Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63101) magicbox válasza hokins (#63098) üzenetére


magicbox
senior tag

Nem vagyunk itthon egész nap. Nincs arra időm, hogy dugdossam előle a tabletet. Egyszerűen időben szeretném appal korlátozni a használatát.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#63102) magicbox válasza raziel01 (#63100) üzenetére


magicbox
senior tag

Hamarabb ér haza mint mi, akkor minden este vegyem el tőle, este meg adjam vissza, amikor meg tanulnia kellene, aaaahhh. Bocsánat, hogy egy sima app egyszerűbb lenne. Így kénytelen lenne beosztani az idejét.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#63103) petipetya


petipetya
nagyúr

Nevezzük már a topicot "Android app és kéretlen családi/párkapcsolati tanácsadás" nevűre. :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#63104) S e t h válasza petipetya (#63103) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát igen, segítség helyett jobb pszichológusost játszani, biztos erre vágyott a kérdező és most jólesően dől hátra, igen, érdemes volt megkérdeznem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#63105) magicbox válasza S e t h (#63104) üzenetére


magicbox
senior tag

Köszi :) Addig örüljön mindenki, míg nem szembesül egy ilyen helyzettel. Van egy kisbabánk is, nem tudok állandóan egy 12 éves gyereket ellenőrizni. De mindenki nyugodtan ítélkezhet...

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#63106) karldergroße válasza magicbox (#63097) üzenetére


karldergroße
senior tag

Küldd ki játszani a szabad levegőre, és ha nem akar, adj neki egy fülest.

(#63107) hokins válasza magicbox (#63105) üzenetére


hokins
addikt

Szó sincs itélkezésről,csak tanács.

(#63108) xSide válasza magicbox (#63105) üzenetére


xSide
őstag

Max a net miatt esetleg router korlátozás visszatartó lehet.

(#63109) air válasza magicbox (#63097) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem inkább olyan appot keress, ami helyetted felneveli a gyerekedet! ;]
Egyébként egy 12 éves gyerekben már meg lehet bízni. Felesleges így korlátozni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63110) konigjanos


konigjanos
senior tag

valamelyik app a hátérben rettentően belassítja a telefont, felébredés után másodpercekig nem tér életre, még a hívást is alig tudom felvenni. Mivel tudnék a nyomára bukkanni?

(#63111) 7Sony7 válasza magicbox (#63105) üzenetére


7Sony7
addikt

Próbáld ki EZT

Nem próbáltam, csak tipp. Lehet, hogy azt meg kell beszélned a gyerekkel, hogy ha eltávolítja a progit, akkor formázod az egészet a francba, de eg próbát megér.
Egyébként értem a problémádat. Nekem is van kettő.

-

(#63112) Flind válasza mttssz (#63089) üzenetére


Flind
senior tag

Akkor hülye vagyok, mi az az Auto-Text? :F Most nézem, a felső sávot tényleg nem lehet eltűntetni, persze ez csak akkor gond ha kikapcsolod a javaslatokat, mert azok jelennek ott meg. Mondjuk nekem amúgy is kéne, a modulok és a billentyűzet elrejtés miatt.
Smart nálam ott esett ki hogy nincs swipe. Mert amúgy amiket hallottam róla hogy milyen jól beállítható érdekelt volna, aztán kiderült hogy kicsit túlképzeltem a dolgot, mert a TP-ban több az opció.

[ Szerkesztve ]

(#63113) magicbox válasza 7Sony7 (#63111) üzenetére


magicbox
senior tag

Köszönöm! Megnézem...

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#63114) mazsi70 válasza raziel01 (#63100) üzenetére


mazsi70
senior tag

+1 :K

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#63115) mttssz válasza Flind (#63112) üzenetére


mttssz
senior tag

Mikor egy karakterláncból kiegészíti automatikusan egész szóra, pl akk -> akkor, v -> vagy. Így van már meg a fél magyar szótár, így szoktam meg az írást, úgyhogy nem válnék meg tőle.

(#63116) #79335424 válasza magicbox (#63113) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy mennyi idős a gyerek, de azt tudod, hogy a határok számukra azért vannak, hogy legyen mit feszegetni, a kódok meg azért, hogy legyen mit feltörni? Csak nehogy Te csodálkozz, amikor a Tabod rootolva kerül vissza a kezedbe, korlátozás nélkül és vmi fura kernellel! :)

(#63117) magicbox válasza #79335424 (#63116) üzenetére


magicbox
senior tag

Nevethetsz, de örülnék, ha ilyen lenne a gyerek. De a hülye játékokon kívül nem érdekli semmi :( Akkor legalább utána olvasna, rootolná, stb. Még büszke is lennék rá.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#63118) Flind válasza mttssz (#63115) üzenetére


Flind
senior tag

Ilyet tud, én is így írok. Na mindegy, nem meggyőzni akarlak, a felső sáv miatt nálad úgysem alternatíva.

(#63119) #79335424 válasza magicbox (#63117) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az viszont gáz.

(#63120) royalka


royalka
őstag

Sziasztok. Szerintetek van olyan program ami hasonló képernyő feloldás effektet csinál mint az Lg telfonoknál van? :))

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#63121) mobilizmo


mobilizmo
Topikgazda

Sziasztok!

Segítsen valaki Heliummal kapcsolatban. Szervizbe kellett küldeni a telefonomat és FR előtt csináltam egy mentést az alkalmazás adatokról. Most visszatölteném, de hiába másoltam vissza a mentési állományokat nem látja őket az app. Ha most csinálok egy mentést azét látja, de az ugyanott lévő korábbiakat nem. Gondoltam talán a morelocale2 magyarítás hiánya miatt lehet (mentéskor is volt), de már azt is megcsináltam és a helyzet nem változott. Moto G-ről van szó.
Előre is köszi.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#63122) Spartaqs


Spartaqs
csendes tag

Egy gyors kérdés... Olyan alkalmazást keresek amelyik nem fogadott hívásnál jelzi, hogy ki keresett a billentyűzár feloldása nélkül.

(#63123) pikszel válasza magicbox (#63117) üzenetére


pikszel
őstag

Egy ilyet találtam parental control kulcsszavakra a play-en, ha nagyon nincs más. A leírás szerint van időzítője.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#63124) Baku válasza Spartaqs (#63122) üzenetére


Baku
aktív tag

DinamicNotifications

(#63125) hl225


hl225
tag

Sziasztok!

Asztali gépen internetes streaming-et fel lehet venni vlc-vel.
Androidos vlc-ben nem találom ezt a lehetőséget. Nincsen bent vagy rossz helyen keresem?
Amennyiben valóban nem tudja tudnátok ajánlani valamilyen androidos alkalmazást aminek van ilyen funkciója?

(#63126) raziel01 válasza royalka (#63120) üzenetére


raziel01
veterán

LG optimus kepernyozar a neve play-en.

(#63127) air válasza raziel01 (#63126) üzenetére


air
nagyúr

Ez tudja a dupla koppintásos ébresztést kernel támogatás nélkül is, nem AMOLED kijelzőn?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63128) royalka válasza raziel01 (#63126) üzenetére


royalka
őstag

1000 köszönet, nem gondoltam hogy ilyen néven van fent. Sztem jobb mint az Lg sajátja. :R

air :Ebbe nincs benne ez a funkcio. Tudsz olyan appot ami bármilyen készüléket kop-kop-ra lezár és felold?

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#63129) air válasza royalka (#63128) üzenetére


air
nagyúr

App nem elég hozzá.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63130) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
Szeretnem a segitsegeketeket kerni, mert vettem egy 5"-es telefont, es nrm tudom egy kezzel hasznalni. Teljesen oke nekem a gyari keyboard, csak le kene kicsinyiteni, hogy elerjem a gombokat. Nem hasznalok csicsa dolgokat, se swipe, se prediktiv ize, meg gesture, vagy barmi. Folyamatosan valtogatok angol, magyar kozott.
Koszi! // Tomi

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#63131) Viktor0610 válasza tvamos (#63130) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Anysoft Keyboart tud osztott nézetet vagy kompakt nézetet jobb-/baloldalon. :) Én is ezt használom. :)

Samsung Galaxy A54

(#63132) helixP


helixP
nagyúr

Sziasztok!

Imádom a Nova Launchert, meg is vettem, csak mostanában elkezdte, hogy 100 mega fölött marad a memóriában (ösz-visz két widgetem van, 2db képernyőn).
Tud valaki ennél kisebb igényű launchert, ami tud mappázni és témázható (ikonkészlet)?

Előre is köszi!

Viktor0610: Hol tudom ezt beállítani? Mert hardcore Anysoft használó vagyok, de eddig még nem jöttem erre rá :) Köszi

[ Szerkesztve ]

(#63133) Viktor0610 válasza helixP (#63132) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Gestures menüpontban. :)

Samsung Galaxy A54

(#63134) LonGleY válasza helixP (#63132) üzenetére


LonGleY
veterán

Ne a beállításaiban való mászkálás után nézd a memóriahasználatot, hanem a rendszerindítás után! Egyébként ott van az Apex Pro, ami ugyanazokat tudja (néhol egy kicsit igényesebben), és nem tudok memóriahibáról. A Nova-nál sem hiszem, hogy van, csak rosszkor nézted az adatot.

[ Szerkesztve ]

(#63135) helixP válasza LonGleY (#63134) üzenetére


helixP
nagyúr

Sajna nem a beállításban való mászkálás után nézem, hanem mondjuk 30 perc használat után. Apex jó ötlet, régebben nagy kérdés volt, hogy Nova, vagy Apex legyen :)

Viktor0610: Köszi!

(#63136) LonGleY válasza helixP (#63135) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha legalább 1 GB ramod van, akkor sebességben nem fogsz különbségeket észrevenni. Mindegy, hogy mennyi ramot eszik (persze ésszerű keretek közt), az nincs ráhatással a sebességre. Meg ha egyszer nincs vele gondod, miért váltanál? Próbálgatni persze szabad, az Apex ingyenese nem kér enni, ha felrakod tesztelgetni, és sokkal többet tud a Nova ingyenesénél (a fizetős verziók már nagyjából egy tudásban vannak).

[ Szerkesztve ]

(#63137) #13110016


#13110016
törölt tag

Üdv!

A Dolphin böngészőben létezik, hogy nincs adatforgalom csökkentés funkció, mint a Chrome-ban?
Ha így van, Chrome-on kívül milyen böngésző létezik amiben van, és támogatja a flash-t is?

köszönöm! :R

(#63138) helixP válasza LonGleY (#63136) üzenetére


helixP
nagyúr

Tudom, hogy miként működik az android memória menedzsmentje, nem a sebesség a gond, hanem az, hogy egy giga ellenére, most már ott tartunk, hogy simán kilövi a PowerAmp-ot a rendszer, mert elfogy a memória.

(#63139) LonGleY válasza #13110016 (#63137) üzenetére


LonGleY
veterán

Persze, hogy létezik... Az a Blink motor újdonságai közé tartozik, köszönhetően az Opera team-nek is. A közös motor miatt az új Operákban is ott van ez a funkció. A Dolphin meg a beépített motort használja, ami a legtöbb esetben egy régebbi WebKit származék, ezért nincs benne. A Flash-támogatásról nem tudok mit mondani, nekem egyáltalán nem hiányzik. Meg minek is adatot csökkenteni, ha aztán ocsmány Flash-ekkel rontanád a forgalmi adataid? :)

helixP: Eszerint 512-vel szenvedsz? Azon nehéz lesz segíteni...

[ Szerkesztve ]

(#63140) citkar


citkar
addikt

Üdv!

Olyan programot keresek, amivel az utazási útvonalam elmenthetem. A My track-et kipróbáltam, de olyat szeretnék, ahol az elmentett térképen/útvonalon jól láthatom, hol álltam egy helyben (és mennyit), illetve hol mennyivel haladtam, valamint amikor rábökök egy adott pontra az útvonalon lássam mikor jártam ott.
Ingyenes lenne a legjobb, de fizetős is szóba jön.
Tudtok ajánlani ilyesmit?

Köszönöm:

citkar

(#63141) air válasza #13110016 (#63137) üzenetére


air
nagyúr

Adatforgalom csökkentés + Flash? :Y

Ez kb. olyan mint amikor 6 kiló hamburger, sült krumpli, fagyi turmix, és egyéb junk food mellé diétás kólát kérsz, mert elhízni ugye nem akarsz. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63142) helixP válasza LonGleY (#63139) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem, egy gigán szenvedek :) Erre utalt, az "egy giga ellenére" utalásom :)

[ Szerkesztve ]

(#63143) LonGleY válasza helixP (#63142) üzenetére


LonGleY
veterán

Ja igen, csak így hétfő reggel a retinám a fotonokkal még gondban van.

Akkor nem vágom, a 100 mega hogy lőhet ki egy lejátszót. Nekem a PlayerPro-t 512-n még akkor sem tudtam kinyírni, mikor Endomondo-t és OsmAnd-ot indítottam. Nem lehet, hogy a lejátszó ludas?

(#63144) helixP válasza LonGleY (#63143) üzenetére


helixP
nagyúr

Ezek a rohadt fotonok :)

Hát, nemtom... igazából semmi különleges nem fut... Chronus, Viber, Swype billentyűzet, ami 'nagyfogyasztó', Meg hát azok a fárnya Play-szolgáltatások. Csak a Play önmagában megeszik 80-100 megát.
Nemtom, a PowerAmp a ludas-e, nincs kizárva, mondjuk eddig soha nem volt vele semmi bajon, se 512, se 256 ramnál.

(#63145) Quasi_modo válasza magicbox (#63105) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én már szembesültem. Megmondtam mettől meddig lehet a gépet nyomkodni és passz.

valami

(#63146) Ordowick


Ordowick
tag

Sziasztok!

Olyan appot keresek amivel NFC tag-eket lehet beprogramozni. Van aki használ ilyet, melyik a legjobb? A cél az lenne, hogy viszonylag egyszerű legyen a felülete.

Köszi!

(#63147) #13110016 válasza LonGleY (#63139) üzenetére


#13110016
törölt tag

Jogos:)
Akkor a Dolphinban is van, csak alapból? Nem kell külön aktiválni?

(#63148) LonGleY válasza #13110016 (#63147) üzenetére


LonGleY
veterán

Mih? Épp azt mondom, hogy abban nincs, csak az Opera+Google féle Blink motorban.

[ Szerkesztve ]

(#63149) #13110016 válasza LonGleY (#63148) üzenetére


#13110016
törölt tag

Jah, akk. félreértettem.
Akkor kipróbálom az operát.

(#63150) LonGleY válasza #13110016 (#63149) üzenetére


LonGleY
veterán

Flash szempontból szerintem nem leszel előrébb, de hátha jobban bejön.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.