Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49401) hjozsi válasza Baku (#49397) üzenetére


hjozsi
tag

Egy kínai noname tabnál jártam hasonló módon.
Annál törölni kellett a google fiókot, majd indítani a play appot és ott megadni a google nevet és jelszavat. Ezek után működött a többi google aplikáció is.

[ Szerkesztve ]

(#49402) makoss válasza St3ven (#49386) üzenetére


makoss
addikt

Értem.
Időjárás megy rajta?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#49403) St3ven válasza makoss (#49402) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem úgy van beállítva, hogy a képernyő felélesztésekor is frissítsen, és nincs vele gondom.

De ilyenkor ha félsz egy alkalmazás frissítésétől, csinálj előtte egy mentést a korábbi apk-ról például az Apk Extractor-ral.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49404) kukinyo válasza tomy86 (#49392) üzenetére


kukinyo
addikt

Mindent úgy csináltam ahogy leírtad, még sem blokkolja a hívást. :U

(#49405) Baku válasza #41133696 (#49398) üzenetére


Baku
aktív tag

Egy INTENSO TAB7-ről van szó. (TAB714 , 4.04, 3.8.0+)
Tudtommal csak rendszer visszaállítást csináltam, külön nem töröltem semmit.
Viszont amikor újra indult, se Play se Gugli szolgáltatások nem voltak a gépen
csak egy App Store.
visszaállítás előtt mentettem az összes alkalmazást a T.Commanderrel,
az alkalmazások (ingyenes) döntő többsége újra telepíthető, kivéve néhány megvásároltat,
amit szeretnék az áruházból újra telepíteni, de így nem tudok... :W

[ Szerkesztve ]

(#49406) Baku válasza hjozsi (#49401) üzenetére


Baku
aktív tag

Ha törlöm is a fiókot, csak addig fut a Play Áruház, amíg meg nem történik a bejelentkezés.
Utána leáll... :( (közvetlenül a bejelentkezés pillanatában)
Gyanítom, (laikusként), hogy a bejelentkezéskor akad valami gebasz, de nem tudok
egyedül rájönni mi az, és hogy lehetne kikerülni...
Ha a fiók létre van hozva, akkor indítás után szinte azonnal megáll.
Ha nincs fiók, akkor addig megy, míg létre nem jön a fiókkal a kapcsolat...

(#49407) gacsoi válasza Baku (#49405) üzenetére


gacsoi
senior tag

App store ?????? Az nem az apple alkalmazásboltja??? :)
Nem véletlenűl app market?

[ Szerkesztve ]

(#49408) St3ven válasza kukinyo (#49404) üzenetére


St3ven
addikt

Amikor én használtam, még angol nyelvű volt, és a rejtett számokat úgy blokkolta, hogy a feketelistához hozzá kellett adni az "unknown" opciót.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49409) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Állandóan küzdök sajnos a belső tárhelyhiánnyal a telefonomon. SE Xperia mini pro (Sk17i) Android 2.3.4.
Felraktam a DS App2SD Lite nevű appot de az csak annyit tud csinálni, hogy olyan appokat amit elméletben nem lehet áthelyezni kártyára ő mégis megcsinálja.

Mit lehet vele csinálni, hogy mindig legyen rajta szabad helyem? Vagy legalább több mint most.

Memória 512 MB RAM / 1 GB ROM
Memória bővíthetősége microSDHC (gyári: 2GB)

Van mellette egy 16gb-os class6-os memória kártya. Nem lehetne valahogy megoldani hogy a belső memória helyett ezen tárolja és innen is induljon azz app?

Összességében elégedett vagyok a telefonnal ezt leszámítva, nem szeretnék másikat venni ha nem muszáj.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#49410) tomy86 válasza kukinyo (#49404) üzenetére


tomy86
addikt

Nem tudom mi lehet a probléma. Csak próbaképp volt nemrég a telefonomon, de úgy emlékszem ezekkel a beállításokkal működött.

(#49411) Melack válasza Predator2 (#49409) üzenetére


Melack
veterán

Root után SD partícionál, Link2SDvel meg átpakol. Így már jó lesz neked is. Meg le kell gyalulni a nem kellő rendszerappokat root után.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#49412) Baku válasza gacsoi (#49407) üzenetére


Baku
aktív tag

Ja bocs: App Center

(#49413) makoss válasza St3ven (#49403) üzenetére


makoss
addikt

frissítettem de még ennél a verziónál sem működik az időjárás "Az előrejelzés pillanatnyilag nem elérhető"
hónapok óta ezt látom, nem értem miért nem jó?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#49414) gzbotii válasza Predator2 (#49409) üzenetére


gzbotii
veterán

Custom ROM es újra particionálás.
De ez már inkább szakmai és nem alkalmazásokkal kapcsolatos.
Próbáld a topicját vagy az Android szakmait
(Esetleg még az Xperia Mini topicja - az aktívabb, ősszel sokat mókoltam azt vannak segítőkész kollégák)

De arra a készűlékre van hivatalos 4.0 is nem?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#49415) St3ven válasza makoss (#49413) üzenetére


St3ven
addikt

A teljes képernyős lapon, alul a kis ikonos ötnapos előrejelzés nem megy?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49416) makoss válasza St3ven (#49415) üzenetére


makoss
addikt

Azt nem szoktam használni, lehet rosszul fogalmaztam
ezen a képen hetek óta 28 celziusz van írva, ezt hogyan lehet frissíteni?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#49417) St3ven válasza makoss (#49416) üzenetére


St3ven
addikt

Annak a beállított időközönként frissülnie kéne. Próbáltál más települést választani?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49418) makoss válasza St3ven (#49417) üzenetére


makoss
addikt

Ennél mindig működött de megnézem...

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#49419) makoss válasza St3ven (#49417) üzenetére


makoss
addikt

Jó most már működik, nem volt bepipálva a Földrajzi hely, köszi! :R
Amúgy amit te mondtál azt miként tudom aktiválni?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#49420) St3ven válasza makoss (#49419) üzenetére


St3ven
addikt

A földrajzi hely nekem nincs bepipálva. :DDD Én simán megadtam a települést, ne keresgesse nekem az alkalmazás folyamatosan, hogy hol vagyok.

Frissítési beállítások -> Frissítés feloldáskor

Itt meg lehet adni egy legkisebb frissítési időközt is, ha rövid időn (pl. 15 percen) belül többször is ránéznél a telefonodra, ne frissítgesse újra meg újra feleslegesen.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49421) makoss válasza St3ven (#49420) üzenetére


makoss
addikt

ok ez megvan de amit betettem képet az alá hogyan teszed az előrejelzést?
amit mondtál, 5 kis ikont (hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek)

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#49422) pete_21 válasza LonGleY (#49369) üzenetére


pete_21
addikt

Akkor jó, így tökéletes lesz, pont ilyen programra volt szükségem.
Köszönöm mégegyszer! :R

(#49423) St3ven válasza makoss (#49421) üzenetére


St3ven
addikt

Az csak a 4x4-es widgeten van. Vagy azzal tudod előcsalogatni, ha a widgeten a középső időjárás ikonra koppintasz, és behoz egy áttekintő nézetet. Én ezt értettem az előbb "teljes képernyős lap" alatt.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49424) makoss válasza St3ven (#49423) üzenetére


makoss
addikt

ilyesmire gondoltam
de ha rákattintok az órára akkor bejön egy teljes képernyős bővebb tartalom is, napfelkelte idejével, napnyugta, páratartalom, és alul van a H,K,SZe,CS,P előrejelzés

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#49425) St3ven válasza makoss (#49424) üzenetére


St3ven
addikt

Tudom, mire gondoltál, de ez emlékeim szerint csak a fizetős változatban rakható ki külön 4x1-es widgetként.

Full version exclusive features:
...
- Fancy Widgets 4x1: digital/flip home (clock and weather), weather, forecast, digital/flip clock
...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49426) #41133696 válasza Baku (#49405) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát sajnos ez nem valami világmárka, és ezzel kb mindent elmondtam:-(

(#49427) Predator2


Predator2
addikt

Melack

Rootolva van a telefon. Miért kell újraparticionálni az sd-t? Van rajta egy rakat hely a telefon most is látja a rajta lévő dolgokat, csak az appokat a belső memóriájába rakja ami betelt.
Fájlrendszer milyen legyen rajta?

gzbotii

Nekem megfelel a 2.3.4. A másik oprendszertől kitudja milyen hibák jönnének elő. Csak a hely hiányával van bajom. Írok a Android szakmai topicba.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#49428) #79335424 válasza Predator2 (#49427) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mert a link2sd nem tudja használni a FAT -ot. EXT kell neki. De ne az egész kártyát partícionáld át! Ha jól tudom, akkor az első partíció kell FAT legyen, hogy a teló csatolja a tárhelyet és a második partíció az EXT. Ha rosszul emlékszem, akkor úgyis mindjárt kijavítanak. :)

(#49429) Melack válasza Predator2 (#49427) üzenetére


Melack
veterán

Íme

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#49430) makoss válasza St3ven (#49425) üzenetére


makoss
addikt

okés, köszi! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#49431) kukinyo válasza St3ven (#49408) üzenetére


kukinyo
addikt

Hozzáadtam de így sem blokkolja. :U

(#49432) St3ven válasza kukinyo (#49431) üzenetére


St3ven
addikt

OK, akkor pár kérdés, amiért előre is elnézést kérek:

- rootolva van a telefonod?
- fut közben a program?
- a beállított feltétel aktív?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49433) hjozsi válasza Baku (#49406) üzenetére


hjozsi
tag

Ment PÜ!

(#49434) kukinyo válasza St3ven (#49432) üzenetére


kukinyo
addikt

Nincs miért elnézést kérned. :)
- rootolva van a telefonod? Igen
- fut közben a program? Igen
- a beállított feltétel aktív? Igen

(#49435) St3ven válasza kukinyo (#49434) üzenetére


St3ven
addikt

Sajnos nincs több ötletem, régen használtam ezt az appot.

Ismert szám blokkolását rendesen elvégzi?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49436) kukinyo válasza St3ven (#49435) üzenetére


kukinyo
addikt

Igen, ismert számot blokkol.
Éppen azon tanakodom hogy szerzek egy régebbi verziót és megnézem azzal is.
Köszönöm szépen a segítségeket. :R

[ Szerkesztve ]

(#49437) Baku válasza #41133696 (#49426) üzenetére


Baku
aktív tag

:D Persze, tisztában vagyok vele.
Egyszerű, mint egy faék, és lassú, mint a dög, de van másik 2, ezt csak E-booknak,
meg 1-2 hasonló dologra használom, arra tökéletes...

Jó hír: Gőzöm nincs hogyan és mitől, de a kurvasokadik feltelepítem-leszedem-urjaindítom,
kijelentkezem, bejelentkezem stb. stb... után egyszercsak jött egy üzi, hogy:
"Frissítések érhetők el...." :Y A pofám leszakadt... Felment a guglipléjre és frissített...
X-akták.... Soha nem fogok rájönni mitől nem ment, illetve mitől lett jó...

Köszönöm mindenkinek, aki próbált segíteni!!!! :R .

(#49438) St3ven válasza kukinyo (#49436) üzenetére


St3ven
addikt

Még az jutott eszembe, hogy talán a trial verzióban van egy darabszám-korlát, hogy hány számot enged blokkolni, és az "ismeretlen szám" esetleg már a sokadik.

Én anno azért ragaszkodtam ehhez az apphoz, mert a többi vagy nem blokkolt megbízhatóan, vagy felvillantotta a kijelzőt pár másodpercre, elkezdve még a csengőhangot is.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49439) kukinyo válasza St3ven (#49438) üzenetére


kukinyo
addikt

Azt írja hogy 7 napig használható korlátlanul.
De ez nem oszt-szoroz mert mert elvileg csak a rejtett számokat szeretném blokkolni és amikor csak azzal próbálkoztam sem sikerült.

(#49440) St3ven válasza kukinyo (#49439) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor passz, de mivel egy elég drága alkalmazásról van szó, megérne egy kérdést a fejlesztő felé.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#49441) tomy86 válasza kukinyo (#49439) üzenetére


tomy86
addikt

Nézd át a fejlesztő xda-s topikját, hátha másnak is volt ilyen gondja!

(#49442) kukinyo


kukinyo
addikt

St3ven:
tomy86:
Köszi hogy próbáltok segíteni. :R
A linkelt fórumot mindenképpen átolvasom, hátha megtalálom benne a megoldást. :)

(#49443) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Üdv urak!
Írja a Dolphin, h ha felteszem Firefox-hoz a Dolphin Connect-et, akkor a FF-ot szinkronizálja a Nexus 7-esemen levő Dolphinnal.
Mi a pontos menet? Fenti addont leszedtem, fel is települt, de semi változást nem tapasztalok egyik odlalon sem. Vagy valamit rosszul csinálok?

(#49444) Mr X válasza zolikaDB (#49443) üzenetére


Mr X
veterán

Nem használom, de nem kell valami fiók hozzá?

(#49445) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Mondjatok már egy jó video lejátszót ami jól kezeli a feliratokat.

(#49446) raziel01 válasza SG3rg0 (#49445) üzenetére


raziel01
veterán

Mx player

(#49447) zolikaDB válasza Mr X (#49444) üzenetére


zolikaDB
veterán

Megvan, de fb account, google account-ra ne mreagál, dolphin accountra igen, de oda nem enged regelni, mert 'registration closed'.
Valaki tud megoldást erre?

(#49448) SG3rg0 válasza raziel01 (#49446) üzenetére


SG3rg0
őstag

Esetleg free-be ami jó?

(#49449) Bozek válasza SG3rg0 (#49448) üzenetére


Bozek
nagyúr

Olyant akarsz, ami jól kezeli a feliratokat, vagy olyant, ami ingyenes? A kettő közül választhatsz. :)

Esetleg még próbáld ki a BSPlayer-t vagy a MoboPlayer-t. Az utóbbinál be kell állítani a karakterkódolást Win-1252-re magyar felirathoz.

[ Szerkesztve ]

(#49450) Viktor0610 válasza SG3rg0 (#49448) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az MX Playernek van free változata... :U
Nekem is az van a készülékemen. :)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.