Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50351) petipetya válasza batai15 (#50349) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt is tegyük hozzá, hogy a Dolphin pedig a számodra a legjobb böngésző. Mivel ez nem szerepelt a kijelentésedben, így kötelességemnek éreztem ellentmondani. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#50352) batai15


batai15
félisten

na és?

(#50353) Deck


Deck
titán

Melyik a legjobb full screen caller program?

Full Screen Caller ID van most fenn de ez meg nem mutatja az eltelt időt beszélgetés közben :/

PS5

(#50354) 3lm0


3lm0
csendes tag

Létezik olyan alkalmazás ami közvetlenül a külső SD-re képes telepíteni a programokat?
Sajnálatos módon az Xperia M-nek nincs valós belső SD-je (csak emulálja) így azok a programok amik linket hoznának létre nem működnek. Esetleg van rá mód hogy kézzel hozzak létre linket a külső SD-ről?
Root jogot igénylő progik sajna kizárva (lockolt a bootloader így képtelenség rootolni)

"Unalmas egyedül a nyeregben mióta megdöglött a ló"

(#50355) Deck válasza 3lm0 (#50354) üzenetére


Deck
titán

Van rá root zárt bootloaderre is..

PS5

(#50356) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Shuttle+ Music Player

Már régóta keresek egy egyszerű,letisztult,jó hangzású zenelejátszót és végre megtaláltam.
Próbáltam a többek közt a Poweramp-t is,az se rossz, de mivel csak ritkán használom zenehallgatásra a telefont,ezért ez praktikusabb/olcsóbb megoldásnak tűnt.

Csakis ajánlani tudom mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#50357) #79335424 válasza 3lm0 (#50354) üzenetére


#79335424
törölt tag

Root -tal van.

(#50358) 3lm0 válasza Deck (#50355) üzenetére


3lm0
csendes tag

Esetleg tudnál javasolni akkor valamit amivel tudnám rootolni? Mert kipróbáltam már a flastool, eroot, vroot, busybox, framaroot programokat, de egyik sem volt képes megcsinálni.
Lehet hogy a 4.3-as android túl új ezeknek.

[ Szerkesztve ]

"Unalmas egyedül a nyeregben mióta megdöglött a ló"

(#50359) Deck válasza 3lm0 (#50358) üzenetére


Deck
titán

Xdan ott van ;)

PS5

(#50360) 3lm0 válasza Deck (#50359) üzenetére


3lm0
csendes tag

Alapból ott keresgéltem :) De az ottani megoldások egyike sem működött :(

"Unalmas egyedül a nyeregben mióta megdöglött a ló"

(#50361) atillaahun válasza batai15 (#50346) üzenetére


atillaahun
veterán

Én már kivágtam volna a durva fogyasztása miatt, ha nem ez lenne az egyetlen ami viszi a flash-t.
Plusz engem a letöltési bugjai is eléggé zavarnak, ezekre is mióta tesznek nagy ívben...
A 11-es verzió új felületéről nem is beszélve amivel minden szart átrendeztek épp csak logikusabb és kezelhetőbb nem lett tőle.

(#50342) xSide
Nekem ott sajátot nem enged csak ilyen egyéb béna minták vannak, amikre viszont sikertelen importálást ír bármelyikre nyomok. :(((

[ Szerkesztve ]

(#50362) -=Vacsek=- válasza Bozek (#50344) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

koszonom

(#50363) batai15 válasza atillaahun (#50361) üzenetére


batai15
félisten

sokat fogyaszt? már mint akkuba?

(#50364) dokee78 válasza batai15 (#50346) üzenetére


dokee78
félisten

Számomra is a Dolphin a legjobb,előtte a Boatot használtam.
Fogyasztással sosem foglalkoztam :D

[ Szerkesztve ]

(#50365) batai15 válasza dokee78 (#50364) üzenetére


batai15
félisten

kellően gyors,sima,illetve saját teszt sorozatom is van.
nagyon sokat kipróbáltam .régebben. mondjuk ez sem tetszett.
szerinted is sokat fogyaszt?

(#50366) atillaahun válasza batai15 (#50363) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen, most pont egy óra kijelzőidőm van reggel óta. Maxról 83%-ra esett WiFi-n, ami alapból nem rossz, csak ennek a 17%-nak elméletileg a felét a Dolphin zabálta meg és csak negyedét (!) a képernyő. Azért ez durva. Opera sose mászott fel a képernyő elé fogyasztásban. Meg igazából más program sem szokott.
Mondjuk nem tudom mennyire lehet hinni az akkustatnak. :F

[ Szerkesztve ]

(#50367) SG3rg0 válasza atillaahun (#50366) üzenetére


SG3rg0
őstag

A bluetooth piktogram mellett milyen fel letöltési appnak van ott a piktogramja?

(#50368) Narxis válasza dokee78 (#50364) üzenetére


Narxis
nagyúr

Telón a Boat a legjobb szvsz bár most tesztelem a Puffin-t is.

Tableten meg Opera.

Thanos was right.

(#50369) atillaahun válasza SG3rg0 (#50367) üzenetére


atillaahun
veterán

Mahdi custom Rom beépítése. Meg van tömve extra funkciókkal rendesen.

(#50370) dokee78 válasza Narxis (#50368) üzenetére


dokee78
félisten

Boat nálam néha furcsán érzékelte az érintést.

(#50371) #79335424 válasza batai15 (#50365) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vagy extra szolgáltatások, vagy hw kímélő üzemmód. Valamit, valamiért. A róka sem lightosabb. Hozzáteszem, mindkettő teljes funkcionalitással üzemel (képek, script, flash, asztali nézet). Van egy Elixír notibár widgetem, ami a szabad ramot mutatja százalékosan. 1GB az S2. Be van lakva a teló, 35-45% -ot szokott mutatni. Böngésző nélkül. Ez mindkét böngészővel szinte rögtön lemegy 20 -ra. Aztán 16 -nál kezdődik a bezárogatás, onnan már nem biztos, hogy lesz Anysoft egy hsz. -hez. Lehet, hogy ezt a küszöböt még lejjebb állítom a kernelben, csak félek, hogy a többi alkalmazás és a rendszer instabil lesz tőle. Szóval mindegyik böngésző igénybe veszi az erőforrásokat, ha el van eresztve a gyeplő. A következő droidomban biztos, hogy 2GB ram lesz. Ennyi van a miniPC -ben és úgy 10 óra folyamatos böngészőhasználat után igényel csak némi törlést, újraindítást.

(#50372) batai15 válasza #79335424 (#50371) üzenetére


batai15
félisten

neken nincs ilyen gond,ellenben az akku merítés érdekel.bár még eddig nem tudom még ezt erősíteni.

(#50373) #79335424 válasza batai15 (#50372) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én igen. Samsung akku, noname töltő. Ha az akku 30% -körül van, onnan már nem képes a szinten tartásra sem Dolphinnal. Dolphin nélkül símán tölt. Gyári töltővel persze nincs ilyen gond.

(#50374) batai15 válasza #79335424 (#50373) üzenetére


batai15
félisten

akkor lehet maradni fog a stock browser vagy a chrome ,most vagyok. 58%on 55p kijelző idővel. máskorilyenkor . majdnem 2 óra megvan. opera alatt is ezt tapasztaltam.
mondjuk ment 2 óra tunein is,bár az annyit nem fogyaszt. majd egy 100%ról netezés megmondja

[ Szerkesztve ]

(#50375) aizen92 válasza Narxis (#50368) üzenetére


aizen92
addikt

+1 mobilon a boatnak!

Én tableten a Boat fo Tabletet használom. Nekem nagyon bejött. Főleg, hogy egyszerűen tudom kapcsolgatni a fullscreen kapcsolót, és jobb oldalt ez a "floating" funkciógombok nagyon hasznosak, és megkönnyítik a böngészést.
És hiába vagyok fullscreenben, 1 klikk és előhívom az url sávot. egy próbát megér a tableteseknek!

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50376) barnabasss


barnabasss
tag

nálam ez a dolphin

(#50377) dokee78


dokee78
félisten

Itthoni időjárás előrejelzésre melyik a jobb?
Widget nem számít.
Köpönyeg vagy Időkép?

(#50378) LonGleY válasza dokee78 (#50377) üzenetére


LonGleY
veterán

Aix :] Nekem ez a legpontosabb.

(#50379) aizen92 válasza dokee78 (#50377) üzenetére


aizen92
addikt

Időképet nagyon sokan szidják.

Én app helyett böngészőben használom őket, speed dialban. Rákatt és beadja a napi/10 napos előrejelzést.

Fölösleges szerintem külön appként, főleg , hogy előszeretettel zabálnak és ébresztgetik a kijelzőt.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50380) S e t h válasza dokee78 (#50377) üzenetére


S e t h
nagyúr

OMSZ mobilos felülete.
[link]

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#50381) aizen92 válasza S e t h (#50380) üzenetére


aizen92
addikt

ezt nem is tudtam! mentve! köszi! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50382) batai15


batai15
félisten

milyen progival tudnám az app fogyasztást nézni? mert a miui nem mutatja részletesen.

(#50383) #79335424 válasza batai15 (#50374) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nagyon sokmindentől függ ez. Nekem alapból egyáltalán nincs akkukímélésre optimalizálva a teló, mivel 2-3óránál többet nem kell bírnia töltés nélkül. Inaktív a fejlesztői menüben a GPU ösztökélése és a governor is viszonylag gyors reagálásra van állítva. Nincs húzás, de hamar belép a 2. mag és a GPU is hamarabb kapcsol nagyobb fokozatba. Ennek pedig ára van. Persze automatizálóval ezt is lehetne még hangolni. Pl. böngészőindításhoz governor -váltást rendelni és készíteni spórolós és gyors governort.

[ Szerkesztve ]

(#50384) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Sziasztok!

Keresgelek mar orak ota a Google Play-ben, de nem talalok direkt erre keszult alkalmazast.

Amire kellene:

Linket egy elonezeti keppel elmenteni kesobbre. Olvasok egy jo cikket, de nem erek a vegere es elmentenem a linket, de nem offline, hogy teleszemetelje az SD kartyat.

Eddig Evernote-ot hasznaltam, de az kicsit korulmenyes ilyesmihez, elonezeti kepet meg nem huz be. A Pocket es a tobbi cikkeket offline tarolo alkalmazas meg azert nem jo, mert utalom, hogy megnyitom a galeriat es tele van hanyva 100+ rejtett mappaval amibe a kepeket menti le a cikkekbol.

Szoval nekem nem kell offline mod, csak elmenteni akarom a cikk linkjet egy thumbnail keppel es kesz. Ezt a leheto legegyszerubben. Tovabbi elony ha tudok listakat letrehozni (pl: tortenelem, tudomany, receptek, stb). Tudom ott van a Pinterest, de abban veges a privat pinboard-ok szama es nem akarok mindent az ismeroseim orrara kotni. De valami ilyesmi kellene.

[ Szerkesztve ]

(#50385) dokee78 válasza dokee78 (#50377) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi a tippeket,köpönyeg nyert.
Viszont a Facebook megosztást nem kapcsolja be. :(

(#50386) fdisk válasza dokee78 (#50370) üzenetére


fdisk
őstag

Nekem meg az a gondom a boattal,h a swiftkey nyílbillentyűi nem működnek vele.
Dolphinnal nincs ilyen gondom.
Igaz csak jetpackkal jó ,nélküle szintén nem használhatók a nyílbill.-űk.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#50387) batai15


batai15
félisten

plusz érdekelne hogy időjárás szolgáltatónál melyik a legpontosabb?accu weather ,foreca,ille accu underground?

(#50388) #79335424 válasza fdisk (#50386) üzenetére


#79335424
törölt tag

Meg a Anysofté sem. Tudomásom szerint ez csak Dolphinnal működik rendesen. A róka is léptet, csak nem jeleníti meg az új helyen a kurzort. Ha balra lépsz egyet, akkor marad a kurzor, de ha beszúrsz egy betüt, azt a léptetett helyre teszi. Ekkor ugrik oda a kurzor.

(#50389) Flind válasza batai15 (#50346) üzenetére


Flind
senior tag

Szerintem meg a UC Browser. Előtte Dolphin volt, szerettem is nagyon, de gyenge hozzá a telefonom. Sok idő volt mire belép, közben is lassulgatott. Ez villámgyors mindenen, és még jobban konfigurálható.

[ Szerkesztve ]

(#50390) petipetya válasza dokee78 (#50385) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezen beszartam. Senki sem javasolta a köpönyeget, de nálad az nyert. :DD

"nincs rá lezsóidő"

(#50391) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Sziasztok!
Új nekem a 4.4.2 (2.3.7-ről váltottam), és akadt egy kis gondom. Feltettem a bevált naptáromat (Business Cal), letiltottam a gyárit, és amikor egy külső programban (NSO) kiválasztom azt, hogy esemény beírása a naptárba, akkor ahelyett, hogy felugrana az aktív Business Cal, a gyári naptár telepítését erőlteti, és semmi lehetőség nincs a fenn lévőt használni. Eddig ez jól működött. Van valami ötletetek, mit csinálhatnék?
Köszi

(#50392) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

valamint milyen lehetőség van root nélkül fagyasztani a gyári alkalmazásokat?

(#50393) petipetya válasza dzsordzs69 (#50391) üzenetére


petipetya
nagyúr

Amíg le van tiltva a gyári naptár, addig ezt fogod tapasztalni KitKat alatt. A megoldás az, ha feloldod a tiltást, majd kikapcsolod az értesítéseket a gyári naptárban.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#50394) DonMarco válasza dzsordzs69 (#50392) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Szerintem semmi sajna :(

[ Szerkesztve ]

(#50395) dokee78 válasza petipetya (#50390) üzenetére


dokee78
félisten

Persze,mert a kettő között vaciláltam és láttam az időkép rég frissült,így ő nyert.

(#50396) dzsordzs69 válasza petipetya (#50393) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

tehát akkor ha rootolva leszek, akkor hiába fagyasztánám le, az sem lesz jobb? mindenesetre ki fogom próbálni, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#50397) petipetya válasza dzsordzs69 (#50396) üzenetére


petipetya
nagyúr

Root nélkül ezt nem tudom kipróbálni, így válaszolni sem rá.

"nincs rá lezsóidő"

(#50398) quailstorm válasza dzsordzs69 (#50392) üzenetére


quailstorm
nagyúr

app quarantine de roottal
múkszik, próbáltam 2.3.6 S5570i-n

onnantól az adott app nem indul el, nem jelenik meg az app drawerben sem, mintha nem is lenne

Bár ha nem kell, az is megoldás hogy root uninstallerral apk backup majd uninstall

[ Szerkesztve ]

(#50399) Bozek válasza Stauffenberg (#50384) üzenetére


Bozek
nagyúr

A linket elmenteni miért nem jó úgy, hogy könyvjelzőbe teszed? :)

Egyébként nekem a Pocket-es képek nem jelennek meg egyik galériában se. Nem tudom, hogy Te hogyan csinálod.

[ Szerkesztve ]

(#50400) Stauffenberg válasza Bozek (#50399) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mert a könyvjelzőket nem érem el másik eszközről (tudom böngészőtől is függ, de ahány eszköz annyi böngészőt használok, mobilon Opera, táblagépen Dolphin, számítógépen Chrome).

Én QuickPic galétia appot használok, az képes megjeleníteni a rejtett (.nomedia) mappákat is. Olyankor nem győzöm végiggörgetni a Pocket által odahányt több száz mappát. Arról nem beszélve, hogy a Pocket nem birkózik meg a blog.hu oldalakkal, azokat képtelen rendesen eltárolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.