Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50801) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!
Két hétig a tengeren túlon leszek. Ez idő alatt lesz jó néhány telefon amit el kell intéznem. Kimenő hívásra mobilevoip klienst használok wifi vagy helyi prepaid SIM-et adatforgalommal.Egyrészt a gyerekkel beszélni,másrészt az épp eladás alatt lévő lakásom, ügyvéd és vevővel kapcsolat tartás fontos lenne.
A problémán a hívás fogadással van. Ha átirányitom egy hazai másik mobilra feltétel nélkül nem ér meglepetés, ugyanis 30mp után a nem fogadott hívásért is számláznak.
De akkor nem tudom hogy ki keresett,ami fontos lehet és visszahívnám voipról.
Van olyan progi ami pld email címre küldene értesítést valahogy?
A hangpostat sokan nem szeretik. és nem hagynának üzenetet.
Ha rá mondom . hogy külföldön vagyok, az is meg tudja akinek nem kellene(betörő:-/)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#50802) #33253120 válasza #79335424 (#50763) üzenetére


#33253120
törölt tag

Talán ne desktop legyen a user agent....
Tablettel éltem már át hasonlót.
Opció még, hogy a Flash player jelenléte miatt nem adódik át a videólejátszás más appnak. Mert ugye egy ideje nincs hivatalos flash player, így az oprendszer felőli támogatás is kérdéses.
Illetve a vacak weboldal is hibás lehet. A http://dehir.hu/dtv oldalon csak úgy tudok videót nézni, ha hosszan rányomok a player ablakára, és új ablakba teszem. Ekkor rögtön kérdez, hogy mivel játszuk le. Ha meg simán rákattantok akkr meg semmi.

(#50803) z123456789 válasza petipetya (#50789) üzenetére


z123456789
addikt

Köszi, már meg van, de rohadjak meg ez 1 hónapja nem volt még lehetséges. Vagy nem kaptam rá választ, vagy nem találtam, de emlékszem még ki is voltam akadva, hogy miért nem tudom letölteni? :F Sőt, az is lehet hogy veled volt egy vitánk ez miatt. :D AMúgy köszönöm! :)

(#50804) #79335424 válasza #33253120 (#50802) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mivel a gyáriban nincs flash, ezért a másik kettőben is kikapcsoltam. Nem akarok én semmit, sehova állítani, nincs ezen mit ragozni. Azonos körülmények voltak mindkét kliens számára. Ha egy külső alkalmazás mind a négy böngészőben kiválasztható, akkor ugyanezt a gyári kliensnek pláne tudnia kéne.

(#50805) petipetya válasza z123456789 (#50803) üzenetére


petipetya
nagyúr

:R

"nincs rá lezsóidő"

(#50806) petipetya válasza grafikus17 (#50801) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha jól értem, akkor A-telefonról átirányítod a hívást B-telefonra. Az A-telefont kiviszed magaddal, míg a B-telefon itthon marad.

Ezt a B-telefont kezeli valaki itthon? Ha igen, akkor küldjön egy emailt neked a nem fogadott hívással. Ha nem, akkor ennek is okostelefonnak kell lennie folyamatosan töltőn és neten, majd valami automatizáló algoritmus segítségével emailben el kell küldenie neked a képernyőképet a nem fogadott hívásról.

Szerintem egyszerűbb lenne az A-telefonon hagyni a bejövő hívásokat, és arra feltelepíteni egy hívásblokkolót. Ekkor a hívó félnek foglaltat jelez, te pedig egyből látod hogy ki keresett és máris visszahívhatod voip-ról. Feltéve ha ez a blokkolt hívásfogadás nem számlázódik ki neked.

"nincs rá lezsóidő"

(#50807) tboy93 válasza petipetya (#50806) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem a Tasker app-al megoldhato. Bejovo hivas eseten kuld egy emailt a hivo nevevel :)

(#50808) goom válasza atillaahun (#50776) üzenetére


goom
senior tag

Bocs, ha rosszul értelek - de nem lenne megoldás számodra a Sky.FM app telepítése?
Én elég gyakran hallgatom ezt a rádiót, és kimondottan szeretem.

(#50809) grafikus17 válasza petipetya (#50806) üzenetére


grafikus17
senior tag

Köszönöm a választ. Találtam egy egyszerű Calls Blacklist programot, ami egyet csenget a hívónak, majd foglaltra dobja és megjelenik az értesítő sávban is a hívó száma. Ez pont jó lesz nekem. Ahogy Te is írtad.Mert ha jól értettem, akkor csak a 29 mp-nél hosszam csengetés után számláznak. Itt meg csak egy csengés után már dobja is.

A taskert is néztem, de az már túl bonyolult ezért az egy funkcióhoz.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#50810) darvinya válasza DonMarco (#50784) üzenetére


darvinya
titán

Ez csak VLC-vel nézhető PC-n.

(#50786) 7Sony7

Ez csak webkit -es böngészőnél van, hogy egyből telepíti.

(#50809) grafikus17

Kicsit félre értettél valamit, mert a külföldön van a telo minden hívásért fizetsz.
Nincs ilyen, hogy 29mp-ig ingyen.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50811) aizen92 válasza DonMarco (#50784) üzenetére


aizen92
addikt

ez jó cucc! nem is tudtam, hogy van ilyen! : :Y

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50812) grafikus17 válasza darvinya (#50810) üzenetére


grafikus17
senior tag

Lehet én fogalmaztam rosszul, pld
"Tájékoztatjuk Ügyfeleinket hogy a Cingular a 29 másodpercnél hosszab csengetési időért is számláz."
roaming

Én erre gondoltam, ugyan is ha nem veszem észre, a metrón vagy utca a zajban, hogy hívnak, vagy este lenémítom alvás közben jön egy csomó hívás, amikor itthon nappal van, az sokba kerülne.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#50813) aizen92


aizen92
addikt

My Backup root-tal miért "törli" magát a backupolt alkalmazás újraindítás után? nem is lehet újratelepíteni pl APKból vagy playból olyankor, mert hibával megszakítja a telepítést.
Ilyenkor az segít, újra backup, majd letörlöm az alkalmazást és úgy már engedi playból telepíteni.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50814) tomy86 válasza grafikus17 (#50812) üzenetére


tomy86
addikt

Ha már Cingular, akkor ezt is olvastad:
" A hívószámkijelzés a Cingular Wireless hálózatban technikai okok miatt nem működik"

(#50815) grafikus17 válasza tomy86 (#50814) üzenetére


grafikus17
senior tag

Olvastam.
De nem akarok úgy járni, hogy ami nincs leírva, az még létezhet. Szeretnék az USA tmobilon barangolni, mert ott nincs ilyen, legalább is nem írták, de nem szeretnék meglepetést, amikor haza jövök és kiszámlázott roaming díjak lennének.
Ezeket szerinted egy 1430-on meg lehetne kérdezni, aki ott ül ezzel teljesen képben van?
Amikor felhívtam őket, tegnap a 29mp -ről sem tudtak. Azt tudják esetleg, ami le van írva, vagy azt sem. Itt a fórumon több infót kapok tőletek, mint pld hívás blokkoló.

Xiaomi Redmi note 7

(#50816) tboy93


tboy93
nagyúr

Tasker annyira bonyolult, amennyire azza teszed. Egy ilyen kis feladatot egyaltalan nem bonyolult megcsinalni vele. Sot. Lehet ennel egyszerubb megoldas nem is lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#50817) tomy86 válasza grafikus17 (#50815) üzenetére


tomy86
addikt

Az a probléma, hogy az utóbbi években szerencse kell ahhoz is, hogy az ügyfélszolgálaton kifogj egy olyan embert, aki legalább azt tudja, hogy melyik cégnél dolgozik. Kérdezz rá a Telekom topikban, ott többen is vannak, akik képben vannak és sokszor T-s dolgozók is megfordulnak ott a hozzáértőbbek közül.
Valamint van egy "Mobilhasználat külföldön" topik is.

[ Szerkesztve ]

(#50818) bazsi0322


bazsi0322
tag

Köszi mindenkinek a választ, a chrome-al már nekem is működik. :)

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#50819) #79335424 válasza tboy93 (#50816) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tegnap olvastam ezt a témát és persze kíváncsivá tett. Azonnal utánanéztem a robotban és legnagyobb meglepetésemre nem találtam benne "e-mail küldése" műveletet. Még az éjjel írtam a fejlesztőnek. Most olvastam Tamás válaszát. Érdekes, hogy sms küldés viszont van. Persze a dolog több módon is megkerülhető. A Tasker (és így az E-Robot is) külső segédalkalmazások, pluginok segítségével kerüli meg a korlátozást. De akár az itthon levő telón, bejövő híváskor, a "telefon cseng" eseményre készülhet screenshot, majd a kép mehet Drive -ba, Dropboxra. Betamax (most Dellmont) VOIP esetén, régen úgy küldtünk sms -t, hogy a böngésző címsorába írtuk a szöveget, meghatározott formában. Lehet, hogy ezt accountok között is meg lehet csinálni, vagyis ingyenesen. Ezt lehet automatizálni, hogy a hívó számát küldje. De még nagyon sok lehetőség van. A legérdekesebb szerintem az a Tasker plugin, ami Whatsappon tud automatizált küldést és fogadást.

[ Szerkesztve ]

(#50820) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Helló!

Én vagyok az egyetlen, akinek gondja van a Handcenttel az utolsó frissítés óta? Pontosítva, nem jönnek meg az SMS-ek, ha törlöm a Handcentet, akkor azonnal.

Helyette valamit jót tudnátok ajánlani?

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#50821) ctibor válasza DonMarco (#50678) üzenetére


ctibor
senior tag

PM ment.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#50822) Deck


Deck
titán

Rémlik egy app de nem tudom a nevét. Tehát belehetett jelölni rajta, hol szexeltél már, vagy valami ilyesmi :D

PS5

(#50823) #79335424 válasza Deck (#50822) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem biztos nem kéne. Túl sok helyet foglalna az adatbázis és ezért lassú lenne a betöltődés is. :D A kapcsolati veszélyeiről nem is szólva.

[ Szerkesztve ]

(#50824) atosan válasza #79335424 (#50823) üzenetére


atosan
addikt

:C

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#50825) mttssz válasza Deck (#50822) üzenetére


mttssz
senior tag

IJustMadeLove

Nem tapasztalat, google kereső.:D

(#50826) Geri1985


Geri1985
tag

Sziasztok!

Tudna nekem mondani valaki egy nagyon profi camera appot, mert ugyan a telefonom gyárija sem rossz, de biztos többet ki lehet még hozni belőle.
Előre is köszi a választ.

(#50827) tpeter77 válasza tpeter77 (#50800) üzenetére


tpeter77
addikt

hol tegyem fel a kérdésemet, ahol tudnak rá érdemben válaszolni?

(#50828) Balazska15 válasza tpeter77 (#50827) üzenetére


Balazska15
senior tag

Valószínűleg a telefonod topicjában :) És ott is azok tudnak pl a led-értesítésben segíteni akik az általad is használt Romot használják!

Az sms hangra: Nézd meg az Hang profilokban (vagy hívják bárhogy), hogy némánál mi van beállítva az értesítésre, vagy, hogy a hangerőnél (abban a profilban) minden le van e nullázva, ha igen és mégsem jó, akkor hozz létre egy új profilt és ott némíts le mindent.

A normál hang ikonjáról csinálj egy print screent,hogy lássuk miről van szó, el sem tudom képzelni.

Youtube: próbáld ki más böngésző alatt elindítani a videót!

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#50829) #16695808


#16695808
törölt tag

[link]
a Hibernate alkamazás szerintetek működik?
ugyanis GB-re keresek Greenify -hez hasonlót. segítsen akinek van ötlete.

Előre is köszi!

(#50830) Bozek válasza #79335424 (#50823) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Marok Marcsával létesített szexuális viszony nem számít. :D

(#50831) #79335424 válasza Bozek (#50830) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Ahogy én használom, nagyon is számít!" :)
(21, Las Vegas Ostroma)

[ Szerkesztve ]

(#50832) tpeter77 válasza Balazska15 (#50828) üzenetére


tpeter77
addikt

beírtam már oda is csak ott nem jött válasz.

(#50833) tpeter77 válasza Balazska15 (#50828) üzenetére


tpeter77
addikt

szia

a Ledet megoldottam.
Opera Mobile Classic alól és még egy böngésző alól (talán Firefox) nem megy ..... kipróbáltam vagy 5-6 félét.
csakhogy eddig ez alól eddig ment, ezért furcsa.
Gyári böngészőből, Chrome-ból jó.

A hangprofilosról majd holnap küldök képet.

(#50834) #79335424


#79335424
törölt tag

Frissült a Dolphin. v.11.1.0. Megint átvariálták a kezelőfelületet. Jó lenne, ha megállapodnának, vagy bétáznának, mert zavaró ez a funkciókeresgélés.

(#50835) #79335424 válasza #79335424 (#50834) üzenetére


#79335424
törölt tag

WOW!!! Visszakaptuk a kétoldali swipe menüt!!!

(#50836) gipsztigris válasza #79335424 (#50834) üzenetére


gipsztigris
addikt

Érdekes, nekem nem ajánlja fel a frissítést. Azt írja a v.11.0.1-re, hogy a legfrissebb.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#50837) gatto_ válasza gipsztigris (#50836) üzenetére


gatto_
senior tag

Nekem még a 10.3.1-es van fent, 4.4.2-es android alatt, és nem ajánlja fel még a régi 11-est sem.

(#50839) tboy93 válasza #46372352 (#50838) üzenetére


tboy93
nagyúr

En a masodikat hasznalom, nagyon szeretem :))

[ Szerkesztve ]

(#50840) RBJ


RBJ
addikt

Lehet buta kérdés de viber en átküldött gif montázsok miért csak képként jelenik meg a másik félnél?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#50841) tboy93 válasza RBJ (#50840) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mert fos a viber? :DDD

(#50842) petipetya válasza RBJ (#50840) üzenetére


petipetya
nagyúr

A whatsapp sem kezeli közvetlenül a gifet... A megoldás az, ha a gif-et tartalmazó oldal linkjét osztod meg az üzenetben.

Amúgy a hangouts gond nélkül kezeli a gif-et.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#50843) mttssz válasza #46372352 (#50838) üzenetére


mttssz
senior tag

Az első, a Szincsák-féle.

(#50844) #33253120 válasza mttssz (#50843) üzenetére


#33253120
törölt tag

Yes... Én a Debrecenit használom tőle, korrekt app. Ha meg nem stimmel valami akkor egy normális hangvételű levelet írva neki hamar megoldja a dolgokat... (Volt itt villamosépítés, és hát nem került át az összes járat eltérítése az appba, csak pár. Írtunk neki mailt, másnap frissült is...)

(#50845) ctibor


ctibor
senior tag

Tanácsot kérek:

olyan app kellene NEM rootolt telefonra (Huawei P6S, Dual-SIM, Android 4.2.2) ami tartózkodási hely és időszak-feltételek alapján kapcsolgatja be-ki a WiFit és a Bluetooth-t.

Konkrétan: a nejem telefonja, aki itthon és a munkahelyén is wifit használ a net-elérésre, de másutt ez nem kell neki, a kocsiban viszont BT-al kapcsolódik a beépített kihangosítóhoz. Tehát itthon és a munkában jó lenne automatikusan rákapcsolódni a wifire, autózás közben pedig a Bluetoothra cuppanni. Éjszaka pedig egyik se legyen ON. Próbálja ő ezeket kézzel kapcsolgatni, de nőből van, így hajlamos elfelejteni... :)

Persze, jó lenne, ha az app energia-fogyasztása nem haladná meg azt a megtakarítást, ami a feleslegesen üzemelő szolgáltatások automatikus lekapcsolásából nyerhető.

Korábban láttam ilyen appokról értekezni itt, a fórumban,de visszakeresve sem tudtam egy világos képet nyerni arról, hogy melyikkel érdemes próbálkozni.

Előre is köszi!

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#50846) aizen92 válasza ctibor (#50845) üzenetére


aizen92
addikt

Tasker

Topicja.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50847) cappa72 válasza ctibor (#50845) üzenetére


cappa72
nagyúr

[e-robot] esetleg?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#50848) slice14 válasza #33253120 (#50844) üzenetére


slice14
veterán

Én is ezt használom, nagyon jó. És kényelmesebb a használata, mint a táblát bújni.Bár vannak olyan vonalak, ahol a menet időben van 1-2 perc eltérés a táblához viszonyítva.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#50849) ctibor válasza cappa72 (#50847) üzenetére


ctibor
senior tag

aizen92, cappa72:

köszönöm nektek. A Tasker nekem túl bonyolultnak tűnik, megpróbálkozom az e-robottal. (érdekes, azt hittem, ahhoz is kell root, de ezek szerint nem)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.