Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64801) FalconKnight


FalconKnight
aktív tag

Ingyen Taxi Budapest területén belül!!

Van egy program, amivel fuvart tudsz rendelni, és a végén te döntöd el, hogy mennyit szeretnél fizetni, ráadásul tudok adni hozzá 4000 Ft-ért kuponkódot is, úgyhogy így 1-2 ingyen fuvart szerezhetsz!

A program neve WunderCar. :DD
Pesten belül kb. 40 aktív sofőr van. Én múltkor kipróbáltam, hajnalban hívtam ezzel fuvart, amikor az éjszakai járatok nagyon nagy szívások, sokat kellett volna várnom és majdnem egy órás kerülőt tennem, hogy hazajussak, de ezzel a progival fuvart hívva 10 perc alatt ott voltak értem.

A sofőrök ellenőrzöttek, vannak tesztutasok, akik szűrik őket, és előzetes telefonos elbeszélgetés, jogsi és büntetőpont ellenőrzés is van. :K

Rendes volt a sofőr, több mint 300 fuvar van már a háta mögött, 4.9-es értékeléssel, jót beszélgettem vele az úton.
Szerintem ez egy must have progi. Ez az ingyen fuvar a hülyének is megéri! :))

google play link

A kuponok (ebben a sorrendben kell beírni a fizetés menüpont alatt!): TFA2K, ELSOFUVAR

Olyan a kuponrendszer, hogy ezen felül akár még 10k értékben tudsz szerezni ingyen fuvart.
Újra regisztráció esetén újra lehet használni a kuponokat :) :C

Falcon

(#64802) Siriusb


Siriusb
veterán

Jött a frissítés, kíváncsian vártam, milyen lesz a gmail 5.0. Sajnos hányós smiley nincs a PH-án, mert beszúrtam volna ide vagy 5-öt. Egyből előkerült a Titanium Backup.
Nektek komolyan tetszik?! Már megint velem van a baj? :(

(#64803) Edi77 válasza Siriusb (#64802) üzenetére


Edi77
őstag

Nekem nagyon tetszik :B

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#64804) Viktor0610 válasza Siriusb (#64802) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem tetszik. :)
Kicsit fura a kinézet, a színeket lecserélhetnék, de belegondolva érthető a piros szín használata.

Samsung Galaxy A54

(#64805) aprokaroka87 válasza Siriusb (#64802) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem 2 bajom van vele
1: Nincs lehetőség váltani Black Material-ra a felüleletet.
2: A Google Play szolgáltatások eröltetése a működéshez.

[ Szerkesztve ]

(#64806) #79335424 válasza Siriusb (#64802) üzenetére


#79335424
törölt tag

Használom, azé van. Lesz...om, hogy néz ki. De ez az általánosan világos színvilágú material design nekem se jön be. Ismeri a Google az Amoled kijelzők működését?

(#64807) gipsztigris válasza #79335424 (#64806) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerintem ismeri a google, de az össz androidos készülékekhez képest az amoled aránya nem bír akkora jelentőséggel, hogy figyelembe kellene venni! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#64808) #79335424 válasza gipsztigris (#64807) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én a sötét tónust szeretem. Sokat vezetek éjszaka. Nem csípem, amikor hirtelen kisüti a szemem a kijelző. Eddig az Apex appdrawer -nek külön ikonja volt. Most be kellett raknom csoportba, hogy ne legyen egy fehér paca a kijelzőn.

(#64809) Siriusb


Siriusb
veterán

A válaszaitok alapján levontam a következtetést, megint velem van a baj. :DDD

(#64810) Flind válasza Siriusb (#64802) üzenetére


Flind
senior tag

Nekem is tetszik. Meg az egész material design irányvonal. De nincs baj senkivel, kinek a szőke, kinek a barna. ;)

(#64811) air válasza Siriusb (#64809) üzenetére


air
nagyúr

Nem, dehogy.
Nálam is a material design = hányinger.
De most mit tudunk csinálni? Ez van.
Mindig pökhendi kisebbséghez kell alkalmazkodni a normálisabb többségnek.
Google kitalálta, mi cumizunk.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64812) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdvözlet kollégák

Szerintetek ha füles cserélnek gariban, megnezik, , hogy milyen soft van fenn ?

Vinnem a telot, csak félek hogy kiszurjak.
Milyen retorzio lehet, ha a szerviz észreveszi?
Kvázi bűncselekmény , feltorni nem ?
Köszönöm

A telo Tmobilos

Szerintem ocsmány, dedos a gmail uj dizájn, de lehet csak öreg vagyok hozzá :Y

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#64813) sultansmith válasza gyuszmó (#64812) üzenetére


sultansmith
senior tag

Ez most hogy jön a topichoz? :D

Amúgy szerintem nem nézik, de abban sem vagyok biztos, hogy a gari vonatkozik a fülesre.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#64814) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

fél vagy, egy év jár a mobiltartózékokra.

(#64815) Bozek válasza zeon.hu (#64786) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem egy 16 GB-os csinálta azt, hogy random módon elkezdtek eltűnni róla a fájlok. Gyorsan beszereztem egy 64-est.

(#64800) aprokaroka87: Annak, hogy a zenelejátszó bezárja a Viper4Android-ot, mi köze az Android memóriakezeléséhez? Az ilyen zenelejátszót sürgősen törölni kell.

(#64811) air: A válaszok, plusz az én véleményem alapján ez eddig 4:4. Szóval nem értem, milyen kisebbségről beszélsz. Te vagy a császár és a normális, akinek meg tetszik, az pökhendi és hülye? Csak gratulálni tudok.

(#64816) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Hogy tudom vissza cserélni ?
Nincs régi appom

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#64817) beg válasza gyuszmó (#64816) üzenetére


beg
veterán

Kérsz olyantól, akinek megvan a régi.

Szerk. Köszi, elsőre nem ment :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#64818) mttssz válasza beg (#64817) üzenetére


mttssz
senior tag

A Gmailt akarja pre-material verziora visszaallitani, de nincs hozza apk-ja.

[ Szerkesztve ]

(#64819) olivera88 válasza olivera88 (#64787) üzenetére


olivera88
veterán

Írja a súgoban h kell lementeni egy térképet offlineba. [link] De én ilyent nem látok amit ír.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#64820) petipetya válasza gyuszmó (#64816) üzenetére


petipetya
nagyúr

Itt találod a korábbi Gmail verziókat is: link

A folyamat menetét nem tudom elmondani se root se annak hiánya esetén, mivel még semmit sem frissítettem visszafelé.

"nincs rá lezsóidő"

(#64821) gyuszmó válasza petipetya (#64820) üzenetére


gyuszmó
őstag

:R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#64822) alex devil


alex devil
senior tag

Szerintem is randa az új gmail.

S23

(#64823) zeon.hu válasza Bozek (#64815) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

mi most az ajánlott típus/fajta micro sd-ben?

#?*@&!

(#64824) Bozek válasza zeon.hu (#64823) üzenetére


Bozek
nagyúr

Memóriakártya topic

Amúgy nekem Samsung van, meg vagyok vele elégedve. Na meg azt is ajánlják sokan. :)

[ Szerkesztve ]

(#64825) Tav-Csoves válasza Bozek (#64824) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Csak tönkre ne menjen, mert nem szeretik kicserélni.

(#64826) air válasza Bozek (#64815) üzenetére


air
nagyúr

Ehhez én is csak gratulálni tudok. Köszönöm, hogy megerősítettél. Pontosan erről beszéltem. :C ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64827) rgeorge


rgeorge
addikt

Gmailben van lehetőség olvasottra állítani az összes levelet? Egyenként kijelölni nem szeretném.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#64828) vmaxter válasza #79335424 (#64638) üzenetére


vmaxter
tag

Másik fájlrendszerre én is gondoltam miután írtad, hogy a 4GB a korlát. Automatizáló progiról nem hallottam, ez is jó ötletnek tűnik, utána nézek.

A harmadik ötletedben néhány kötőszót felismerek a többi homály! :F

Köszönöm :R !

[ Szerkesztve ]

(#64829) vmaxter válasza helixP (#64639) üzenetére


vmaxter
tag

Igen, a repmód ok, de ha hívnak jó ha bent van a másik telómban a SIM.
Amúgy meg apró bizonyítékgyűjtés lenne a cél..., de pszt! :U

[ Szerkesztve ]

(#64830) Tav-Csoves válasza rgeorge (#64827) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

szia!
sajnos nem lehet, eleve azért, mert a telefon neá szinkronizálja az egészet. avagy nem tölti be az egészet, amit olvasottá kéne hogy tégy.
javaslom a webesfelületet böngészőből. ezt csak onnan tudod elvégezni.

(#64831) rgeorge válasza Tav-Csoves (#64830) üzenetére


rgeorge
addikt

Köszönöm, megy vissza a K-9.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#64832) #79335424 válasza vmaxter (#64828) üzenetére


#79335424
törölt tag

Automatizáló:
Tasker, vagy E-Robot. Én az utóbbit használom. A videófelvétel indításához lehet, hogy kell root jog.

(#64833) Bozek válasza air (#64826) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ja, Te leszólhatsz másokat, de ha ezt visszakapod, akkor már nem tetszik. Hidd el, nem írtam volna ilyet, ha nem nevezted volna "pökhendi kisebbség"-nek azt, akinek tetszik... De mindegy is. Örülj magadnak, hogy ekkora király vagy. :D

(#64834) flash-


flash-
veterán

Van olyan levelezoprogram androidra ahok be tudom allitani hogy egy bizonyos feladotol erkezo leveleket ne a spambe rakjon hanem a normal bejovo mappába?(ugyanis k9 van de nem tudom hol tudnam ezt beallitani)otlet?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#64835) Quasi_modo válasza ux1 (#64792) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Aki sosem töröl.

valami

(#64836) vmaxter válasza #79335424 (#64832) üzenetére


vmaxter
tag

Köszi! :)

(#64837) air válasza Bozek (#64833) üzenetére


air
nagyúr

Látom még mindig nem érted. Egyáltalán nem azokra céloztam a "pökhendi kisebbséggel" akinek tetszik, hanem akik csinálták. De hogy ezt még mindig magyarázni kell, inkább azt mutatja, hogy az írott szöveg értésének hiánya nálad áll fent.
Hogy még a második, ironikus megjegyzésem után sem esett le, hogy baromira nem arról van szó amiről te beszélsz, téged minősít nem engem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64838) Gaborking


Gaborking
tag

Sziasztok!
Tudnátok nekem olyan zenelejátszó appot mondani amivel tudom növelni a füles hangerejét?

(#64839) vmaxter válasza #79335424 (#64638) üzenetére


vmaxter
tag

Na most az a gondom, hogy megpróbáltam az exFAT-ra formázást, de sem a telefon, dem a PC nem látja az ezközt. PC-ről formáztam, USB-n keresztül. Lehet, hogy hiba volt?

(#64840) Tav-Csoves válasza rgeorge (#64831) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Elvileg ha a k-9ben beállítod, hogy időkorlát, s méretkorlát nélkül letöltse az összes levelet, s úgy - ha van egyáltalán ilyen: - rányomsz az összes kijelölésre, akkor menni fog.
Csakhogy nem nagyon éri meg letölteni az egészet. Haáarabb megvagy, ha weben intézed el ezt.

(#64841) Tav-Csoves válasza vmaxter (#64839) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

A telefonnal való leformázás esetén milyen filerendszert kapsz?

(#64842) rgeorge válasza Tav-Csoves (#64840) üzenetére


rgeorge
addikt

A K-9-et használom évek óta, ott ez a funkció alap. Most kipróbáltam a Gmailt, ennyi.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#64843) vmaxter válasza Tav-Csoves (#64841) üzenetére


vmaxter
tag

Nem formáztam telón, mert k-ra nem találok sehol olyan opciót, ahol az SD kártyát formázni lehetne. Ezért fanyalodtam az PC-ről való formázásra USB-n keresztül. ES File Managert használok egyébként. Azt gondoltam, hogy tud formázni és azt is megmondja milyen fájlrendszer van rajta.

Közben viszont megoldódott. Egy adapter segítségével beletettem a fényképezőgépembe. Ott már látta a PC és újra formáztam. Ezután vissza tettem a telóba, és azt már felismerte.

Pár percig volt para :o

[ Szerkesztve ]

(#64844) Tav-Csoves válasza vmaxter (#64843) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Hogy máskor nem a fényképezőért kelljen nyúlnod:
Valahol a tárhely menüben, vagy a környékén keresd. Akár kártya törlése névvel.

(#64845) #79335424 válasza Tav-Csoves (#64841) üzenetére


#79335424
törölt tag

Biztos, hogy FAT32. Feltéve, hogy az OS partícionálójára gondolsz, nem egy utólag telepített partícionáló alkalmazásra.

(#64846) Tav-Csoves válasza #79335424 (#64845) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Ő igen ok, akkor nem szoltam. :B

(#64847) vmaxter válasza Tav-Csoves (#64844) üzenetére


vmaxter
tag

Kártya törlése az megvan. Kétségeim voltak afelől, hogy egyenlő a formázással. Ráadásul ugye arról volt szó, hogy exFAT-ra kéne formáznom.

[ Szerkesztve ]

(#64848) Baku válasza Bozek (#64824) üzenetére


Baku
aktív tag

Nálam a Kingston viszi a pálmát a maga feltétel nélküli élettartam garanciájával.
A lányom átkozott és elcseszett Alcatel-je kettőt nyírt ki. Visszavittem a boltba és szó nélkül az orrom alá dugták az újat. Semmit nem kerdeztek, pedig - mint utóbb kiderült - én voltam a hunyó (illetve a fos telefon). Mindez kétszer egymás után. ..
Ja, és se blokkot, se számlát nem kértek, tehát elvileg bármelyik üzletben kicserélték volna, ahol olyat árulnak. ... Ez azért nem piskóta. ...

[ Szerkesztve ]

(#64849) Bozek válasza Baku (#64848) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem feltétlenül Te voltál a hunyó, a Kingston se a régi már, épp ezért került át a nem ajánlott kártyák közé. Az oké, hogy élettartam garanciája van, de ha pont akkor halálozik el, amikor fontos adatok vannak rajta, akkor aztán mindegy, hogy kicserélik-e vagy sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.