Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50901) #79335424 válasza xSide (#50900) üzenetére


#79335424
törölt tag

Érdekes látvány. Nálam ez egész másképp néz ki. Teljesen normálisan jelenik meg mindkét swipe menü. Ugyanígy, fullscreen -ben használom. Ha ráböksz a floating ikonra, akkor lejön a felső menü és bal oldalon ott a két nyil a tab váltáshoz. Vagy a hangerőgombokkal is tudsz váltani. Persze érződik, hogy csak béta, mert van egy pár érdekesség. Nálam a Gesture ki van kapcsolva. Most áttettem angolra és próbálgatom a Sonar -t. Na, pl. ennek a gombja csak fekvő nézetben jelenik meg. Engem nem zavar, mert a telefonáláson kívül csak fekvőben használom a telót. Egyébként a Gesture menüben benne felejtették a swipe kikapcsolást. Csak nem csinál semmit. Az is érdekes, hogy ha most a kilépés gombra nyomsz, akkor nem jelenik meg a kilépés -menü. Gesture -ral és Sonar -ral viszont igen. Szóval tényleg van még rajta csiszolni való. De ezért béta. Már meg is írtam az észrevételeimet a support -nak.

(#50902) kovisoft válasza #79335424 (#50901) üzenetére


kovisoft
őstag

Az oldal tetejére ugrasztó ikon visszakerült a bétába? Nekem legalábbis a 11.0.1-ben nincs benne, pedig régebben volt, és most nagyon hiányzik.

(#50903) dokee78 válasza #79335424 (#50901) üzenetére


dokee78
félisten

Tehát a bétában nem lehet kikapcsolni a swipot?

(#50904) #79335424 válasza kovisoft (#50902) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én nem írtam ilyet. Én a fullscreen mód esetén megjelenő, átlátszó, floating ikonról írtam, ami xSide screenshotján, a jobb oldali képen, alul látható (de áthelyezhető). Erre rábökve az oldal ugyanott marad, csak egy leúszó effekt -tel megjelenik a felső kezelőfelület és a megnyitott tabok fülei (ez utóbbit lehet, hogy külön kell beállítani).

Dokee78:
Nem. Legalábbis én nem találtam rá működő opciót.

(#50905) batai15


batai15
félisten

sziasztok, a gugli hitelesítő miért írja mindíg azt hogy a qr kód nem értelmhezető? le kelene védeni valamit, és qr beolvasással egyszerűbb lenne, de nem akarja az igazságot(

(#50906) kovisoft válasza #79335424 (#50904) üzenetére


kovisoft
őstag

Én nem írtam, hogy te írtál ilyet. Csak megkérdeztem, hogy nálad az új bétában van-e az oldal tetejére ugrasztó ikon, mert hogy nekem ez eltűnt a 11.0.1-gyel. És még mindig érdekelne a válasz.

(#50907) csatakacsa


csatakacsa
tag

Sziasztok ! Nincs meg valakinek az időkép egyel korabbi .apkja ? Az uj nekem nem frissít, vagy ha igen akkor utana leall. De sokan irtak mar playen, en hulye meg lefrissitettem.

Elore is koszonom, :)

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#50908) #79335424 válasza kovisoft (#50906) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ja, bocs! Azt hittem, hogy a floating ikonnál keveredtünk el. Nem láttam oldal tetejére ugrasztó lehetőséget. Gesture -ban van ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#50909) kovisoft válasza #79335424 (#50908) üzenetére


kovisoft
őstag

Köszi, hogy megnézted. Akkor sincs, ha nem vagy fullscreen-ben? A régi verzióban csak akkor jött elő az ikon, ha nem volt fullscreen-ben és be volt kapcsolva a jetpack. Most meg akárhogy kapcsolgatom a beállításokat, nem jön elő az ikon. :F

Szerk: ja igen, gesture-rel lehet az oldal tetejére ugrani, de az nekem macerásabb, mint szimplán az ikonra bökni. Na mindegy, ez van.

[ Szerkesztve ]

(#50910) Deck


Deck
titán

Nincs egy ember se aki megvette volna a Sygicet? :/

PS5

(#50911) gipsztigris válasza Deck (#50910) üzenetére


gipsztigris
addikt

Sygicet nem, de Török Primot már vettem, és ugyanazon gmail fiók alatt akár tíz telefonra is felrakhatod. Ugyanúgy, ahogy egyéb Playről vásárolt programot.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#50912) Deck válasza gipsztigris (#50911) üzenetére


Deck
titán

Kódot lehet venni majd megadni a programnak. De nem tudom, hogy utána a fiókhoz rendeli-e. Ha biztosra tudnám megvenném. Sajnos már a szókeresővel is jártam úgy, hogy csak 1 telefonon lehet fenn..

Van olyan szótár ami 6ezet majd csak 5aktivációt enged kódot kapsz, de ma romozgatsz, újrarakod hamar elfogy és utána félévente 1 kód. Vicc.

PS5

(#50913) Deck válasza gipsztigris (#50911) üzenetére


Deck
titán

Úgy néz ki megvan a válasz. Regisztrálni kell a programban majd vásárlás. Tehát emailcímhez megy. Így már megveszem és gondolom én leszek az első itt ;]

PS5

(#50914) gipsztigris válasza Deck (#50913) üzenetére


gipsztigris
addikt

Igen, épp azt akartam javasolni, hogy el kellene olvasni a telepítési útmutatót! ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#50915) aizen92 válasza #41133696 (#50889) üzenetére


aizen92
addikt

Epg nézetből nem engedi egyáltalán. Ugyanazt írja ki.... pedig IPTV családi előfizetéssel van összekötve a fiók. Nem értem

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50916) Eternitys válasza Eternitys (#50866) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Asszem meglett a potenciális alternatíva pozíció megosztó és térkép screenshot-ot is készítő appra:
A neve: Map Coordinates
-Magyarul nyelvű (legalábbis a menüje magyarított valamennyire)
-4 féle térkép típus: normál, műholdas, terep, hibrid.
-Térkép screenshot megosztás( root kell neki): Email, Facebook, Twitter, Google+ accounts,sms, stb
-Google Maps Navigáció adott helyre
-Cím vágólapra másolás
-Szép holo felület

Egy dolog nem világos, hogy pontosan mi az az "MGRS " koordináta típus:

(#50917) LonGleY válasza Eternitys (#50916) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor már csak egy jó google app kell neked, hogy választ kapj.

(#50918) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Van megoldás android 4.4 alatt a GPS Location Consent popup végleges letiltására?
Vegye a rendszer véglegesnek az „agree” válaszomat és ne kelljen mindig leokézni.
Root jog van.

Köszönöm

(#50919) Eternitys válasza LonGleY (#50917) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Már megvan: The military grid reference system (MGRS)[1] is the geocoordinate standard used by NATO militaries for locating points on the earth.

Valami más jelölési rendszer, annyira nem lényeg.

(#50920) dokee78 válasza Eternitys (#50916) üzenetére


dokee78
félisten

GPS Status & Toolbox is tud helyet megosztani,ha jól tudom.

(#50921) domerator válasza Eternitys (#50916) üzenetére


domerator
veterán

Cím büfé?
Szerszám mérés?
:Y :DDD

Ezek mik?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#50922) Eternitys válasza dokee78 (#50920) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Igen az is tud, én is úgy tudom. Viszont ehhez nem kell a Gps-t se bekapcsolni(opcionális, anélkül is megy de mobilnet az kell neki), bár akkor ugye pontatlanabb lesz mint minden progi.

(#50921) domerator:
Cím büfé= felső sáv ki be kapcsoló
Szerszám mérés: vonalzó
:D

[ Szerkesztve ]

(#50923) domerator válasza Eternitys (#50922) üzenetére


domerator
veterán

A szerszám mérést még talán, de a címbüfét ebben az évezredben se találtam volna ki csak a szövegből... :D :DDD

Köszi amúgy :R

Szerk: address bár... bazzeg... felsírtam! :DD :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#50924) atillaahun válasza domerator (#50923) üzenetére


atillaahun
veterán

Bar = büfé?? Ilyet még a GTranslate se csinál. ;]

(#50925) Eternitys válasza domerator (#50923) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Hát én se ha nincs playen fent kép róla :D
Mindíg az jön ami még nem volt. :DDD :C

(#50926) dokee78


dokee78
félisten

Vonalzóról jut eszembe.
Hogyan tudom a vonalzót előhozni a Mapsben?
Vagy hogyan tudok benne távolságot mérni?

(#50927) Eternitys válasza dokee78 (#50926) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Ha jól tudom az már nincs az androidos appban benne( de lehet más megcáfol), minden esetre ezzel biztos megoldható a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#50928) Bozek válasza domerator (#50923) üzenetére


Bozek
nagyúr

A szerszám mérés nem az e-penis-re vonatkozik? :D :D :D

(#50929) Skizz


Skizz
addikt

Hali

Tudtok ajánlani egy jó offline texas holdemet? Nem baj, ha nem szép, nem rág tyúkszemet és nem ugrik bakot, csak unalmas előadásokra...

(#50930) aizen92 válasza Skizz (#50929) üzenetére


aizen92
addikt

ha nem jönne válasz akkor itt próbáld meg.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50931) Braddock válasza Deck (#50913) üzenetére


Braddock
őstag

Csak a 2. :P
Itthon pontatlan, 1-200 méteres pontatlanság elő szokott fordulni, ha címre megyek. Európában állítólag pontos, de azt még nem tudtam letesztelni. Mondjuk segíteni nem tudtam volna, mert már nem is emlékszem, hogyan aktiváltam.

[ Szerkesztve ]

(#50932) kovacs65


kovacs65
senior tag

Megnéztem az itt ajánlott LastPass progit.
Nem tetszik benne, hogy havi díjat kell érte fizetni.
Egy hasonló tudásút keresek, amit max 1* kell kifizetni.
Tárolja a jelszavaimat és ha jelszót kérő egy webhelyet felismer, akkor automatikusan beírja a tárolt passt.
THX

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#50933) Skizz válasza aizen92 (#50930) üzenetére


Skizz
addikt

Bocs és köszi!

(#50934) #79335424 válasza kovacs65 (#50932) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem havi, hanem éves díjat, és lehet anélkül is használni. A PC -s böngésző addon ingyenes. Ott beviszed az oldalakat, ami kényelmesebb is, mert Androidon nem jelenik meg magától a mentés. PC -n viszont igen. Ha ez megvan, akkor kell telepííteni az Androidos klienst, amire van két hét próbaidő. Addig használhatod teljes funkcionalitással és szépen leszinkronizálja a PC -n létrehozott adatbázist. Majd amikor lejárt a próbaidő, akkor onnantól a "helyi bejelentkezés" opcióval aktiválod. Ugyanúgy tudod megnyitni LastPass -ból az oldalakat és a beléptetés is működik. Csak új oldalt már nem tudsz hozzáadni és ha PC -n adod hozzá, az sem jelenik meg az Androidos kliensben. Persze webes felületen ekkor is hozzáférsz a friss adatbázishoz, csak így meg az auto beléptetés nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#50935) siofok


siofok
őstag

azt mivel tudnám megnézni,h mikori gyártású a készülék?

OnePlus nord 2t

(#50936) dokee78 válasza siofok (#50935) üzenetére


dokee78
félisten

akku alatt 13W45 pl
2013 45. hét

topikjában is kaptál volna választ :K

[ Szerkesztve ]

(#50937) siofok válasza dokee78 (#50936) üzenetére


siofok
őstag

köszönöm

OnePlus nord 2t

(#50938) aicon válasza kovacs65 (#50932) üzenetére


aicon
senior tag

Az itt felsoroltakat mind kipróbáltuk, majd visszatértünk a PC-n már évekkel ezelőtt jól bevált Roboform-hoz. Egyszeri olcsó licensz, utána PC - android, kismacska, stb.szinkronizál. Nem kell bűvészkedni a kitöltéssel, mentéssel, stb. Dolphin, Firefox támogatott, beépül.
Változó kinek mi jön be...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#50939) Narxis


Narxis
nagyúr

Boat Browser-t használjatok mert nagyon jó, jobb mint a Chrome, Dolphin és Opera együttvéve. Telefonon a sima, tableten a HD teljesít szolgálatot. Boat 4ever!

Thanos was right.

(#50940) #33253120 válasza Narxis (#50939) üzenetére


#33253120
törölt tag

Opera link szerű könyvjelzősync van benne valamilyen formában? Ha igen akkor kipróbálom.

(#50941) Narxis válasza #33253120 (#50940) üzenetére


Narxis
nagyúr

Firefox sync van benne csak sajnos. Én jobban örülnék a Chrome-nak mert csak azt használom asztalin.

Thanos was right.

(#50942) #33253120 válasza Narxis (#50941) üzenetére


#33253120
törölt tag

Akkor ez nem nyert. Én Opera Mini-t használok emiatt, és a gyári böngésző alatt is fut a sync for opera link ami egyirányú, de a célnak megfelel...

(#50943) drdoom


drdoom
csendes tag

Sziasztok!
Lehet hogy hülyeség de létezik olyan hogy wifin keresztül mentsek a telóról a merevlemezre közvetlen,tehát egy folyamatban lévő videót?
Sajnos a telóban lévő memória kevés microsd kártya része pedig bedöglött.

(#50944) tboy93 válasza drdoom (#50943) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem ez nem nagyon fog menni. OTG esetleg?

(#50945) #79335424 válasza drdoom (#50943) üzenetére


#79335424
törölt tag

Válasszuk ketté. Az mit jelent, hogy wifin, merevlemezre? Ha a telóra wifin kerül az adat és azt USB -n csatlakoztatott merevlemezre mentenéd, akkor az alapfeltételek teljesülése (OTG, ismert fájlrendszer a merevlemezen, stb.) esetén persze, hogy lehet.
A streamelt anyag realtime mentése már neccesebb. Nem állítom, hogy elvileg nem lehetséges, de hirtelen nem tudok rá tuti megoldást. Fordítva talán egyszerűbb lenne. Mármint letöltés közben megnyitni a fájlt.

(#50946) Mr X válasza #79335424 (#50945) üzenetére


Mr X
veterán

Gondolom úgy értette, hogy a telefonnal videózik, de az az otthoni wifi hálózaton egyből a pc-jére kerül, ahol rögzíti. Mint egy webkamera, csak wifis.

(#50947) #79335424 válasza Mr X (#50946) üzenetére


#79335424
törölt tag

Még ez is lehetséges (nem a stream, hanem a letöltés ilyen módja), de ehhez már kicsit komolyabb feltételeknek kell teljesülniük. Pl. root és CIFS/NFS kernel támogatás.

[ Szerkesztve ]

(#50948) antal750


antal750
aktív tag

Heló mindenki
Adott egy lg f6 4.1.2 androiddal
A telót kingo root-l rootoltam..jó lett
próba ként töröltem a google maps és street wiev alkalmazást,de előtte mentettem kártyára.
A törlés után indítva a mentett appot telepítés sikertelen szöveg fogad.
Próbáltam úgy is hogy bemásoltam a system app könyvtárba de ott is ugyanez fogad,telepítés sikertelen
Mit csinálok rosszul??

(#50949) tboy93 válasza antal750 (#50948) üzenetére


tboy93
nagyúr

Te is jó appokkal kezdted a törlést :DDD

legrosszabb esetben gapps recoveryből, az vissza kell hozza :U

[ Szerkesztve ]

(#50950) Mr X válasza antal750 (#50948) üzenetére


Mr X
veterán

Nem lehet, hogy az odexelt rom kavar be?

Töltsd le az appokat play-ről, aztán a data/app mappából másold át a system/app mappába. Majd telefon restart.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.