Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63451) LonGleY válasza CJ4567 (#63450) üzenetére


LonGleY
veterán

Szerinted?

(#63452) CJ4567 válasza LonGleY (#63451) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem, de ingyenes kellne.

No Sana No Life

(#63453) norbert1998 válasza CJ4567 (#63450) üzenetére


norbert1998
veterán

:C :F nézd meg, kérlek...

[ Szerkesztve ]

(#63454) fdisk válasza aizen92 (#63435) üzenetére


fdisk
őstag

De fogja azt,csak vmi olyan opciót kell adni neki a greenen belül,hogy mindenképp hagyja figyelmen kívül.(vagy vmi ilyesmi) :D
Én is szívtam vele,h állandóan ébren volt.Azután véletlenül megtaláltam ezt az opciót.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#63455) erzol válasza CJ4567 (#63452) üzenetére


erzol
őstag

Swiftkey nálam 29MB-ot eszik.

(#63456) Quasi_modo válasza CJ4567 (#63450) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Oda van írva...

valami

(#63457) LonGleY


LonGleY
veterán

Nem vagytok valami gyorsreagálású erők. :]

A Smart Keyboard-ra tipikusan 8-12 megát mutatnak a task managerek.

[ Szerkesztve ]

(#63458) muszor válasza #79335424 (#63401) üzenetére


muszor
tag

Köszi :) Már az elején elakadtam, mert a mappa hozzáadásakor egy qr kódot kér, ezáltal kapnék egy kódot. Tehát mintha fizetős lenne. Kicsit utánaolvasok...

zsoltee

(#63459) likeaRAINBOW


likeaRAINBOW
senior tag

Sziasztok.

Milyen PDF olvasót ajánlotok?

(#63460) LonGleY válasza likeaRAINBOW (#63459) üzenetére


LonGleY
veterán

Alapvetően a sima Adobe Reader teljesen jó. Ha ebook olvasót amúgy is használnál, akkor esetleg Moon+ Reader Pro, ami szintén kezeli a PDF-eket.

Szöveges tartalmú PDF-eket tördelni esetleg az ezPDF Reader tud. Úgy látom, a RepliGo meg is szűnt időközben.

[ Szerkesztve ]

(#63461) likeaRAINBOW válasza LonGleY (#63460) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

Hú, köszi, nagyon jól néz ki a moon+ reader. Van lehetőség esetleg Amazonon vásárolt könyvek importálására? Úgy gondolom, hogy hozzáadni amazon accountom és lehessen válogatni a könyvek között?

(#63462) LonGleY válasza likeaRAINBOW (#63461) üzenetére


LonGleY
veterán

Ilyet még a nagy tudású asztali Calibre-nél sem látok. Szerintem továbbra is le kell töltened az olvasni kívánt fájlokat a készülékre (ezt persze valamilyen szinkronizációval elősegíteheted, de nem úgy tűnik, hogy a readerekben lenne ilyen beépített funkció).

[ Szerkesztve ]

(#63463) fdisk válasza fdisk (#63454) üzenetére


fdisk
őstag

Meg is van.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#63464) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
A Greenify-ban nem ébrednek a GCM-es alkalmazásaim a push üzenetekre! Mi lehet a baja? Legújabb, teljes Greenify. Köszönöm!

Ja, és: ha lefagyasztom a Google a Google szolgáltatásokat, az nem eredményezi a telo hibás működését?

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#63465) teo77 válasza fdisk (#63463) üzenetére


teo77
őstag

Ez mikor jön neked elő? 2.4.4-es Greenify?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#63466) arti1121


arti1121
senior tag

full wipe-nál elszálta belsö sd-m. volt rajta sok kép. ezeket milyen progival lehetne vissza szerezni?? akár pc progi is jöhet ha valakinek van valami ötlete szivessen fogadom

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#63467) teo77 válasza arti1121 (#63466) üzenetére


teo77
őstag

Google: 2014 best data recovery:
http://data-recovery-software-review.toptenreviews.com

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#63468) ubiessuni válasza #79335424 (#63437) üzenetére


ubiessuni
tag

Köszönöm,kipróbálom őket,hátha picit gyorsabb mint a webkey.

(#63469) ubiessuni válasza aizen92 (#63440) üzenetére


ubiessuni
tag

Szia.
A greenify beállításokban, a kisérleti funkcióknál be van pipálva a rendszeralkalmazások hibernálása..?
Üdv

(#63470) llaszlo


llaszlo
veterán

Olyan ToDo és bevásárló lista vagy hasonló appot keresnék, amit tudnánk szinkronizálni több készülékre is.
Pl én beírok valamit a ToDo-ba és a barátnőm telefonján is megjelenik. Hogyha meg az egyikünk megcsinálja és kipipálja, akkor az mindkét készüléken kipipálódik.

Egy másik dolog ami még jó lenne, hogyha van webes felülete és azon keresztül is fel lehetne venni a teendőket.

(#63471) LonGleY válasza llaszlo (#63470) üzenetére


LonGleY
veterán

A Keep használható egy második accounttal is (mindkét készüléken beállítotok egy közöset pluszban). Előnye, hogy weben is eléritek a listákat. Ez a másodacc akkor jó még, ha arra vásároltok appokat, így mindkettőtök legálisan tudja használni a fizetős programokat egy megvásárlással.

A kifejezetten megosztós jegyzetelőknek megint utána kell néznem...

[ Szerkesztve ]

(#63472) fdisk válasza teo77 (#63465) üzenetére


fdisk
őstag

Igen,azzal.
Ha olyan felirat alatt látod az aktuális appot,h Nem hibernálódnak automatikusan,akkor ha kijelölöd és alul rátapizol a" Zzz"-re,fel fogja ajánlani, a fent linkelt ablakot.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#63473) darvinya válasza llaszlo (#63470) üzenetére


darvinya
titán

GNote, Google fiókkal szinkronizál.
Bármilyen platformon elérhetővé teszi a jegyzetet.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#63474) catroot válasza llaszlo (#63470) üzenetére


catroot
veterán

Google Keep?

Itt a Play link.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#63475) #79335424 válasza muszor (#63458) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem használom, ezért nem is vagyok vele képben, de sztem az a QR kód másról szól. Úgy gondolom, hogy a hálózati infókat tartalmazza, amiket a másik készüléken kell beolvasni. Így találnak egymásra. Ügyes megoldás, de nekem ez az egész valahogy nem kerek. Lehet készüléknevet megadni, QR -kódozni, vagy varázsigét mormolni, de a hókuszpókusz hátterében akkor is IP címek és portok vannak. Ha nincs egy szerver, ami állandó kapcsolatban van a készülékkel, akkor a BitSync honnan fogja tudni, hogy dinamikus IP esetén mire változott a másik készülék IP -je? Én jobban kedvelem a hagyományos megoldásokat. Router, vagy droid no-ip.org -ra beregelve, routerben a szükséges portforward beállítva és mehet a droidon az FTP (vagy bármilyen más) szerver. Azt egyszer kell beállítani, aztán csak használni. Vagy a 4-5 gigát átfuttatni a Gdrive -on.

(#63476) CJ4567 válasza LonGleY (#63457) üzenetére


CJ4567
veterán

Smart Keyboarddal az a bajom, hogy nem olyan jó a szótára mint pl. a Swiftkeynek, vagy a gyári Xperianak, csak azok meg sok memóriát esznek, az Android L billenytűzet(ami azóta nincs fent a Playben) az gyors, nem eszik sokat, csak nincs nagyon szótára, de viszont gyorsan jegyez szavakat.

No Sana No Life

(#63477) LonGleY válasza CJ4567 (#63476) üzenetére


LonGleY
veterán

Szótár nélkül használom, szóval meglehet... nem sok értelmét látom a szótárazásnak.

(#63478) ubiessuni válasza kovacs65 (#63447) üzenetére


ubiessuni
tag

Hát kb én is ide jutottam..,minden probálkozás ellenére.
A webkey szerintem jó,tud is mindent amit kell,csak "döcögős" kicsit.Most próbáltam más lehetőséget ,de nem igazán működik úgy ahogy szeretném..(paw server)

(#63479) llaszlo válasza LonGleY (#63471) üzenetére


llaszlo
veterán

LonGleY, catroot, darvinya
Köszönöm ezeket megnézzük.

Keephez:
Van közös email címünk. Akkor ha azt beállítjuk mindkét telefonon, azzal működni fog rendesen?

(#63480) LonGleY válasza llaszlo (#63479) üzenetére


LonGleY
veterán

Igen, csak accountot kell váltani a programon belül. De azt hiszem, a widget kirakáskor lehet választani az accok közül, így tehát mindkettő kikerülhet a főképernyőkre és gyorsan fogjátok tudni kezelni a listákat váltogatás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#63481) llaszlo válasza LonGleY (#63480) üzenetére


llaszlo
veterán

Ok, működik. Köszi.

Ezt a Keepet össze lehet szinkronizálni a GTasks-szal. Az nagyon király lenne. Mert abban most ugye azok a teendők jellenek meg amiket a Google naptárban hozzá adtam. Jó lenne, hogyha a google egyesítené ezeket. Ott volt az iGoogle annál is egy külön ToDo rész volt amit az egyik app kezelt a másik meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#63482) teo77 válasza fdisk (#63472) üzenetére


teo77
őstag

Köszönöm, megvan! :) Nálad működnek a GCM puch-ok? Nálam nem. :I
Kép a beállításokról: [link]

____________
Linkesítettem, így könnyebb megnézni. - Zsolt

[ Módosította: #40993792 ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#63483) Flind válasza CJ4567 (#63476) üzenetére


Flind
senior tag

Nézd meg a TouchPal X-et!

(#63484) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Az egyik telefonom ismét droidos lett és amint látom semmit sem változott a rendszer 4.1 óta, még mindig hulladék az energiakezelése. 43 perc alatt 30%-ot merült az asztalon, csodás :C Úgy látom a Greenify nagy barátom lesz :O

[ Szerkesztve ]

(#63485) beg válasza Pikkolo^^ (#63484) üzenetére


beg
veterán

Az ördögtől való, tűzre vele. A sok mazochista (pl. én) meg hazudja az éjszaka alatti 1-2 % akksi zuhanást.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63486) #79335424 válasza Pikkolo^^ (#63484) üzenetére


#79335424
törölt tag

A legnagyobb fogyasztó a kijelző. Egy átlagos droid tud min. 2-3 óra kijelzőidőt. Neked meg ennyi a készenlétid? Akkor sztem nem a Greenify -vel kellene barátkoznod, hanem a szervízzel.

(#63487) Chrys_ válasza llaszlo (#63470) üzenetére


Chrys_
addikt

Besorger.. Van netes felülete is. Csak az adatbázisa német :D De lehet hozzáfűzni saját termékeket is.

(#63488) atosan válasza Pikkolo^^ (#63484) üzenetére


atosan
addikt

Készenléti állapotban? :Y
Nekem az árnyékolt munkahelyemen nem merül annyit órák alatt. Valami beragadhatott.

Maine coon

(#63489) catroot válasza Pikkolo^^ (#63484) üzenetére


catroot
veterán

Hulladék egy fenét.

Itt az enyém.

Kiemelném azt a sávot, ahol alvó módban volt este a telefon, semmi nem ébresztette fel (illetve egy vonás látszik, amikor megnéztem az időt még hajnalban).

Szóval, ahogy mondani szokás: a hiba az Ön készülékében van. ;]

Amúgy ajánlom, hogy kukkants bele, hogy mi szívja az aksit.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#63490) Pubszon


Pubszon
veterán

A telómba amit hiányolok az a képernyőkép mentést.
Ezt mivel tudom a legegyszerűbben pótolni?
Jiayu G4S 4.2.2 Root stock rommal.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#63491) catroot válasza Pubszon (#63490) üzenetére


catroot
veterán

Mert a hangerő le+power nem működik?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#63493) beg válasza Pubszon (#63490) üzenetére


beg
veterán

És hosszan, mert rövid nyomásra nem csinál képernyőmentést.

Szerk.: köszi, megint önállósodott a korrektor, én még figyeltem.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63495) fdisk válasza teo77 (#63482) üzenetére


fdisk
őstag

Az esetek 99%-ban működnek a push értesítések.
Egyet kivéve.A facebook.
Annál nem.
Csak akkor kapom meg az értesítést ha elindítom,de akkor meg már felesleges. :D
És nem tudom,hogy miért.
Főzött romon vok,de volt mikor jó volt.Ez 1x-2x fordult elő.
Azóta viszont nem.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#63496) beg válasza fdisk (#63495) üzenetére


beg
veterán

Fiókok közt megvan? Nincs fagyasztva, letiltva? Szinkron folyamatos?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63497) Pikkolo^^ válasza #40993792 (#63492) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Beragadó alkalmazás, mindig ezzel takaróznak. WP-n ilyen élményem nem volt és várhatóan nem is lesz.

Felraktam a Greenify-t, minden letiltottam ami feleslegesen akar működni a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#63498) catroot válasza Pikkolo^^ (#63497) üzenetére


catroot
veterán

Mert szerinted mégis mi okozza...? Szerinted unalmában merül a telefonod, mint a Titanic?

"WP-n ilyen élményem nem volt és várhatóan nem is lesz."

Hát persze. Nekem pl. gyönyörűen merítette így a Lumiámat maga a Nokia Camera alkalmazás és csak egy restart segített. Szóval fogalmazzunk úgy, hogy egyszerűen nem igaz az az, hogy ilyesmi nincs wp-n.

És ezt nem csak én tapasztaltam, mások is írták wp-s topikokban.

@fdisk

Az FB értesítések teljesen hektikusan mennek. Én bétát használok és van, hogy működik. Aztán jön egy frissítés és megint nem. Megjegyzem elég ritkán működik az értesítés, ami azért kicsit szánalmas.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#63499) beg válasza Pikkolo^^ (#63497) üzenetére


beg
veterán

Gps műholdak és helymeghatározás bekapcsolva? Wakelock detector is tud a nyomozásban segíteni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63500) Pubszon válasza catroot (#63491) üzenetére


Pubszon
veterán

Besz@rás, ezt eddig nem is tudtam, működik. :DDD
Köszi srácok, mindig tanul az ember. Ez amúgy alap android fjücsür?

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.