Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) Sátán44 válasza Speeedfire (#4450) üzenetére


Sátán44
addikt

2 óra alatt 25%-ot esett ùgy, hogy nem is nyùltam hozzà. Szinkronizàciò nincs bekapcsolva. Rootolva van a telòm.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#4452) gyuri81 válasza Sátán44 (#4448) üzenetére


gyuri81
veterán

betterbatterystat progi kell hozzá

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#4453) iguana válasza Sátán44 (#4451) üzenetére


iguana
őstag

gsam battery monitor-t használok.
sok hasznos infó, app sucker menuben megnézhető, mi mennyit eszik, mi tartja ébren a telefont, hányszor kelti fel valami stb.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#4454) hallerlaller válasza Speeedfire (#4422) üzenetére


hallerlaller
addikt

Zenéket akarsz feltölteni? megy az csak egy usa címről kell először bejelentkezni.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4455) #25276416


#25276416
törölt tag

Sziasztok!

Tudtok olyan akkutöltöttséget mutató widgetet, amelyik nem eszik sok ramot, de százalékra mutatja a fennmaradó akkuidőt?

(#4456) G@ben válasza G@ben (#4440) üzenetére


G@ben
addikt

A programok, amik generáltak adatforgalmat kikapcsolt wifinél:
Shazam (nem volt még telepítve, amikor elkezdte), Lejátszás eszközön, My data manager (tegnap raktam fel), OS Services, Gmail, Google Play, com.sonyericsson.uns..., Billentyűz., Astro File Manager, Hálózati hely, McAfee Security.
Kétszer is kaptam mailt a gmail szinkronizációval (ez jelzi, hogy ment-e a wifi), az elsőnél még nem volt benne a McAfee, a többi igen.
Ezek közül mi kapcsolhatja be a wifit? Vagy lehet olyan, hogy bekapcsolja és nem generál forgalmat, vagyis ebben a listában nincs benne?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#4457) japy válasza #25276416 (#4455) üzenetére


japy
őstag

Szerintem ez kell neked teljesen magyar!

(#4458) Bandi8407


Bandi8407
tag

[intelliring]

Ezt az app-ot most találtam! ismeritek??

(#4459) spgabor válasza air (#4435) üzenetére


spgabor
aktív tag

De ki szoktam, mert változó időközönként használom. Valamikor két napig hozzá sa nyúlok, valamikor meg félóránként valamit csinálok rajta.
Vagy hülyeség kikapcsolni? Tesóm mondta, hogy nála sokat fagyott, meg a négyes Android amikor frissítve lett, akkor még többet. Egyszer annyira beállt, hogy gariztatni kellett, utána került vissza rá a 2.3.4.

[ Szerkesztve ]

(#4460) qamu74


qamu74
őstag

Hali!

Olyan alkalmazást keresek,amely képnézegető widget és be lehet állítani,hogy melyik mappa képe látszodjon a widgeten.

(#4461) R19


R19
senior tag

A Holo Launcher Plus mennyivel tud többet az alap verziótól?

(#4462) atike válasza R19 (#4461) üzenetére


atike
nagyúr

(#4463) hallerlaller válasza qamu74 (#4460) üzenetére


hallerlaller
addikt

4.0-tól alapból van ilyen.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4464) qamu74 válasza hallerlaller (#4463) üzenetére


qamu74
őstag

Tényleg, köszi!!!
:R :R

(#4465) flash-


flash-
veterán

ti mivel nézitek hogy melyik alkalmazás szolgaltatas mennyire meríti a telefont?better battery stats nekem nem mukodik nem ir programot ki(rootolt a telefonom)

másik az hogy a taskkillereket tenyleg nem erdemes hasznalni?
pl vibert nem szeretnem h elinduljon magatol.
de a tadkkillerekrol azt halottam hogy jobban meritik a telefont mert bezarjak ugyan a programokat de a rendszer elinditja,és ez a folyamatos bezárás-inditás csak jobban merítk a telót.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#4466) R19 válasza atike (#4462) üzenetére


R19
senior tag

Köszi! :R

Ezek a plusz funkciók érnek ennyit szerinted? Úgy tűnik, hogy kissé túl van árazva.

(#4467) Narxis


Narxis
nagyúr

Frissült az ADW Ex, méghozzá elég komolyan. :Y

Thanos was right.

(#4468) qamu74 válasza Narxis (#4467) üzenetére


qamu74
őstag

hi

milyen "szempontból"?

(#4469) R19 válasza flash- (#4465) üzenetére


R19
senior tag

A telefon merülésének a követésére jó megoldás a nemrég belinkelt GSam Battery Monitor.

A taskkillerekről eléggé megoszlanak a vélemények, én inkább a jól beállított task managerek híve vagyok. pl. ES Task Manager

(#4470) Narxis válasza qamu74 (#4468) üzenetére


Narxis
nagyúr

hi

What's in this version:
Revamped engine to merge ADW/ADWEx functionalities.
Settings to modify icon sizes
Settings to modify text colors, shadows, etc
New visual configuration helper
New ADWSetup screen for an easier way to add items and access tweaking functionality
Improved android compatibility from 1.6 to 4.1!
New visual AppWidget picker (android 4.1+ only)
New theme engine with improved support for most popular launcher themes
New ADWSettings layout
New animations when moving desktop items
Fling desktop items to send them to the trash
New optional ActionBar for most common actions
New desktop transitions
New desktop indicators
New way to hide apps from your app drawer
New app drawer tabs to manage unlimited application groups
New app drawer visual styles
New app drawer open/close animations
New gestures settings to perform common actions
New easy way to manage folders
New different folder visual styles
New folder previews styles
Manually reorder folder contents by drag-and-drop
Double tap desktop icons to bring up editing menu
Double tap desktop icons to bring up editing menu
Long press desktop Widgets to bring up editing menu
New easy way to adjust screen sizes/margins
New backup/restore system

Thanos was right.

(#4471) qamu74 válasza Narxis (#4470) üzenetére


qamu74
őstag

Hú, ezt tényleg komoly változás :Y

(#4472) Foose válasza R19 (#4469) üzenetére


Foose
addikt

Hogy érted a jól beállított ES Task managert? Mit kell rajta "állítani"? Érdekelne a dolog,még nem használtam.... Habár ahogy elnézem,vannak playen meggondolandó hsz-ok... "Akinek 2.2 felett van az androidja, le ne töltsön semmilyen task killert, alapból van, widget nélkül, és a procit is, akksit is húzza sreen off állapotban nem akárhogyan!!! Task manager screen off 1024 Mhz, anélkül 245 Mhz!!!! Xperia mini, 2.4" (azt azért még ide írnám,hogy nem használok ilyen appot,de néha van amit muszáj saját kezüleg bezárnom,mert bár elvileg bezárja magának az android ami nem kell,de ezt elég sokszor nem így érzem)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#4473) helixP


helixP
nagyúr

Lehet, hogy nem a legjobb fórum a kérdésemnek, de most jobb ötletem nincs.

A google maps offline térképszelvény-szolgáltatása mikor lesz vajon elérhető Székes fővárosunk viszonylatában...? Csöpögtetett erről már valamit a Google?

(#4474) Kakumix válasza helixP (#4473) üzenetére


Kakumix
senior tag

Régóta (fél éve vagy még régebben) működik, hogy letölthetsz térképrészleteket offline használathoz - írtam volna, ha nem próbálom ki! Ez a funkció miért lett letiltva?

Legyen szép napod!

(#4475) helixP válasza Kakumix (#4474) üzenetére


helixP
nagyúr

Nincs tiltva, csak Budapestkörnyékén nem működik...

(#4476) freemanone válasza helixP (#4475) üzenetére


freemanone
őstag

de a legutolsó frissítés óta globálisan elérhetetlen... vissza kell állni az előző verzióra ha kell a funkció.

(#4477) #40351744 válasza Narxis (#4467) üzenetére


#40351744
törölt tag

Nem hittem volna, hogy ezt megélem... :Y

(#4478) R19 válasza Foose (#4472) üzenetére


R19
senior tag

Task Managernél az Ignore list-be teszem azokat az alkalmazásokat amelyek a rendszer futásához szükségesek. A többit pedig kilövi a kijelző kikapcsolása után, vagy a widgetre tapizva.

A Startup Managernél beállítom, hogy mely progik indulhatnak automatice és melyek nem.
Így mindig van elegendő szabad memória, az akksi igénye nagyon minimális.

(#4479) air válasza spgabor (#4459) üzenetére


air
nagyúr

Nem szokás kikapcsolni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4480) Kakumix válasza helixP (#4475) üzenetére


Kakumix
senior tag

Szerintem tiltva van, mert régebben (1-2 hónapja) működött. Sőt most töröltem le a letöltött térképeket, hátha az a gondja, de most már az sincs meg és nem is hajlandó letölteni. Brno (Csehország) és Bécs (Ausztria) működik, Nyitra (szlovákia), Győr, Veszprém, Budapest meg nem működik, szerintem ez igencsak valami licence problémának tűnik.

Legyen szép napod!

(#4481) Foose válasza R19 (#4478) üzenetére


Foose
addikt

Ahá! Na ezt megnézem. Bár olyan hogy mi induljon és mi nem,van az android assistantba is,azt használom. Megnézem a progit,köszi az infót!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#4482) bubi92 válasza Narxis (#4470) üzenetére


bubi92
őstag

valaki tesztelte már? tapasztalatok? milyen lett?

(#4483) xSide válasza Kakumix (#4480) üzenetére


xSide
őstag

Működik az csak nem olyan részletgazdagon, sajnos...

[/L]

[ Szerkesztve ]

(#4484) VD válasza bubi92 (#4482) üzenetére


VD
őstag

Nekem nem túl jók... :(
4.0.4 alatt FC-n kívül mást nem nagyon tud. De azt viszont gyorsan és stabilan! Küldtem egy vagon jelentést a készítőnek, hátha javítják a bug-okat.
Este még kap egy esélyt a TAB-on, meg feldobom a "modder telóra", hátha ott jobban teljesít.
Kár, pedig régen sokat használtam.

(#4485) Narxis válasza bubi92 (#4482) üzenetére


Narxis
nagyúr

Leváltotta nálam a Holo-t. Egyrészt teljesen támogatja a Go Launcher témákat(sztem az Apex/Nova témákat is de azt most nem tom kipróbálni) másrészt az új mappanézet jó lett, ezt hiányoltam régen belőle hogy lássam milyen ikonokat tettem egy mappába. Amit még mindig hiányolok belőle az az ikonválasztó, hogy úgy lehessen ikonokat tenni az asztalra mint Go Launcher-ben.

Ezen kívül még egy valag extra van benne, rengeteg új beállítást kapott, főleg ICS/JB ficsöröket amik persze működnek GB-n is. Első indításnál lépésről-lépésre végig vezet a főbb beállításokon.

Kb. 15MB-ot "eszik" jelenleg.

Thanos was right.

(#4486) atike válasza Narxis (#4485) üzenetére


atike
nagyúr

Erőforrás igénye...? Nem elhanyagolható... Én ezért szedtem le a Go-t és az Adw-t is egy idő után. Holo is volt egy ideig, de most nincs fent külön launcher... Kivárok... :D

(#4487) Narxis válasza atike (#4486) üzenetére


Narxis
nagyúr

Gyorsabb mint a Go az biztos pedig beállítottam ezeket az effekteket is képernyőváltásnál. :D Az app drawerben a Wall nevű nagyon tetszik, látványos. :)

Thanos was right.

(#4488) punky10 válasza Narxis (#4487) üzenetére


punky10
addikt

Semmi beállitást nem enged, lefagy... :((
Nekem a launcher nem azért kell, hogy idegen emberekkel e-mailezzek... Mert azt többször is felajánlotta...
Nekem még mindig a Go a favorit, természetesen egy régi (3.05-ös) verzio

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#4489) Oldman2


Oldman2
veterán

Lehet hogy egy rakás kaka, de ezt meg tudná valaki osztani nekem?

TV Port.hu

SGS2-vel a Play szerint "nem kompatibilis".

(#4490) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Olyan appra lenne szükségem, ami előre beállított időközönként figyelmeztetne.
Tudnátok valami javasolni? :)

(#4491) kutga válasza r6man123 (#4490) üzenetére


kutga
nagyúr

A gyári naptár app, hovatovább az ébresztőóra nem jó? :P

MOD
Oldman2
Böngészőből a port.hu-t megnyitva is ott a teljes TV műsor.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#4492) VD válasza r6man123 (#4490) üzenetére


VD
őstag

A gyári emlékeztető miért nem jó?

(#4493) baandii


baandii
senior tag

hellosztok!

van olyan app ami hogyha benne maradok egy alkalmazásban és a képernyő elalszik és újra felélesztem a telót akkor a főképernyőre dob vissza??

(#4494) Dosi


Dosi
tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, mivel androidos alkalmazás kapcsán így gondolom ez a legmegfelelőbb helye.
Tehát egy progit keresek amit hasonló mint a ma is megtalálható SwiftKey jobb és bal oldalra szeparált billentyűzete, csak nem rendes billentyű kinézete van hanem négyzetek amiben elvannak helyezve a betűk egy speciális kiosztás szerint és teljesen átlátszóvá tehetők(már láttam anno valami tech blogban), de semmi módon nem találom :( valaki tudna segíteni benne?
Meg is volt az alkalmazás, de mikor leváltottam telómat (nem androidosra) akkor ugye ment vele és most h megint van androidos eszköz(fél éve), most kellene. Tudom ott a SwiftKey, de ez "nagy" helyet foglal :DD meg azzal gyorsabban tudtam gépelni mint ezzel :)) (remélem nem offtopic....)

előre is köszönöm (:

[ Szerkesztve ]

There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

(#4495) petipetya válasza baandii (#4493) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mintha a Holo Locker-ben láttam volna ilyen jellegű beállítást.

"nincs rá lezsóidő"

(#4496) r6man123 válasza VD (#4492) üzenetére


r6man123
senior tag

Jó lenne az is, de hogyan lehet beállítani, hogy mondjuk reggel 8kor legyen az első figyelmeztetés, utána 2 óránként újra figyelmeztessen egészen 8ig? Minden nap.

(#4497) baandii válasza petipetya (#4495) üzenetére


baandii
senior tag

köszi az infót :R

(#4498) evitiguF


evitiguF
senior tag

lehet, hogy egy kicsit mélyvíz téma, de talán itt előbb kapok választ:

Ez az új ADW tényleg baromi jó lett... annyira, hogy bele integrálnám a WhiteRabbit 1.8-ba... de hogyan is?!

Ha megveszem az EX-et, leszedem a telefonomra, csinálok róla Titanium Backuppal egy mentést, és abból kiszedem az apk-t, majd azt beleteszem a whiterabbit zip-jébe, akkor az jó lesz úgy? Nem fog problémázni az elején, hogy nincs neki net, meg nincs Play, meg nincs beállítva még account?
Vagy csináljam végig ezt a procedúrát, de úgy, hogy a playből előbb leszedem az ingyenes verziót, arról csinálok mentést, azt ültetem bele a zipbe, és csak utána veszem meg az EX-et?!

(#4499) kutga válasza r6man123 (#4496) üzenetére


kutga
nagyúr

A naptárban egyik napra beállítod az összes eseményt kétóránként, és mindre raksz ismétlődést, a napokat meg te tudod beállítani, amikor ismétlődik.

Let the Zone take me if I am.

(#4500) half333


half333
őstag

létezik-e valami program vagy megoldás arra,h mikor -ki ill. bekapcsolom a telót valami hang szóljon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.