Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52155) #79335424 válasza kisnokia (#52153) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem vagyok szakértő és nincs itt semmilyen ellentmondás. Amit írtál, abból számomra nem volt egyértelmű, hogy a két készülék különböző oprendszert használ. Amit én írtam, az az alkalmazások adatait is menti (pl. játékállások, beállítások), viszont csak Androidon belül. Ha jól tudom, akkor az N97 minin S60 v5 rendszer van, és van mikroSD hely. A Vcardot, mp3 -at, jpeget mindkét rendszer ismeri. Ezekhez nem kell semmi extra alkalmazás. Az üzenetekre is biztos van vmi megoldás. Régebbi PCSuit biztosan tudta menteni és Androidon is van PC -s mentés. A kérdés csak az, hogy konvertálhatók -e, de egy szöveges állománynál sztem ez megoldható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.