Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63151) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Viberrel kapcsolatban szeretnék segírséget kérni!
Volt már telepítve a telómon az alkalmazás,de rendszer visszaállítás miatt újra kellett telepíteni,és most egyszerűen nem tudom aktiválni. Nem kűld kódot,ha véletlen igen,akkor azt nem fogadja el. Volt már hasonló problémája valkainek? Megoldást tud rá javasolni valaki?

(#63152) Viktor0610 válasza #77081088 (#63151) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Meg kell "kérni", hogy hívjanak fel. Telefonon keresztül is aktiválható.
Kétszer, jól érthetően bemondja a kódot -angolul.

Samsung Galaxy A54

(#63153) twine válasza #77081088 (#63151) üzenetére


twine
addikt

Bár a hibajelenség nem pont ugyanez volt,de viber regisztrációval többeknek volt gondja régebben is mobilneten...
Ha így próbáltad regisztrálni, javaslom próbáld meg inkább wifin(egyéb szolgáltatónál, nem a mobil szolgáltatók hálózata alatt)

(#63154) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Tudom, hogy már volt kérdés, de nem találom a választ, hiába keresem. Tudtok nekem egy jó programot mondani, amivel a PC-ről tudom irányítani a telefonomat adatkábelen keresztül?

A másik kérdés pedig egy biztonsági kamera program lenne, valami olyasmi kellene, ami háttérben rögzít, ne adj isten mozgásra rögzít csak. Van egy törött kijelzős telefonom, gondoltam építek belőle egy mini biztonsági kamerát, szerencsére jól el tudom rejteni, akkor kapcsolnám csak be, amikor nagyon sokáig nincs itt senki. Vagy a mai világban ez értelmetlen dolog?

Válaszotokat, segítségeteket előre is köszönöm!

(#63155) #77081088 válasza Viktor0610 (#63152) üzenetére


#77081088
törölt tag

Tegnap este próbáltam a telefonos aktiválást,sajnos nem értettem tisztán,és így sem sikerült,most meg kell várni hogy leteljen 24h.

twine
Wifin próbálkoztam csak,és nem boldogultam vele.

Nem ide tartozik de megkérdezem hátha tudtok segíteni!
A teleforól ha a rogzített videót szeretném pc-re másolni,akkor van hogy teljesen lefagy a win7 intézője. Pró báltam tc-vel is,azzal is le lefagy a win. Erre van valami megoldás?
Telefon: Prestigio 5453

[ Szerkesztve ]

(#63156) air válasza Babetta-X (#63154) üzenetére


air
nagyúr

Kicsit pontosítani kellene, hogy mit értesz pontosan adatkábelen keresztüli irányítás alatt, mert így első hallásra ez inkább felejtős.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63157) Babetta-X válasza air (#63156) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Végülis nem feltétel az adatkábel, csak most az ugrott be, az a lényeg, hogy számítógépről tudjam irányítani a telefonomat, be van törve a kijelzője, még úgy-ahogy reagál, de elég nehézkes.

(#63158) Flind válasza #13110016 (#63137) üzenetére


Flind
senior tag

UC Browser támogatja a flasht, és van adatforgalom csökkentés opció. UC Browser HD szintén, döntsd el melyik jön be jobban.

(#63159) #77081088


#77081088
törölt tag

Üdv!

Nem ide tartozik de megkérdezem hátha tudtok segíteni!
A telefont ha csatlakoztatom pc-vel akkor az esetek 90%-ban lefagy a win7 intézője. Ugyan ez történik ha tc-vel próbálkozom.

csongi fórumtárs ajánlotta a telefon usb hibakereső opció bekapcsolását,de sajnos így is megvan a hiba jelenség.
Valakinek van erre ötlete? Ez telefon vagy pc hiba?

(#63160) whiskeys


whiskeys
őstag

Sziasztok. Dolphin tud olyat kiegészítő segítségével hogy egy bizonyos időben frissitse (automatikusan), az oldalt. Más böngésző nincs véletlenül ami ilyet tud?

[ Szerkesztve ]

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#63161) royalka


royalka
őstag

Ismét segítséget kérnék. Esetleg nincs meg valakinek egy régebbi youtube app, amibe lehet HD felbontásba is videot nézni?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#63162) beg válasza #77081088 (#63159) üzenetére


beg
veterán

Másik usb port, másik kábellal?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63163) Nkboy válasza Babetta-X (#63154) üzenetére


Nkboy
senior tag

Nem valami ilyesmire gondolsz?

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#63164) #77081088 válasza beg (#63162) üzenetére


#77081088
törölt tag

Kipróbálva ez a lehetőség is. Sajnos így is megjelenik a probléma.

(#63165) beg válasza #77081088 (#63164) üzenetére


beg
veterán

Ha másik számítógépen is csinálja, telefon hiba. Ha nem, akkor win hiba.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63166) #77081088 válasza beg (#63165) üzenetére


#77081088
törölt tag

Ma már nincs lehetőségem másik gépen kipróbálni,holnap megteszem. Ha win7 hiba lenne (amit remélek),akkor mi a megoldás? Reinstall?

(#63167) beg válasza #77081088 (#63166) üzenetére


beg
veterán

Előtte megpróbálnék egy driver újrainstallt.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63168) tybsen


tybsen
addikt

Myfitnesspal-t végre megcsinálta a fejlesztője, végre nem akadozik amikor az ember elhúzza balról a menüt! Pedig már feladtam és azt gondoltam ezt nem is lehet megcsinálni de úgy látszik sikerült neki ráadásul az új Android L design nak megfelelően nagyon szép lett és gördülékeny, semmi akadás . :)

(#63169) air válasza royalka (#63161) üzenetére


air
nagyúr

Többször linkeltem módosított YT appot. Keress vissza!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63170) #79335424 válasza whiskeys (#63160) üzenetére


#79335424
törölt tag

Dolphin Tabreload megfelel? Nézd meg a képeket! Nem próbáltam, csak megkerestem Neked, mert emlékeztem rá, hogy van ilyesmi Dolphin -hoz.

(#63171) #77081088 válasza beg (#63167) üzenetére


#77081088
törölt tag

Én ehhez nem értek! Nem tettem fel a winhez teló drivert,amit autómatikusan telepített hozzá az van fent. Próbáltam rá guglizni a problémára,pl tel kikapcsol és úgy csatlakoztatni pc-hez,így a win auto telepíti a megfelelő drivert. Nem sikerült az auto telepítés,letöltöttem én azt amit kért,telepítettem,pár csatlakoztatás után megint fagyogat.
A telefon egy prestigio 5453-as készülék. Előtte egy LG optimus L7 II volt,annak a driverei még fent vannak gépen. Annál a telónál nem volt ilyen probléma.

(#63172) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Tudtok olyan ebook olvasót melynek van WP-s kliense is és szinkronizálni lehet vele az eszközök között?

(#63173) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Visszatérve a múltkori témára: a QuickClick progival root nélkül bármely fizikai gombra rá lehet programozni a képernyő feloldást.
Próbálva: Z1 Compact-on, Z3 Compact-on.
Hátha valakinek hasznos.

valami

(#63174) dReFiX


dReFiX
senior tag

Van olyan program amivel a képernyő elforgatást tudjuk apponként meghatározni ? Köszi ! :R

(#63175) twine válasza dReFiX (#63174) üzenetére


twine
addikt

ez engem is érdekelne :K

(#63176) #79335424 válasza dReFiX (#63174) üzenetére


#79335424
törölt tag

Biztosan van rá célalkalmazás, de bármelyik automatizáló is tudja. Keressetek rá a Playen a "rotation" -ra!

[ Szerkesztve ]

(#63177) gacsoi válasza dReFiX (#63174) üzenetére


gacsoi
senior tag

Én a Smart rotator-t használom.
Egyszerűen kezelhető, és szerintem nagyon jó.

(#63178) contaxg


contaxg
veterán

Tudnátok olyan fotó progit amiben van resize és "file save as" funkció??

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#63179) #79335424 válasza contaxg (#63178) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mármint kamera, vagy képszerkesztő alkalmazást keresel? Az utóbbiból ezt a Photo Editor -t használom. Mindkét funkciót ismeri. A funkciók sorrendje változtatható, így az átméretezést előre tudod hozni. Több módon is tudja (húzás, százalék, általános méretek, pontos méretmegadás képaránymegtartással, vagy anélkül).

(#63180) oncsi válasza #79335424 (#63116) üzenetére


oncsi
őstag

Off
Döbbenetesek a mai gyerekek. Barátom kisfia 5 évesen ! elővette suttyomban az apja notiját, bekapcsolta, majd elindította a youtube-ot és bepötyögte a verdákat. Mire az apja hazaért, már 2 órája gépezett a gyerek.
Most másodikos, és saját notija van.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#63181) whiskeys válasza #79335424 (#63170) üzenetére


whiskeys
őstag

Jó igen, csak ha írok valamit, akkor újra be kell állítani hogy frissitse automatikusan. Ez kicsit rossz.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#63182) beg válasza oncsi (#63180) üzenetére


beg
veterán

3 éves keresztkölök a 3 távirányítót(set top box, tv, dvd) úgy kezeli, mint a zongorát. Mire felfognám, hogy most melyiket is kell nyomni és miért, addigra kicseréli a DVD-t, elindítja, tv-n átváltja a forrást külső eszközre a box-ról és felcsavarja a hangerőt. Ebbe születtek én meg anno küzdhettem a kazettás c64-el :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63183) mobilizmo válasza beg (#63182) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Időnként azért ki kell zavarni őket a levegőre, különben fogalmuk sem lesz arról mi zajlik körülöttük a világban.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#63184) nubreed


nubreed
veterán

Tudnáatok ajánlani egy olyan androidos data recovery szoftvert, amit a play áruázból lehet telepíteni a telóra és jól működik és megbízható? Adat vesztésem lett a memória kártyán, ami azt illeti elég sok minden eltünt és valahogy szeretném visszahozni őket.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#63185) soldi3r


soldi3r
veterán

Joreggelt!
Letezik a Navfree-nel jobb ingyenes satnav szoftver androidra?

E30 (oo=[][]=oo)

(#63186) air válasza soldi3r (#63185) üzenetére


air
nagyúr

Kinek mi a jobb? Nekem pl. a Waze vagy a GMaps is jobb.
Hamarosan lesz Nokia Here, vagy ott az OsmAnd vagy a Mapfactor.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63188) beg válasza nubreed (#63184) üzenetére


beg
veterán

Egyszerűbb, ha kártyaolvasóba teszed, majd letöltöd EZT (PhotoRec, WIn/Linux) az ingyenes, GNU liszenszes programot. Párszor kisegített már, sokkal jobb hatásfokkal dologzik, mint némelyik fizetős. Nem csak fotót, hanem bármilyen egyéb adatot sikerült már visszaállítanom vele sérült, véletlenül formázott/törölt sd-ről.

Ezeket ismeri:
FAT
NTFS
exFAT
ext2/ext3/ext4
HFS+

Play-es visszaállítókról jót még nem hallottam, de nincs kizárva, hogy létezik.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63189) nubreed válasza beg (#63188) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi, akkor majd neki ugrok.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#63190) rjg válasza dReFiX (#63174) üzenetére


rjg
őstag

App Settings xposed modul.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#63191) #79335424 válasza nubreed (#63189) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egy dolog nagyon fontos! Ne írj rá! A meghajtókon törléskor nem történik törlés, csak az adott cellákat felülírhatónak jelöli a vezérlő. Amíg nem írsz rá, addig az adat továbbra is ott van.

(#63192) nubreed válasza #79335424 (#63191) üzenetére


nubreed
veterán

Ok, köszi a tippet. :) Ha jól emlékszem azóta nem írtam rá. Igazából ma reggel konstatáltam az adatvesztés tényét, de maximum tegnap történhetett, addig minden rendben volt.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#63193) haliho0 válasza nubreed (#63184) üzenetére


haliho0
tag

Mindenképp PC-be kell dugnod a kártyát, telefonon nincs ahová visszaállítsd az adatokat.
Nekem Windowson ezek váltak be: FinalRecovery, GetDataBack FAT&NTFS

(#63194) beg válasza haliho0 (#63193) üzenetére


beg
veterán

Final Recovery , Demo, Maximum file size to be able to recover: 64K, full: 54,95 USD
Get Data Back, Demo, Frre to try, de ha vissza is akarod állítani, 79 USD

Arról nem beszélve, hogy a GDB demója nem is látott olyan állományokat, amiket az ingyenes PhotoRec szépen visszaállított. (arról nem is beszélve, hogy az ext formátumot egyik fenti fizetős sem ismeri.)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63195) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Üdv Urak!
Adott egy Xperia SP:gyári,root nélkül.2 gmail van szinkronizálva,1 privát,1 céges.
A céges rész lenne a fontos,mert a hölgy barátja van,hogy elolvassa a céges mailt. :((( p@r@szt
Viszont fontos az folyamatos szinkron,mert hétvégén is jöhet olyan,amit egyből intézni kell.Ezt kellene "levédeni",hogy ne tudja elolvasni. Köszönöm!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#63196) air válasza Doggy dog (#63195) üzenetére


air
nagyúr

Ha csak annyi a probléma, hogy a "barát" hozzáfér a telefonhoz, akkor Smart App Lock alkalmazás.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63197) Bozek válasza dReFiX (#63174) üzenetére


Bozek
nagyúr

Xposed + App Settings. De ehhez root kell.

Szerk: Látom már megvolt a válasz itt: (#63190) rjg. Előbb írok, utána olvasok. :D

[ Szerkesztve ]

(#63198) #79335424


#79335424
törölt tag

Telepítettem Xposed alá a basic Keylogger -t, de nem akar működni. Pedig az eszköz volt olyan "kedves" és pont jókor produkálta a hibajelenséget (hsz. -írás közben kifagy minden, úgymarad a kép, semmire sem reagál, csak rebootolni lehet). Reboot után megnéztem és tök üres a lognak megadott mappa. Sikerült már vkinek működésre bírni? Az a gyanúm, hogy ez a vágólapot menti, nem realtime a leütéseket.

[ Szerkesztve ]

(#63199) Doggy dog válasza air (#63196) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Elég csak a céges g mail levédés,de ezzel megoldható ahogy nézem.Köszi.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#63200) air válasza Doggy dog (#63199) üzenetére


air
nagyúr

Nem lehet külön levédeni a fiókokat. Ez az egész alkalmazást védi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.