Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) fatal` válasza dokee78 (#4950) üzenetére


fatal`
titán

Nincs. Ha nem kell a widget nyugodtan áthelyezheted.

(#4952) macilacus válasza punky10 (#4939) üzenetére


macilacus
senior tag

Mire kiírtam nekem is gyanús lett, hogy félreértettem :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#4953) darvinya válasza dokee78 (#4950) üzenetére


darvinya
titán

De igen tudja a gyári is, ha ugyan azt a gmail címre van tárolva a könyvjelzők mit a telefonba is használsz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4954) randras válasza punky10 (#4949) üzenetére


randras
veterán

Nem jó! :( Ez viszont az! :K

(#4955) dokee78 válasza darvinya (#4953) üzenetére


dokee78
félisten

Tudom,hogy tudja a gyári is de mégsem szinkronizálja le

(#4956) S e t h


S e t h
nagyúr

Van valakinek ötlete, hogy a Business Calendar miért nem akar szinkronizálni a google naptárral?
Fordítva viszont a működés látszatát kelti, mert amikor beírtam a google naptárba egy eseményt délelőtt 10 re, megjelent a telós alkalmazáson este hétkor, szóval vmi itt nem kerek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#4957) punky10 válasza randras (#4954) üzenetére


punky10
addikt

Nálam nincs semmi probléma... Telefonon leváltotta az Elixirt, bár tabletten még mindig azt használom...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#4958) Narxis válasza LonGleY (#4941) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ski Safari, Where's My Water, Where's My Perry, Open Sea!, Hill Climb Racing, Granny Smith, Gem Miner 2, Flick Golf, Flick Soccer, Need For Speed Most Wanted, Bag It!, Blind Ninja, Xelorians, Train Crisis HD, Riptide GP

Thanos was right.

(#4959) Dyde


Dyde
aktív tag

Sziasztok! Tudnátok mondani jó Tower Defense-s játékokat? Mindegy hogy fizetős-e vagy sem! :R

(#4960) dokee78 válasza Dyde (#4959) üzenetére


dokee78
félisten

Sentinel a neve,ha jól emlékszem.
Még az Asphalt 7-el jatszogatok utána felteszem én is,mert megvettem.

De van egy piros kis valamik vannak benne,ha valakinek beugrik írja már le a nevét.

(#4961) darvinya válasza dokee78 (#4955) üzenetére


darvinya
titán

Ha a modolt fw-ben nem szinkronizálja le akkor max az Opera fog tudni a saját account-jával könyvjelzőtket továbbítani.
Chrome is a rendszert használja és ez pont hiányos ebben az fw.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4962) Narxis válasza Dyde (#4959) üzenetére


Narxis
nagyúr

Myth Defense LF, Grave Defense HD, Living Dead Defense, Towers'n Trolls, Sentinel3, Tower Raiders 2 GOLD, Anomaly Warzone Earth HD,

Thanos was right.

(#4963) Dyde válasza Narxis (#4962) üzenetére


Dyde
aktív tag

Ohh köszi :C :R

(#4964) Koga777 válasza LonGleY (#4931) üzenetére


Koga777
tag

The Tribez, Pick a Stick, Little Empire, Snapszer és 2 fizetős: Archmage és Traffic Jam

[ Szerkesztve ]

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#4966) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok,

tudnatok a pulse-hoz hasonlo hirolvasot?

Ujrahuztam a rendszert&egy egyedi rss forrast sem talal:/ se ph, se semmi. Kb mint flipboardnal.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4967) tomi0816


tomi0816
tag

Sziasztok!
Valaki tud nekem segíteni?
A problémám a következő:
Felraktam a holo lockert mert kicsit alakítani akartam a lockscreenen, de mióta fent van néha azt néha viszont az eredetit dobja be és azt eredeti lockert hogy kell letörölni pl. Titanium Backuppal?

(#4968) dokee78 válasza tomi0816 (#4967) üzenetére


dokee78
félisten

Az eredetit nehogy töröld,mert valószínű gondod lesz vele.

(#4969) dokee78


dokee78
félisten

De ideges vagyok se a Chrome se a gyári böngésző nem nyitja meg a facebookot teljes verzióban csak mobil nézetben.
Hiába állítottam be az "asztali webhely kérése".
Chrome-t már töröltem is,mert fos.
Megfagy egy időre is indokolatlanul sok helyet foglal.

(#4970) laci laci válasza dokee78 (#4969) üzenetére


laci laci
addikt

Párom is próbálja a "fikát" megnyitni,de nem sikerül neki sem.Vodkás kártyád van?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#4971) dokee78 válasza laci laci (#4970) üzenetére


dokee78
félisten

T-mobile,szerintem nem kártyafüggő.

(#4972) petipetya válasza dokee78 (#4969) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam két lépésben működik az, hogy az asztali verziót nyissam meg a faszbukból:
1. A faszbuk betöltése után desktoprá állítom a böngészőt
2. A címmezőben kitörlöm az m. részt a címből, majd "enter-t nyomok"

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4973) dokee78 válasza petipetya (#4972) üzenetére


dokee78
félisten

Kipróbálom. :R

(#4974) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Köszönöm a múltkori segítséget.

Még egy kérdésem lenne, létezik-e olyan program, amellyel HTML fájlokat (nem online telefonon lévő, gépen készített saját oldal) meg lehet nyitni forráskódnak... sejtem, hogy a böngészők tudják ezt, de ha van akkor erre kellene egy külön progi. Köszönöm előre is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4975) laci laci válasza dokee78 (#4971) üzenetére


laci laci
addikt

Akkor ha nem mobil változatban nyitom akkor nem nyitja meg?!Gondolom,nem?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#4976) dokee78 válasza laci laci (#4975) üzenetére


dokee78
félisten

Rendesen beírom kézzel, facebook.com és a mobil változatát tölti be.

(#4977) ther


ther
aktív tag

Üdv!
Wifin keresztül akarok másolni PC és telefon között (főleg telefonra). A legtöbb fájlkezelőben vagy Samba kliensben a maximum sávszél, amit ki tudtam csikarni az 600 kB/s körül volt. Nyilván a router többet tud ennél, és ha internetről töltök a telefonra, akkor is net sávszél maximumát hozza (25 Mbit). Nincs valami ötletetek, hogy ezen hogyan lehetne javítani?

Aálírás

(#4978) hr2 válasza ther (#4977) üzenetére


hr2
őstag

Nekem File Expert-ben 1600-al másol max.

(#4979) BoB válasza dokee78 (#4976) üzenetére


BoB
veterán

Browserben: settings -> debug -> UAstring -> desktop

Ha nem találsz ilyet előtte írd be a címsorba hogy: about:debug

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4980) eastsider


eastsider
nagyúr

játékoknál, amelyikeknél kell internetkapcsolat a játék elinditásához, nem lehet valamivel "kicselezni?", amúgy nem kell net a játékokhoz (asphalt 7, need for speed mw)

(#4981) #53667584 válasza eastsider (#4980) üzenetére


#53667584
törölt tag

Azért kell, hogy ellenőrizni tudja, hogy valóban megvetted e.

(#4982) eastsider válasza #53667584 (#4981) üzenetére


eastsider
nagyúr

értem én, hogy mihez kell :)
bosszantó, hogy kiadok értük X összeget, de játszani nem tudok velük... nyilván otthon nem fogok nekiállni játszani velük...

[ Szerkesztve ]

(#4983) DJ. Ru$y válasza #53667584 (#4981) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azért biztos nem :) :C

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4984) Fred23


Fred23
nagyúr

DC++-nak, illetve strongDC-nek nincs vmi androidos változata?

(#4985) atillaahun válasza DJ. Ru$y (#4974) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem az ES Explorer megtudja nyitni szövegként. Hosszan nyomsz a fájlra > Open as > Text.

(#4986) Ryle


Ryle
tag

Sziasztok !

Azt hallotam hogy a háttérben futó alkalmazások is eszik az akkumulátort.

Nem tudtok valami ingyenes programot ami az aksi töltöttségi szintjét kíméli ?

Green power free-t raktam fel, de ott az automatikus alkalmazás leállítás csak prémiumnál érhető el...amivel nem is lenne gond, de mivel új droidos vagyok, ezért még azt se tudom hogy lehet alkalmazásokat vásárolni a play áruházból.

Szóval valami battery doktort keresnék :))))...illetve valaki felvilágosíthatna a vásárlásról is ha megkérhetem

Válaszokat előre is köszönöm

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#4987) darvinya válasza DJ. Ru$y (#4974) üzenetére


darvinya
titán

JotaNote vagy mi a neve amivel ilyeneket szerkeszthető.
De Total Commander szerkesztés menü alatt is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4988) fdisk


fdisk
őstag

Aki Chrome-ot és Operát is használ/használt,tudna nyilatkozni,h a Chrome jobb-e mint az Opera?(tudom,ki is lehet próbálni de érdekének a vélemények is)
Ugyan is nálam az Opera fene tudja miért időnként belassul ,kifagy. :((

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#4990) BoB válasza #40993792 (#4989) üzenetére


BoB
veterán

Mióta megjelent én csak a chrome-ot használom.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4992) fdisk válasza #40993792 (#4989) üzenetére


fdisk
őstag

Ez igaz.
De múlt héten, az operával nem tudtam netezni.Sem wifivel,sem mobilnettel.
Ezzel szembe a teló(EVO) saját kliensével minden gond nélkül tudtam.(ráadásul mintha gyorsabb is lenne,csak nem szabható testre annyira mint az opera)
Pedig töröltem az opera minden beállítását,adatait,gyorsítótárát is.De meg sem mukkant.
Majd egy kis idő után megjavult magától.
A keret biztosan nem fogyott el,mert speedtesttel 4/2-t mértem akkor.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#4993) vgyuri válasza fdisk (#4992) üzenetére


vgyuri
őstag

2 opera böngésző van, a mini az opera szerverén keresztül kapja az adatokat, ha ezzel gond van, akkor az opera mini használhatatlan.

(#4994) laci laci válasza Ryle (#4986) üzenetére


laci laci
addikt

Talán ő,de megoszlik a vélemény róla.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#4995) quailstorm válasza fdisk (#4992) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Írták az opera blogban hogy nem fog menni. Nem kell csodálkozni...
Ezekszerint a minit használtad.

[ Szerkesztve ]

(#4996) Ryle válasza laci laci (#4994) üzenetére


Ryle
tag

Köszönöm szépen, ki fogom próbálni ezt a programot...:)

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#4997) huhogo


huhogo
csendes tag

Szia mindenkinek!
Segítségeteket kérném abban,hogyan lehet hívást rögzíteni tel.közben mert a diktafont nem lehet bekapcsolni tel.közben.Esetleg valami progit ha tudtok megköszönném,ha lesz rá frissítés ezt orvosolhatja-e!?
KÖSZÖNÖM....

(#4998) fdisk


fdisk
őstag

quailstorm,vgyuri:
Próbáltam a minit is utána rögtön,de azzal sem ment.
Így már érthető,ha a mobil nem megy akkor a mini sem.

huhogo:ha nem ROOTolt a telód,elég nehéz lesz.Nekem sem az,és az ilyen appok csak mic-ból fognak felvenni.
Kipróbáltam legalább 6-8 féle appot,de ha nem kihangosítva veszel fel szinte hallhatatlan lesz a másik fél.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#4999) huhogo válasza fdisk (#4998) üzenetére


huhogo
csendes tag

Köszi a segítséget,samu GT-i9070 lenne az alany,de nem találok rá alkalmazást,hátha majd a szoft frissítés +oldja ha lesz rá!???

[ Szerkesztve ]

(#5000) Xe3


Xe3
csendes tag

Sziasztok.

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Olyan progit keresek androidra loggolja a hívásokat (ki mikor mennyi idő) és az SMS-eket azok tartalmával, akkor is, ha az SMS törölve lett, vagy a híváslistából törölték a hívást.
Az is jó, ha folyamatosan fut a háttérben és automatikusan lement minden bejövő és kimenő SMS-t és hívást egy txt fájlba az SD kártyára. Névnek mondjuk a dátum+idő+fogadó/küldő lenne, tartalomban pedig az SMS és a hozzá tartozó adatok.
Bármilyen megoldás érdekel, mert figyelemmel szeretném kísérni a gyerek mobiltelefonját. Láttam sok spyware programot, de azokat túlzásnak tartom.
Van már egy progi, ami felveszi a beszélgetéseket, da a másik oldalon lévő fél iszonyatosan halk. Alapzajban érthetetlen. Legalább 20 félét kipróbáltam, de mindegyikkel ez volt a tapasztalat.

A telefon egy Samsung Galaxi mini 2 (GT-S6500D). Ha valaki használ hasonlót, annak külön örülnék, mert az azt jelenti, hogy már működik valahol :)

Előre is köszi a javaslatokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.