Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50651) Bozek válasza #79335424 (#50649) üzenetére


Bozek
nagyúr

A korlátlan alatt azt értem, hogy akár 100-200 GB anyagot is letölthet egy hónapban. Na, ilyen szerintem nem létezik, vagy csak valami borsos árú üzleti csomagban.

(#50652) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

moto g telefonomnál már többször tapasztaltam, h usb-n a pc-re kötve újraindul és alacsony akkufeszültségre panaszkodik. teló topikja szerint ismert bug.

rémlik, h wifin keresztül is tudnék a telóra fájlokat mozgatni. a pc kábelen van a routerbe kötve.
melyik progit kell a telóra illetve pc-re letöltenem?

(#50653) Jacak válasza #79335424 (#50649) üzenetére


Jacak
senior tag

Pl. Telenor,feltöltőkaris,KLIKK.Lassítás van,kb. EDGE-re.Bő 2 hete használom,kb. 1.2 GB-t forgalmaztam le eddig.Megvettem a karit 1500 Ft-ért,bekapcsoltam a Klikk-et,3 hónapig ingyér van,100 mega után lassítanak alaphelyzetben,de csórinak (nekem) ingyér 3 hónapig,utána havi 990,-ért jó az... :P

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#50654) petipetya válasza Eternitys (#50648) üzenetére


petipetya
nagyúr

A telóm nem LTE képes.

Többieknek: nem publikus csomag, december végéig van rajta hűség, aztán visszaváltják publikusra.

"nincs rá lezsóidő"

(#50655) #79335424 válasza zebede (#50650) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nem is annyira minimum. Ne csodálkozz, ha nem találnál ilyet, mert ahol vágni szeretnél, annál a képkockánál valószínűleg nincs kép, csak kocka. :) Így működik a videótömörítés. Van két kulcsképkocka (keyframe), amik valódi képinformációt tartalmaznak. A köztes kockák (delta frame) pedig csak különbségértékeket a kulcsképkockákhoz képest. Kulcstól kulcsig terjedő szakaszt GOP -nak hívják. A GOP -on belüli vágáshoz generálni kell egy új kulcsképkockát, különben az utána jövőknek nem lesz viszonyítási alapjuk a különbséghez.

Bozek:
Telenor éjszakai mittudoménmi. Ha jól emlékszem, 1000Ft körül van a havi plusz 100GB.

[ Szerkesztve ]

(#50656) zeorsdfd válasza Bozek (#50647) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

A lassítás ügy tulajdonképpen vehető korlátlannak, hiszen továbbra is megy a Skype, Viber, zenei stream, böngészés...stb, még a youtube is, (bár ott már azért van lassulás)...aki meg telefonra torrentezik 3G-n, az megérdemli ;]

[ Szerkesztve ]

(#50657) Wolfskin válasza Jacak (#50629) üzenetére


Wolfskin
őstag

de minek a programtárban mappázni,ha egyszer a launcherben lehet

ezt írtam, hogy nem jöttem rá, hogyan lehet. :F
nekem az a lényeg, hogy egy látómezőben (legyen az asztal, vagy programtár) lássak 20 db mappát (vagy csoportot, hívjuk akárhogy) lássak, amiket tetszőlegesen nevezek meg és tetszőleges programokat tehetek beléjük.
sajna nem jöttem rá, hogy lehet a launcherben létrehozni a mappákat (csoportokat)... :(

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#50658) LonGleY válasza Wolfskin (#50657) üzenetére


LonGleY
veterán

Hogyan-hogyan, hát ez még a gyári launcherben is alapvetés: két app ikonját egymásra húzod. Voliá, máris egy mappán belül szoronganak; innentől fogva kiegészíthető más ikonokkal is. De akár felbontható a szövetség, ha a két utolsó ikon közül az egyiket kirángatod máshova. Ez működik a főképernyőkön és a tálcán is. A kulcs a hosszú nyomás. :]

[ Szerkesztve ]

(#50659) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép napot ! Megvásárolnék egy mobil alkalmazást,de nem fogadja el a kártyaszámot (Budapest bankos) mi a teendő ? Köszi előre is !

(#50660) LonGleY válasza DonMarco (#50659) üzenetére


LonGleY
veterán

Van azon legalább 400 forintod? (De lehet, 2xx is elég.) Csak akkor tud próbaterhelést végezni a Wallet (amit később visszakapsz). Ha ezt nem tudja megtenni, hibásnak jelzi a kártyát (értelmes hibaüzenet helyett).

[ Szerkesztve ]

(#50661) #79335424 válasza Wolfskin (#50657) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha az Apex beállítások - programtár beállításainál függőleges lista van kiválasztva, akkor csak cimkézni tudsz. Ezt úgy lehet, hogy bemész a programtárba, ráböksz a három pöttyre, majd a felugró menüben a programtár kezelésénél tudsz cimkéket készíteni és az alkalmazásokat berendezni. Ezután ha belépsz a programtárba, akkor vízszintesen tudsz a cimkék, függőlegesen pedig az alkalmazások közt lépkedni. Ha az Apex beállítások - programtárnál más nézet van kiválasztva, akkor a programtáron belüli menüben lesz egy mappakészítési lehetőség is.

(#50662) zebede válasza #79335424 (#50655) üzenetére


zebede
őstag

Jó, akkor olyat szeretnék hogy amikor vágni akarok lehessen GOP - onként oda-vissza léptetni... :DDD

(#50663) DonMarco válasza LonGleY (#50660) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Van,persze hogy van. Ja,hogy a "wallet"-es cucc kell hozzá ? Gondolom akkor itt kell regisztrálni előbb. (Bocsi de hülye vagyok még ehez,ugyanis most akarnék először megvenni egy apk-ot) :(

(#50664) LonGleY válasza DonMarco (#50663) üzenetére


LonGleY
veterán

A saját Gmail belépőddel (amivel a Play-t is használod) látogass el ide!
Ha sikerült a kártya megadás, már csak a Play-t kell alkalmaznod.
Természetesen az Androidon is ennek a fióknak kell működnie.

[ Szerkesztve ]

(#50665) DonMarco válasza LonGleY (#50664) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Érvénytelen hitelkártya számot ír a megadásnál,pedig érvényes ! :W
(Nem csesztem el,pontosan beírtam) Ilyenkor mivan ? :(

[ Szerkesztve ]

(#50666) Bozek válasza DonMarco (#50665) üzenetére


Bozek
nagyúr

Dombornyomott? Lehet vele interneten fizetni?

(#50667) DonMarco válasza Bozek (#50666) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Igen,dombornyomatott és nem fizettünk vele még neten.Aktiváltatni kell akkor a netes fizetéshez ezekszerint,ha jól gondolom ? (Bocs a fárasztásért)

[ Szerkesztve ]

(#50668) ollie válasza DonMarco (#50667) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van rajta 3 jegyű CVC kód? Nem lehet, hogy azt nem adtad meg? Jól írtad be az adataidat mellé (név, cím, stb)?

***

(#50669) DonMarco válasza ollie (#50668) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Igen mindem jól lett megadva,a 3 jegyü szám is,cim is.:(

(#50670) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Tudtok nekem mondani olyan bill progit, ami kopp ugyan az, mint a 4.2-ben?
Vagy abban lévőt át lehet valahogy tenni (apk ctrl-c ctrl-v működhet?)

(#50671) Bozek válasza DonMarco (#50669) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mi a pontos megnevezése a számlának a BB-nél?

(#50672) Jacak válasza Wolfskin (#50657) üzenetére


Jacak
senior tag

LonGley kolléga leírta ugyan a módját,de hadd kérdezzem meg: -ha véletlen elhúzáson bosszankodtál 1-1 ikonnál,akkor olyan sose volt még ilyenkor,h. egymásra csúsztak?Ugyanis ez ugyanaz az effekt,mintha direkt húzod egymásra őket,és mappa keletkezik úgymond.Majd hosszú nyomás ugye,és szerkesztés.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#50673) DonMarco válasza Bozek (#50671) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Folyószámlához tartozó hitelkártya (Maestro) Budapest Bankos

[ Szerkesztve ]

(#50674) air válasza DonMarco (#50673) üzenetére


air
nagyúr

Ott valami nem stimmel.
Dombornyomott, Maestro hitelkártya? Ilyen létezik? :F Szerintem nem.
Inkább betéti- vagy magyar szóhasználat szerint bankkártya lesz az. Ugyanis folyószámlához nem tartozik hitelkártya. Hitelkártya hitelszámlához tartozik.
Illetve a Google nem fogadja el bármelyik Maestro kártyát.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50675) DonMarco válasza air (#50674) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Régebben olvastam itt,hogy lehet fizetni előfizetéses telórol is ha Telenoros.

(#50676) Bozek válasza DonMarco (#50675) üzenetére


Bozek
nagyúr

Lehet, csak nem Magyarországon. Még T-Mobile-al is lehet, Csehországban. :D

Itt van, hogy mivel lehet fizetni a Play-en. Na, a Maestro sincs benne: [link]

[ Szerkesztve ]

(#50677) Logeeen válasza DonMarco (#50673) üzenetére


Logeeen
senior tag

A Maestro a hiba.

#Xiaomi 13T#

(#50678) DonMarco válasza Logeeen (#50677) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Akkor ez "Cumi" :W Köszi azért a segitséget mindenkinek ! Egyébként ez a progi kellett volna,sajna lejárt a próba időszak rá. [link] Esetleg ha tudnátok ajánlani egy ingyenes hasonló progit,ami szigoruan ugyanezt tudja, az nagyszerű lenne.(4.0.4 rendszerü a teló) Köszönöm !

[ Szerkesztve ]

(#50679) Narxis


Narxis
nagyúr

Frissült az időkép app, jeeee. Klassz lett az új kinézet.

Thanos was right.

(#50680) quailstorm válasza Narxis (#50679) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A widgeten a frissítés gomb mondjuk még mindig elég pici. De egyébként sokkal jobb lett.

[ Szerkesztve ]

(#50681) Probert75


Probert75
addikt

Aki Facebook appot használ meg tudná mondani, hogyan lehet magyarul használni? Egy barátom első androidos telóján nem tudja használni, mert sajnos nem ért angolul. Vagy esetleg tudtok alternatívát, ami magyar és mindent ugyanúgy lehet csinálni rajta mint az asztalain?

Olyan naptár alkalmazást is tudnátok ajánlani, ami magyarul is tud és a hang értesítés olyan, hogy nem egyszer jelez, hanem addig, ameddig ki nem nyomja?

Előre köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#50682) LonGleY válasza Probert75 (#50681) üzenetére


LonGleY
veterán

Az asztalival csak akkor lesz egyenlő, ha dekstop módban használja böngészőn keresztül, de ahhoz igencsak erőgép kéne. Az app a legjobb megoldás a dologra. Ha a rendszer nyelve / a beállított régió magyar, akkor az appnak is úgy kéne települnie.

(#50683) ollie válasza LonGleY (#50682) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A facebook appban nincs magyar nyelv tudtommal.

***

(#50684) LonGleY válasza ollie (#50683) üzenetére


LonGleY
veterán

Jah, hehe. :] Bár mi a fittyfenét kéne abban magyarul olvasni? A szokásos piktogramokat mindenki ismeri, a tartalom meg úgyis a bejelölt ismerősökön és oldalakon múlik. Lehet ragaszkodni, meg panaszkodni, az ilyet meg jól kiröhögni. :]

[ Szerkesztve ]

(#50685) Probert75 válasza ollie (#50683) üzenetére


Probert75
addikt

Feletelepítettem próbaképp, de nekem sem sem magyar, pedig a teló alapértelmezett nyelve a magyar. De más ismerőseinek meg tud magyarul. Legalábis azt mondták neki. Egy régebbi magyarított apk-t találtam, de 2011-es fordítás, szóval nem mai darab.

(#50682) LonGleY Nem kell ahhoz erőmű. Én is böngetőn keresztül használom és teljes verzában. Semmi akadás, csak, ha valamilyen lenyíló füles opciót akarok használni, akkor eléggé rá kell zoomolni. És a csetelős oldalsávot jobb oldalt nem jeleníti meg sajnos.

(#50684) LonGleY Én is ezt mondtam neki, hogy azt a keveset megtanulhatná, de ő ragaszkodik a magyarhoz.

Naptár alkalmazásra esetleg valami alternatíva!

[ Szerkesztve ]

(#50686) Geri1985


Geri1985
tag

Sziasztok!

Tudna nekem valaki mondani pár olyan appot, amivel a telefonom bejövő hívásait a képernyő lefordításával némíthatom!? Sony xperia SP-m van. Köszi a választ előre is.

(#50687) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok, na akkor az eredmény:

az Apex programtárban beállítani csak annyit sikerült, hogy függőlegesen, vagy vízszintesen listázza-e a programokat, abc, vagy dátum szerint rakja-e össze. a görgetés meg áttűnési stílus beállítása annál sokoldalúbb... viszont ennyi program közel 20 oldalon kezelhetetlen

az asztalon valóban egymásra lehet húzni az ikonokat, (és akkor ilyen hangyaf@sznyikis pöttyként kirakja őket, ami mondjuk azért szerencsétlenebb, mint a nagy ikon, mert képről sokkal egyszerűbb beazonosítani bármit, mint elolvasni a mappa nevét. mondjuk ezért is használnak mindenfelé piktogramokat feliratok helyett...) de ezen felül semmi. én pedig pont az asztalról szeretnék mindent kipucolni, hogy csak a legszükségesebbek legyenek a felszínen.
az, meg hogy a tálca nem fix, hanem azt is körbe lehet tekerni... :F nekem pont az volt a jó, hogy van egy fix, állandó felület... de mindegy, szóval én sajna nem ezt kerestem...

***

szóval nekiálltam megint keresni valami célprogramot, ami a lezárja az ikonokat, de sajna...
csak képernyőzár és iconpack jött el bármilyen szóra vagy szókombinációra...

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#50688) air válasza Geri1985 (#50686) üzenetére


air
nagyúr

Tessék!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50689) kukinyo válasza Wolfskin (#50687) üzenetére


kukinyo
addikt

A tálcát tudod fixálni: Tálca beállításai >Tálca oldalainak számát 1-re állítod.

[ Szerkesztve ]

(#50690) LonGleY válasza Wolfskin (#50687) üzenetére


LonGleY
veterán

Dehát héjj! Még csak a teszteléseknek az elején vagy. Ahogy írták is, a tálca befixálható azza, hogy csak 1 oldalt hagysz meg belőle (én amúgy pont azt imádom, hogy 3 oldalnyi kis tálcacsíkon elfér vagy 50 programom úgy, hogy egyáltalán nincsenek összezsúfolva). Egy csomó trükk bevethető még, ami a gyári launcherben nem.

A mappázásnak meg nem az a célja, hogy minden ikont nagyban láss, hanem hogy tudd, melyik csoportról van szó. Ha ráböksz, akkor úgyis nagyban mutatja őket. A mappa külleme pedig változtatható, én pl. a 4-es csoportokat favorizálom, mert ott nem fedik el egymást a kisképek (mappák előnézete: rácsban).

[ Szerkesztve ]

(#50691) 7Sony7 válasza Wolfskin (#50687) üzenetére


7Sony7
addikt

Nova launcernél így néz ki:

És a dokk akár el is tüntethető. :)

-

(#50692) LonGleY válasza 7Sony7 (#50691) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez mondjuk kellően borzasztó az összecsúszott ikonok miatt. :]

(#50693) 7Sony7 válasza LonGleY (#50692) üzenetére


7Sony7
addikt

Csak Neked :P

Egyébként én nem használok ilyet, csak Wolfnak tettem ki.

-

(#50694) LonGleY válasza 7Sony7 (#50693) üzenetére


LonGleY
veterán

[ Szerkesztve ]

(#50695) 7Sony7 válasza LonGleY (#50694) üzenetére


7Sony7
addikt

Azt is ki lehet kapcsolni, de most már nem kapsz több képet :)

Mi az a napocska balra fent? Közben megtaláltam az ajánlódban. Yet!

[ Szerkesztve ]

-

(#50696) Logeeen válasza LonGleY (#50694) üzenetére


Logeeen
senior tag

HTC... ;]

[ Szerkesztve ]

#Xiaomi 13T#

(#50697) LonGleY válasza 7Sony7 (#50695) üzenetére


LonGleY
veterán

az a YAAB

alatta a Business Tasks widgetje (néha elfelejtem felírni a dolgaim, pedig nem ártana bővíten ia listát)

a háttérben a Szaturnusz NASA kép, általam pöpecre retusálva (eredeti), oldal irányban görgetve szépen látszik a hasa :]

és még a további oldalak, szintén vannak érdekességek

Logeeen: jap

[ Szerkesztve ]

(#50698) air


air
nagyúr

Néhány hete, hónapja feltűnt egy alkalmazás, amivel különböző akciókat lehetett megvalósítani a telefon forgatásával a 3 tengelye körül.
2x jobbra fordít, egyszer le, erre végrehajtódott a beállított parancs.
Például ezzel is lehetne lefordításos némítást előidézni, szerintem.
Sajnos nem találom, és nem ugrik be a neve. Valami Magic, vagy Wizard vagy mi a fene volt.
Ismerős ez így valakinek?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50699) LonGleY válasza LonGleY (#50697) üzenetére


LonGleY
veterán

Hoppá, pont a jobbra tolt verziót mellékeltem (win 7-en bal oldalt tartom a tálcát). Itt a központosított.

(#50700) 7Sony7 válasza LonGleY (#50697) üzenetére


7Sony7
addikt

thx! Jó az a hangerő widget, meg a némító is.

fura az a nagyított? középrész, de nem rossz.

[ Szerkesztve ]

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.