Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50101) Eternitys válasza #79335424 (#50100) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Igen nálam se, sehol nincs a Sonar. Most néztem végig kb 20 oldalnyi hozzászólást és a "Sonar"- ra egy bejegyzés sincs. Ugy látszik szépen kitörölték őket, hogy ne legyen nyom .
A leírásban pedig szerepel mind a .hu-s és .us oldalakon is hogy benne van a funkció. söt a képeken is ott van, csak éppen mégsincs benne.

Azért érdekelt mert a régebbi verziókban volt és feltünt hogy most ebben az újban nem találtam.
Akkor ez most mi?

(#50102) Balazska15


Balazska15
senior tag

WhatsApp Messenger-ben nem latja a kontaktok kozott azt az ismerosomet aki engem ravett, hogy hasznaljam, szoval tuti, hogy hasznalja, mi lehet a problema? Es ami a fontosabb: Mi lehet a megoldas? Koszonom elore is!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#50103) kovisoft válasza Eternitys (#50099) üzenetére


kovisoft
őstag

Ha a menusávon a Gesture ikonra kattintasz, akkor bejön a gesture rajzoló oldal. Ennek az alján át lehet kapcsolni a csúszkát (jobbra húzva) a Sonar-ra. Ez egyúttal átváltoztatja a menüsávon levő ikont is Sonar ikonra.

(#50104) Eternitys válasza kovisoft (#50103) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Nálam ez jön be ha a menusávon a Gesture ikonra kattintok:

Szóval teljesen átlátszóak és szürkítettek az oldal alján az ikonok.

Semmi csúszka, Sonar kapcsoló sincs ott ahol mondod.

(#50105) kovisoft válasza Eternitys (#50104) üzenetére


kovisoft
őstag

Nálam ugyanezen az oldalon alul középen van még egy csúszka. Annak a bal oldalán a Gesture ikon, jobb oldalán a Sonar ikon. 11.0.1-es Dolphin verzió van nálam fenn, Android JB 4.3.

(#50106) Eternitys válasza kovisoft (#50105) üzenetére


Eternitys
aktív tag

4.2.2-n vagyok, ugyan ez a verzió.
Nálam csak ennyi van ami a képen látszik(azaz nem látszik), semmi más. :) A lenti menü teljesen inaktívvá válik ha a gesture ikonra kattintok.
Próbáltam asztali, teljes képernyő,klasszikus lapok módban, sőt az értesítési sávot is kikapcsoltam hogy az se kavarhasson be, de semmi csúszka.

(#50107) #79335424 válasza Eternitys (#50106) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nálam is ugyanez a szitu. AOSP 4.1.2, Dolphin 11.0.2. Valamit lehet, hogy másképp kellene hozzá állítani a menüben. Dolphinnál ilyenkor szoktak előjönni/eltűnni ablakok, menüpontok. Csak nem tudom, hogy mit.

(#50108) kovisoft válasza Eternitys (#50106) üzenetére


kovisoft
őstag

Én angol nyelven használom, de most átkapcsoltam magyarra, és így nálam is eltűnt a Sonar. Ezek szerint csak angol nyelvi beállítással megy. :F

(#50109) Eternitys válasza #79335424 (#50107) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Neked is a Menüben a Beállítások > Gesture & Sonar helyett csak Beállítások > Mozdulat Beállítás van?

(#50110) Eternitys válasza kovisoft (#50108) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Lehetséges, nem tudom. Minden esetre a Sonar a Google hangfelismerőjét használja, az meg ugye már ismeri a magyart, szóval nem kéne neki ezt csinálnia.

(#50111) #79335424 válasza Eternitys (#50109) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. Én viszont mindíg Magyar nyelven használtam és volt Sonar. Mondjuk engem nem hat meg a hiánya.

(#50112) Eternitys válasza #79335424 (#50111) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Igen, én is magyar nyelvre beállítva használtam eddig és volt Sonar. Engem sajna zavar, reméljük visszaállítják a következő verzióban.

kovisoft: Megnéztem, tényleg csak angolra állítva jönn be a Sonar, de legalább így bejön.

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#50113) drpele válasza Wolfskin (#50061) üzenetére


drpele
senior tag

"folyamatosan csipog, rezeg, kotkodál..."
Biztos, hogy a telefonod felelős ezekért a jelenségekért, s nem egy kotlóstyúk mellett ülsz? ;]

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#50114) S e t h válasza basaja (#50091) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem olyan régen még háromezer volt, már akkor is csodálkoztam, de most azt kell gondoljam, hogy elgurult a gyógyszere.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#50115) St3ven válasza Balazska15 (#50102) üzenetére


St3ven
addikt

Ráfrissítettél a kontaktlistára? Illetve a rejtett kapcsolatok mutatását is érdemes lenne beállítani.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#50116) petipetya válasza Balazska15 (#50102) üzenetére


petipetya
nagyúr

Lentebb kérdezte valaki, hogy csak azok látszanak-e akik +36 formátummal szerepelnek a telefonkönyvben? Nálam másfél éve így szerepel mindenki, így erre nem tudok válaszolni. De lehet, hogy nálad ez a probléma?

Negatív. Kipróbáltam és simán látni azt a személyt, akinek átírtam a számát a +36-ról 30-ra. Talán a whatsapp / beállítások / kapcsolatok / összes kapcsolat mutatását lenne érdemes bepipálni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#50117) atillaahun válasza Astrasattila (#50074) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor próbálj meg MÁS verziót.

(#50118) Balazska15 válasza petipetya (#50116) üzenetére


Balazska15
senior tag

Rejtett kapcsolatok pipa, összes kapcsolat mutatása pipa. :/

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#50119) jonnyjoker01 válasza basaja (#50091) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ráadásul nem tom látod e de több mint ezer letöltés :Y

Üdv. Johnny

(#50120) Kékes525 válasza jonnyjoker01 (#50119) üzenetére


Kékes525
félisten

Van e olyan alkalmazás, amivel ellenőrizni lehet a partíciókat hogy logikailag megfelelők e?

A v.109-es Dorinmax hibát jelzett. Habár leszedtem, wipe cache és dalvik cache továbbá a GS2KernelWipe-ot használva tettem vissza az Apolo JB 4.14-et most semmi problémám nincs.

Azért ellenőrizni szeretném, ha van ilyen progi.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#50121) #79335424 válasza Kékes525 (#50120) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem a PDAfanclub fórumán, a teló/rom, vagy kernel (Dorimanx) topikjában érdeklődj! Nekem egy kicsit zavaros amit írsz. Ha nem lennének rendben a partíciók, akkor az már feltűnt volna. Max a symlinkeknél lehet vmi bibi. Azt sem értem, hogy milyen hibát jelzett Dori, sőt, egyáltalán mi az, hogy hibát jelzett? Ez a 109. számozás is fura nekem. Gondolom, a béták lehetnek így számozva, vagy a KitKat kernelek. A legutolsó infóm, hogy JB -hez AOSP esetén a 8 -assal kezdődő verzió kell, CM esetén a 9 -essel. Ennek megfelelően nekem az utolsó nem béta build van, ami novemberi, ha jól emlékszem. Ez a 8.43 -as.

[ Szerkesztve ]

(#50122) Kékes525 válasza #79335424 (#50121) üzenetére


Kékes525
félisten

Megtettem: [link]

Válasz: [link]

A v.109 (NEM 109) pedig ez: Unofficial Dorimanx kernel branch V8, a "v." verziószámot jelent... Ez a legújabb.

Mint fentebb írtam nem követtem az utasításokat, mert egy kicsit macerás és ezek után nem bíztam a Doriban, azért itt kérdezem.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#50123) #79335424 válasza Kékes525 (#50122) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahha. Ez nem hivatalos, hanem az utolsó 8.43 továbbfaragása. Én úgy látom, hogy amit az STweaks -ben írnak, az valójában CWM -ben a fix permissions utasítás. De nekem teljesen megfelel az "official" 8.43, úgyhogy nem vagyok naprakész. Valóban voltak problémák néhány build -del, de szerintem Dorimanx végül úgy fejezte be, hogy nem hagyott maga után "elvarratlan szálat". Nálam nagyon jól, stabilan teljesít ez a build. De a PDAfanclub fórumon Bence, Time, Hitman és még páran sokkal profibbak nálam Doriban, vagy az arra/arról átállásban. Ezért írtam, hogy ott érdeklődj.

(#50124) Kékes525 válasza #79335424 (#50123) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, akkor megpróbálom PDAfanclubban.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#50125) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Keresek egy olyan programot,ami egy egyszerű térképen megmutatja a Magyarországi ingyenes Wifi hotspotok helyét.

(#50126) LonGleY válasza Heavyrain (#50125) üzenetére


LonGleY
veterán

És reménykedsz benne, hogy aktuális bármennyire is? :] Van valami ilyesmi, de hogy totál useless, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#50127) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

mostanában sokat kell autóban ülnöm navigációval ami a telefonról megy. közben a BT kihangosító is üzemel.
létezik valami app, vagy megoldás arra, hogyha bejövő hívásom van, akkor a navi app maradjon az előtérben és ne vegye el a bejövő hívás a kijelzőt? már csak azért is mert a kihangosítóm ki is írja, hogy éppen ki hív (Nokia CK200)

tegnap is elég kellemetlen volt, hogy 2x is olyan csomópont előtt hívtak amikor látnom kellett volna, hogy merre kanyarodjak.

stock ICS van a telón

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#50128) aizen92


aizen92
addikt

Sziasztok!

full!screen+ alkalmazás helyett tudnátok valamit ajánlani? körülbelül 3ból 1szer érzékeli az érintést, így nagyon nehézkes a navbar kiváltása.
Nexus 7 2013 tabra kéne ehhez hasonló progi. Pie-t próbáltam de nagyon nem jön be, és mivel párommal ketten használjuk, ő egyenesen ellenzi a Pie Chartot.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50129) dokee78 válasza Eternitys (#50099) üzenetére


dokee78
félisten

A google asszisztensnek nem kellene hangot adnia?
Mert nálam még sosem adott hangot,pedig be van állítva.

(#50130) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdvözletem!

Az ACR-ben ki lehet valahogy kapcsolni a status bar icont?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#50131) #79335424 válasza aizen92 (#50128) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hide Bottom Bar. Tasker plugin is.

(#50132) Probert75 válasza Petyyyyy (#50130) üzenetére


Probert75
addikt

Nincs rá lehetőség. De miért szeretnéd kikapcsolni, annyira zavar?

(#50133) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Képzelődöm, vagy Chrome bétában az utóbbi frissítések óta tényleg kevésbé érzékeli a gombnyomast? Régen asztali nézetben ha megnyomtam pl itt a fórumban az utolsó hsz-nel a fel gombot, rögtön feldobott, vagy kinagyította a területet. Most többször is rá kell zoomolni hogy érzékelje a "kattintást "

(#50134) assemble válasza aizen92 (#50128) üzenetére


assemble
addikt

Custom rom-ok (pl CM11) alapbol tudnak ilyet, jol mukodnek, sztem gyakorlatilag az immersive modot tudjak eroltetni barhol. Egyebkent meg asszem Xposed+gravitybox-al szoktak ilyeneket csinalni, elvileg teljesen jol mukodik, es ingyenes termeszetesen.

(#50135) Petyyyyy válasza Probert75 (#50132) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Együtt fogok tudni élni vele mivel nagyobb hasznát veszem, mint amennyire zavar, csak már megszoktam, hogy nincs fent semmi az alapértelmezett ikonokon kívül. Meg most ahogy nézem akkor is ott az ikonja, ha elhúzom a kezem a kijelző felett és felvilágít az alap infókkal. Köszi a választ.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#50136) LonGleY


LonGleY
veterán

Adott egy telefon, amire pár dolgot telepítettem a saját fiókom alól, viszont utána eltávolítottam az accountomat a gépről, maradt csak a tulajé.

Ami ezzel kiderült, hogy a fizetős programokat és semmi egyebet nem szed le csak azért a gépről, mert a fiók - ami alól telepítették őket - törlődött (ergo így havernak átdobható akár egy fizetős app is minden következmény nélkül). A hátránya viszont, hogy ezekkel a programokkal onnantól fogva a Play nem foglalkozik és nem frissülnek sehogysem - még az ingyenesek sem.

A kérdés, hogy ez rendbevágható valahogy? Természetesen csak az ingyeneseket szeretném átgyógyítani valahogy a tulaj fiókja alá, hogy azok automata frissülhessenek. Vagy ez csak úgy megy, ha eltávolítom és a fő fiók alól újrapakolom őket?

[ Szerkesztve ]

(#50137) Probert75 válasza Petyyyyy (#50135) üzenetére


Probert75
addikt

Tiltsd le mikor nem használod. Nekem a Llama ikon is ott virít mindig, pedig abban kikapcsolható.

[ Szerkesztve ]

(#50138) LonGleY válasza LonGleY (#50136) üzenetére


LonGleY
veterán

A nagyobb probléma az, hogy azt sem látom, melyik program melyik account alól települt a gépre, az egész egy kurva nagy totónak tűnik most (nincs sok kedvem az app-listák összehasonlítgatásához).

(#50139) air válasza LonGleY (#50138) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nem kell gányolni, és akkor nincs ilyen gond. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50140) LonGleY válasza air (#50139) üzenetére


LonGleY
veterán

Szerintem egy egyszerűbb megoldást vártam, nem véleményt. Épp a "gányolás" megszüntetésén mesterkednék... Az, hogy mindez milyen okból történt, meg nem véletlen nem fejtettem ki - teljesen lényegtelen számodra.

[ Szerkesztve ]

(#50141) marilllyo


marilllyo
veterán

Sziasztok! Olyan app-ot keresnék droidra amibe a legegyszerűbben feljegyezhetném a havi beosztásomat. Sima gyári naptárnál körülményesnek tűnik. Nincs valami amiben csak rábökök a napokra, hogy "jövök" - "nem jövök" és szépen átlátható?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#50142) Bozek válasza Probert75 (#50132) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért ne lenne rá lehetőség? Ott van a Notification, az elől ki kell venni a pipát.

(#50143) Eternitys válasza dokee78 (#50129) üzenetére


Eternitys
aktív tag

A Google assziszetnst én egyenlőre még nem próbáltam ki (nincs is bekapcsolva nálam), szóval ebben nem tudok tanácsot adni, de a sima Google hangalapú keresés teljen jól működik.

(#50144) Petyyyyy válasza Bozek (#50142) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Self-headshot, amiért nem vettem észre, pedig kibökte a szememet. :W Köszi szépen. :R

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#50145) Probert75 válasza Bozek (#50142) üzenetére


Probert75
addikt

Valóban! Nekem magyarul megy és rosszul van szerintem magyarítva. Nagyon-nagyon ritkán használom. Azt gondoltam, hogy az értesíti a másik felet a felvételről, mert nekem ez van oda írva és egy kicsit félreérthető: "Értesítés" és alá pedig ez a magyarázat "Értesítést küld, ha engedélyezve van". És a küld szóból arra következtettem, hogy a másik félnek küld.

(#50144) Petyyyyy Elnézést a fals infóért.

[ Szerkesztve ]

(#50146) Petyyyyy válasza Probert75 (#50145) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ugyan. :) Itt tényleg a magyarítás lesz a ludas. Az angol szöveg teljesen érthető, de a magyar "Értesítést küld, ha engedélyezve van" nem volt teljesen tiszta. Én azt hittem, hogy majd hívás indításakor fog jelezni.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#50147) Bozek válasza Petyyyyy (#50146) üzenetére


Bozek
nagyúr

Alatta van a Recording Notification (Értesítés a felvételről), ami jelez a hívás és a felvétel indításakor. Ha a felette lévő ki van kapcsolva, akkor ezt is lehet kapcsolgatni, így teljesen kiiktatható az értesítés.

Egyébként nekem is magyarul van, ezt a képet a Play-ről szedtem. :)

(#50148) atillaahun válasza Debilon (#50127) üzenetére


atillaahun
veterán

Szia,
létezik egy ún. Non Instrusive Call beállítás, amit most meg nem mondom melyik csapat fejleszt a custom rom-jaiban. Pontosan azt csinálja amire szükséged van. Én ezt most az N4-en egy Mahdi nevezetű rom-ban használom.
Bár gondolom csak ezért nem akarsz rendszerújrahúzást, így visszatérve a Tasker-re, szerintem egy az egyben nem megoldható, azt hiszem ehhez mélyebben kellene tudni belenyúlni a rendszerbe. Ugye bejövő hívásból nem tudsz átlépni amíg el nem utasítod vagy fel nem veszed. Szerintem ezt a Tasker sem tudja megkerülni. Legfeljebb arra készíthetsz profilt, hogy a hívást egyből felveszi a program, és rögtön visszaadja a navit. Kb. 1 mp. Nem tudom ez mennyire lehet megoldás.

(#50149) CoolBoy323 válasza CoolBoy323 (#50067) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

UP

(#50150) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Ez a Naked Browser eszeveszettül gyors! Megérte a 45,000 ft-ot!! :DDD

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.