Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52193) twine válasza goom (#52190) üzenetére


twine
addikt

Második kérdésedre igen a válasz,,de a hogyant egyszerűen nem tudom neked leírni...mióta feltetted a kérdést, azóta ezen gyakorlatozom,,,hogy lépésről lépésre leírjam, de az "uj" maps, és ez a maps engine durván bekavar...egyszer sikerült eljutnom valahogy az importálásig most is,,de úgy hogy valahogy átirányít a hagyományos felületre(régi maps),,,
Első lépésként be kell jelentkezni a maps-ben,,,aztán rányomsz a kereső sávra,,iitt nekem megjelenik hogy "saját egyéni térképek",ahol listázza a régebben importált útjaimat...és innen káosz... :B

És itt jegyezném meg (#52184) pollai nak is,,hogy ezen a régi felületen a mapsben is lehet látni a végpontra nyomva a statisztikákat.... :(((

Én nagyon szeretem a google termékeit,,,ezzel együtt a térképét....de valahogy a mostani frissítések számomra elég átláthatatlanok lettek.... :O :(((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.