Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50401) R19 válasza batai15 (#50387) üzenetére


R19
senior tag

Néhány napja használom az AmberHome Weather -t, eddig nagyon jók a tapasztalataim.

Elég régen frissítették, de pontosan, megbízhatóan működik.

[ Szerkesztve ]

(#50402) dzsordzs69 válasza petipetya (#50393) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Letiltottam az értesítéseket, de fel ajánlja a választást, csak a gyári naptárba engedi beírni...

(#50403) Bozek válasza Stauffenberg (#50400) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért nem állítod be QuickPic-ben, hogy melyik mappákat használja? Akkor mindjárt nem dobja be az alkalmazásokhoz tartozó képeket, mert nem csak a Pocket-nél vannak ilyenek.
A blog.hu-s oldalak meg eléggé elb*szott weblapok. Azt még egyetlen RSS olvasó se tudta normálisan lementeni...

(#50404) #79335424 válasza Stauffenberg (#50400) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ja, hogy még platformfüggetlen is legyen. Hát az még egy szöveges állománynál sem egyszerű. De hogy még kép is legyen. Csak valami webes dolgot tudok elképzelni. Keep?
Androidon belül lehet ez a Bookmarks light. Ezt használtam böngészők között, amíg rá nem találtam a Clipper+ -ra. De egyik sem felel meg minden kritériumnak.

(#50405) Stauffenberg válasza #79335424 (#50404) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Vicces, de meglett az ami az összes kritériumnak megfelel, még bőven túl is teljesíti az eredeti igényeket. Platformfüggetlen, könnyen elmenthetők a linkek, behúz melléjük előnézeti képet és mentésnél megadható, hogy melyik "listába" tegye.

Springpad

Korábban is ki akartam már próbálni, most az Evernote alternatívák keresgélése közben dobta ki a javaslatok közé. Azt hiszem az Evernote megy a kukába, ez sokkal jobban bejön, mert nem csak egy notebook alkalmazás, hanem annak egy Pinterest-szerűen felturbózott verziója. És nem mellesleg a design is rendben van, utálom mikor egy hasznos alkalmazást az ostoba design ront el.

Ha elmentek egy linket ahhoz adhatok kommentet, tageket, emlékeztetőt, de akár egy checklist-et is (pl: bevásárlólista egy recept mellé). Ja és nem mellesleg könnyen meghívhatok ismerősöket, hogy közösen szerkesszünk egy-egy notebook-ot amibe bekerülnek a linkek, jegyzetek, videók, stb.

Azt hiszem a fingós alkalmazások mellett pontosan ezért találták fel az okostelefonokat. :)

Azért köszönöm az eddigi tippeket!

[ Szerkesztve ]

(#50406) #79335424 válasza Stauffenberg (#50405) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez olyan jól hangzik, hogy én is kipróbálom. :)

[ Szerkesztve ]

(#50407) petipetya válasza Stauffenberg (#50405) üzenetére


petipetya
nagyúr

Meglestem, ám egyrészt sokat kell bökni egy weboldal későbbi elolvasásának mentéséhez, másrészt mindezt lassan csinálja.

"nincs rá lezsóidő"

(#50408) LonGleY válasza Stauffenberg (#50405) üzenetére


LonGleY
veterán

Szerencsére a Springpad mellett vannak jobban használható jegyzetelő programok is, és épp ezért a változatosságért szeretjük az okostelefonokat. :]

(#50409) Stauffenberg válasza petipetya (#50407) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Sokat?

Share - Add to Springpad - Save

Opcionálisan még kiválasztod a megfelelő notebook-ot. Egyelőre Nexus 7-esen próbáltam, nekem nem volt lassú.

(#50410) petipetya válasza Stauffenberg (#50409) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pontosan, ez sok bökés egy Keep-hez képest, ahol csak a megosztás / Keep-et kell kiválasztani, amit magától elment. Nexus 4-en néztem a Springpad-ot, ebből kifolyólag nem a telefon a lassú.

Ha viszont neked beválik, akkor jó. Csak szóltam, hogy van ennél egyszerűbb és gyorsabb is.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#50411) S e t h válasza dokee78 (#50395) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egyik gyengébb mint a másik, főleg a parasztvakító havi előrejelzésükkel.
Ha már szavaznék, akkor időképre, most is van vmi bétájuk, állítólag lesz vmi komoly változás rövidesen, a köpönyeg még hozzá képest is igen amatőr.Legutóbb amikor felraktam éppen csak 9 fokot tévedett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#50412) Narxis válasza dokee78 (#50377) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ha csak az a kettő lehet akkor időkép amúgy meg eWeather HD.

Thanos was right.

(#50413) #79335424 válasza petipetya (#50410) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezért (is) tetszik a Clipper. Mivel a vágólapot váltja ki, így egyrészt minden megosztás menüben megjelenik, másrészt megosztás sem kell. Bármi kijelöl, copy, mint a vágólapnál és már mentve is van. Import, export, szinkron.

(#50414) zsoltzsolt válasza Narxis (#50412) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

+1 az eWeather Hd -re és a cég másik alkalmazására az Animate Weather Map-re
Ezeket használom már pár éve, szerintem teljesen jó és megbízható. De azért nem árt néha kinézni az ablakon is :))

[ Szerkesztve ]

(#50415) Stauffenberg válasza S e t h (#50411) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Kis megjegyzés egy amatőr meteorológustól: Nem az alkalmazások/szolgáltatók havi előrejelzése parasztvakítás, hanem egyszerűen képtelenség ennyivel előre pontos előrejelzést adni. Az Időkép is leírja a 30 naposnál (talán csak a weboldalon), hogy ez egy nagyon durva becslés csupán. Hatásosan előrejelezni időjárási körülményeket csak 2-3 nappal előre lehet, de itt is igaz, hogy már 3 napnál is viszonylag magas a hibahatár.

Erre mondják sokan, hogy a meteorológusok csak riogatnak meg hazudnak. A nagyszüleimtől is folyton hallgattam, hogy nagy viharokat mondtak arra a régióra ahol élnek, közben egész nap sütött a nap. Igen, de megeshet az is, hogy egy zivatar megöntözi a szomszéd falut, miközben a tiédben meg egy csepp sem esik. A hőmérsékletekre is igaz, egy hidegfront okozta zivatar nyomán simán eshet a hőmérséklet 10-15 fokot is percek alatt. Előfordulhat, hogy a hozzád legközelebbi mérőállomás 20-30 kilométerre van (de jellemzően ennél több), ez általában nem okoz gondot, de egy zivatar miatt hatalmas különbség alakul ki a mérő által és a nálad tapasztalt hőmérsékletben.

-

(#50410) petipetya: Használom a Keep-et, de csak gyors jegyzetekhez amiket a widgetbe felvések, hogy szem előtt legyen. Meg abban nem lehet listákat, csoportokat, akármi ilyesmiket létrehozni.

Hogy nekem most emiatt eggyel többet kell koppintanom, na az pont nem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#50416) #33253120 válasza #79335424 (#50413) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez tetszik, de jól látom, hogy pc-n nem tudom kezelni a keep-el ellentétben a jegyzeteket?
Tehát tableten, telefonon látok valami okosságot amit nem akarok azon megnézni, keepbe betolom, pc-n, vagy másik mobileszközön előhúzom.

(#50417) szabessz


szabessz
tag

Sziasztok.

Segítségre lenne szükségem.
Tableten Sony Xperia Z2 SD-re akarok másolni Total Commanderal de nem enged rá írni az miért lehet?
Más file manager is ezt csinálja.
Mi lehet a gond?
Mit kell csinálni lehessen rá másolni?
Előre is köszönöm a segítséget.

(#50418) Wolfskin válasza Wolfskin (#50061) üzenetére


Wolfskin
őstag

helo,
megtaláltam közben, az alkalmáskezelőben van egy pipa, hogy "értesírések megjelenítése" itt lehet kivenni a pipát.

amúgy az egyes appokhoz a hang és rezgés beállításokat külön konfigurálmi vagy nem lehet vagy valami extrém programozói jártasságot igégyelhet, mert sok óra alatt sem találtam. (mint ált. a linux... mert amit a win elintéz egy jobbklikkes menüben, ahhoz a linuxnál konzolt kell nyitni és begépelni egy öt soros programkódot. - triviális, mondják erre a fanstikusok...).
nem akartam megbántani senki érzéseit, csak még mindig benne vannak az ujjamban a nokia/symbian egyszerü, felhasználóbarát megoldásai... mondjuk az telefon volt ez meg számítógép.

azt esetleg tudja valaki, hogy lehet kilőni hogy bekapcsoláskor, boot közben ne zenéljen? hiába nyomok bármi gombot közbe, végtrombitálja az egéz folyamatot...

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#50419) petipetya válasza Stauffenberg (#50415) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az igaz, hogy faék egyszerűségű az alkalmazás. Viszont nekem pont emiatt tetszik, mivel a csoportokban elvesznék (tudom mert próbáltam anno), viszont így most ömlesztve van minden jegyzetem abc-sorrendben. Amit pedig sürgősen elmentek, az a jegyzet lista tetejére kerül. Így ha keresek valamit, akkor egyrészt az elején ott az új és ezáltal sürgős jegyzet, másrészt a többit gondolkodás nélkül megtalálom a listában.

Persze mivel nálad fontos a csoportosítás, így a Keep eleve kiesik.

"nincs rá lezsóidő"

(#50420) petipetya válasza szabessz (#50417) üzenetére


petipetya
nagyúr

4.4.2 van rajta? Akkor amiatt. Lehet rosszul tudom, de KitKat alatt csak root hozzáféréssel lehet az sd-re másolni. Ezt abból gondolom, mert például az ES féjlkezelőnek is szerepel a frissítési listájában az, hogy root hozzáférés esetén lehet vele másolni az sd-re 4.4 alatt.

"nincs rá lezsóidő"

(#50421) raziel01 válasza petipetya (#50420) üzenetére


raziel01
veterán

Szépen visszafejlődünk ahogy látom. Gratulálunk a Google-nek hozzá.

(#50422) #79335424 válasza #33253120 (#50416) üzenetére


#79335424
törölt tag

Natívan nem. Nálam ennek nincs jelentősége, mivel nem használok PC -t. Pontosabban amit PC -ként használok, az is Android. De az export formátuma json, ami egy szöveges állomány. A mappáját bármilyen szerverre tudod szinkronizálni (foldersync -kel drive -ba, dropboxba, vagy saját szerverre). Nekem ez sem lenne plussz, mivel a Foldersync szintén alap nálam. Szóval attól függ, honnan nézzük. Én nem bánom, ha a Google szervereit mellőzve sem áll meg a tudomány.

Raziel01:
Egyetértek. Az újabb Android verziók szerintem is több korlátozást hoznak, mint feature -t. Szép lassan szifonosodunk.

[ Szerkesztve ]

(#50423) St3ven válasza Wolfskin (#50418) üzenetére


St3ven
addikt

A legegyszerűbb, ha néma üzemmódba állítva kapcsolja ki az ember.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#50424) batai15 válasza #79335424 (#50422) üzenetére


batai15
félisten

már mióta... egyre kevesebb sdvel bővíthető telefon van, mhl-t se mind tudja, rádió sincs stb.

(#50425) #16695808


#16695808
törölt tag

sziasztok
tudna valaki nekem küldeni android billentyűzet fájlokat (megpróbálom visszarakni mert root után töröltem de most vissza akarom rakni) vajon hogy kell visszarakni? ha ebben is tud valaki segíteni azt megköszönném.
rendszer 2.3.6

(#50426) S e t h válasza Stauffenberg (#50415) üzenetére


S e t h
nagyúr

Látszik, hogy foglalkozol a témával, nagyjából egyet is értek vele.
Igen, az időkép és a köpönyeg készít harminc napos előrejelzéseket létező modellkimenetek alapján, amelyek naponta többször is változnak.Ők csak felhasználják a nagy globál modellek adatait és abból készítik a saját előrejelzésüket.
Nagy általánosságban elmondható, hogy egy héten túl már csak tendenciák vannak, amelyeket a naponta változó futásokból le lehet szűrni, azon túl üveggömb tartomány.
Én tendenciákra az egyik modellnek a futásait mentettem el könyvjelzőbe.(budapesti rácspontra számított)GFS fáklya
Ezen szoktam csekkolni, hogy lehet-e számítani komoly lehűlésre, felmelegedésre és csapadékra.

Az időkép és köpönyeg persze mossák kezeiket, miszerint ez csak durva becslés, viszont pont a piaci igények hozták ezt létre a tudatlanok számára, akik igenis komolyan veszik, de akik kicsit is foglalkoztak a témával, azok előtt emiatt szerepelnek le ezek az oldalak.
Ami még negatívum, nem szabványosan felállított mérőállomások adatai is bekerülnek a rendszerbe, emiatt számos alkalommal kerül be rossz adat, én pont emiatt dobtam az időkép appot, mivel egy idióta méricskél a környékemen, akinek a mérései alapján folyamatosan komoly eltérések vannak a valós mérési adatokhoz képest.

Mondhatni én szinte minden időjárás appot kipróbáltam már, viszont a legtovább a Weather Services Pro-nál maradtam, mivel három szolgálató adatai közül lehet választani és amire megtaláltam melyik áll a legközelebb a valósághoz meg is szerettem és általában jól megfogja a következő napok időjárását, valamint meglehetősen kevés naftát is kér az aksiból, mert lehet ez is szempont.
Viszont aki csak alkalomszerűen lesi a változásokat és sokat böngészik is(okostelón ki nem), annak ideális az omsz mobilos felülete, én a radarképet rendszeresen ellenőrzöm zivatarok idején, nem egyszer változtattam meg a napirendemet miatta és nem kellett utólag ujjal mutogatnom az időjárás appokra, hogy na de kérem, ez nem volt előrejelezve.(mert ugye sokan egy zivatarikont is komolyan vesznek egy appban, hogy zivatar LESZ).

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#50427) #24406272


#24406272
törölt tag

Sziasztok. Az hogy lehet, hogy a google earth kikerült a saját alkalmazásokból? Pedig telepítve van és eddig is ott volt.

(#50428) Humbucker


Humbucker
senior tag

Üdv!

Htc One V-ét lehet Root-olni?Ha igen hogyan?

(#50429) Stauffenberg válasza S e t h (#50426) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én az Időképet sem tudom hibáztatni, hiszen az egyik első olyan hazai meteorológiai szolgálat ami nem az állam csecséről szopja a működési költségeit, hanem a látogatóitól, így mondhatni profitorientált. Ehhez kellenek ilyen "parasztvakító" szolgáltatások is, mint a 30 napos előrejelzés. Az tény, hogy érdemes lenne mindenhol, így az appban is kihangsúlyozni, hogy ne erre alapozd a nyaralásod időpontjának megválasztását, mert kellemetlen meglepetésekben lehet részed.

Az is igaz, hogy a közösségi mérőhálózat sem tökéletes, biztos vannak olyan hülyék akik nem tudják sem rendesen kalibrálni, sem rendesen felszerelni az állomásokat, de összességében egy baromi jó kezdeményezésnek tartom. Mondjuk tök jó lenne ha lehetne "Pro" rangot szerezni aminek feltétele az állomásod hitelesítése (mondjuk évente egyszer legalább) és az alkalmazásban bepipálhatnád, hogy csak ezeknek az állomásoknak az adatait jelenítse meg (felőlem lehetne valami csekély éves díja a funkciónak amiből előteremthető a hitelesítések költsége vagy fizesse meg az aki Pro rangot akar).

Persze ezek csak ábrándok. Én addig is felváltva használom az OMSZ és az Időkép adatait és igyekszem önállóan megbecsülni 2-3 napos távlatban, hogy milyen időjárásra számíthatok. :)

[ Szerkesztve ]

(#50430) Stauffenberg válasza Stauffenberg (#50429) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na ami nem OFF:

Az Időkép mobilos alkalmazása egy katasztrófa. Minden design alapelvet megszeg és most nyilván nem csak arról van szó, hogy ízléstelenül néz ki, hanem borzasztóan logikátlan a felépítése. Aki azt reméli, hogy a jelenleg zárt béta tesztfázisban lévő új verzió ezen változtat: Na az ne várjon rá, nyugodtan kereshet mást. Ez továbbra is gagyi marad.

(#50431) dokee78 válasza Humbucker (#50428) üzenetére


dokee78
félisten

Topikja

Google haver

Ha jól tudom HTC-ket neccesebb Rootolni.

(#50432) air válasza Humbucker (#50428) üzenetére


air
nagyúr

Miért nem a saját topikjában nézel körül? Esetleg az xda-n.
Ennek a kérdésnek semmi köze a topikhoz.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50433) ollie válasza Stauffenberg (#50430) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Teljesen egyetértek, már 5 éve is ronda lett volna az a widget.

***

(#50434) ignisz válasza Stauffenberg (#50430) üzenetére


ignisz
senior tag

Nem vitatkozni akarok, csak egy kérdés: Androidos vagy win időképről beszélünk? A win tényleg elég fapados az androidoshoz képest.

(#50435) #79335424 válasza batai15 (#50424) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajnos, igazad van. Hardveresen is szifonosodunk. De remélem, a következő telóváltásomnál még lesz esélyem találni egy olyat, ami még a "régi", szép idők szolgáltatásait nyújtja. Aztán mire az cserés lesz, addigra jön egy élhetőbb oprendszer.

[ Szerkesztve ]

(#50436) Stauffenberg válasza ignisz (#50434) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Elképzelni nem tudom, hogy egy Androidos alkalmazásokról szóló topikban miért a WP verzióról lenne szó hacsak ez nincs külön említve. :)

Meg nem is arról volt szó, hogy fapados-e vagy sem (szerintem majdnem minden megvan benne ami csak kell), hanem arról, hogy tipikus díszpéldánya a droidos Időkép alkalmazás a trehány, hozzáértés nélkülöző designnak.

Sokan azt hiszik, hogy az bőven elég ha funkciókat random bedobálnak különböző menükbe, de ez nem igaz. Meg sokan azt hiszik, hogy a design csak arról szól, hogy valami mennyire szép, holott ez sem igaz. A design lényege, hogy az esztétikum kéz a kézben jár a használhatósággal.

Ha az Androidos Időkép alkalmazás autó lenne, akkor a váltó a vezetőoldali ülés mögött lenne és a pedálok a plafonon. Minden megvan ami kell, csak épp utálnál használni egy ilyen autót. Az már mellékes, hogy még ronda is.

(#50437) batai15 válasza Stauffenberg (#50436) üzenetére


batai15
félisten

jujj:D :C

(#50438) #79335424 válasza Stauffenberg (#50436) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez tetszett! :C

(#50439) dokee78 válasza xSide (#50337) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem az alsó sáv miért nem fekete?
Pedig fekete hátteret választok.

(#50440) atillaahun válasza dokee78 (#50439) üzenetére


atillaahun
veterán

Nekem a felső sáv se fekete. Nem tudok olyat választani. Te is a Témákon belül a + után választasz egy olyan izét? Semmi importálási hibát nem ír rá?

(#50441) dokee78 válasza atillaahun (#50440) üzenetére


dokee78
félisten

A gyors hivonal fekete
Igen ott választok.

[ Szerkesztve ]

(#50442) #79335424 válasza dokee78 (#50441) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hát ez nekem sem akar menni. Milyen fájlt adsz meg neki? Vagy milyen listából választasz témát? Nálam a választható témák vmi fura kiterjesztéssel töltődnek le. Ez még nem zavarna, de egyik sem full fekete.

[ Szerkesztve ]

(#50443) Bozek válasza petipetya (#50420) üzenetére


Bozek
nagyúr

A rendszer alkalmazások tudnak írni a külső SD-re 4.4.2 alatt is, ezért rakta bele a Sony a firmware-be a File Commander-t.

(#50444) zsoltzsolt válasza Bozek (#50443) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mkor ezt írod/írjátok: "...4.4.2 alatt is" ez nagyon félreérthető, pontosabban több esetben nem is értelmezhető. Arra gondolsz, hogy 4.4.2 alatti vagyis előtti rendszeren vagy épp 4.4.2-ön? (természetesen , ha épp más rendszer verzió akkor arra vonatkozik).

(#50445) Bozek válasza zsoltzsolt (#50444) üzenetére


Bozek
nagyúr

Amennyiben 4.4.2 előttire gondolok, akkor azt írom. Miért? Ha valaki leírja, hogy fut Windows alatt valami, akkor mire gondol? Netán arra, hogy a Windows előtti rendszereken is (pl. DOS)? :D

(#50446) zsoltzsolt válasza Bozek (#50445) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az egyértelmű, mert azt írja Windows, de ha már azt írná Windows7 alatt fut egy program csak, akkor gondolhat az XP-re is. Volt már, hogy más is félreértette, ez nem feltétlenül a te hibád, hanem a magyar nyelv sokszínűsége, rugalmassága és sok esetben nem "egyértelműsége".
Mert ha azt írom, hogy android alatt fut egy alkalmazás az egyértelmű, de ha már verziószámmal pontosítok, akkor már nem.

[ Szerkesztve ]

(#50447) #79335424 válasza zsoltzsolt (#50446) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem nekünk is rugalmasnak kell lennünk, ha már a nyelvünk az. Gondolom, ez az "anomália" vmi rossz fordítás következménye. Lehet, hogy általános vonatkozásban nyelvtanilag nem egyértelmű, de sztem oprendszer vonatkozásában egyértelműen az adott verziót jelenti.
Persze érdekes, ha egy kifejezés a saját ellentétének a szinonímája. Ha valami, valamin rajta van, akkor nem jelentheti egyúttal azt is, hogy ugyanaz a valami alatta van ugyanannak a valaminek.. Mégis, az "X oprendszeren fut a program" és a "fut a program X oprendszer alatt" kifejezések ugyanazt jelentik.

[ Szerkesztve ]

(#50448) petipetya válasza Bozek (#50443) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gyártói romokkal kapcsolatosan nincs tapasztalatom a KitKat tekintetében, de logikus amit írsz.

"nincs rá lezsóidő"

(#50449) petipetya


petipetya
nagyúr

A Facebook Messenger kicsit megtorpant tegnap este. Írtam benne egy üzenetet és elküldtem, de nem látszódott. Sebaj, újra beküldtem a mondatot, ám ekkor már kétszer látszódott. Gyorsan törölni akartam az egyiket ám nem sikerült, közben pedig látszódott a bal alsó sarokban az olvasottsági jelzés és rezgett a telefon, hogy megérkezett a válasz. Igen ám, de azt nem láttam.

Itt untam meg és izzítottam be a gépet, ahol szépen látszódott minden, miközben a Messengerben elég foghíjas volt mindez. A gépen megválaszoltam, kinyomtam, majd a telón az alkalmazás adatainak törlése után már szépen látszódott mindez.

Eddig jól működött a Messenger, így nem értem mi volt ez.

"nincs rá lezsóidő"

(#50450) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Titanium Backup Pro volt már akciózva?
Tudtok olyan programot amivel a gyalogosan/autóval/tömegközlekedéssel megtett útvonalat ki tudom rajzoltatni google maps-re? :)

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.