Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) Foose válasza havri1 (#3300) üzenetére


Foose
addikt

Ahá!!! A hangalapú nekem is tiltva van. (nincs pipálva) lehet ez lesz nálad a gond? Izgalmas az android,"mindig van valami" :DD De nekem az android bill nincs törölve ,és mégis jó a Swiftkey... :F

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3302) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Sziasztok

Melyik az a program, ami legjobb backup készítésre? Az se baj ha ingyenes :D x10 miniben volt alapból egy backup progi, a mostani xperia tipo nem tartalmaz ilyet. Legfontosabb az sms-ek lementése lenne, ha vissza kell állítani a telefont. Root nincs, és nem is lesz :)

Válaszokat előre is köszönöm :R

(#3303) mttssz válasza olivera88 (#3297) üzenetére


mttssz
senior tag

Rootolt telefonra: [klikk]
Nem rootolt telefonra: [klikk]

(#3302) God Vazzeg: Titanium Backup, én ezt használom mindig.

[ Szerkesztve ]

(#3304) Melack válasza God Vazzeg (#3302) üzenetére


Melack
veterán

Ha csak menteni kell az SMSeket, akkor SMS Backup + a Googel Play áruházból.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3305) God Vazzeg válasza mttssz (#3303) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem akarok rootolni. Ja és hívás előzmények is jó lenne ha menthetők lennének :K

Melack: köszi, ez érdekes lehet :R
Petipetya: akkor ez fullos nekem :R

[ Szerkesztve ]

(#3306) petipetya válasza God Vazzeg (#3305) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt is elmenti.

"nincs rá lezsóidő"

(#3307) God Vazzeg válasza petipetya (#3306) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fent van, mindent tud ami nekem kell, köszöntem :R

(#3308) olivera88 válasza mttssz (#3303) üzenetére


olivera88
veterán

Köszi, de egyik se kompatibilis a telómmal. :(

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#3309) baandii


baandii
senior tag

hellosztok!

mi a különbség az opera mini és az opera mobile között? (sony xperia s-re nem tudom melyiket kéne rátenni)

(#3310) beers válasza olivera88 (#3308) üzenetére


beers
addikt

Az milyen telefon.....?

M&N

(#3311) szata.68


szata.68
senior tag

Helló

Melyik fullscreen callert ajánlanátok? (MIUI ROM-ot használok,Desire-em van)
Jobb lenne,ha nem jobbra-balra csúszkás lenne,mint az almán,ha hívnak,hanem inkább függőleges.

Előre is köszi

Üdv.

(#3312) mttssz válasza baandii (#3309) üzenetére


mttssz
senior tag

Az Opera Mini mobilinternethez jobb, mivel az Opera szerverein keresztül már tömörített anyagot kap, ezért ugye gyorsabb. A sima Opera ugye meg olyan mint egy bármelyik böngésző.

(#3313) flash-


flash-
veterán

sziasztok

én olyan programot keresek mint a Timeriffic, de kell hogy tudjon mobil adatkapcsolatot is ki - be kapcsolni automatikusan.Ez nagy hibája a timerifficnek és emiatt nem tartom jó megoldásnak.
ötlet?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#3314) dokee78 válasza flash- (#3313) üzenetére


dokee78
félisten

(#3315) fdisk


fdisk
őstag

Olyan profil app kellene nékem,ami tud erősödő csengetést is
Profile Scheduler-t próbáltam,nem gyere be.(nincs is benne azt hiszem)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#3316) DS39


DS39
nagyúr

okt. 8-án frissült a flash. play.google.com-ról frissíthető.

(#3317) club1 válasza flash- (#3313) üzenetére


club1
veterán

Sweet Dreams, hasonló a llama-hoz, de pl. mozgásra és/vagy hangra is átmenetileg vagy végleg ki tudja kapcsolni az alvás módot.

(#3318) vaki


vaki
aktív tag

Az a kérdésem lenne, hogy Go SMS-nél hogy a fenébe tudom SD kártyáról visszatenni a saját mentésem? Sose frissítettem, mivel nem automata, hanem kézi frissítésű - és most a teló újratelepítése után az új verzió már valami GoCloud-os mentést keres és az meg nincsen. Olyan opciót meg sehol nem találok, hogy az SD-n keresse a mentéseket.
Más kérdés: ha esetleg nem menne, akkor Handcent SMS-nek van B&R része? És ha van, oda be lehet tölteni a GO-s mentést (gondolom mind2 xml-be ment)?

A felhasználóbarát felhasználó

(#3319) chab7 válasza havri1 (#3300) üzenetére


chab7
addikt

Sikerült megoldanod? CM10-nél nekem is ezt játssza a Swiftkeyboarddal. (Viszont úgy emlékszem, hogy a Swype beta meg megmaradt alapértelmezett reboot után is, csak a Swift nem akar.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#3320) esi75


esi75
csendes tag

Üdv
Valaki tud esetleg olyan képernyőzár progit amikor beírjuk a név kezdőbetűjét és így nyílik ki.A lányom állt elő ezzel a kéréssel hogy a barátnője alcatelén gyárilag van én sehol nem találok ilyet.Vagy csak rossz helyen keresgélek?

(#3322) seger


seger
addikt

Megoldottam a bajom. Köszönöm azoknak akik próbáltak segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#3323) havri1 válasza chab7 (#3319) üzenetére


havri1
félisten

Helló!

Nem, de addig eljutottam, nem egyedi a gond (nem rom/készülék/program függő), hanem az android 4.1.1 bugja. Tudnak róla a goglenél, és várhatóan hamarosan javítják. Volt fent nekem a napokban 4.1.2, ott nem néztem, de nem is vettem észre ezt a hibát, nagyon remélem ott már nem fog jelentkezni.
Másik topicban ezt írta KriiszG:

Ez a gond... ismert a hiba a Google előtt, már csak az a kérdés mikor javítják.
Nekem 4.1.1 van az NS-en, és bizonyos appoknál ugyan ezzel szenvedek. :-(

http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=34880

KrissszG

Foose (#3301) : Nálad milyen Android verzió van fent?

[ Szerkesztve ]

havri

(#3325) -juc- válasza seger (#3290) üzenetére


-juc-
aktív tag

Én is jártam már így, nekem a Beállítások/Mentés és visszaállítás alatt kellett kivenni a pipát a Biztonsági mentés mellől. Ennek alpontja, a visszaállítás is aktív alapértelmezetten.
Visszaállítás után előbb vedd ki a pipát, és csak utána add hozzá a fiókot! (Remélem, találsz ilyen beállítást a MIUI-ban is, olyan romom még nem volt. A tünetekről ez jutott eszembe... :) )

Szerk.: Ejj, addig írtam a sok rizsát, amíg már nem is kell a segítség. Nem baj, fő, hogy megoldódott!
----
Kérdés mindenkihez:
A házimat kétféle belejavítással szoktam visszakapni: vannak változáskövetéssel javított részek és vannak megjegyzések oldalt buborékban. A gyári Polaris Office-ban látszik az előbbi és a most megvett OfficeSuite Próban az utóbbi.
Tudja valaki, hogy benne van-e mindkét javítási forma láthatósága a fenti két programban (csak elkerülte a figyelmemet valami beállítás, hiába néztem végig az összes pontot), vagy ha nincs, melyik az az Office program, ami megjeleníti mindkettőt? Szerkeszteni nem kell tudnia, arra elég a másik kettő is...
Előre is köszi az ötleteket! :R

[ Szerkesztve ]

(#3326) Foose válasza havri1 (#3323) üzenetére


Foose
addikt

4.0.4 gyári rom root nélkül.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3327) havri1 válasza Foose (#3326) üzenetére


havri1
félisten

JB (4.1.1)-től jött ez a hiba :(

havri

(#3328) Mauzes válasza elfelejtette (#3231) üzenetére


Mauzes
őstag

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, de annyira béna azért nem vagyok. :)

Szóval nálam nincs 4 soros kiosztás. Telepítettem az anysoft-ot, ekkor Angol és 16 billentyűs angol billentyűzet volt elérhető. Ezután telepítettem a magyar kiegészítőt, és elérhető lett még Hungarian (qwertz) 3 soros és Hungarian (qwerty) 3 soros.

Miért nincs nálam 4 soros?

(#3329) Foose válasza havri1 (#3327) üzenetére


Foose
addikt

Létezik hogy ez pont elég egy ilyen hibához?! :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3330) olivera88 válasza beers (#3310) üzenetére


olivera88
veterán

Huawei Ascend Y200 Android 2.3.6 van rajta.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#3331) DS39 válasza olivera88 (#3330) üzenetére


DS39
nagyúr

pedig az kompatibilis vele.

(#3332) elfelejtette válasza Mauzes (#3328) üzenetére


elfelejtette
veterán

Az érdekes. A legújabbat tetted fel? Lehet meg kellene próbálkoznod egy régebbi verzióval...
Nekem egy év eleji változat van meg, azzal még tutira 4 soros, és mostanában nem frissítettem.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#3333) BullZeye


BullZeye
veterán

Ismertek valami programot, ami arra szolgál, hogy WIFI-t tudjam managelni egy picit jobban?

Elég sokat fogyaszt, és általában fölöslegesen megy, viszont ha alvó módba megy, semmi sem frissül.

Kellene valami, amivel be tudom állítani, hogy minden X. napon aktív legyen majdnem egész nap, amúgy 15 percenként kapcsoljon be, és frissítse a dolgokat. Email, facebook, időjárás.

Az a baj, magam se tudom mit szeretnék, de maximalizálni Wifi-t, és csökkenteni a fogyasztást.

(#3334) dokee78 válasza BullZeye (#3333) üzenetére


dokee78
félisten

Timerrific

(#3335) Foose


Foose
addikt

Reggelt! Hogyan tudnám kideríteni,mi fut a háttérben? Ugyanis 3-4 nappal ezelőtt nem volt semmi gondom. Már tegnap reggel is,és ma reggel is azt tapasztalom,hogy 6%-ot merült a telóm éjszaka,pedig repcsi módban van. (wifi soha nem megy,mert nincs jel a közelben) Az elmúlt 2 napban ezt tapasztaltam,(6% merülés)ezelőtt viszont nem. Asszem ezalatt a 2 nap alatt a skype,és a viber került a telóra. Ezek közül a skype-ot nem is használtam mióta a telón van,csak egyszer. Viber lehet a ludas? Mert olvastam olyat,hogy ha ki is lépek belőle (exit-el) akkor is elérhető vagyok,megkapom az smst pl. ha írnak. Sajnos root nincs a telón,szóval olyan app kellene ennek kiderítésére,amihez nem kell root.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3336) darvinya válasza Foose (#3335) üzenetére


darvinya
titán

Máris meg van a bűnös.
Viber, Skype.
Ez a két app ami kéretlenül visszaköltözik és eszi a RAM-t.

És a root nem ér semmit.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3337) Foose válasza darvinya (#3336) üzenetére


Foose
addikt

Nagyszerű :((( :W Köszi,de lehet attól még nem törlöm,mert jó kis appok :) Most viszont akkor patt helyzet van :DD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3338) magicbox válasza Foose (#3337) üzenetére


magicbox
senior tag

Ha kijelentkezel és úgy lépsz ki, akkor nem futnak a háttérben. Nálam így megy a Skype. A Viber meg folyamatosan fut. Sajnos ez fogyasztással és adatforgalommal jár. Logikus mondjuk, ha folyton elérhető szeretnél lenni. Mondjuk én újjabban inkább a Fringet használom, jóval megbízhatóbb mint a Viber.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#3339) Foose válasza magicbox (#3338) üzenetére


Foose
addikt

Mint írtam,a sykpe-ot nem is használtam azóta. De a vibert azt igen. Viszont nem értem,minek bele exit lehetőség,ha úgy is fut a háttérben?! :DD Így szoktam kilépni a viberből,de akkor ezek szerint fut. Pedig nyilván azért lépek ki,mert már nem szeretnék elérhető lenni,hisz még a net kapcsolatot is bontom. (akku takarékosság)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3340) magicbox válasza Foose (#3339) üzenetére


magicbox
senior tag

És ki is jelentkeztél? Nincs bekapcsolva az auto login? Nálam nem fut a háttérben.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#3341) Foose válasza magicbox (#3340) üzenetére


Foose
addikt

Hmm... Lehet hogy erre eddig nem figyeltem. Azt tudom,hogy van auto login,és az viszont azóta is úgy van,csak épp nem használom az appot. De elvileg nálam sem fut,mert az android assistant nem mutatja hogy futna. Na akkor kijelentkezek belőle,amint feltölt a telóm. De ha a Viber akkor is futva marad ha exit-el kilépek,akkor nagyon sokat nem javítok a helyzeten. :B

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3342) jazzkifli válasza magicbox (#3338) üzenetére


jazzkifli
tag

A Fring nem eszik annyit?

Aláírás

(#3343) Rx


Rx
aktív tag

Az FPse programhoz tudja valaki, hogy hol tudnék kompatibilis gamepad-ot venni?
Előre is köszönöm! :)

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#3344) BullZeye válasza dokee78 (#3334) üzenetére


BullZeye
veterán

Ez ha jól látom, semmit nem tud azok közül ami nekem kéne. Vagy tévedek?

(#3345) club1 válasza BullZeye (#3344) üzenetére


club1
veterán

Miért is nem? A timeriffic - többek között - a legkülönfélébb időpontokban tudja ki-bekapcsolni a WiFi adapteredet. Nem ezt írtad a kérdésedbe?
Ha pedig nem azt akarod amit leírtál, akkor a programokkal is operáló ezért jóval nehezebben beállítható Tasker. Külön topicja van itt.

[ Szerkesztve ]

(#3346) Foose válasza magicbox (#3340) üzenetére


Foose
addikt

Na,kilépéskor kivettem a pipát,és nyomtam exitet. De így ugye oda dobott ki a skype,ahol a felhasználónév-jelszó kell. Innen viszont már csak vissza gombbal tudok kilépni. Ez így jó? :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3347) half333


half333
őstag

Van olyan program,ami egy programot,játékot telepités után nem a belső tárhelyre helyez át,hanem a microSD-re??

(#3348) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

mellé.

[ Szerkesztve ]

(#3349) BullZeye válasza club1 (#3345) üzenetére


BullZeye
veterán

Csak nekem pont az lenne a lényeg, hogy nem hétfőtől péntekig
hanem mondjuk 1.2.3.6.7.13.14, valami excell táblázatban bejelölve hogy mikor nem. Vagy az is jó, ha minden 5. napon kapcsol csak be egész nap aktívan és amúgy meg csak 30 percenként be és ki.

(#3350) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Segítsetek légyszi, ha tudtok! Olyan jegyzet programot keresek, aminek van naptár része és le lehet szinkronizálni a Gmail naptárammal. ( Evernote-ot próbáltam, de nekem túl körülményes :B )

Úgy értem, hogy a Gmail naptárban már meglevő adatok is láthatóak legyenek a jegyzetben, tehát a szinkron oda-vissza működjön.

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.