Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49601) LonGleY válasza Richee11 (#49599) üzenetére


LonGleY
veterán

Most írtam le: 3rd party e-mail átirányít a gmail-re, ott beállít, hogy kifele is tudj azon a címen küldözgetni, az erre érkező visszaigazoló levélben linkre rányom, és kész. Innentől a gmail fiókod (és appod) alól tudod kezelni a másik e-mail címed is.

Amúgy K-9 Mail, K-@ Mail, MailDroid - ha mással próbálkoznál.

[ Szerkesztve ]

(#49602) Richee11 válasza LonGleY (#49601) üzenetére


Richee11
senior tag

Köszönöm szépen!

(#49603) kovisoft válasza meridaharcos (#49598) üzenetére


kovisoft
őstag

Igaz, hogy a megvásárolt appok a google accounthoz kötődnek, de az appokon belüli vásárlások ("in-app purchases") már más kategória. Ezek nem feltétlen kerülnek át az új készülékre. Ilyenek lehetnek pl. bizonyos játékokon belüli (ún. "fogyasztható") vásárlások.

(#49604) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!
Olyan böngésző kellene nekem, amivel tudok lejátszani flash videókat.
Eddig gyári böngészőt használtam, de a mostani (custom) rom nem tartalmazza a gyári böngészőt. Próbáltam rárakni a gyári böngészőt, de nem tudtam vele flash videót lejátszani (pl sportmotor.hu-n lévő videók)
Próbáltam már Chrome-ot és Dolphint, de egyikkel sem sikerült (bekapcsoltam a flash-t a böngészőkben)
Válaszokat előre is köszi!

#KeepFightingMichael

(#49605) upbuvar válasza guftabi96 (#49604) üzenetére


upbuvar
tag

Próbáld ki a Puffin böngészőt.

(#49606) #79335424 válasza guftabi96 (#49604) üzenetére


#79335424
törölt tag

#44310

[ Szerkesztve ]

(#49607) kovacs65 válasza guftabi96 (#49604) üzenetére


kovacs65
senior tag

A Dolphin tudja.
Most néztem meg vele az általad megnevezett oldalt.
Telepíteni kell a flash playert, majd bekapcsolni a beállításokban.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#49608) kovisoft válasza kovacs65 (#49607) üzenetére


kovisoft
őstag

A digisport.hu oldalon levő videókat viszont sajnos a Dolphin sem játssza le. :(((

(#49609) Jumbozorz válasza guftabi96 (#49604) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Boat browserPlay

(#49610) #79335424 válasza kovisoft (#49608) üzenetére


#79335424
törölt tag

Megnéztem, nálam sem. A Firefox beta viszont igen (4.2.x alatt).

(#49611) kovacs65 válasza Jumbozorz (#49609) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem ez nem.
Android 4.4.2 - Nexus 7 2013

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#49612) ollie válasza kovacs65 (#49611) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

4.4-es androiddal csak és kizárólag a Dolphin tud flasht, és az is csak valami custom installerrel. XDA-n keress rá.

***

(#49613) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Sziasztok!

Ha valaki tud, legyen szíves írjon olyan fotó alkalmazást melyben lehet Panoráma képet készíteni. Köszi :R

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#49614) Humbucker


Humbucker
senior tag

Hali!

Valaki használja itt az aFirewall appot?
Állítólag ebbe is van blacklist.

(#49615) guftabi96 válasza ted_mosby (#49613) üzenetére


guftabi96
addikt

[Play]

Én ezt használom :)

#KeepFightingMichael

(#49616) #79335424 válasza Humbucker (#49614) üzenetére


#79335424
törölt tag

Van. Meg több profil. Az egyik lehet fehér, a másik meg fekete. Tasker plugin, úgyhogy elég jól szabályozható a profilváltás. Jó cucc.

[ Szerkesztve ]

(#49617) Astrasattila válasza ted_mosby (#49613) üzenetére


Astrasattila
tag

(#49618) Humbucker


Humbucker
senior tag

Valaki még a #49614-esre ??

(#49619) ted_mosby válasza guftabi96 (#49615) üzenetére


ted_mosby
senior tag

&Atsrasattila mindkettőtöknek köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#49620) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hali!

Miért nem látja egy dlna program sem az sd kártyán tárolt zenéket?
Android 4.3. Sehogy sem sikerül, csak ha belső memóriára másolom.
A droid verzió miatt?
Köszi!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#49621) Lecs@ válasza Plazmacucci (#49620) üzenetére


Lecs@
addikt

:F

512 GB

(#49622) goom válasza Oldman2 (#49576) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm, hogy említetted ezt az alkalmazást (Google Camera)! Eddig nem hallottam róla...
Nagyon tetszik: igaz, elég kevés az extra, de gyors, egyszerű fotózáshoz szerintem kiváló - ami nálam a telefonos fényképezés min. 90%-át jelenti. Le is cseréltem a (nem olcsó) Camera Zoom FX-et erre.

(#49623) Plazmacucci válasza Lecs@ (#49621) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pl bubbleu

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#49624) Lecs@ válasza Plazmacucci (#49623) üzenetére


Lecs@
addikt

Ja már értem. A kazetta hogy jön ide ?

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#49625) Plazmacucci válasza Lecs@ (#49624) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mivan? :DDD
Az aláírásomat figyeled? Inkább próbáljuk kitalálni miért nem látja a kártyát :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#49626) Plazmacucci válasza Plazmacucci (#49625) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Megvan. Egy rejtett almenü almenüjében be lehet tallózni a kártyát...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#49627) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. 4.4 es rom van a Note 2. on de az uj google camera nem kompatibilis a market szerint. Mi a tok van ezzel?

(#49628) flash-


flash-
veterán

a 4.4 kamera programban már nincs fénymérés beállitásra lehetőség?pl spot,matrix,stb..
nem találom:(

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#49629) tybsen


tybsen
addikt

Ma ingyen az amazon-on a normal napi 1 ingyenesen felul: TuneIn Pro, Shazam Encore, Jetaudio Music Player Plus es nehany zeneszerkeszto ill. gitaros alkalmazas. Egy kivetelevel mind normal play store-os fizetos verzio. Gondoltam hatha valaki nem koveti a napi akciokat es erdekes lehet. :)

[ Szerkesztve ]

(#49630) air válasza tybsen (#49629) üzenetére


air
nagyúr

Tudnál dobni egy linket az akciós alkalmazásokhoz? Én a Shazamból és a jetAudióból is csak a fizetőst találtam meg.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49631) retexis


retexis
tag

Nem tudná valaki közzé tenni az olx telepítőjét. Szeretném rá eröltetni a tabletemre, mert a play-ből nem engedi.

(#49632) xSide válasza retexis (#49631) üzenetére


xSide
őstag

OLX

(#49633) retexis válasza xSide (#49632) üzenetére


retexis
tag

Ez gyors volt, köszönöm.

(#49634) zebede válasza tybsen (#49629) üzenetére


zebede
őstag

Ezt hol olvastad, dobnál egy linket?

(#49635) kovisoft válasza air (#49630) üzenetére


kovisoft
őstag

Az Amazon Appstore Special Discounts oldalán is ott vannak az akciós appok $0.00 összeggel.

Pl. Shazam Encore, TuneIn Radio Pro, jetAudio.

(#49636) #41133696


#41133696
törölt tag

Az NMS új verziója immáron minősíti az alkalmazásokat, akkumulátor és adatforgalom használat alapján is :K

Nexus 7-en ezekre hívta fel a figyelmet:

LG Optimus L7 II-n pedig ezekre:

(#49637) blt.62


blt.62
őstag

Tudnátok segíteni a lottó figyelő programmal kapcsolatban? 5 hetes 5-ös, és 5 hetes 6-os lottóval játszok teljes mezővel. Hogyan tudom bevinni a számokat,és a két joker számot, mert ezek nem változnak,és hogyan jelzi ha találatod van? Ismeri valaki ezt a progit? Internet kapcsolat biztosan kell a húzások után.

[link]

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#49638) Chrys_ válasza tybsen (#49629) üzenetére


Chrys_
addikt

thx, Tunein Pro már le is töltve, cserélve a free verzió :)

(#49639) tybsen válasza Chrys_ (#49638) üzenetére


tybsen
addikt

:)

Es akkor valami meg jobb: ingyen Cerberus licensz csak ma. Egy kedves forumtars irt rola az elobb a nexus 5 topikban. :)

[ Szerkesztve ]

(#49640) Chrys_ válasza tybsen (#49639) üzenetére


Chrys_
addikt

Installed :)

(#49641) tybsen válasza Chrys_ (#49640) üzenetére


tybsen
addikt

:) na orulok. En megvettem regebben, de tovabbitottam az infot baratoknak.(egy csaj ismeros reakcioja: "En ezekhez nem ertek" :DDD)

(#49642) snowdog válasza blt.62 (#49637) üzenetére


snowdog
veterán

A saját számaidat a "Kedvenc számok" menü alatt tudod megadni. Ezt követően a megadott számok melletti sorban mutatja, hogy hány találatod volt. De ha rákattintasz a számsorra, akkor részletesen is megmutatja. Egyébként magyar nyelvű help van hozzá (kérdőjel).

(#49643) twine válasza blt.62 (#49637) üzenetére


twine
addikt

Szia!

A kérdésedre konkrétan nem tudom a választ,,,viszont lottó a téma:
Én a simkártyán(Vodafone) található szolgáltatásokban (pld. mobil lottó) szoktam lottózni...
Itt automatikusan sms értesítést kapsz, ha nyertél, az első nyereményednél megadod a számlaszámod és utalják a pénzt,,,
Ezt követően mindez (utalás) már automatikusan megtörténik...
Nem vagyok benne biztos,de szerintem minden szolgáltatónál tudja ezeket a szolgáltatásokat a SIM...(autópálya matrica, lottó, parkolás, stb)
Igaz ugyan nem olyan "csiribiri" a felület, mint az egyéb megírt appoknál,,,de a célnak szvsz. tökéletesen megfelel...jelez és utal ha nyereményed van...

[ Szerkesztve ]

(#49644) zsoltzsolt válasza tybsen (#49629) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi, mindennap nézem, de most ez elkerülte a figyelmemet

(#49645) xcds


xcds
őstag

Használom ezt a wakelock detector-t, de rájöttem, ha össze adom az időket amiket az egyes alkalmazásokhoz ír(persze annyiszor, ahányszor írja), akkor köze nincs az ébren töltött időhöz. Pl 45 percet ment akkuról és ebből 19 percet volt ébren. A WLD-ban meg összeadva kijött kb 2 perc. Mi a többi :F A rendszer akkumlátor menüpontjában a kijelző után az android rendszer a legnagyobb fogyasztó, de ennyi...

(#49646) Jumbozorz válasza tybsen (#49639) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Miért van az, hogy ha regisztrálni akarok egy cerberus fiókot telefonon, akkor a terms & Conditions-nál mindig azt írja, hogy olvassam el az egészet, amikor létre akarom hozni a fiókomat. Már vagy 40x végigpörgettem el is olvastam majdnem az egész szöveget, de egyszerűen enm tudok létre hozni egy fiókot.Volt már ilyen valakinel?

(#49647) Oldman2 válasza Jumbozorz (#49646) üzenetére


Oldman2
veterán

Én végig sem olvastam, anélkül is ment.
:-)

(#49648) kovisoft válasza Jumbozorz (#49646) üzenetére


kovisoft
őstag

Lehet, hogy csak túl van terhelve a szerverük. Most az akció miatt sokan megrohanták (többek között én is :D ), többször is úgy jártam, hogy nem volt elérhető a szerverük. Normál esetben elég legörgetni a Terms & Conditions aljára, és továbbenged.

(#49649) Jumbozorz válasza kovisoft (#49648) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Köszi...és az akció a mi időszámításunkban értetendő?tehát 23:59 percig ingyenes lesz?

(#49650) meridaharcos válasza kovisoft (#49635) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Szintén éltem vele, köszönöm!
Az miért lehet, hogy Jetaudio-ból a 3.9.2-t rakta fel, mikor elvileg már 3.9.3 is van ? Csak kérdezem...

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.