Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63351) Quasi_modo válasza Logeeen (#63341) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Köszönöm nézem.

valami

(#63352) #79335424 válasza canniball (#63349) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy pontosan mit szeretnél, ezért ez csak egy tipp. Az előbb ráböktem az "adatok mentése" opcióra és szépen kiírta az elkészült mentésfájl elérési útvonalát. Sztem ezt felhasználva működik a visszaállítás is. Tehát a másik készüléken is csinálsz egy mentést, ami megadja az ottani elérési utat. A fájlt kicseréled és nyomsz egy visszaállítást. Vagy nem erre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

(#63353) canniball válasza #79335424 (#63352) üzenetére


canniball
nagyúr

Ezek szerint csak nem látok, hol találtad az "adatok mentését"?

Amúgy telefoncsere van, szeretném a beállításokat és az adatokat az új készülékre átvarázsolni, bocs ha nem volt egyértelmű!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#63354) #79335424 válasza canniball (#63353) üzenetére


#79335424
törölt tag

Linkelhetnék screenshotot, de ha azonnal nem szúrta ki a szemed a menüben, akkor valami difi van. Gyanítom az, hogy én a pro -t használom és ahogy most megnéztem a leírását a Playen, a mentés/visszaállítás lehetőség ehhez van írva.

[ Szerkesztve ]

(#63355) gti16v


gti16v
őstag

Sziasztok,valaki mondja már meg a fotózár alkalmazás (handy),hova tünteti a titkosított képeket?

köszönöm szépen

amúgy két kb 2-3 éve szeretném megtudni,csak mindig elfelejtem,vagy lusta vagyok megkérdezni....
hátha,valaki tudja a választ,vagy feltelepíti esetleg és meg tudja a választ :-)

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#63356) canniball válasza #79335424 (#63354) üzenetére


canniball
nagyúr

Ja igen, azt még nem írtam hogy az ingyenes verziót használom. Ebben én csak az adatforgalmi statisztikánál látok mentés opciót; ezek szerint máshol hiába is keresem ha ez fizetős fícsör... Azért köszönöm hogy próbáltál segíteni!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#63357) punky10 válasza gti16v (#63355) üzenetére


punky10
addikt

Nem ismertem az említett alkalmazást, így csak egy tippet tudok: nézd meg a saját helyén egy olyan fájl-keresővel, ami látja a rejtett fájlokat is.Ja, és ne ismert kiterjesztésű fájlokat keress... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#63358) #77081088 válasza Logeeen (#63341) üzenetére


#77081088
törölt tag

Hasonlóan jó progit (csak magyar nyelven is tudót) tudsz ajánlani?

(#63359) Baku


Baku
aktív tag

Sziasztok!

Ha tudna valaki magyarázatot adni az alábbi problémámra és tud megoldást a dologra (hát ha még meg is osztja velem) azért nagyon hálás lennék.:
Adott egy androidos zenelejátszó program (mindegy hogy melyik mert több is ugyan ezt csinálja).
A fájlkezelő ablakban a tipikus gombok (előadó album stílus satöbbi) és folder (már amelyiknél van).
Namost: Folder üzemmódban azokat a dalokat, amelyeket a lejátszó program telepítése előtt bemásoltam egy adott mappába, azokat mind ábécé sorrendbe rendezi és úgy látja, viszont azokat a dalokat amelyeket a zenelejátszó program telepítése után másolok a mappába, automatikusan a mappa listájának végére helyezi.
Egy idő után káosz lesz a listában mert a régi nóták abc sorrendben á-tol z- ig és utána kezdődnek az újabban bemásolt nóták össze-vissza sorrendben.
Bármit csinálok, ez így marad. Egyetlen esetben lehet az egészet rendesen sorba tenni, ha létrehozok egy új mappát és a régi mappában lévő fájlokat mind kijelölve átmásolom az új mappába.
Az új mappában már helyesen, ABC sorrendben lesznek a fileok mindaddig, amíg egy új file nem kerül ebbe a mappába is, mert ha igen, kezdődik a dolog elölről. ...
Ötlet valakinek a megoldásra???

(#63360) kovisoft válasza Baku (#63359) üzenetére


kovisoft
őstag

Elképzelhető, hogy a zenelejátszód abban a sorrendben mutatja a fájlokat, ahogyan a kártyán vannak tárolva. Nézd meg, hogy van-e a beállítások között olyan, hogy miszerint rendezze a fájlokat. Esetleg próbáld ki a MortPlayer-t, abban van olyan opció, hogy fájlnév szerinti rendezés (és ez az alapértelmezett beállítás).

(#63361) Baku válasza kovisoft (#63360) üzenetére


Baku
aktív tag

Köszönöm a választ! Sajnos a beállításoknál ilyen opció nincs. A lejátszóhoz viszont ragaszkodnék, mert van egy olyan nagyszerű funkciója, amit eddig semmi más lejátszóban nem találtam. ...

(#63362) kovisoft válasza Baku (#63361) üzenetére


kovisoft
őstag

Ha nincs ilyen beállítás a lejátszóban és SD kártyán vannak a zénék, akkor a kártyát átrakva egy PC-s kártyaolvasóba be lehet rendezni a fájlokat fizikailag név szerinti sorrendbe pl. a DriveSort programmal.

Egyébként melyik lejátszóról van szó?

(#63363) Baku válasza kovisoft (#63360) üzenetére


Baku
aktív tag

Új kérdés (sajnos a szerkesztési idő lejárt):
Arra a megoldásra létezik valami app, hogy a kártyán lévő fileok sorrendjét meg tudjam változtatni?
(Tehát a sorrend megegyezzen a filenevek ABC sorrendjével.)???

(#63364) Viktor0610 válasza Baku (#63363) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem azon kívül, hogy átmásolod valahova az általad kívánt sorrendben, nagyon más megoldás nincs...

Samsung Galaxy A54

(#63365) #07400704 válasza Baku (#63361) üzenetére


#07400704
törölt tag

És melyik az a funkció?
És melyik lejátszó az?

(#63366) Baku válasza #07400704 (#63365) üzenetére


Baku
aktív tag

Futtatja szinkronban a hanganyaghoz az írásos szöveget automatikusan.
(Pl. nyelvtanuláshoz, vagy ének gyakorláshoz kiváló)
Más lejátszók is próbálkoznak valami hasonlóval, de nálam mind elvérzett
valamin eddig. Hogy csak egyet említsek: Ez az egyedüli amelyik képes (nagyjából)
Szinkronban futtatni szimpla (timekód nélküli) .txt állományt is.
Egyébként Crintsoft Music Player (fizetős)

De ahogy írtam ugyanezt a jelenséget tapasztaltam már több lejátszónál is,
Ahol volt FOLDER keresési funkció is a szokásos album, artist, genre, stb. mellett.

[ Szerkesztve ]

(#63367) #07400704 válasza Baku (#63366) üzenetére


#07400704
törölt tag

Értem, Köszönöm az infót. :K

(#63368) thiclyoon


thiclyoon
aktív tag

sziasztok,
keresek egy pdf olvasót, már rengeteget végigpróbáltam a play-ről
a legjobb talán a 'play könyvek' lenne, de 1. 100mb korlát van (ez még megoldható), de 2. ha importálok egy pdf-et, fehér oldalak jelennek meg
valakinek van ötlete? akár az hogy miért fehér lapok vannak, vagy tud-e valaki jobb pdf olvasót?
köszi előre is!

(#63369) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

Kellene egy kis info. wifin keresztül néznék filmet a telón /OT-995/ Kellene valami jó mediaplayer ami mindent lejátszik hibamentesen. MX player válogat , BS player el sem indit sok filmet , VLC mindent elindit csak kép szétesik v. hang akad. Van olyan ami tökéletes??

üdv

(#63370) beg válasza nagyfejü (#63369) üzenetére


beg
veterán

Még a 2.3 van rajta? A hardver sem túl acélos. Amiket felsoroltál, azok mind mentek nálam hiba nélkül.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63371) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok!

Tudtok olyan reklám blokkoló alkalmazást amely tényleg működik?
Eddig ezt próbáltam ki: Adblock Plus for Android
A probléma ezzel csak az, hogy a konfigurálás után ugyanúgy megjelentek a reklámok.
Chrome böngészőt használok.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#63372) karldergroße válasza Quasi_modo (#63338) üzenetére


karldergroße
senior tag

Vegyél Nokia c7-t ☺:-)

[ Szerkesztve ]

(#63373) Atish19 válasza pvt.peter (#63371) üzenetére


Atish19
őstag

Xposed Framework Minminguard modulja nálam eddig szépen tette a dolgát :)

(#63374) Flind válasza Atish19 (#63373) üzenetére


Flind
senior tag

Nálam is szépen teszi a dolgát, de ő böngészésnél szeretné blokkolni a reklámokat, abba meg a MMG nem nyúl bele.

(#63375) nagyfejü válasza beg (#63370) üzenetére


nagyfejü
őstag

Nem. Főzött rom -ICS_H1N1v5.6a_GE van rajta. Akkor semmi esélyem?

(#63376) Quasi_modo válasza nagyfejü (#63369) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az MX Playert még nem sikerült megzavarnom. Bár lehet, hogy csak szerencsém volt.

(#63372) karldergroße Naggyon vicces... :W

valami

(#63377) ubiessuni válasza kovacs65 (#63299) üzenetére


ubiessuni
tag

Szia.
Én is kipróbáltam a teamviewert,nálunk két sony telefon és egy mini pc van,de nem sikerült működésre birnom őket egymással.Viszont a webkey-el tökéletesen működik mindegyik-mindegyikkel.
Üdv.

(#63378) Baku válasza Viktor0610 (#63364) üzenetére


Baku
aktív tag

Legvégső, mentő megoldásként ez marad, de ha belegondolok, hogy
naponta kerülnek új fileok a könyvtárba, és ha azt akarom, hogy megmaradjon
az abc sorrend, akkor naponta kell újra meg újra átmásolnom az összes
filet egy új könyvtárba, a régit meg törölni. .... Hát, a gondolattól is kiver a víz...

Reménykedem hogy létezik egy appocska, amivel rendbe lehetne tenni a fileok
abc sorrendjét. .. Hátha valaki tud itt segíteni. .. Ha nem előbb, utóbb...

(#63379) ctibor válasza saelin (#63219) üzenetére


ctibor
senior tag

"Ha tablethez beszereznék egy angol kiosztású bill dokkolót, akkor valamilyen appal tudnék rá magyar ékezeteket varázsolni?"

Ez engem is érdekelne!

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#63380) olivera88


olivera88
veterán

Tegnap átküldtem Wifi kapcsolatok TIB backupját az új telóra, importálta is a TIB, létezhet hogy felcserélte az importált backuppal a friss mentést? Mert a régi teló backupja került első helyre az új eltűnt. :F

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#63381) pvt.peter válasza Atish19 (#63373) üzenetére


pvt.peter
őstag

Ahogy @Flind kollega is írta, nekem a böngészésnél előbukkanó reklámok letiltására kellene egy megbízható alkalmazás.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#63382) canniball válasza pvt.peter (#63371) üzenetére


canniball
nagyúr

Ez engem is érdekelne továbbra is. Sem az Adfree, sem az Adblock Plus nem segített, illetve kipróbálták itt nekem az Adawayt az sem nyert. :(

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#63383) pvt.peter válasza olivera88 (#63380) üzenetére


pvt.peter
őstag

Igen, valószínűleg a wifi kapcsolatok TIB backupja felülcsapta a már elmentett wifi kapcsolatokat.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#63384) Flind válasza pvt.peter (#63381) üzenetére


Flind
senior tag

Esetleg kipróbálhatod még az AdAwayt, de az sem 100%.
Engem amúgy nem nagyon zavarnak a netes reklámok, de UC Browser HD-t használok, amiben van reklámblokkolás funkció. Ez be van kapcsolva, és ha benézek a logba úgylátom hogy működik is nagyon intenzíven, de így is maradnak azért néhány oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#63385) muszor


muszor
tag

Sziasztok. Keresek egy olyan alkalmazást, aminek a segítségével akár 4-5 gigás fájlokat küldhetek át az internet segítségével 2 db egymástól távol lévő androidos telefon között.
Fizetős tárhely nélküli megoldás? Wifi adott mindét eszköz számára.

zsoltee

(#63386) Baku válasza ctibor (#63379) üzenetére


Baku
aktív tag

A megoldás: External keyboard helper. Fizetős, de nagyon jó.
Át lehet programozni tetszőlegesen a billentyűzet kiosztását. ...

(#63387) olivera88 válasza muszor (#63385) üzenetére


olivera88
veterán

BTSync.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#63388) air válasza muszor (#63385) üzenetére


air
nagyúr

Felhőn keresztül (GDrive, Box, Dropbox, OneDrive stb.) vagy Teamviewerrel. Bár 4-5 gigás fájlokra nem a legjobbak az ilyen megoldások. Bár nem is igazán értem, miért kell 4-5 gigás fájlokat küldözgetni 2 Androidos eszköz között.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63389) Baku válasza muszor (#63385) üzenetére


Baku
aktív tag

Wifi file transfer (én ezt használom) és sok más hasonló. ..

(#63390) herdsman12


herdsman12
őstag

A legegyszerűbb, offline útvonal rögzítő alkalmazást keresem. Az se baj, ha térkép nélkül is működik.

(#63391) olivera88 válasza pvt.peter (#63383) üzenetére


olivera88
veterán

A TB n belül gondolom nem a telefonon.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#63392) muszor válasza air (#63388) üzenetére


muszor
tag

Én értem... Ha nem jók a tippjeid, akkor nem próbálom ki őket

zsoltee

(#63393) thiclyoon


thiclyoon
aktív tag

androidra van valami olyan program, mint az iBooks?
tehát könyvolvasásra keresek könyvet, ne(!) lefele kelljen lapozni, hanem oldalra; lehessen gyorsan beállítani ha a 150. oldalra szeretnék menni; és ne 1 oldalt tároljon, tehát mikor lapozok, már legyen betöltve, ja és a fájlok, amiket olvasnék, több, mint 100mb-osak, tehát a play könyvek se jó
mondjuk 100mb alá be tudom vinni, de a play könyvekben csak fehér lapok vannak.. ez miért lehet?

(#63394) #79335424


#79335424
törölt tag

Mi történik, ha BTSync adatátvitel közben megszakad a netkapcsolat a két eszköz között? Tudja folytatni, amikor újra látják egymást?

(#63395) mazsi70 válasza thiclyoon (#63393) üzenetére


mazsi70
senior tag

Esetleg ?

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#63396) muszor válasza Baku (#63389) üzenetére


muszor
tag

Köszi, megnézem ezt. Úgy is működik ez, ha a 2 mobil egymástól 300km-re van?

zsoltee

(#63397) k850 válasza gti16v (#63355) üzenetére


k850
addikt

"Sziasztok,valaki mondja már meg a fotózár alkalmazás Fotózár,hova tünteti a titkosított képeket?
köszönöm szépen
amúgy két kb 2-3 éve szeretném megtudni,csak mindig elfelejtem,vagy lusta vagyok megkérdezni....
hátha,valaki tudja a választ,vagy feltelepíti esetleg és meg tudja a választ :-)"

Belső memória .PL mappa

Én nem ezt használom, de kipróbáltam kíváncsiságból. Elég szimpatikus, csak két problémám volna vele kapcsolatban, Az egyik, a belső memória rovására terheli a memória kapacitást, a másik, hogy ez okokból kifolyólag, ha lehidal a rendszer és újra kell telepíteni, akkor elvesztek a fájlok is. ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#63398) ollie válasza pvt.peter (#63371) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak úgy tudsz reklámot blokkolni a Chrome-ban, ha kikapcsolod az adattömörítést. Legalábbis tudtommal.

[ Szerkesztve ]

***

(#63399) kovacs65 válasza ubiessuni (#63377) üzenetére


kovacs65
senior tag

Android az Androiddal?

THX, megnézem

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#63400) muszor válasza olivera88 (#63387) üzenetére


muszor
tag

Köszi a tippet. Nem találom mi ez meg hol a letöltése.

zsoltee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.