Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) fatal` válasza Richee11 (#3100) üzenetére


fatal`
titán

Opera jobb. Nem megbízhatóság kérdése. A Mini inkább korlátozott adatforgalmú nethez való (mobilnet), wifihez inkább mobile.

(#3102) air válasza cselt (#3094) üzenetére


air
nagyúr

Automatikus szinkron csak felhőn keresztül tud menni, szerintem. Nagyon jó erre a sugarsync.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3103) bostone válasza fatal` (#3101) üzenetére


bostone
addikt

A legutóbbi frissítéssel a beágyazott youtube videók nem működnek operával. Vagy csak én vagyok ügyetlen?

(#3104) darvinya válasza fatal` (#3101) üzenetére


darvinya
titán

Én mobil net-hez is OperaMobil-t használok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3105) darvinya válasza bostone (#3103) üzenetére


darvinya
titán

Én már visszaraktam 12.0.4-et, mert nem csak az a baja. pl: itt új/válasz-nál idegesítő a oda-vissza szöveg villódzás, és sor villódzás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3106) shaggy válasza madmike (#3042) üzenetére


shaggy
aktív tag

De hiába megyek az exitre kilép az addig világos de ugyanúgy megkapom ha valaki ír nem kell belépnem rögtön csipog jelez ha írt valaki.

(#3107) magicbox válasza fatal` (#3088) üzenetére


magicbox
senior tag

Asztali gépemen én is Operát használok lassan 8 éve. Nem kell elmondanotok mit tud :) Én az opera mobile felületére gondoltam. Hiába imádom az Operát PC-n, androidon a Dolphint és most már a Maxthont is jobbnak találom.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#3108) fatal` válasza darvinya (#3104) üzenetére


fatal`
titán

Én is, mert a 4 gigás csomagomba belefér, de 100-500 megánál biztosan a Minit használnám.

(#3109) - = Zk = - válasza fatal` (#3108) üzenetére


- = Zk = -
félisten

droidon Mobile-t használok... egyéb esetben Mini. évek óta használom. hibátlan.
csak nem frissíti önmagát.. nekem legalábbis...

más
akku kímélő progikat használ vki?!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3110) darvinya válasza fatal` (#3108) üzenetére


darvinya
titán

Nekem csak 100MB-m van, de ezt már párszor kitárgyaltam.
Előző 100hsz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3111) fatal` válasza darvinya (#3110) üzenetére


fatal`
titán

Persze, amit nem tudnak lekorlátozni és 10 gigabájtokat töltesz le vele. Neked nem 100 megabájtod van...

(#3109) - = Zk = - : Nem is fogja, playen keresztül tudod frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#3112) darvinya válasza fatal` (#3111) üzenetére


darvinya
titán

De csak 100-ast fizetem. :D

Nekem jelezi a frissítést.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3113) - = Zk = - válasza fatal` (#3111) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, a droid már megoldja. tudom.
de azelőtti nokiáimon ez manual módszeres volt :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3114) Foose válasza darvinya (#3105) üzenetére


Foose
addikt

Nálam nincs ilyen gond. (legfrissebb)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3115) darvinya válasza Foose (#3114) üzenetére


darvinya
titán

Hát nálam van és a beágyazott video sem megy.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3116) S e t h válasza Richee11 (#3090) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én sokáig minit használtam a 100 megás csomagomhoz, aztán bővültem 500 megára és kipróbáltam a sima operát, hát nem kicsit gyorsabb, mint a mini.
Nekem a maxthon azért nem jött be, mert az operában megjelenik az a gomb ha görgetek fel vagy lefelé, hogy ugorhassak az oldal aljára, ill. tetejére, ez egy több száz hozzászólásos fórumban nem elhanyagolható, viszont a maxthonban csak görgetni tudtam, átugrani az egészet nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3117) Foose válasza darvinya (#3115) üzenetére


Foose
addikt

Na azt még nem próbáltam... Mondasz egy példa oldalt?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3118) postas


postas
tag

találtam egy egész fasza kis kocsmakereső appot.
Igaz, csak itt Pesten mákszik igazán jól egyelőre, de itt nagyon :) ATM-ek boltok is vannak rajta. Érdemes meglesni..
(mindenféle érdekeltség nélkül mondom ezeket, mielőtt reklámnak tűnne!:)

HIVE a neve

[ Szerkesztve ]

(#3119) Richee11 válasza S e t h (#3116) üzenetére


Richee11
senior tag

most felraktam a skyfire-t, maxtont, opera minit és a sima operát is egymás után, és tényleg a sima opera a legjobb

(#3120) chab7 válasza postas (#3118) üzenetére


chab7
addikt

Ahhoz minek app? Ott nagyfaluban nincs minden sarkon?

Böngésző témához annyit fűznék hogy eddig én is Operás voltam mobilon, de most a legújabb Firefox már egész jól megy - legalábbis JB alatt. Azóta csak ezt használom.
Pedig kb egy hónapja GB romon annyira fagyott hogy egy lapot sem tudtam megnyitni, de most meg van olyan jó mint az Opera (nálam legalábbis.)
És mivel desktopon is Firefoxot használok, így nagyon jó a sync-el együtt.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#3121) darvinya válasza Foose (#3117) üzenetére


darvinya
titán

Itt az aréna tesztekben.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3122) postas válasza chab7 (#3120) üzenetére


postas
tag

Egész korrekten lehet vele szűrni. Hogy mondjuk legyen sportközvetítés és 300 alatt a sör. Meg aztán éjjel megadja melyik van még nyitva. (nagyon sok bezár 11kor még nagyfalun is :)

(#3123) petipetya válasza postas (#3122) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezeket feleslegesnek tartom, mert:
- beszélgetés illik a sörhöz
- ne olcsó, hanem minőségi és/vagy finom legyen
- éjjel aludni kell

Persze mindenkinek más az ízlése. Rákerestem egy helyre és szerencsére nincs benne (pedig az ott van tizenvalahány éve), remélem nem is lesz. :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3124) magicbox válasza S e t h (#3116) üzenetére


magicbox
senior tag

Van ilyen gomb, csak be kell kapcsolni (picit többet is tud mint az operás verzió) Ha nem gomb kell, akkor hozzá tudod rendelni a hangerőszabályzó hardveres gombokhoz. Ez az egyik kedvencem a Maxthonban.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#3125) Foose válasza darvinya (#3121) üzenetére


Foose
addikt

Meghesszelem,kíváncsi lettem.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3126) postas válasza petipetya (#3123) üzenetére


postas
tag

Ezen aztán kár vitázni :) Én nem erőltetek semmit, csak egy jó appnak találtam..
Az hogy ki mikor alszik, mennyiért és mit iszik, azt hiszem mindenki maga dönti el.
Lefedettség pedig kocsmákból egyelőre nagykörúton belül leginkább. Szóval még gyerekcipőben, de elvileg felhasználók bővíthetik..

(#3127) Foose válasza darvinya (#3121) üzenetére


Foose
addikt

Valóban. Fekete kocka vagy hogy mondjam van a helyén. :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3128) darvinya válasza Foose (#3127) üzenetére


darvinya
titán

Ez inkább béta mint végleges verzió.
Ezért raktam vissza 12.0.4-est.
Az is fura, hogy a 12.1-es 8.6MB míg a 12.0.4-es 13MB ez azért nagy különbség és ad okot a hibákra több funkció akarok bele zsúfolni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3129) BRYENGRIFFIN válasza Foose (#3127) üzenetére


BRYENGRIFFIN
csendes tag

sziasztok! segitsegre lenne szuksegem.ha valaki esetleg megtudna mondani hogyan lehet a gyari feladatkezelobol epp futo alkalmazas ikonjat eltuntetni /ugy hogy az alkalmazas tovabbra is fusson/ azt nagyon szepen megkoszonnem

(#3130) Foose válasza darvinya (#3128) üzenetére


Foose
addikt

Mondasz valamit... Mindig is azt vallottam, nem mindig a frissebb a jobb.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3131) savanyaw


savanyaw
csendes tag

[link]
illetve:
[link]
Hogyan tudom a "Telefonban lévő kapcsolat"-ból "gmail kapcsolat"-ba alakítani a tszámokat?

Ezekre valaki? :U

Szebb Magyar Jövőt!

(#3132) Fauno válasza gatto_ (#3062) üzenetére


Fauno
tag

Köszi, így manuálisan sikerült, eddig nem tudtam ezt a funkciót, ügyes! :)

(#3133) noxon


noxon
őstag

Üdv, a galaxy S3 időjárás widgetje nem szerezhető be?

We live in a simulated world...

(#3134) Narxis válasza darvinya (#3128) üzenetére


Narxis
nagyúr

Lehet optimalizáltak a kódon, azért kisebb méretű.

Thanos was right.

(#3135) darvinya válasza Narxis (#3134) üzenetére


darvinya
titán

Optimalizálni a motor csak készülék specifikus módon lehet, ha több funkciót rakok bele és több készülékre optimalizálva, az biztos nem lesz kisebb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3136) tomy86 válasza savanyaw (#3131) üzenetére


tomy86
addikt

Gondolom vegyesen vannak mentve a névjegyek a telefonodra és a gmailbe. Kiválasztod a telefonban a kapcsolatok küldése opciót! Ezután jelöld ki azokat a kapcsolatokat, amiket a googleba akarsz exportálni (csinál egy vcf filet), majd a küldési opciók közül kiválasztod a gmailt és elküldöd a gmailes címedre. Amikor gmailben megnyitod ezt a levelet, akkor lesz egy olyan opció a letöltés mellett, hogy importálás a címtárba. Ezt kiválasztod és így automatikusan importálja a névjegyeket.

[ Szerkesztve ]

(#3137) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Az új Go Launcher Ex a készítők szerint 20 MB-tal kevesebb memóriát fogyaszt, mint az előző verzió. Aki eddig emiatt nem használta, talán tehet egy újabb próbát.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.go.launcherex&hl=hu

(#3138) Narxis válasza Tesztelo.hu (#3137) üzenetére


Narxis
nagyúr

Eléggé hihetetlennek hangzik, nálam kb. 30MB-ot fogyasztott, akkor most 10-et kellene? :)

Gondolom valamilyen extrém körülményre gondolnak, de azért örvendetes, hogy végre reagáltak a kérésekre.

Google Play-en pedig sokan írják, hogy lassú lett.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#3139) - = Zk = - válasza Tesztelo.hu (#3137) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áá, ez kb olyan, mint régesrégen volt a témák használata nokián...
nem rossz... de egyelőre még ismerkedem a droiddal :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3140) - = Zk = - válasza Tesztelo.hu (#3137) üzenetére


- = Zk = -
félisten

és ezalá mennyi kieg kell még?.. mert látom, nem csak ez az egy

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3141) fatal` válasza darvinya (#3128) üzenetére


fatal`
titán

Talán el kéne olvasni az újításokat. Pont az a lényeg, hogy kisebb lett (frissült a presto).

A flash meg mivel hivatalosan nem támogatott már (nem fejleszti az adobe) szépen lassan el fog tűnni a böngészőkből is.

(#3135) darvinya: Ez teljesen hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#3142) - = Zk = - válasza fatal` (#3141) üzenetére


- = Zk = -
félisten

A flash meg mivel hivatalosan nem támogatott már (nem fejleszti az adobe) szépen lassan el fog tűnni a böngészőkből is.

oszt mi lészen helyette? :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3143) pete_21 válasza fatal` (#3091) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi a választ! És ha nem használok Operát desktopon, van valami lehetőség szerezni egy ilyen filter ini-t?

(#3142) - = Zk = -: Gondolom HTML5. Muszáj lesz leváltani.

[ Szerkesztve ]

(#3144) fatal` válasza - = Zk = - (#3142) üzenetére


fatal`
titán

Az Androidos flashre gondoltam, a desktop flasht fejlesztik még.

HTML5 lesz helyette.

(#3143) pete_21: magyaroperablogon van egy alap ini, a reklámok nagyrészét kipucolja, de mindent nem szűr.

[ Szerkesztve ]

(#3145) S e t h válasza magicbox (#3124) üzenetére


S e t h
nagyúr

Rátaláltam anno, be is kapcsoltam, mégsem egy nyomás volt az ugrás mint az operában, szóval nálam itt vérzett el.
Hangerőszabályzó gombokat meg nem csesztetem, mert a telómon könnyen megadja magát, a telefon fórum témájában olvasottak szerint.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3146) darvinya válasza fatal` (#3141) üzenetére


darvinya
titán

Aha…Csak, hogy én nem a flash-ről beszéltem, hanem a beágyazott Youtube video(k)ról amik itt a aréna resztekben is van.
Ott van egy nagy fekete kocka.
És az a bosszantó ez a beviteli villódzás ami rettentően idegesítő.
A kurzor villogása nem jól jelenítődik meg.
pl: hol az előző betű leütésig eltünik a szóból, hol az egész szó villódzik, hol a meglévő szöveg javításakor az egész fel-le ugrál

És erre írtam, hogy az optimalizálás nem minden esetben jelet csökkenést, itt azért nem egy teloról beszélünk.
Az, hogy kihagyok belöle dolgokat az még nem optimalizálás.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3147) Syd69 válasza - = Zk = - (#3142) üzenetére


Syd69
aktív tag

HTML5 :U

Alma

(#3148) Nauda


Nauda
tag

Szaisztok.

Légyszi mondjatok olyan app-ot amivel le tudom ellenőrizni, hogy mi zabálja le az aksimat.

Köszi.

(#3149) magicbox válasza S e t h (#3145) üzenetére


magicbox
senior tag

Így jogos. De ne felejtsük el, hogy az Operánál is görgetni kell, hogy megjelenjen. Nálam nagyon bevált a hardveres gomb. Picit nyomom görget, lenyomva tartva meg ugrik oldal elejére-végére.

Operánál én pld. attól veszek meg, hogy kettőt kell kattintanom, hogy tabot váltsak, vagy bezárjak egy oldalt. A másik a kilépés gomb. A GUI-ra nagyon ráférne egy csomó javítás, mert a felhasználói élmény finoman fogalmazva messze van a jótól. Lásd pld. a gesztusvezérlés hiányát. Mondom ezt mint Opera fan :(

De sokan így gondolják az operások közül: http://magyaropera.blog.hu/2012/10/09/opera_mobile_12_1_androidra#comments

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#3150) darvinya válasza magicbox (#3149) üzenetére


darvinya
titán

Hát ez amit leírtak szép, de pont azokon vannak a hibáim.
Igen tényleg hiányzik a teljes képernyő amit Wm alatt megszoktam.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.