Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49801) fdisk válasza #79335424 (#49793) üzenetére


fdisk
őstag

Sajnos nem wifis a pc-m,úgyhogy nem tudom lemérni.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#49802) katalin888 válasza k850 (#49800) üzenetére


katalin888
aktív tag

Igen ez jo kis program, de telefon oldalrol kellene tudja ezeket.
Elfelejtettem, hogy a cloudba mentes automatikus legyen.

(#49803) atillaahun válasza katalin888 (#49802) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor most telefonról akarsz sms-t küldeni vagy PC-ről? Utóbbinak mi értelme?

(#49804) LonGleY válasza atillaahun (#49803) üzenetére


LonGleY
veterán

A fizikai billentyűzet. Amúgy erre én ezt használom néha (az AirDroid-ot utálom a sok szarsága miatt).

(#49805) atillaahun válasza LonGleY (#49804) üzenetére


atillaahun
veterán

És valaki nagy tételbe küldi az SMS-eket, vagy ezen chat-el, hogy megéri ezért gépre kötni a telefont?
A fizikai billentyűzetnél egyébként már csak a hangalapú bevitel a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#49806) Huma


Huma
addikt

Tud valaki egy aránylag jól működő OCR programot?
Párat írtak itt topicban de nem igazán bejövősek.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#49807) ollie válasza katalin888 (#49802) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért PC-ről akarsz SMS-t küldeni? Normális keyboard appal fél perc megírni egy sms-t, szerintem nem éri meg ezért rákötni a mobilt a pc-re.

***

(#49808) k850 válasza katalin888 (#49802) üzenetére


k850
addikt

-SMS küldése a számítógépről tudja
-- SMS es Log Backup gepre tudja,
felhőbe az SMS mentéseket data formátumba tudod feltölteni manuálisan
-- a Google naptárt tudja
-konyvjelzoket is szinkronizalja,menit a felhobe. :F A Google Chrome tudja
- Ingyenes Igen

És még számos egyéb dolgot tud! :K
Az igényed kielégítésére, kötve hiszem, hogy lesz olyan alkalmazás, ami minden kritériumnak eleget tesz.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#49809) k850 válasza ollie (#49807) üzenetére


k850
addikt

A PC-ről való SMS küldésnek, akkor van értelme, ha eleve a munkája oda köti. Így sokkal kényelmesebb és gyorsabb.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#49810) LonGleY válasza Huma (#49806) üzenetére


LonGleY
veterán

Csak PC-n (Abbyy FineReader).

(#49805) atillaahun: Nem kell hozzá nagy tétel, néha én is jobb szeretem így bepötyögni az sms-t (pl. címeket tudok így rendesen copy-paste-elni stb.). Nem kell ehhez speciális felhasználási szokás sem. Egy áthidaló megoldás még, ha a Keep-be mentek PC-n, és onnan húzom át az sms szövegeként, amit küldeni szeretnék. Néha még ez is gyorsabb a bepötyögésnél - a követlen billentyűzettel való írással meg aztán tényleg semmi sem vetekedhet.

Ellenben a diktálás életképességét esetemben kétségbe vonnám. Mennyire lenne gyors már javítgatni a helyesírást, ragozást, egyebeket?

[ Szerkesztve ]

(#49811) rjg válasza batai15 (#49797) üzenetére


rjg
őstag

Tedd fel és próbáld ki. Más a megjelenített infó, pl. a Waze kiírja a pillanatnyi sebességet, illetve látod a többiek által adott pillanatnyi infókat és te is tudsz riportolni, ha balesetet, rendőrt, dugót látsz.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#49812) petipetya válasza katalin888 (#49799) üzenetére


petipetya
nagyúr

Talán a mysms tud hasonlót az elvárásaidhoz. Nem próbáltam és nem is fogom, csak olvastam róla.

"nincs rá lezsóidő"

(#49813) Ádám16


Ádám16
addikt

Sziasztok!
Megfelelőbb topikot nem találtam, max egy modi segítsen abba, hol tegyem fel a kérdésem, ha itt nem jó.

Nem tudok alkalmazásokat frissíteni, mert azt írja ki a telefon, hogy nem áll rendelkezésre elég tárhely.
A tárhely menüben az eszközmemóriában valóban nincs több hely, viszont a belső tárhelyen rengeteg. Hogyan tudom beállítani, hogy az alkalmazásokat oda telepítse? (S2)

(#49814) petipetya


petipetya
nagyúr

Valaki tudna példát mondani arra, hogy mire használja ezt az IFTTT nevű alkalmazást?

"nincs rá lezsóidő"

(#49815) LonGleY válasza Ádám16 (#49813) üzenetére


LonGleY
veterán

Az Android szakmai topic is megfelelő lehet, de a legjobb ilyen kérdést a készülék sajátjában feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#49816) gipsztigris válasza Huma (#49806) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ezt használom. [link]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#49817) quailstorm


quailstorm
nagyúr

foldermountnak valami alternatíváját ismeri valaki? Nem komálja a CM11-et.

(#49818) Moralespg válasza quailstorm (#49817) üzenetére


Moralespg
tag

[link]

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#49819) Huma


Huma
addikt

AirDroidot hogy a fenébe lehet letörölni? Nincs a lehetőségek között az eltávolítás. Playnál meg azt írja ki hogy először deaktiválni kell. De azt sem lehet.
Feleslegesen foglal 40MB ramot.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#49820) atillaahun válasza Huma (#49819) üzenetére


atillaahun
veterán

Mármint a Biztonság > Eszközkezelőben nem lehet kikapcsolni?

(#49821) soultrapp


soultrapp
senior tag

[link]

erre valaki??

(#49822) Huma válasza atillaahun (#49820) üzenetére


Huma
addikt

Zsír. Sikerült. Köszi!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#49823) quailstorm válasza Moralespg (#49818) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egy apppal már működik, másodiknál FC lett belőle. De azért ez már haladás, köszönöm.

Más kérdésem is volna. Greenify-ban van valami log? Hogy tudjam miket hibernált és mikor?

(#49824) aizen92 válasza Huma (#49819) üzenetére


aizen92
addikt

Amikor bent vagy az alkalmazásban nyomj egy vissza gombot, rákérdez,hogy kikapcs? Böksz egy OKt és kilövi elvileg.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#49825) tybsen


tybsen
addikt

Megnezne valaki legyszi, hogy az ebben a hozzaszolasban levo onedrive linken levo kepet meg tudja-e nezni? Iszonyatosan bosszant, hogy windows phone-rol meg tudom nyitni a linket, de ha androidos eszkozrol (nexus 5) probalom, nem megy. Korabban is probaltam, de egyszeruen valamiert errort dob ha androidrol nyitom meg (mar nexus 4-en is ez volt). Egyedi eset ez nalam vagy mert kulfoldrol vagyok vagy szerintetek miert van ez? A wp phone topikban regebben kerdeztem de nem tudott senki semmi mondani.

(#49826) petipetya válasza tybsen (#49825) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gond nélkül bejön stock 4.4.2 / Chrome alatt. Igaz, hogy nekem van Microsoft accountom is, amivel be vagyok lépve. Nem tudom, hogy ez számít-e.

"nincs rá lezsóidő"

(#49827) pikszel válasza tybsen (#49825) üzenetére


pikszel
őstag

Én látok 2 képet. Gingerbread/Maxthon.
szerk.: nincs microsoft fiókom, amivel be lennék jelentkezve

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#49828) tomy86 válasza tybsen (#49825) üzenetére


tomy86
addikt

Nálam is megjelenik a két kép. Boat Browser, CM11

(#49829) tybsen


tybsen
addikt

Koszi sracok :R

Megvan... A gond az volt, hogy nem voltam bejelentkezve az outlook-ba. Egy ilyen errort dobott eddig de most bejelentkeztem es ha ugy megnyitom a linket, akkor mukodik.

Koszi megegyszer sracok :R

(#49830) Huma válasza aizen92 (#49824) üzenetére


Huma
addikt

Ilyen nálam nincs. Ezt a ficsőrt külön be kellett kapcsolni valahol. Amikor rootoltam a telefont akkor megcsináltam, de most gyári szoftver van fenn és abban nem látok ilyen opciót.
Vagy az is lehet hogy máshová rejtették. Vagy vak vagyok. Bármi lehetséges.

Nem lenne rossz valahogy újra bekapcsolni ezt a funkciót mert hasznos volt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#49831) tybsen


tybsen
addikt

A google now ma delutan mobiltelefonos hireket dobott fel. itt egy kep rolaEz valami ujdonsag, tudtok rola? Mert eddig csak idojaras meg utvonal volt (meg foci). Ja es penteken egy utfelujitashoz erve felugrott szinten egy ertesites az utfelujitasrol.

(#49832) batai15


batai15
félisten

Ha már böngészők, mi a jó böngésző még?
chrome megy jelenleg, jó is lenne, de több lappal egyenként ujra tölti az oldalakat, erőforrás igényes, és néha meg meg akad.
De nekem valami hozzá hasonló kellene plusz , lehessen ablakba normálisan gépelni fekvő módba is.
opera, túl buta ezekhez, ill delfin sem jött be.
:R :R

(#49833) dokee78 válasza tybsen (#49831) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem már egy ideje dobál magyar nyelvűt,azt hiszem valami "android hírportál"

batai15 Boatot váltottam Dolphinra,mind2 rávehető az asztali Chrome könyvjelzők kezelésére.

[ Szerkesztve ]

(#49834) petipetya válasza tybsen (#49831) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elég régóta benne van már ez a funkció.

"nincs rá lezsóidő"

(#49835) batai15 válasza dokee78 (#49833) üzenetére


batai15
félisten

és a többi ? a chromeban tetszik pl hogy a fórumot full nézetbe is könnyen lehet használni. ilyen alapon a gyári miui böngi is jó lenne, de az meg itt vérzik el, plusz szöveg ablakba nem követi a kurzort, és javítás esetén nehézkes a görgetés...

(#49836) tybsen válasza dokee78 (#49833) üzenetére


tybsen
addikt

Koszi, akkor úgy látszik ez csak nekem volt újdonság :)

(#49837) batai15


batai15
félisten

Operában nem lehet szinkronizálni a könyvjelzőimet?

(#49838) roly7


roly7
tag

üdv segítene valaki az a problémám hogy egy nem marketről származó játékot telepítettem nem tesz ki indító ikont és a programtárban sincs meg az ikonja csak úgy tudom indítani ha telepítem és a megnyitásra megyek

(#49839) aizen92 válasza dokee78 (#49833) üzenetére


aizen92
addikt

a boat asztali chrome sync érdekelne. hogyan? ( nem a driveos biztonsági mentésre gondolsz? )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#49840) dokee78 válasza aizen92 (#49839) üzenetére


dokee78
félisten

(#49841) k850 válasza batai15 (#49832) üzenetére


k850
addikt

"Ha már böngészők, mi a jó böngésző még?"

Mobile Classic vagy az Opera Mobile 12.10. Jelenleg ezt használom, amivel nagyon meg vagyok elégedve.
Szöveget egyik említett alternatíva se tud olyan pontosan és gyorsan tördelni, ha egyáltalán képes is erre.
A könyvjelzőkre az Opera Link a megoldás.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#49842) Huma válasza batai15 (#49832) üzenetére


Huma
addikt

Nekem a Boat jött be a leginkább.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#49843) vgyuri válasza batai15 (#49832) üzenetére


vgyuri
őstag

Forgalomkímélő böngészőt keresek, chrome - opera: kevés beállítási lehetőség van bennük (pl. képek betöltése csak wifi-n), uc-ben data saving mindig 0%-ot mutat, többi böngésző nem tömöríti az oldalakat. Milyen böngészőt próbáljak ki? Tömörítés, szinkronizáció, gesztusok, képek betöltése csak wifi-n, sok beállítási lehetőség amire szükségem volna.

Opera Link nálam nem működik rendesen, első bejelentkezéskor letölti a kedvenceket (név-jelszót viszont nem), de később már nem szinkronizálja.

(#49844) aizen92 válasza dokee78 (#49840) üzenetére


aizen92
addikt

ohh! köszönöm! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#49845) batai15 válasza vgyuri (#49843) üzenetére


batai15
félisten

Pasz.....ez a baj hogy egyik böngi se perfekt,nálam valamibe elvérzik mindig mindegyik... most opera androidra_ba nem jövök rá hogy könyvjelzőt hogy tudok elmentni,vagy gyors hivót kitenni.(nem a classic opera)

(#49846) vgyuri válasza batai15 (#49845) üzenetére


vgyuri
őstag

Opera Android gyorshívó hozzáadás: bal felső sarokban + jel. Opera link (kedvencek) nincs offline, csak menü - beállítások - Opera link hozzáférés, és megnyitja a My Link weboldalt.

(#49847) LordRajZoL válasza Huma (#49798) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Kereshető lesz a kép. Mást nekem se csinált

zZz

(#49848) batai15


batai15
félisten

Én az ujabb kinézetű operát kérdezem...

(#49849) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Sziasztok!

Futás közben Offline futó appot tudtok mondani? Köszi :R

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#49850) k850 válasza batai15 (#49848) üzenetére


k850
addikt

Azt nagyon elbaltázták. Győzött a Google!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.