Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Nashville válasza Tesztelo.hu (#3012) üzenetére


Nashville
tag

Köszönöm a Handcent eddig jó választásnak tűnik!
A fülhallgatós kérdésre van valamilyen megoldás? [link]

(#3152) DS39 válasza darvinya (#3150) üzenetére


DS39
nagyúr

állapotsáv, navigációsáv KI és már is van teljes képernyő.

(#3153) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

html5? na faxa, cserélhetek telót! :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3154) DS39 válasza - = Zk = - (#3153) üzenetére


DS39
nagyúr

mert? ezt minden android és androidos böngésző tudja.

(#3155) atillaahun válasza Nashville (#3151) üzenetére


atillaahun
veterán

Olyan fülest próbáltál már, amin nincs mikrofon, hogy akkor meghagyja-e az alap bemeneti lehetőséget? Bár valószínűleg nem lesz a válasz.
Erről inkább a telefonod vagy a CM topic-jában érdeklődj, szerintem ez rom kérdése lesz. Felhasználói programról nem tudok ami kifejezetten ezt hivatott beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#3156) fatal` válasza darvinya (#3146) üzenetére


fatal`
titán

És a beágyazott youtube videó szerinted mi, ha nem flash?

"És az a bosszantó ez a beviteli villódzás ami rettentően idegesítő.
A kurzor villogása nem jól jelenítődik meg."

Semmi ilyet nem tapasztaltam.

"Az, hogy kihagyok belöle dolgokat az még nem optimalizálás."
Először is nincs kihagyva belőle semmi, inkább olvass utána mitől lett kisebb. Attól, hogy több apk van és az architektúrának megfelelő verziót (armv6, armv7, x86) tölti le, eddig meg egybe volt. Nem vettek ki semmit. Plusz optimalizálták a prestot, attól is kisebb lett valamennyivel.

(#3150) darvinya:
Van teljes képernyő, ha kikapcsolod a navigációs sávot és az alsó részt. Ilyenkor menü gombra jönnek elő.

(#3153) - = Zk = -: Minek? Minden androidos teló tudja. :) Szoftver kérdése csak, de szerintem mindegyik böngésző támogatja valamennyire.

[ Szerkesztve ]

(#3157) didros


didros
senior tag

Sziasztok! Melyik az a böngésző, amelyik tudja nagyítani a betűket és újratördelni a szöveget mobilra optimalizált oldalak esetén is? 7"-os (1024x600) tabletet használok és nekem kényelmesebb lenne egy nagyobb betűméret pl. az m.index.hu vagy m.portfolio.hu olvasása esetén. Próbáltam már a maxthont és a dolphint is, de úgy vettem észre, hogy a szövegméret állítása nincs hatással a mobilra opimalizált oldalakra. :-(

(#3158) borix


borix
őstag

Üdv Van olyan alkalmazás /hívás napló/ ami mutatja külön a bejövő,kimenő hívásokat,fogadott nem fogadott hívásokat sms-t,időt?

(#3159) atillaahun válasza borix (#3158) üzenetére


atillaahun
veterán

Elméletileg a gyári hívásnaplót is tudod hívástípusra szűrni. Vagy olyan kellene, ami alapból aszerint rendezi?

(#3160) darvinya válasza fatal` (#3156) üzenetére


darvinya
titán

Beágyazott Youtube az flash?

Ha mondasz video app-ot meg mutatom miről van szó.

És tudom, hogy van teljes képernyő mód, de én arról beszéltem a Wm-en van ezen pedig nincs.
pl:

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3161) fatal` válasza darvinya (#3160) üzenetére


fatal`
titán

Igen, az flash.

(#3162) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

DS39 és hunfatal

jaaa, okés :B
nézzétek el tudatlanságomat, életem első droidját használom. ezelőtt volt vagy 50 nokiám. only nokiám xD
ismerkedem ezerrel... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3163) fatal` válasza - = Zk = - (#3162) üzenetére


fatal`
titán

Nincs avval semmi baj, ezért van a topic. Nekem is ez az első droidom. :)

(#3164) xSide válasza didros (#3157) üzenetére


xSide
őstag

Opera Mobile-ban opera:config keresőbe font és állitható a betűméret (nálam max 18, min 14) vagy a %-os nagyitás (nálam 125%) a sima beállitásokban.
Opera Mini-ben betűméret a beállitásokban.

Darvinya fogalomzavar?
- teljes verziò (desktop mode)
- teljes képernyő (állapot, menüsáv)

Alul teljes verzió mobil nézetben vagy beállitások/haladó desktop mòd, esetleg nálad is betűméret/nagyitás finomhangolás...

[ Szerkesztve ]

(#3165) Polllen válasza fatal` (#3161) üzenetére


Polllen
nagyúr

Valószínűleg a beágyazott kód segitsegevel azonosítja YT az eszkozod&ahhoz választ html5-t vagy flash-t. (vagy a böngésző küldi a megfelelő request-t)

Ezért lehet operában fekete kocka flash player nélkül, gyári böngésző meg simán megjeleníti, miközben deka flashplayer nincs a note-mon.;)
(és ezért tudok minden videót megnézni ipadről is)

Amúgy remélem hamar javítják ezt operában.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3166) magicbox válasza borix (#3158) üzenetére


magicbox
senior tag

Minden ilyet megtalálsz a DW Contacts appnál. Szerintem a piacon levők közül az egyik legjobb hívás és névjegyzék kezelő program. Van free (nem témázható + ad) és pro verzió. Én megvettem, annyira bejött.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#3167) xSide válasza Polllen (#3165) üzenetére


xSide
őstag

Desktop mòdban, lista nézetben megnyitok egy youtube linket a youtube alkalmazàs nyitja automatikusan, ha a videó oldalán klikkelek a fekete téglalapra hosszas gondolkozás és szintén (legyen a böngészőm Opera vagy gyári)...
Telóm nem tàmogatja a flasht (amr6), a buherálttal meg nem foglalkozom...
Mobil youtube oldalról szintén az app indul (nàlam).

(#3168) Polllen válasza xSide (#3167) üzenetére


Polllen
nagyúr

Régen nálam is így volt, de azt hiszem a 4.0.4-s ICS óta simán megy böngészőből is, app nyitás nélkül.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3169) zoli62


zoli62
addikt

Galaxy S en Android 2.3.4-en most először nem váltott profilt a Timeriffic [link] azaz a beállított idő után is repülőgép üzemmódban maradt Más, aki használja ezt, szintén tapasztalt ilyent?

(#3170) xSide válasza Polllen (#3168) üzenetére


xSide
őstag

Amennyiben adott készülék támogatja a flasht, a régi feeling visszahozható kikapcsolt (kérdezzen) plugin beállitással gyàri böngészőnél és alapértelmezett youtube kliens választással, támogatott flash esetén szintén pl. Opera Mobile-nál is...

Természetesen kérdés az kinek, miképp a legmegfelelőbb, a fekete tèglalapot meg tudjuk be (nem támogatott) előnèzeti kép hiányának :)

[ Szerkesztve ]

(#3171) fatal` válasza zoli62 (#3169) üzenetére


fatal`
titán

Előfordult nekem is, bár nem gyári romon. Egyszerűen nem váltott, némított este, de reggel sosem került vissza a hang. Szerintem nekem vagy ROM bug, vagy a timerrific legutolsó frissítése nem ok.

(#3172) atillaahun válasza magicbox (#3166) üzenetére


atillaahun
veterán

DW nem tudja ezt az oldalra simogatós hívást ugye?
Meg az időrendi híváslistát (nem csoportosított!)?

(#3173) darvinya válasza xSide (#3164) üzenetére


darvinya
titán

Nézd meg jobban azt a Screenshot-ot és talán felfedezel valamit ami nagy különbség a teljes képernyőn.

(#3161) hunfatal

Csak azért kérdem mert a youtube beágyazás egyszerű HTML sor semmi több.
Semmi köze a flash-hez.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3174) #40351744


#40351744
törölt tag

Létezik a gyári Youtube app helyett bármilyen alternatíva? Igazából csak annyi bajom van vele, hogy Startup manager-el nem tudom őt kigyilkolni az automatikuson elinduló alkalmazások közül, fagyasztani, aztán pedig kiolvasztani nem igazán szeretném mindig.....Van esetleg valami mód, hogy ne induljon el automatikusan?

(#3175) magicbox válasza atillaahun (#3172) üzenetére


magicbox
senior tag

A simítást nem (vagy én nem találtam ilyet), a híváslistát meg olyan nézetre rakod amilyenre szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#3176) atillaahun válasza #40351744 (#3174) üzenetére


atillaahun
veterán

A legújabb verziónál nincs, ezért raktam én is vissza az előzőt, az még nem ilyen erőszakos tetű. A nevére keresve szerintem megtalálod a linke(ke)t a témában.

(#3175) magicbox
Értem, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#3177) air válasza atillaahun (#3159) üzenetére


air
nagyúr

Hogyan? Nekem Xperia U-n semmi szűrési lehetőség nincs.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3178) - = Zk = - válasza fatal` (#3163) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akk megnyugodtam ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3179) nagyi2k


nagyi2k
tag

Sziasztok!
Tudtok az Xperia Photo widgethez hasonlót? A lényege az lenne, hogy ki tudjam tenni a képernyőre, lehetőleg min. 4x2 -ben, és lehessen a képeim között lapozni, majd megnézni azokat.
Üdv.: nagyi2k

(#3180) atillaahun válasza air (#3177) üzenetére


atillaahun
veterán

Hmm, hát nálam LG-n ha a gyári híváslistánál nyomok egy Menu-t, akkor felajánlja, hogy mi szerint szűrjön. Lehet akkor a Sony kigyalulta belőle. :F

(#3181) fatal` válasza darvinya (#3173) üzenetére


fatal`
titán

Egyszerű HTML sor, ami beágyaz egy flasht (vagy HTML5-t, böngésző alapján dönti el).

[ Szerkesztve ]

(#3182) arrrgggh


arrrgggh
tag

Sziasztok!

Egy olyan alkalmazást keresnék, ami hasonlít a nokiakban használt célravezetőhöz.
Megadsz egy koordinátát, vagy elmentett pontot és egy nyíllal az mutatja az irányt, meg a távolságot tőle.

(#3183) xSide válasza darvinya (#3173) üzenetére


xSide
őstag

Látom a 2 különbséget az én képernyőképemmel szemben...
- sortörés probléma
- alul a zavaró két 'gyorsgomb'

Megnéztem más dpi-vel, mely szerint pl xperia x8, se lww, samsung galaxy mini 2 esetében sem tudtam reprodukálni az általad mutatott képet sem korábbi Opera Mobile-lal, sem a frissel, sem Opera Mini-vel, sem Next-el...

(#3184) atleticofan


atleticofan
tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne hogy van egy xperia Ray telefon. Avi fájlokat szerettem volna lejátszani vele ezért rátettem a vlc-t hogy hátha játszik mert hát Apple termékeken ez mükődik. Azóta a telefon nem játszik semmilyen médiát. Se képet,videot,zenét semmit. Mi lehet a gond? Fontos lenne nagyon a segítség. Köszönöm szépen előre is a válaszokat :R

(#3185) darvinya válasza xSide (#3183) üzenetére


darvinya
titán

Hát pont azért nem tudod „ reprodukálni” mert az Wm-es OperaMobil.
Engem pont az zavar, hogy nincs ott az a két gomb.
Így kénytelen lennék állandóan a menü gombot nyomni.

A sortörés nincs bekapcsolva azért nincs.

Mivel már nem szoktam annyira használni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3186) borix válasza atillaahun (#3159) üzenetére


borix
őstag

Igen ami alapból külön kezeli.

(#3187) borix válasza magicbox (#3166) üzenetére


borix
őstag

Külön rendezést,hogy állítod be benne.Pl nem fogadott,fogadott hívások?

(#3188) atillaahun válasza borix (#3186) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát akkor a már említett DW Contacts, és a RocketDialer.

(#3189) xSide válasza darvinya (#3185) üzenetére


xSide
őstag

Grrrr...
Azt hittem az a baj, hogy ott van most:)
Félreolvastam, értettem és elpöcsöltem sok időt...
Korábban valamely verziókban rémlik ez a megjelenítési mód, bár lehet a régi java-s volt már nem tudom.
Ami a java-nal volt a zavaró állandó és eltünthetetlen billentyűzet teló miatt, de ezt megoldottam a jad módosítással és ez alapján behívott telepítéssel, na de ez már tényleg off:)

(#3190) darvinya válasza xSide (#3189) üzenetére


darvinya
titán

Wm-es és nem Java-s pont olyan mint az droid-os.
Én sem értettem, hogy mik voltak ezek a variálás.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3191) DS39 válasza darvinya (#3190) üzenetére


DS39
nagyúr

mit jelent az hogy wm-es ?

(#3192) darvinya válasza DS39 (#3191) üzenetére


darvinya
titán

Windows Mobil (ez nem Windows Phone).

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3193) DS39 válasza darvinya (#3192) üzenetére


DS39
nagyúr

ja. először én is arra gondoltam, de mondom az hogy jön ebbe a topikba. de most már vágom, ezt a funkciót hiányolod a droid-osból :)

(#3194) borix válasza magicbox (#3166) üzenetére


borix
őstag

Megtaláltam benne.

atillaahun
Neked is köszi.

(#3195) stefi68 válasza Tesztelo.hu (#3137) üzenetére


stefi68
addikt

Hááát megnéztem ezt a GO Launcher EX-et, mivel egy kicsit a szívemhez nőtt annak idején.
Szóval nem tudom hogy fogyaszt 20 MB-al kevesebb memóriát, amikor van egy 67-81 MB-os része és egy 21-24 MB-os része a memóriában.
Én a Memory Usage nevű alkalmazással néztem, amely kiírja a pillanatnyi és a maximális mem. használati értéket is. :F

Szóval nem használtam már jó ideje a GO Launcher EX-et, de azt tudom, hogy a kezdeti 30-50 MB-os mem használat elég rendesen felkúszott az utóbbi év fejlesztéseinek köszönhetően.

Csináltam is róla egy összehasonlítást valamikor..., meg is találtam ITT van.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#3196) darvinya válasza DS39 (#3193) üzenetére


darvinya
titán

:K

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3197) Narxis válasza stefi68 (#3195) üzenetére


Narxis
nagyúr

van egy 67-81 MB-os

Nemár :Y

Azt láttam, hogy 2 folyamat tartozik hozzá de csak az egyiket néztem meg. Akkor ez így tényleg felejtős. Holo powa!

Thanos was right.

(#3198) xSide válasza Narxis (#3197) üzenetére


xSide
őstag

Esetleg visszatérés egy korábbi verzióra, mi nem tartalmaz még sok mem zabáló kiegészitést vagy 'fejvesztést':

Go Launcher korábbi verziók melyből a 3.05 lett ideális számomra...

A Go-n kívül melyikben állitható az ikonok/betük mérete egyénileg?

[ Szerkesztve ]

(#3199) atillaahun válasza xSide (#3198) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem az ADW Ex-ben is lehet, bár én nem használok ikonfeliratokat.

(#3200) bubi92 válasza xSide (#3198) üzenetére


bubi92
őstag

ikonok mérete TUTIRA állítható adw-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.