Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49851) Fapuma77624


Fapuma77624
tag

Van a Samukban ez az olvasási mód. Ezt nem tudja vmi app is?

(#49852) k850 válasza Fapuma77624 (#49851) üzenetére


k850
addikt

" ez az olvasási mód" :-B
Ha hangos szöveg felolvasásra gondolsz, akkor pl. a FBReader + a kiegészítője. Én a magyar nyelvnek a Nuance alkalmazást használom.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#49853) pikszel válasza ted_mosby (#49849) üzenetére


pikszel
őstag

Endomondo, My Tracks

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#49854) vadászcsiga válasza ted_mosby (#49849) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sportstracker

[ Szerkesztve ]

(#49855) nyikszi válasza vadászcsiga (#49854) üzenetére


nyikszi
őstag

+1 a Sportstrackernek :) Csak ajánlani tudom.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#49856) vadászcsiga válasza nyikszi (#49855) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nokia E52 óta használom

(#49857) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Köszi srácok! Ez a Sportstracker elég bejövős. :R

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#49858) MartOOn


MartOOn
addikt

Hali. Root nelkul vmi gyors reboot appot tud vki amit elixir allapotsorra ki tudnek rakni? Köszi!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#49859) Nameste


Nameste
tag

Hai,

Ehez hasonló appot keresek androidra:

https://itunes.apple.com/us/app/parkolas/id418009130?mt=8

Valakinek van tippje?

(#49860) Bozek válasza Nameste (#49859) üzenetére


Bozek
nagyúr

A következő településekre készült eddig ilyen: Budapest, Szeged, Miskolc, Győr, Debrecen, Pécs, Székesfehérvár, Kecskemét, Szolnok, Nyíregyháza, Hódmezővásárhely.

Itt találod őket: [link]

Amúgy meg elég csak beírni a Google Play keresőjébe, hogy Parkolás és ki is dobja. :)

(#49861) #79335424 válasza MartOOn (#49858) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem root nélkül nincs reboot alkalmazás, csak ami a gyáriban van (ha van).

(#49862) Nameste válasza Bozek (#49860) üzenetére


Nameste
tag

Ezeket persze megtaláltam, de valami olyat kerestem volna ami egy gyűrű mind felett kategória és mondjuk több városba használható.

(#49863) MartOOn válasza #79335424 (#49861) üzenetére


MartOOn
addikt

Koszi.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#49864) margithid


margithid
veterán

Sziasztok!
Google drive-ba szeretnék egy filmet feltölteni, de valamiért 1%ig tölti csak fel és utána egyszer csak 0% lesz és nem tölti...
Ez miért van?
Próbáltam többfélét is, mappát, külön file-t sehogy se megy, régen pedig egyet sikerült feltenni.

(#49865) atillaahun válasza margithid (#49864) üzenetére


atillaahun
veterán

Nincs 1 GB-os méretkorlát?

(#49866) margithid válasza atillaahun (#49865) üzenetére


margithid
veterán

Nem tudom. Ezt hol lehet megnézni és esetleg átállítani?

(#49867) atillaahun válasza margithid (#49866) üzenetére


atillaahun
veterán

Gondolom a GDrive Help-jében lehet erről említés - vagy csak szimplán rákeresel. De ha tényleg van, valószínűleg nem azért hogy átállítsd.

(#49868) #79335424 válasza atillaahun (#49865) üzenetére


#79335424
törölt tag

Anno mintha azt írta volna a Google, hogy nincsenek korlátozások, azzal töltöd meg, amivel akarod. A böngészőkben viszont szokott lenni korlátozás a feltöltésnél. Délután leszek wifis helyen. Kipróbálom SolidExplorerrel.

(#49869) margithid válasza #79335424 (#49868) üzenetére


margithid
veterán

Chrome, opera, explorer, firefox. Egyikkel se lehet feltölteni. Úgy néz ki van ez a korlátozás...

(#49870) Dottore válasza margithid (#49869) üzenetére


Dottore
addikt

Nekem simán feltölt egy 1,5 GB-os avit. Igaz a felénél leállottam, mivel csupán kíváncsi voltam. Talán a szolgáltatódnál lehet korlátozás.

(#49871) fdisk válasza margithid (#49869) üzenetére


fdisk
őstag

Én es file explorerrel próbáltam,és tölti rendesen felfelé.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#49872) air válasza Nameste (#49862) üzenetére


air
nagyúr

Evopay mobilparkolás. Ezekben a városokban használható:
Badacsonytomaj
Budapest
Eger
Gödöllő
Hódmezővásárhely
Kecskemét
Keszthely
Nyíregyháza
Pécs
Szentendre
Tapolca
Tihany

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49873) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. az mitol lehet h a facebook app nem tolti be az uj hireket? loading error. letoroltem felrakta. nem segitett. otlet?

(#49874) baalco válasza -=Vacsek=- (#49873) üzenetére


baalco
tag

most pc-n is haldoklik, vmi központi gáz lehet

(#49875) petipetya válasza -=Vacsek=- (#49873) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam is hiba van a mátrixban, baalco tapasztalatát meg tudom erősíteni - a posztok helyén csak nagy fehérség van a webes felületen.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#49876) -=Vacsek=- válasza baalco (#49874) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

ertem akkor nem ittvan a hiba nalam. koszi a gyors valaszt. :-)

(#49877) Bozek válasza air (#49872) üzenetére


Bozek
nagyúr

És itt hol van az Android-os alkalmazás? :)

(#49878) air válasza Bozek (#49877) üzenetére


air
nagyúr

Use your brain! ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49879) Bozek válasza air (#49878) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elsőre is ezt kellett volna belinkelni, akkor nincs félreértés. :)

(#49880) air válasza Bozek (#49879) üzenetére


air
nagyúr

Hol itt a félreértés?
A program semmit nem ér a szolgáltatás nélkül, amire regisztrálni kell. Ha csak a programot linkelem be, akkor pedig az lett volna a kérdés, hogy akkor ez most hogyan is működik. "Füstszűrős sapka." :(((
Mondjuk, amit te linkeltél, annál marhára nem derül ki, hogy hogyan is kell használni.
"Teendőid:
1. Töltsd le.
2. Próbáld ki az alkalmazást, az AJÁNDÉK ingyen kredittel.
3. Írd meg a véleményed."

És ha elfogyott az AJÁNDÉK kredit, akkor mi van? Mobilegyenlegből lehet fizetni, vagy valahol számlát kell nyitni hozzá? :F

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49881) Bozek válasza air (#49880) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig ez is le van írva, hogy mi van utána.

- Az alkalmazás letöltése ingyenes, és kipróbálható 10 alkalom erejéig. Ezt követően kreditet kell vásárolni. Kreditvásárlás az applikáción belül lehetséges egyetlen gombnyomással.
- 1 applikáció használat 20 kreditbe kerül. Ajándék kredit elfogyása után lehetőséged van előfizetni a használatra.

(#49882) Nameste válasza air (#49872) üzenetére


Nameste
tag

Köszönöm ez már érdekesebb!

[ Szerkesztve ]

(#49883) #79335424 válasza margithid (#49864) üzenetére


#79335424
törölt tag

A tapasztalatok alapján nem a Google korlátoz. Én határozottan emlékszem, hogy a böngészőkben van ilyen korlát (talán a memóriahasználat miatt). Androidon fájlkezelővel ez áthidalható (szerintem kényelmesebb is). Azt nem tudom, hogy PC -re van-e vmi kliensalkalmazás, esetleg TC plugin.

(#49884) petipetya válasza #79335424 (#49883) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Google Drive-nak van Win/Mac alá telepíthető kliense, amely hasonló a Dropbox klienshez. Még márciusban olvastam róla valahol, de meg nem mondom hol - mivel linuxra nem érhető el, így tovább is léptem a dolgon.

"nincs rá lezsóidő"

(#49885) #79335424 válasza petipetya (#49884) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vannak még bőven hiányosságai. Egy FTP (is) jól jönne. Meg némi optimalizálás, hogy Android telón is normálisan használható legyen, hamár Google -termék.
Wine alatt sem lehet működésre bírni a klienst? Egy csomó Windows alkalmazást (portabele verziókat) sikerült már futtatnom vele Linuxon.

[ Szerkesztve ]

(#49886) petipetya válasza #79335424 (#49885) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem használok wine-t, mert mindenem megvan ami kell szerény igényeimhez. Ami nincs, az előbb-utóbb meglesz.

"nincs rá lezsóidő"

(#49887) xcds


xcds
őstag

A cerberus a webwes felületen azt írja, hogy nem tud kapcsolatba lépni az eszközzel. Wifi van, net van, mi a kínja :F Azért ez elég kiábrándító, hogy akkor se lehet elérni a telefont, ha itt van mellettem és akarom is, hogy menjen. :DDD

(#49888) dokee78 válasza xcds (#49887) üzenetére


dokee78
félisten

Telón volt már elindítva,ott bejelentkeztél és aktiváltad?

(#49889) katalin888 válasza petipetya (#49812) üzenetére


katalin888
aktív tag

Ehhez hasonlo progira gondoltam en is! Esetleg mas alternativat tudsz meg?

[ Szerkesztve ]

(#49890) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Sziasztok!

ai.type Billentyűzet plusz-t használok Magyar nyelvi kiegészítővel.
Lehetséges beállítani úgy, hogy alapból ékezetes teljes billentyűzet jelenjen meg?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#49891) #41133696 válasza gipsztigris (#49890) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerintem esélyes, hogy mint a SwiftKey billentyűzetnél nem, úgy itt sem. Amúgy videó alapján jó lehet :-) Fickó meg a szörfözés közben ledobja a homokba a készüléket aztán megy úszkálni:-)

(#49892) cimbi186 válasza gipsztigris (#49890) üzenetére


cimbi186
aktív tag

AnySoftKeyboard+magyar.
Ezt tudnám ajánlani és ingyenes.Itt betudsz állítani teljes magyar ékezetes bill-t.
(és még sok mást is,nekem nagyon bejött)

(#49893) flash-


flash-
veterán

Olyan programot keresek amivel ki lehet listázni hogy a tárhelyen és a belső sd- n mik azok a progik amik a legtobb helyet foglalják.

Tudtok ilyet?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#49894) petipetya válasza flash- (#49893) üzenetére


petipetya
nagyúr

Beállítások / alkalmazások / igény szerint a letöltött vagy összes / menü / rendezés méret szerint.

"nincs rá lezsóidő"

(#49895) Heavyrain válasza flash- (#49893) üzenetére


Heavyrain
őstag

DiskUsage
Szerk.: Félreolvastam,nem láttam,hogy te a programok méretét szeretnéd megnézni.

Ettől függetlenül a DiskUsage is nagyon hasznos,csak nem arra a célra :D

[ Szerkesztve ]

(#49896) flash- válasza petipetya (#49894) üzenetére


flash-
veterán

Nekem ez alapjan nem derul ki azert kerdeztem

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#49897) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Van valaki aki meg tudta szokni a Fleksyt es használja is? Nekem fent van még de nincs alkalmam ráéreznii mert amikor írni kell valamit élesben akkor szükség van a gyorsaságra ezért gyorsan vissza váltok a Swype-ra

[ Szerkesztve ]

(#49898) batai15


batai15
félisten

Az ai type billentyűről mi a vélemény?lejárt a swype hónap,és kellene venni valamit végre.
A flyesky nem jött be nekem se még.

[ Szerkesztve ]

(#49899) petipetya válasza vadászcsiga (#49897) üzenetére


petipetya
nagyúr

Dettó, azzal a különbséggel hogy a SwiftKey-re állok vissza. Jó lenne ez a Fleksy, ha már írás közben láthatóak lennének a javaslatok. Ám amíg ehhez egy szóközt kell nyomni, addig macera.

"nincs rá lezsóidő"

(#49900) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok, olyan alkalmazást szeretnék ami kiteszi teljes képernyőre a hívó fél képét bejövő hívásnál és jól működik. Samsungom van (advance), párat próbáltam de talán jobban járok ha itt megkérdezem, hogy melyik a legjobb szerintetek? Lehet fizetős is.

S23

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.