Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50551) GtCaT


GtCaT
tag

Üdv,
Tudnátok ajánlani vmilyen progit, ami lecseréli a hívásfogadás "húzgálós" gombjait sima egyérintősre?
(Vmi egyszerű kéne, mert ezek a Full Screen Caller ID szerű progik 40 mega körül zabálják a memóriát.)
Előre is :R

(#50552) quailstorm válasza assemble (#50547) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem. Se az SD-ext se az "internal emulated SD" sem megy. Csak MTP. Belsőhöz meg sose fértél oda MTP-vel.
Érdekes CM11-gyel meg működik a mass storage :U

[ Szerkesztve ]

(#50553) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tudnátok ajánlani (akár fizetős) offline térképet, amivel utca-hászám szerint is tudok keresni? Korábban valaki emlitette a Maps With Me-t, megvettem, de nem tudok házszámra keresni, csak utcára. :(

Illetve kiegészitésként egy olyan térképre is szükségem lenne, amivel meg tudom oldani azt, hogy megadok 10-20 cimet azokat mind megmutassa egyszerre a térképen. :R

Live-Die-Respawn

(#50554) assemble válasza sharkybacsi (#50550) üzenetére


assemble
addikt

Pontatlanul fogalmaztam (adat es rendszer particiok helyett valojaban app data es media data-rol van szo), de jok az informaciom.

Itt van egyenesen egy Android mernok szajabol:
Whoa, whoa. ICS doesn't support USB mass storage?

ICS supports USB Mass Storage (UMS). The Galaxy Nexus does not. This is the same scenario as Honeycomb, as for instance HC supports USB Mass Storage while Xoom does not.
If a given device has a removable SD card it will support USB Mass Storage. If it has only built-in storage (like Xoom and Galaxy Nexus) it will (usually) support only MTP and PTP.
It isn't physically possible to support UMS on devices that don't have a dedicated partition for storage (like a removable SD card, or a separate partition like Nexus S.) This is because UMS is a block-level protocol that gives the host PC direct access to the physical blocks on the storage, so that Android cannot have it mounted at the same time.
With the unified storage model we introduced in Honeycomb, we share your full 32GB (or 16GB or whatever) between app data and media data. That is, no more staring sadly at your 5GB free on Nexus S when your internal app data partition has filled up -- it's all one big happy volume.
However the cost is that Android can no longer ever yield up the storage for the host PC to molest directly over USB. Instead we use MTP. On Windows (which the majority of users use), it has built-in MTP support in Explorer that makes it look exactly like a disk. On Linux and Mac it's sadly not as easy, but I have confidence that we'll see some work to make this better.
On the whole it's a much better experience on the phone.

[link]

Bozek: ez nem igaz, minden gond nelkul mass storage-be lehetett tenni a regi telok belso memoriajat is, ahogy azt fentebb is emlitik.

(#50555) air válasza darvinya (#50546) üzenetére


air
nagyúr

A 64 bites MédiaAudio TC plugin nem megy Win8.1 alatt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50556) Bozek válasza quailstorm (#50552) üzenetére


Bozek
nagyúr

De igen, az MTP (Media Transfer Protocol) használatával megy a belső tárhely is és az SD kártya is. MSC (Mass Storage device Class) esetében meg csak az utóbbi.

(#50557) quailstorm válasza assemble (#50554) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Asszem Huawei Y200-nál láttam csak mass storage belső memóriát eddig. Pedig sok teló átment a kezeim között.
Ált csak SD-t tud csatolni. Viszont amit írsz az szép, csak S4-en fix partícióméretek vannak, van SD slot, de legalább nincs mass storage csak a fos MTP amivel lehet kínlódni, szívózni, káromkodni és tetvészkedni.

(#50556) Bozek : nem vettem észre hogy MTP-vel menne a belső tárhely. Csak az internal SD, ami GB-n amúgy is ment még a Samsungnak is mass storagen.

Figyelj, itt az SGS-em, ott a haver Ace2-je, de van Nokia N900-am is. Vígan megoldják hogy lecsatolja az emulált SD-t és felcsatolja a gépre. És lehet mappát létrehozni, megy totalcommanderrel és gyors.

[ Szerkesztve ]

(#50558) assemble válasza quailstorm (#50557) üzenetére


assemble
addikt

Nem kell pedig olyan messze menni, mint a cikkben emlitik, a Nexus S-ben is lehetett mass storage-kent csatolni belso memoriat (GNex az elso ahol mar nem igy volt), galaxy s1 is emlekem szerint ilyen volt (sztem meg s2 is), stb, sztem kozel minden regi telo.

[ Szerkesztve ]

(#50559) Bozek válasza quailstorm (#50557) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az internal szerintem pont belsőt jelent. Nekem az eddig MSC módban sose ment.

(#50560) #79335424 válasza GtCaT (#50551) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha véletlenül Samud van, akkor azon beállítható, hogy a Home -ra fogadja a hívást. E feature -ből kifolyólag nem kerestem még más, szoftveres megoldást.

(#50561) quailstorm válasza Bozek (#50559) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem meg igen. Még Note N7000-ren is anno CM10.1-en. S2 széria, akkor ott még külön partíció volt
Nekem a belső memória az a /-t jelenti. Minden ami nem FAT32.
Az internal SD meg fix méretű és FAT16 vagy 32 általában. Azt nem értem miért nem szabad csatolni. Külső SD-t meg pláne.
ezt megértem
Kitalálták hogy ne találd magad szembe hülye helyhiánnyal(tehát itt nem fix partíció az internal SD). De hogy az S4-be tett FAT32-re formázott 16GB-os microSD-re is csak az MTP-t adja azt utálom...

Egyébként root mellett az új szarságokra is van olyan app amivel lehet az SD-t mass storage módban használni.

Meg nem lenne sok bajom az MTP-vel sem, ha lehetne normálisan használni. De az hogy az S4 dobálja a kapcsolatot meg lefagy. Az Alcatel idol meg az S3 meg szimplán lassú, meg kérdez hogy nem lejátszható fájl, meg nincs mappalétrehozás, mert akkor még az explorer.exe is fagy. Na azt utálom.
Bezzeg a Nokia Lumia 520 az működik... Ja és gyors.

[ Szerkesztve ]

(#50562) #79335424 válasza quailstorm (#50561) üzenetére


#79335424
törölt tag

Van itt keveredés. Ami a csatolást illeti, az Android nem Windows. Mint általában a Linux rendszereken, ha valamit csatlakoztatsz és a rendszer látja, nem biztos, hogy kezelni is tudja. Ehhez előbb mountolnia kell, vagyis becsatolni a könyvtárszerkezetébe. Innentől viszont az nem egy külső eszköz, hanem a rendszer szerves része. A lecsatolás nélküli eltávolítása káros hatással lehet a rendszerre.

(#50563) quailstorm válasza #79335424 (#50562) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Éppen ezért tart akár egy percig is a DPS dream 7-nek lecsatolni az internal SD-t és befejezni a folyamatokat, mielőtt a géphez kapcsolná a nand megfelelő részét. Meg lehet oldani, persze ha a partíciós tábla lehetővé teszi.

De a külső SD-hez mindenképp alanyi jogon kéne járnia a mass storage-nek. Oda 0 rendszercucc kerül.

[ Szerkesztve ]

(#50564) Bozek válasza quailstorm (#50561) üzenetére


Bozek
nagyúr

Még Note N7000-ren is anno CM10.1-en.
Na jó, a CM-et ne vegyük már bele ebbe a körbe, ha lehet. Meg gyakorlatilag még abban se vagyok biztos, hogy az MSC volt és nem csak úgy írták. Amikor fel volt csatolva a belső memória, akkor elérted a Note-on a rajta lévő cuccokat?

(#50565) kmisi99


kmisi99
addikt

Ismertek olyan alkalmazást aminél ha ujjamal rajzolom a betűket felismeri és átalakítja rendes karakterré. Így pl egy értintő ceruzával tudok írás szerűen írni amit átír valódi szöveggé.

(#50566) #79335424 válasza quailstorm (#50563) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem a mikro SD -re kerül rendszercucc (bár ez sem törvényszerű), hanem a mikroSD van a rendszerbe csatolva. Különben nem tudnád a telón kezelni a /mnt/..... alatt. Ezt előbb le kell választani, stb, stb.

(#50567) Szmoki


Szmoki
senior tag

Sziasztok. Olyan navigációs programot keresek amely működik offline módban is és kompatibilis 4.4vel és működne ART alatt. Eddig hárombetűs navi volt de az nem megy ART miatt.
Köszi

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#50568) oriic válasza Szmoki (#50567) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sygic?

Live-Die-Respawn

(#50569) Keraa válasza Szmoki (#50567) üzenetére


Keraa
aktív tag

A Sygic megy ART-on!

Más: Tudnátok ajánlani egy olyan dokumentum alkalmazást ami gyors kezeli a pdf-et és megy ART-on is?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#50570) quailstorm válasza Bozek (#50564) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az internal_sd csatolási pont alatt lévőt értem el vele.

(#50566) Somatom: de azt mennyi idő leválasztani? És hány évig csinálta ezt a droid? 1.5-től 2.3.7-ig tuti, de egyes kínai tabletek 4.2.2-vel is megoldják. Szándék kérdése.
Bedugom az USB-t, bejön az app, leválasztás, app nem lesz elérhető üzenet, várakozás, és a gép meg felcsatolja. Csak ennyit kéne csinálni a Samsungnak az SD-vel. Neem, MTP :(((

(#50569) Keraa: ART-ot nagyon keveset használtam. Tippelek, kingsoft office. Nem megy. Itt egy lista: [link]

[ Szerkesztve ]

(#50571) kovacs65 válasza kmisi99 (#50565) üzenetére


kovacs65
senior tag

MyScript Stylus

Szerintem ez a legjobb, de ha a Playen "handwriting"-rad keresel lesz több is

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#50572) quailstorm válasza kovacs65 (#50571) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ráadásul kompatibilis a lúdhányás betűtípusommal. Szóval én is ajánlom.
De van nekik nagyon jó számológépük is: [link]

(#50574) #79335424 válasza quailstorm (#50570) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ne érts félre, alapvetően egyetértek. Nekem még S2 van. Bármit rádugok, azt mountolja, és a "rolót" lehúzva ott az umount (JB 4.1.2). A miniPC -ken pedig 4.2.2 alatt is van mass storage. Szerencsére nincs rá szükségem. Telóval tudok wifin FTP -zni, a Tabokon szokott lenni, a mini PC -ken pedig mindegyiken van Lan kapcsolat opció. Kb. ugyanazt a sebességet tudja, mint USB -n.

(#50575) quailstorm válasza #79335424 (#50574) üzenetére


quailstorm
nagyúr

FTP jó dolog. Csak nekem cl10-es SD van, plusz a router szabályosan összeszarja magát egy ilyen komoly feladat alatt, és ledobálja az eszközöket :DDD
jó kis régi d-link 512kbyte rammal.

kisebb fájlokhoz használom

[ Szerkesztve ]

(#50576) Oldman2 válasza Petyyyyy (#50130) üzenetére


Oldman2
veterán

Nálam ki van kapcsolva folyamatosan.

Beállítások / Általános / Értesítés

(#50577) #79335424 válasza quailstorm (#50575) üzenetére


#79335424
törölt tag

Közvetlenül, router nélkül sem tudsz wifin kapcsolódni a géphez? Nincs benne wifi?

[ Szerkesztve ]

(#50578) quailstorm válasza #79335424 (#50577) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nincsen. Asztali gép. Lásd profilom.

(#50579) #79335424 válasza quailstorm (#50578) üzenetére


#79335424
törölt tag

Haladni kell a kórral! Ne várd, hogy egy modern csúcshardver kommunikáljon ilyen kőkori adatátviteli környezetben! :D Jó, hogy nem morzézni szeretnél vele. :D Vegyél egy 3 ropis USB wifit és probléma megoldva. Ráadásul bármilyen PC -vel működik. Sőt, ha ügyesen választasz, akkor még Androiddal is.

[ Szerkesztve ]

(#50580) quailstorm válasza #79335424 (#50579) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Inkább veszek egy normális routert mint egy USB-s fost. Vagy nem láttam még jót vagy nem jók, de a jel(nem)erősség, az input lag meg az inkompatibilitás nem volt meggyőző a stickekkel. Itthon PCI-os kártya van cserélt antennával.

(#50581) bigrock válasza GtCaT (#50551) üzenetére


bigrock
addikt

Ez a hívásfogadásos app engem is érdekelne. HTC Wildfire az eszköz.

(#50582) #79335424 válasza quailstorm (#50580) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak a router nem egy árkategória és sokkal kevésbé hordozható. De otthoni fejlesztésnek mindenképpen jobb megoldás. Főleg egy okosítható AC -s (ha már a Note3 -ban van AC). Ráakasztasz egy vinyót és akkor már a PC -sem kell a másolgatáshoz, maradhat az is csak egy kliens, mivel a router lenne a szerver.

[ Szerkesztve ]

(#50583) quailstorm válasza #79335424 (#50582) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De arra van szükség mert 3 asztali gép és 2 telefon lóg rajta. Túl van terhelve, gyakran meghal. Plusz 1 megás ADSL-lel kezdte, most optikai van. Úgyhogy nem csoda.
WiFi stickkel meg semmire nem mennék.

Ez a luxus amiről beszélsz ez meg csodaszámba megy még. A legolcsóbb TP-link is álom lenne a mostani routerhez képest.

(#50584) #79335424 válasza quailstorm (#50583) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azokat nem ismerem. Én Tomato vonalon mozgok (Shibby-Tomato, Linksys E3000 -en és Asus RT-N16 -on), de Tomato nincs TP-Link -re. Persze ezek sem AC -sek (viszont a Linksys párhuzamos dual band). Lehetne rájuk akasztani vinyót, de ezek még nem elég izmosak az aktív kezeléshez. Ezért van mögöttük 1-1 NAS. Így viszont semmilyen szerver feladathoz, tároláshoz, torrenthez, letöltéshez, stream -hez nem kell PC.

[ Szerkesztve ]

(#50585) quailstorm válasza #79335424 (#50584) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen ám, de vetettem egyet unokatesómmal, haveroknak alapból az van.
Különbségek:
WiFi-re csatlakozás:
Tp-link: csatlakozott
D-Link, imádkozás, várakozás, ledobás, újrapróbálás, ledobás, router újraindítás, router rugdosása a padlón, bedugás, aztán random csatlakozás. Nem csinálja minden eszközzel, de 3-ból 3 DPS Dreammel igen (3 különböző HW-rel szerelt, szomszéd TP-linkjén bezzeg ment). Meg még tuti volt valami. Rescue linux se szerette azt tudom, meg WPA2-őn a saját telóim se...
Így csak akkor van gáz ha pl fater torrentezik. Na akkor csak lejönni lehet róla, csatlakozást rossz jelszóval (WTF?) elutasítja.
Sokszor nem jön be az admin felület, vagy csak széthullva. Csinált már zárlatot a gépemben, kellett miatta rebootolni N900-at mert levágta a wifi drivert is (ez a kettő egyszerre volt) és ha kivan, akkor bootkor fagyasztja a windowst linuxon meg ugrál a jele... kábelen
ja és wifin a pingje nagyon hullámzik és rémfos

Nagy igények meg nincsenek. Router legyen, és dynDNS-t tudjon. NAS-t meg nem használnánk ki szerintem.

(#50586) nababika válasza air (#50545) üzenetére


nababika
aktív tag

én i win 8.1 et használok és nekem megy.

(#50587) #79335424 válasza quailstorm (#50585) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én csak a sajátjaimról és a Tomato -ról tudok nyilatkozni. PC -n Winnel és Puppylinux -szal használom. Valamint a saját és a haverok droidjainak tömkelegével. Soha, semmi gond nem volt egyikkel sem. Volt PPTP VPN, a NAS elérés SSH -n, droid CIFS csatolás, prioritás alapú sávszélesség elosztás az eszközök között, stb, stb.
De befejezem az offot, mielőtt megorrolnak!

(#50588) darvinya válasza air (#50555) üzenetére


darvinya
titán

Most méztem, és több plugin van média alatt TC-hez.[link]

Ahogy nézem itt van TotalAndDroid 4.0 plugin is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50589) #79335424 válasza darvinya (#50588) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy mennyire számít, de "updated: 2012."

[ Szerkesztve ]

(#50590) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!
A kérdésem az lenne hogyan tudnám azt megoldani,hogy a rendszer telepitése után ne pakolgassa fel a régebbi programokat...
Hol tudom ezt kikapcsolni?
Vagy hol tudom az összes régebben telepitett progit törölni a google fiókon belül?!
Gondolom valahova oda menti,de én nem találtam...

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#50591) #33253120 válasza Orlin (#50590) üzenetére


#33253120
törölt tag

Menü-> beállítások-> Biztonsági mentés, és helyreállítás-> Visszaállítás a google fiókból erre a telefonra mellől pipa ki.

A másik: Google play, Saját alkalmazásaim, összes fül, és x-el törlöd ami nem kell. De ebben van annyi bukta, hogy ha egy ingyenes app fizetőssé válik, és te még ingyen feltelepítetted, akkor amíg a listádban van, neked továbbra is ingyenes, bármikor telepítheted. Ha törlöd a listából, akkor legközelebb már csak fizetősen juthatsz hozzá...

(#50592) Orlin válasza #33253120 (#50591) üzenetére


Orlin
addikt

Szia!

Ez az?Innen a pipákat kiszoktam venni.Mégis a múltkor feltette a régi progikat.
Sőt a keep progit is az összes régi jegyzettemmel... :Y
Pedig azt hittem mindent gyalultam.

Köszi

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#50593) Wolfskin válasza sharkybacsi (#50542) üzenetére


Wolfskin
őstag

köszi, ez volt a kulcs: tc 8.51 :R ennyi bőven elég (gyors, van méret és dátum, thumbs, F7. igaz, nincs F3, F4, de anélkül lehet élni...) rootolni egyelőre nem akarom, a garancia miatt.

olyan appról tud valaki, ami a képernyőket zárolja? hogy ne lehessen alkalmazás ikont, widgetet, oldalt létrehozni, módosítani, törölni? csak ha fel van oldva? nem a működésüket zárolja, csak a helyzetüket.
a probléma: felettébb bosszantó, hogy 10-ből 5 alkalommal, amikor valamit használnék, az épp nincs már a helyén, mert valamikor egy óvatlan mozdulattal áthelyeződött vagy törlődött. ez főleg éles helyzetekben, amikor pl. letenném a hívást, de a hívás megszakító app gombja (van ilyen, nem kell mindig vakarászni hozzá!) eltűnt. vagy az óra. vagy bármi más. szinte naponta kell szöszmötölnöm vele, hogy egy bizonyos állapotot többé kevésbé stabilizáljak.

a régi telefonokban szerettem, ha egyszer beállítottam, akkor az 3 év múlva is pont úgy nézett is és pont ugyanazt tudta. mint pl. a kalapács. azt sem kell minden alkalommal újra tanulni, vagy felfedezni.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#50594) Heavyrain válasza Wolfskin (#50593) üzenetére


Heavyrain
őstag

Milyen launchert használsz? A legtöbben ez a screen lock már alap funkció.

(#50595) Wolfskin válasza Heavyrain (#50594) üzenetére


Wolfskin
őstag

szerintem nem használok launchert... legalábbis nem hinném... :F
tudnád bővebben...?

illetve rákerestem a screen lockra. szóval én nem képernyőzárat keresek, hanem valami olyat, ami akkor sem engedi módosítani a képernyőt, amikor aktív. ahogy írtam: nem az ikonok funkcióját blokkolja, hanem a helyzetüket. amíg blokkolva van, nem tudom törölni vagy áthelyezni. de használni igen. ellentétben a képernyőzárral.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#50596) Jacak válasza Wolfskin (#50595) üzenetére


Jacak
senior tag

A launcher az indítóképernyőt adja,nélküle használhatatlan lenne a telód. :) A kolléga arra gondolt,h. a legtöbb ilyen progiban,a beállításainál van olyan,h. képernyő zárolása.Ha ez be van kapcsolva,nem másznak el véletlen az ikonok egy óvatlan tapintásra. :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#50597) Wolfskin válasza Jacak (#50596) üzenetére


Wolfskin
őstag

ezt hogy tudom megnézni? én extra launchert nem telepíztettem rá, úgy megy, ahogy a gyárból kijött. ez egy galaxy note3 4.3 androiddal. ilyen beállítással, hogy "képernyő zárolása" azonban nem találkoztam... :N

(képernyő lezárása van, de az csak a képernyőzárral és annak az extráival foglalkozik)

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#50598) LonGleY válasza Wolfskin (#50597) üzenetére


LonGleY
veterán

A gyári launcherek a legbutábbak, ott ilyet ne is keress! :] De próbálj ki nyugodtan egy-két másikat, sima programként tudod őket felrakni vagy épp leszedni - ha mégsem jönnének be. Az alapértelmezett launcher beállításai nem tűnnek el ezáltal, nem vesztesz semmit a teszttel. A feature-gazdagsága miatt az ingyenes Apex-et ajánlom első körben. Nekem Pro van belőle, de azt hiszem, már az ingyenesben is tudod zárolni az "asztali" elemeket.

[ Szerkesztve ]

(#50599) Wolfskin válasza LonGleY (#50598) üzenetére


Wolfskin
őstag

ezek szerint fel kell telepíteni egy launchert, a gyári ezt nem tudja? ez egyfajta ilyen látványprogram? mert egyszer valaki magyarázta, hogy neki nem így forog körbe, hanem amúgy, meg bukfencezik, meg nem tudom még miket tud, remélem ezeket ki lehet kapcsolni. nekem bőven sok, ha annyit tud, amennyit a gyári. azért 95%-ban egy telefonra van szükségem.

azért kipróbálom, köszi!
közben tölti le... a pro miben tud többet? illetve ugye a nem pro sem dobál fel reklámokat?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#50600) LonGleY válasza Wolfskin (#50599) üzenetére


LonGleY
veterán

Vannak egyszerűbb és brutál3D-s launcherek is. A Nova és az Apex az előbbi kategóriát jelentik. A launcher az asztalok és a programlista tallózásáért felelős erősítik. Az említett darabokban nincs semmi extra, kb. ugyanúgy néznek ki, mint a gyári, csak több beállítási lehetőséged lesz. Sokaknál az az első, amit egy új gépre telepítenek. Menj rá feltétlen, akkor meglátod magad is, hogy mi a helyzet velük. Anno én is tartottam tőle, de ehhez kell a személyes tapasztalat is, hogy megértsd, miről magyaráznak itten a topiklakók. :]

#: Egyik se fog reklámokat feldobálni. Szerencsére a Nova és az Apex nem az adware-ekkel, hanem a plusz tudással próbálják eladni magukat. A lista jól látható a Pro leírásában (Apex Launcher Pro (Paid Version) Features: ...). Az Apex ingyenes verziója többet tud, mint a Nova ingyenese, de a Pro verziók mindkettőből hasonló tudásúak. Az Apex Pro-ban alig 1-2 olyan dolog van, amit ki is használok az ingyeneshez képest.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.