Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) air válasza magicbox (#3050) üzenetére


air
nagyúr

És az adathasználat?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3052) magicbox válasza air (#3051) üzenetére


magicbox
senior tag

Operás féle turbo mód nincs benne, ahogy a Dolphin-nál se, de nem nagyon kavart fel, mert lekorlátozott netnél is hibátlan volt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#3053) madmike válasza magicbox (#3050) üzenetére


madmike
őstag

A tabommal nem kompatibilis :-\

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3054) magicbox válasza madmike (#3053) üzenetére


magicbox
senior tag

Xperia P-m van. Sejtésem sincs, milyen eszközökön nem fut esetleg...

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#3055) magicbox


magicbox
senior tag

Más... A Maxthon-hoz hasonlóan a DicePlayer-t is nem régóta használom. A telefonnak támogatottnak kell lennie! Hibátlanul mennek hardveres gyorsítással a filmek. Eddig nem találtam olyan kódolást amit nem evett volna meg. Full HD, AC3, bármi. Akadás nélkül lehet ugrálni a filmekben. A kedvencem, hogy ugyanez hálózaton keresztül is működik az itthoni gépről tallózva :)

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#3056) Edi77 válasza mttssz (#3049) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm! Megnéztem, de sajnos nem találtam meg ezt a funkciót benne, persze lehet, hogy a bénaságom miatt :-)

(#3050) magicbox: +1

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#3057) Fauno


Fauno
tag

Sziasztok,

ismeritek a playerpro lejátszót?
Egy olyan gondom van vele, hogy egy pár napja nem frissíti (nem teszi fel a képét) az újonnan feltöltött zenéknek "artist" képét. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#3058) darvinya válasza Fauno (#3057) üzenetére


darvinya
titán

Nincs benne kép a zene file-ban.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3059) magicbox válasza Edi77 (#3056) üzenetére


magicbox
senior tag

A hálózati lejátszásra gondolsz?

Házikó ikon, rákattint a jobb felső + jelre, Samba server kiválaszt, géped helyi ip címét megadod (192.168.0.xxx), felhasználónév, jelszó, utánna tudod tallózni a mappáidat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#3060) Fauno válasza darvinya (#3058) üzenetére


Fauno
tag

Nem a név alapján, a netről tölti le (ott keresi meg) ?

(#3061) magicbox válasza Edi77 (#3056) üzenetére


magicbox
senior tag

Bocs..., azt hittem nekem írtad... :)

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#3062) gatto_ válasza Fauno (#3060) üzenetére


gatto_
senior tag

Keress rá manuálisan. Előadón hosszan nyomsz, majd a felugróból képek kezelése. Aztán ott szépen kiválasztod ami tetszik.

(#3063) havri1


havri1
félisten

Helló!

Létezik, hogy a SwiftKey3 30 - 40mbot eszik a memoriabol?

[ Szerkesztve ]

havri

(#3064) macilacus válasza magicbox (#3050) üzenetére


macilacus
senior tag

Köszi a jelzést a Maxthon-ról egy nagyon tuti kis böngészőnek találtuk a lányommal együtt.
Kényelmesen gyorsan állítható :DDD

Még egyszer köszi :C

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#3065) havri1 válasza havri1 (#3063) üzenetére


havri1
félisten

Volt újraindítás, most már csak 10-30mb között használ.

havri

(#3066) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Tud valaki olyan android programot amivel automatizáltan lehet böngésző tesztet futtatni? Csinálok egy összehasonlítást két telefon között és jó lenne, ha nem nekem kellene mindkét telefonnál ugyanazokra a linkekre oldalakra kattintani, hanem csinálná magától. Így elég melós lenne :D

(#3067) Richee11 válasza ForRedGlory (#3066) üzenetére


Richee11
senior tag

melyik a legjobb kamera app amit le lehet tölteni? az alap kamera nekem nem jön be (lg Op black)

(#3068) #40351744 válasza havri1 (#3065) üzenetére


#40351744
törölt tag

Újraindítás után mindig kevesebbet eszik minden program, de ahogy egyre többet használod, esetleg a beállítások között turkálsz a switftkey-ben, úgy lesz egyre memóriaéhesebb...bár ez a 30-40 már tényleg elég szélsőséges... :F Nekem újraindításnál általában 14-15, aztán felmegy 19-20-ra...

(#3067) Richee11: Camera Zoom FX vagy ingyenesben esetleg ezt érdemes megnézni. :)

[ Szerkesztve ]

(#3069) ForRedGlory válasza Richee11 (#3067) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szerintem [link]

(#3070) Richee11


Richee11
senior tag

a zoom fx nekem is tetszik, de alapból azért nem tetszik az alap lg kamera app mert nem lehet levenni a hangot, és amikor feltettem anno a zoom fx-et akkor ott ki lehetett venni, de most amikor fényképezek itt is ad ki hangot és nem tudom miért..

(#3071) magicbox válasza macilacus (#3064) üzenetére


magicbox
senior tag

Örülök... :)

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#3072) havri1 válasza #40351744 (#3068) üzenetére


havri1
félisten

Sok mindenre nem jöttem még rá,esetleg tudsz valami segíteni privátban? SwiftKey billentyűzet kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

havri

(#3073) darvinya válasza magicbox (#3071) üzenetére


darvinya
titán

Én is próbáltam, de nekem az OperaMobil jobban bejött.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3074) istnag


istnag
addikt

Sziasztok, valaki tudna abban segíteni,hogy a Facebook appból, hogy tudnék képeket lementeni a telefonra. Sehol nem találok,ilyen opciót,lehet nem is lehet? :)
Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#3075) SANKADI


SANKADI
aktív tag

Sziasztok ! Két problémám lenne, hátha tudtok segíteni: S'periance ROM-ban milyn képernyőkombinációval képernyőmentést készíteni , mert a bekapcs+hom ill. a hom+jobbgomb nem működik.
A második, hogy OTU Kitshen oldalon nem lehet hozzá aksikijelzőt főzni, errort ad (egy oldalnyi), más próbálkozott már?
Köszi

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#3076) Probert75 válasza SANKADI (#3075) üzenetére


Probert75
addikt

Kikapcsoló gomb hosszan alatti menüben nincs képmentés?

(#3077) #40351744 válasza istnag (#3074) üzenetére


#40351744
törölt tag

Nem is lepődnék meg ezen, ha nem tudná ezt az alap Facebook app. :D Jó néhány verzió számmal a mostani előtt használtam csak próbálkozásképpen, hogy jutottak-e úgy átlagban valamire a fejlesztők, de úgy emlékszem nem volt ilyesmi opció felkínálva sehol sem....Viszont a Friendcaster-ben, és az Opera Mini-ben is felajánlja mindkét app a kép alatt a mentési lehetőséget! :))

(#3078) darvinya válasza SANKADI (#3075) üzenetére


darvinya
titán

Kikapcs + hangerő le ICS óta.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3079) istnag válasza #40351744 (#3077) üzenetére


istnag
addikt

Köszi a Friendcastert megnézem majd.

(#3080) SANKADI válasza Probert75 (#3076) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Nincs sajna...:-(

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#3081) SANKADI válasza darvinya (#3078) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Sajna ez sem működik. Mi a csuda lehet...

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#3082) magicbox válasza darvinya (#3073) üzenetére


magicbox
senior tag

Izlések és pofonok. A netbankom nem megy Operán, és nálam jóval lassabb. A testreszabhatóság meg majdnem 0. Ettől függetlenül még nekem is fent van, csak már nem alapértelmezett :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#3083) Narxis válasza darvinya (#3073) üzenetére


Narxis
nagyúr

+1

Thanos was right.

(#3084) Richee11


Richee11
senior tag

camera360 nevű programról tud valaki véleményt mondani? mennyire teljesít jól vagy esetleg van nála jobb kamera app.

és mostanában ahogy nézem a net böngészők közül 3 darabot emlegetnek az Opera, Mozilla, és a Dolphin. a Mozillát eddig nem használtam, de érdemes felrakni vagy az említett másik 2 jobb?

(#3085) Bone123 válasza Richee11 (#3084) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Ingyenes, úgyhogy érdemes neked kipróbálni, mert a minőség telefon és egyénfüggő. Automatán szerintem a Camera Zoom FX lövi a legjobbat, a Camera360 ugyanakkor testreszabhatóbb, ugyanakkor az én telómon a színek nincsenek mindig rendben. Én az FX-et használom a gyári és a két letöltött összehasonlítása után.

(#3086) Richee11 válasza Bone123 (#3085) üzenetére


Richee11
senior tag

és azt nem tudod, hogy miért van az, hogy leveszem a hangot a zoom fx-en, de mégis belövi a hangot képkészítésnél? most leszedtem a camera360-ot és ott is ugyan ez a baj, kieszem a hangot mégis van...

(#3087) Bone123 válasza Richee11 (#3086) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Valamennyi hangja van a zárnak, de a SW-s hang nálam levehető Zoom FX alatt.

(#3088) fatal` válasza magicbox (#3082) üzenetére


fatal`
félisten

"A testreszabhatóság meg majdnem 0"

Opera:config?:) Az egyetlen böngésző, amiben van reklámszűrő pl.

[ Szerkesztve ]

(#3089) pete_21 válasza fatal` (#3088) üzenetére


pete_21
addikt

Lehet, hogy hülye kérdés, de a reklámszűrőt hogy lehet aktiválni?

(#3090) Richee11 válasza pete_21 (#3089) üzenetére


Richee11
senior tag

az opera web browser és az opera mini között tulajdonképpen mi a különbség? van esetleg gyorsaság béli eltérés?

(#3091) fatal` válasza pete_21 (#3089) üzenetére


fatal`
félisten

Vagy szinkronizálsz az asztali operával, vagy

opera:config, rákeresel az urlfilter szócskára és betallózod neki az asztali operából áthozott init.

(#3090) Richee11: A Mini megjelenítőmotor, az Opera szerverein keresztül, tömörítve tölti le az oldalakat, így adatforgalmat spórol. A Mobile rendes böngésző.

[ Szerkesztve ]

(#3092) Narxis válasza fatal` (#3088) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mobil Firefox-ban is van.

Thanos was right.

(#3093) Schuey


Schuey
tag

Sziasztok!

A Callmeter NG-ben illetve a Callmeter 3G-ben hogyan lehet beállítani, hogy a hívásokat ne másodperc, hanem perc alapúan számolja nekem? Így eléggé eltér a kapott számla végösszege attól, amit a program nekem számol.

Köszi.

(#3094) cselt


cselt
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan alkalmazást keresek amivel egyszerűen és automatikusan tudok szinkronizálni mappákat a gép és a telefon között. Leginkább arra kéne, hogy a képek mindig felkerüljenek a gépre és ne nekem kelljen kézzel átmásolgatni őket. Tudom használjak dropboxot vagy google driveot, de ezen felül van valamilyen más megoldás? Nem kell nekem, hogy felhőben tárolja az adataimat, elég ha csak a telefonon és a gépen van meg.

(#3095) tomy86 válasza Schuey (#3093) üzenetére


tomy86
addikt

Számlázás módját állítsd 1/1-ről 60/60-ra!

(#3096) darvinya válasza Narxis (#3092) üzenetére


darvinya
titán

Nincs

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3097) Narxis válasza darvinya (#3096) üzenetére


Narxis
nagyúr

De van, addon formájában.

Thanos was right.

(#3098) DS39 válasza fatal` (#3091) üzenetére


DS39
nagyúr

opera:config, rákeresel az urlfilter szócskára és betallózod neki az asztali operából áthozott init.

én is köszi, ezt nem is tudtam, hogy van ilyen. ki fogom próbálni :)

(#3099) fatal` válasza Narxis (#3092) üzenetére


fatal`
félisten

Avval az a probléma, hogy egy hulladék :D

Bár ez egyre inkább igaz a PC verzióra is.

(#3100) Richee11 válasza fatal` (#3091) üzenetére


Richee11
senior tag

szóval akkor a sima opera az megbízhatóbb, mármint hogy nem használ szervereket? nagyon nem vágom ezeket a témákat, bocsi a tudatlanságért. és ha lehet választani az opera és a mozilla között akkor melyik teljesít jobban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.