Úgy még nem jártam vele. ..

(#64712) Baku válasza #79335424 (#64710) üzenetére


Baku
aktív tag

Nálam is (TC) belső memória: SD-kártya; külső: SD-kártya (2)
4.2.2.

(#64713) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Ezt szerettem volna telepíteni az Android telefonomra : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tinder

Azt írja ki telepítés során, hogy nem sikerült a háttértáron telepíteni. Semmi más infót, amiből meg lehetne tudni, hogy mi a probléma...
Ha meg most felkeresem a GooglePlay webáruházban a fenti linken az alkalmazást, akkor ott meg azt írja, hogy már telepítve van, de még nincs is.

Mi lehet a gond ? Tudnátok segíteni, hogy hogyan lehet ezt a problémát megoldani ?

köszi szépen

(#64714) #79335424 válasza Baku (#64712) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az tök mindegy, hogy minek nevezi. Gondolom, Ghisler úr azért nevezte el így, mert az Android is sdcard -ként azonosítja mindkét tárhelyet. A fájlkezelő nem mesterséges intelligencia, csak azt és úgy tud megjeleníteni, amit és ahogy definiálta a programozó. A legtöbb droidban a belső tár .../sdcard0, a külső kártya pedig .../sdcard1 útvonalra van csatolva. Tehát, ha a SolidExplorer talál érvényes útvonalat sdcard1 -en, ahhoz a programja szerint, a külső sd -t társítja. Át lehet állítani, hogy mit jelenítsen meg a bal és jobb ablakban, de ahhoz tudni kell a tárhelyek valós elérési útjait.

(#64715) dlaj válasza #79335424 (#64710) üzenetére


dlaj
őstag

Sajnos nálam csak ez a választék.
Droid: 4.4.2 Nyilván nézek másik fájlkezelőt. :(((

(#64716) #79335424


#79335424
törölt tag

Nagyon fontos lett volna, hogy egy party -n, 18:00 -kor megszólaljon egy effekt. Leprogramoztam, n+1 -szer leteszteltem. Telón repülő mód, minden más folyamat leállít. 18:00, néma csend, égek, mint a Reichstag. Ránézek az eszközre:
"Poweramp licenszazonosítás sikertelen"
Ha itt lenne a fejlesztője, akkor a holdig rúgnám fel. De nincs. Így maradt az uninstall és soha többet nem lesz egyetlen eszközömön sem ez a megbízhatatlan szemét.

(#64717) canniball válasza dlaj (#64715) üzenetére


canniball
nagyúr

KK fícsör: csak gyári alkalmazások írhatnak az SD-re.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#64718) #79335424 válasza canniball (#64717) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nekem is megfordult a fejemben, de attól, hogy nem tud rá írni, még láthatná. Arról nem is szólva, hogy csak az írási jog hiányától nem kerül a belső tár sdcard1 -re.

(#64719) bencus3


bencus3
tag

Sziasztok
Tud valaki egy olyan progit amivel nyelvet lehetne tanulni szókártya jelegűt amibe egy exelel tudnám betölteni a szavakat!
Köszönöm

(#64720) Baku válasza #79335424 (#64716) üzenetére


Baku
aktív tag

Ez a méreg, nem a cián. ... (szokták mondani) :W
A guta ütött volna meg helyben. .. :(((

(#64721) canniball válasza #79335424 (#64718) üzenetére


canniball
nagyúr

Igen, elvileg láthatná, gyakorlatilag meg ki tudja... Persze csak egy tipp volt.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#64722) xSide válasza dlaj (#64715) üzenetére


xSide
őstag

Tökéletesen műkszik a SolidExplorer (4.4.2)...
Ha valami nem oké jelezni kell és megoldják, ha nem 'UE'.

[ Szerkesztve ]

(#64723) #79335424 válasza Baku (#64720) üzenetére


#79335424
törölt tag

Gondolhatod, hogy milyen ideg lettem. Sosem vaciláltam azon, hogy megvásároljam -e pár dollárért egy hasznos alkalmazás pro verzióját. Többszáz alkalmazás van a fiókomon, de egyik sem csinált velem ilyet. Tucatnyi más módja is lehet egy licenszellenőrzési folyamatnak, mint az, hogy minden előzetes figyelmeztetés nélkül blokkolni a működést. Mindezt egy olyan médialejátszón, ami még a hálózati módot sem támogatja. Ugyan, miért lenne természetes az, hogy a futtató eszköznek van netkapcsolata?

(#64724) Baku válasza #79335424 (#64723) üzenetére


Baku
aktív tag

Teljesen jogos. A helyedben a Playen a PowerAmp lapján az értékelésnél "ízes" commenttel honorálnám a fejlesztőknek ezeket a "felejthetetlen" pillanatokat. ... :K

(#64725) Bferibörs válasza xSide (#64722) üzenetére


Bferibörs
addikt

SD kártya van a kütyüdben ? A listában nem látom , KK nem igazán kezeli csak a saját fájl kezelője, TC látja a külső SD-t, kezelni nem tudja ( törlés,áthelyezés stb. )

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#64726) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

hogyan lehetséges, hogy egy film lejátszás közben megáll (kb 50 percnél), majd a fájlkezelő 0.00B méretet ír ki rá?
simán eltűnt :)

#?*@&!

(#64727) R19


R19
senior tag

Angol nyelvtanító appként a Xeropan igen ütősre sikeredett, ráadásul ingyenes! :)

[ Szerkesztve ]

(#64728) norbert1998 válasza R19 (#64727) üzenetére


norbert1998
veterán

egyetértek, s biza megdolgoztat nehéz fokozaton, de azért még az is teljseíthető

(#64729) vadászcsiga válasza R19 (#64727) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Németül is jó lenne

(#64730) #79335424 válasza dlaj (#64715) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem fogsz találni olyat, ami root nélkül írni tud a külső SD -re. Csak a gyári, beépített tud, mert az rendszeralkalmazás. De a screenshotodon, a bal oldalon látható elérési út a "/", vagyis a gyökér. Innen indul minden mappa, minden csatolás. A külső SD is. Keresd már meg! A bal oldalon kell, hogy legyen /mnt és /storage útvonal. Nézd meg a tartalmukat! Ott kell legyen a külső SD is (talán "external_sd", vagy "storageX" néven, amiben az X egy szám).

(#64731) fasyrt válasza D@niel (#64664) üzenetére


fasyrt
őstag

Nekem is problémám van a Whatsappal: 64%-ig tölti le az appot, utána megáll.
Sony Xperia Tipo.

Szerk.: write only voltam, bocsi. A szinkronizációt bekapcsolva szépen feltette magát. :)

[ Szerkesztve ]

(#64732) dlaj válasza xSide (#64722) üzenetére


dlaj
őstag

Ezen a képen sem látom az SD-t. Csak a Rendszert, a Belső memóriát és az usb meghajtót.

Somatom: Egyébként megtaláltam, de nem használom, hanem kerestem egy nekem megfelelőbb fájlkezelőt.
Annyi volt, hogy az általam beillesztett képhez képest egyet vissza, és kilépés előtt feladta a keresett sd kártyát. De tulképpen használhatatlan, mert amikor az sd gyökérből megnyitok egy mappát, majd onnan visszával kilépek, akkor nem az sd gyökérbe visz, hanem kidob az sd-ből és mutatja a telefon memóriát és a tárhelyet.
Na hát ennyi macera nem kell.

(#64733) darvinya válasza dlaj (#64732) üzenetére


darvinya
titán

EsFileExplorer ami eddig legjobban kezelt minden Op. rendszeren.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#64734) beg válasza darvinya (#64733) üzenetére


beg
veterán

Es-re egy nagy +1. Nálam is favorit.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#64735) dlaj válasza darvinya (#64733) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi. :R
Bár régebben használgattam, de most újra kedvet csináltál hozzá. Jöhet a újjabb próba!

(#64736) r4z válasza darvinya (#64733) üzenetére


r4z
nagyúr

Nálam a Root Explorer viszi a pálmát. Akkor is, ha éppen nem használom a roothoz való funkcióit.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#64737) Schutyimatyi


Schutyimatyi
csendes tag

Sziasztok! Van-e olyan alkalmazás amivel root nélküli telefonon (samsung galaxy young) a programokat sd-re át lehet tenni? Köszönöm.

(#64738) aprokaroka87 válasza Schutyimatyi (#64737) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

System tuner pl tudja,viszont előfordulhat hogy root jog nélkül eggyes appokat nem tudsz Sd kártyára tenni,ha rootolva van ez a program engedi hogy bármelyiket át tedd.

(#64739) Flind


Flind
senior tag

Az 5.0-ás Gmailben végre törölni is lehet statusbarról, nem csak archiválni. De rég vártam már ezt a funkciót!

(#64740) harveszter: TouchPal X, SwiftKey, Swipe, Anysoft, Flesky, ai.Type, stb.

[ Szerkesztve ]

(#64740) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Sziasztok!

Tudtok nekem olyan billentyűzet-appot ajánlatni, ami tudja a T9 Swype / trace ("rajta tartod az ujjad és húzogatod") bevitelt Android 4.0.4 alatt, magyar szótárral?
lsd:
[link]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#64741) teo77 válasza Flind (#64739) üzenetére


teo77
őstag

Amúgy minek levél törléssel tölteni az időt? :) Nincs elég tarhely a leveleknek? :P

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#64742) LonGleY válasza Flind (#64739) üzenetére


LonGleY
veterán

Már a 4.x-ben is ez volt - legalábbis KitKat alatt.

teo77: Már a kérdés is hülye.

[ Szerkesztve ]

(#64743) air válasza aprokaroka87 (#64738) üzenetére


air
nagyúr

Most akkor tudja root nélkül vagy nem tudja?
A kérdés az volt, mivel lehet root nélkül.
Segítek, semmivel. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64745) petipetya válasza Flind (#64739) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csak szólok, hogy az előző Gmail verzióban is elérhető volt. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#64747) teo77 válasza LonGleY (#64742) üzenetére


teo77
őstag

Számomra meg a törlés az. Persze kinek, mi. Jo, ha egy évben egyszer keresek levelet. A gyorskereso eg-kettore kidobja. De, persze törölje, aki akarja. Azt gondolom, hogy ha valaki torolgeti is a hasztalan leveleket, idővel úgyis igen nagyra duzzad a számuk, tehát szükség lesz a Gmail keresőjére.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#64748) Flind válasza LonGleY (#64742) üzenetére


Flind
senior tag

És petipetya:
Tényleg? Akkor csak én nem jártam elégszer a beállításokban. :B

(#64747) teo77: Én nem törlöm véglegesen ki, csak a kukába rakom. Ott is tudok aztán keresni ha kell. Azt meg kb. egy évente ürítem.

[ Szerkesztve ]

(#64749) LonGleY válasza teo77 (#64747) üzenetére


LonGleY
veterán

Én szeretem csak az értelmes leveleket meghagyni, ahogy a letöltött fájlokat is csak akkor tartom meg, ha valóban szükségem van rájuk. Elég csúnya lenne, ha minden megtartanék csak olyan alapon, hogy majd úgyis tudok köztük keresni... :]

(#64750) aprokaroka87 válasza air (#64743) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Android 4.4 óta külön hackel lehet
Viszont az az előtti verziókkal működik,de vannak appok amikhez root,illetve külső progi kell,mert a gyári sd-re áthelyező modulnak nincs Superuser joga.Nálam root-al müködik System tunerrel az összes app sd kártyára áthelyezése

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.