Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) zoleeno1 válasza Balinov (#4846) üzenetére


zoleeno1
addikt

igen, be tudom, be is van :F

quailstorm: csinálom a leírtakat, köszi neked is. Nem tudom jól értelmezem e, de akkor ha ARMv7 van, szinte semmi pluszt nem ad a gyári playerhez képest?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#4852) Balinov válasza zoleeno1 (#4851) üzenetére


Balinov
félisten

akkor passzolom. sw decode-val is szaggat?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4853) dokee78 válasza zoleeno1 (#4845) üzenetére


dokee78
félisten

Mondd már meg mi értelme 320x480 pixel kijelzőn 1080p-s videónak?
Még a 720p-nek sem látom értelmét.

(#4854) zoleeno1 válasza zoleeno1 (#4851) üzenetére


zoleeno1
addikt

Na megvan mi volt a bibi, én voltam a láma :DDD
Szal a beállításokban a HW használata volt kipipálva, azonban a film lejátszásánál, a "tapizásra" felülről legördülő menüben valamiért a SW :D Elnézést mindenkitől :R

dokee78: Tisztában vagyok vele, hogy nincs értelme. Nem is fogok rajta ilyeneket nézni nyilván. Csak még új a teló, én meg olyan vagyok, hogy szeretem tudni hozza e a vas azt, amit mondanak róla. Arról nem is beszélve, hogy mi van, ha én rá akarom kötni a böszme LCD TV-re, és ezzel akarok lejátszani egy videot? ;) Próbaként lekaptam egy fullhd trailert, hogy teszteljem. Aztán a már leírtakat tapasztaltam, olyan judder-rel, hogy a hajam égnek állt. De mint kiderült a hiba a telefon és a szék között keresendő, azaz user error volt, így nyugodt vagyok :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#4855) punky10 válasza dokee78 (#4853) üzenetére


punky10
addikt

Hol irta, hogy mire tette fel a playert? Már nemcsak tabok, hanem telok is vannak HD felbontással...
+m ég egy ok a HD lejátszására a fenti HSZ-ben...

4851 Zoleeno1:annyi előnye van a gyári lejátszoval szemben, hogy nagyon sok formátumot ismer, többet, mint a stock.

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4856) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Sziasztok!

Chrome böngészőt használok sz.gépen és telefonon is.
A gépen megjegyzett jelszavakat, hogyan tudnám szinkronizálni a mobillal? Szóval hogy a mobil is tudja a jelszavakat amiket elmentettem gépen a Chrome-ban.

Köszi előre is a segítséget!! :)

(#4857) Doosa válasza mAtThEw0319 (#4856) üzenetére


Doosa
aktív tag

Sajnos nem lehet.

(#4858) mAtThEw0319 válasza Doosa (#4857) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Semmilyen más programmal sem? :/

(#4859) fatal` válasza mAtThEw0319 (#4858) üzenetére


fatal`
titán

Az asztali Operával tudsz az Opera Mobileba szinkronizálni (akár jelszavakat is). Chromenál ilyen lehetőség tudtommal nincs.

(#4860) ux1 válasza Lacces (#4836) üzenetére


ux1
addikt

A füzet a ceruza a radír kényelmesebben használható. :) Esetleg NoteEverything nézd meg...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#4861) xSide


xSide
őstag

Facebook alkalmazás immár alap magyar nyelvi támogatással:
[link]

Szövegkörnyezetben nem tudtam tesztelni fordítás során és az alkalmazás több helyen ugyanazon string-el dolgozik, ami nehezítette a munkám

(#4862) darvinya válasza fatal` (#4859) üzenetére


darvinya
titán

Jelszavakat hogyan lehet?

Böngészővel hogyan lehet SD-ről app-ot telepíteni?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4863) petipetya válasza darvinya (#4862) üzenetére


petipetya
nagyúr

Be kell írni az elérési útvonalat a címsorba. De a pontos formátumot majd megmondja az, aki már csinált is ilyet.

"nincs rá lezsóidő"

(#4864) darvinya válasza petipetya (#4863) üzenetére


darvinya
titán

Aha akkor olyan mint az OperaMobil-nál mentet lapja.
file://localhost/mnt/sdcard/Download/25954.mhtml

pl: file://localhost/mnt/sdcard/Backapps/Aps/EsExplorer.apk

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4865) droti25


droti25
őstag

Sziasztok!

A problémám az lenne hogy nem mutatja a google címtárba beírt születésnapokat a naptár(business calendar) az androidon pedig a szinkronizálás be van kapcsolva!
Amit régebben beírtam azt mutatja de az újonnan beírtakat nem!Próbáltam az alap naptár appot de ott sem mutatja csak ha szgépen nyitom meg a google naptár oldalt!

Vki tud megoldást?

(#4866) csaba1203 válasza xSide (#4861) üzenetére


csaba1203
addikt

Én is ezt használom tökéletes :C

(#4867) tomy86 válasza darvinya (#4862) üzenetére


tomy86
addikt

Fájl telepítés böngészőből: file:///sdcard/fájlnév.apk

(#4868) Richee11


Richee11
senior tag

valaki instagram?

(#4869) darvinya válasza tomy86 (#4867) üzenetére


darvinya
titán

Köszönöm.

A /// azt jelentené, hogy megkeresi az adott apk?

Más

Tudja valaki, hogy hova mentődnek a megtanult szavak ICS alatt?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4870) bAtt001 válasza Richee11 (#4868) üzenetére


bAtt001
addikt

hát én nem vagyok instagram de szerintem senki sem instagram ;] na de viccet félretéve nem láttam még a topicban a Jetpack Joyride játékot. nagyon szórakoztató, legalábbis nekem, az irányítása meg mint a faék :D

(#4871) G@ben válasza G@ben (#4821) üzenetére


G@ben
addikt

Erre valaki? Fontos lenne!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#4872) Doosa


Doosa
aktív tag

Azt szeretném megtudni, hogy hogyan lehet megoldani, hogy a telefonra teljesen rávarázsoljam a holo kinézetet. Nem launcher-re gondolok, hanem, hogy pl a status bar is holo-s legyen, de nem szeretnék ezért custom ROM-ot feltenni. Azt tudom, hogy rootolni kell hozzá a telefont és utána lehet valahogyan recovery-ből telepíteni, de már sajnos nem találom pontosan hogyan kell.
Ha valaki kisegítene azt megköszönném. :U

(#4873) modellmaker válasza #40993792 (#4814) üzenetére


modellmaker
csendes tag

Alapból nem is fogja szinkronizálni a jelszavakat. Meg kell jegyeztetni az asztali operával a jelszavakat, illetve be kell kapcsolni az Opera Link funkciót. Ehhez kell egy opera account regisztráció is. Az Opera Link-en belül be lehet állítani, hogy mit szinkronizáljon, ezek között nincsenek benne alapból a jelszavak. Ha kijelölöd azt is, szépen menni fog.

(#4874) zozyk válasza bAtt001 (#4870) üzenetére


zozyk
addikt

Nagyon jó kis játék...köszi a tippet! :R

(#4875) quailstorm válasza zoleeno1 (#4854) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egyébként egy DPS Dream7 engem is idegelt ezzel nemrég(800x480). Felrakom a player, az ARMv7 NEON kodeket, 1080p MP4 lejátszik, pixeles és laggol. Mivan? Ja hogy ez visszarakta software-re magától mert ő úgy érzi jól magát ha szenvedhet... Aztán ment rendesen, de volt kis lag mikor eltüntette a kezelőfelületét az mxplayernek. Olyankor kicsit átméretez. Ezért maradtam a gyárinál, az is visz divx-xvidet.
Egyébként látványosan szép a 720p-1080p ilyen ratyi képernyőn is. Antialiasolni tudja, és nem is olyan feltűnően 800x480 mint menüben/játékoknál. Csak fogy a hely mint állat... 2,5GB data belsőbe(1,5 a system), 8GB SD. És tele lett az is. Ez a tablet allwinner-a10-es. Nem egy csúcs, a flash meg is akasztja, de azért a 22k-ért újonnan jó cucc 4.0.4 root-tal. Csak a bluetooth hiányzik.

(#4876) Braddock válasza fatal` (#4859) üzenetére


Braddock
őstag

mAtThEw0319:

Az itt leírtak szerint pedig tudnia kell szinkronizálnia, még a PC-n megnyitott tabok is ugyanúgy jelennek meg a mobil verzióban

hunfatal: Bocs igazából nem neked kellett volna címeznem :R

[ Szerkesztve ]

(#4877) zoleeno1 válasza quailstorm (#4875) üzenetére


zoleeno1
addikt

jaja, ez nálam is így volt, magától váltott szoftver módra az biztos, mert én hozzá nem nyúltam. Nyilván ezért is vettem észre olyan későn, mert az alap beállítás hw-es volt, józan parasztként azt gondoltam, hogy akkor úgyis van :)

mondjuk, hogy a bluetooth-ot minek hagyják ki a tabletedből, azt nem vágom :F manapság azért az már nagyon alap, bele férhetett volna...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#4878) tomy86 válasza darvinya (#4869) üzenetére


tomy86
addikt

Nem. A pontos elérési utat kell megadni. A te korábbi példádnál maradva, ha ez az elérési út "sdcard/Backapps/Aps/EsExplorer.apk", akkor a böngészőbe ezt kell beírni: file:///sdcard/Backapps/Aps/EsExplorer.apk Én ezért másoltam az sd gyökérkönyvtárba egy ES.apk-t. Így nem kell bonyolult elérési utat megjegyezni, ha a friss rendszerre kell egy fájlkezelő.

[ Szerkesztve ]

(#4879) petipetya válasza zoleeno1 (#4877) üzenetére


petipetya
nagyúr

A bluetooth? :o Szerintem abszolút felesleges.

"nincs rá lezsóidő"

(#4880) macilacus válasza Balinov (#4849) üzenetére


macilacus
senior tag

Még nem de mindjárt nézem :DDD
Köszönöm :))

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#4881) quailstorm válasza petipetya (#4879) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ahol otthon van BT billentyű, meg munkahelyen proxys wifi, ott azért elkell az is. Én még heti szinten használom. De ebbe ne menjünk bele, már kaptam kioktatást a wifi directtel, csak attól az még nem megy többnyire ha az OEM nem oldja meg.

(#4882) macilacus válasza Balinov (#4849) üzenetére


macilacus
senior tag

Nagyon tökéletes :DDD

Még egyszer köszönöm :K :C

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#4883) petipetya válasza quailstorm (#4881) üzenetére


petipetya
nagyúr

:R

"nincs rá lezsóidő"

(#4884) dokee78


dokee78
félisten

Nem értem miért nem jeleníti meg az EXdialer a kapcsolatok képeit.
Pedig le van szinkronizálva és be is van állítva.

(#4885) Mr.C


Mr.C
őstag

Üdv fórumlakók!
Tudtok adni egy szuper fényképező programot? Egy ingyenest és egy fizetőst
Csak olyan legyen amit tényleg ajánlotok, mert tele van a play ilyen gagyikkal...

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#4886) darvinya válasza modellmaker (#4873) üzenetére


darvinya
titán

Ezt a jelszó megosztást nem találom. :R

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4888) modellmaker válasza darvinya (#4886) üzenetére


modellmaker
csendes tag

Opera gomb -> Synchronize Opera -> Configure Bocs, angol nyelvű operám van...

Feljön egy ilyen ablak [link] // Kicsit már máshogy néz ki, de a lényege ugyanez.

Itt be lehet pipálni, hogy mit szeretnél szinkronizálni. A legalsó értelemszerűen a jelszavak.

Szerk: mobilon szintén be kell kapcsolni az opera link-et, és be kell jelentkezni az opera account-tal.

[ Szerkesztve ]

(#4889) darvinya válasza modellmaker (#4888) üzenetére


darvinya
titán

Köszönöm így érthető már(nálam sem az egész magyar mert angolul jobban megértem).
Én meg azt hittem a felhőben kell ezt beállítani. :R

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4890) mttssz válasza Mr.C (#4885) üzenetére


mttssz
senior tag

Ingyenest nem tudok, de fizetősök közt szerintem a legjobb a Camera Zoom FX.

(#4891) chab7 válasza mttssz (#4890) üzenetére


chab7
addikt

+1 Mostanában én is ezt kezdtem el használni.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#4892) w333 válasza chab7 (#4891) üzenetére


w333
félisten

Miui felügyelet (monitor.apk) app-ot keresek ami működik gyári rom-on és magyar
Így néz ki : Link köszi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#4893) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Milyen jegyzetelő programot ajánlanátok, ami widgetként is működik? Jó lenne, ha átméretezhető lenne az adott widget, lehetne bele "rajzolni" is, ismerne minél több formázási lehetőséget (pl áthúzás, kiemelés), esetleg az sem lenne hátrány, ha hozzá lehetne rendelni valamilyen jelzést is...

Más: mi a legfrissebb camera360 előtti verzió? Ugyanis telepítettem az áruházból, ment is, aztán egy frissítés óta már nem megy, állandóan leáll a működése.

Köszönöm a válaszokat! :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#4894) Mr.C válasza mttssz (#4890) üzenetére


Mr.C
őstag

10Q! Meglesem akkor

sudo rm -rf /*

(#4895) noxon


noxon
őstag

Hello, ha eltávolítok egy programot a mappáját otthagyja az android, van erre valami program, megoldás?

We live in a simulated world...

(#4896) Narxis válasza rizso (#4893) üzenetére


Narxis
nagyúr

Próbáld ki a Note Everything-et, van fizetős és ingyenes verziója is.

A Camera360-nál lehet megoldaná ha bemennél az alkalmazások kezelése részhez és nyomnál rá egy Adatok törlése opciót, ez nem távolítja el csak frissen telepített módba állítja, a fotóidt viszont mentsd le biztos ami biztos.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#4897) #16695808


#16695808
törölt tag

Sziasztok
van egy alcatel 918d-m. 2.3.6.

zavar a hívás fogadás módja mert középről lefele kell húzni és ez olyan esetlges hogy meddig stb. és a hívást néha véletlen az arcommal lerakom. (szóval erre is kéne megoldás)
van a Play-en olyan alkalazás(ok) amivel ezt a beépített dolgot lehet leváltani helyettesíteni?

[ Szerkesztve ]

(#4898) DS39 válasza #16695808 (#4897) üzenetére


DS39
nagyúr

ezek szerint nincs közelségérzékelő a telódban, mert akkor ha a füledhez teszed kikapcsolna a kijelző, így nem tudnád semmiképp lerakni véletlenül. szerintem az ilyen tárcsázó app-ok ezt a részt is megváltoztatják, exDialer, stb.

(#4899) fasirTTT


fasirTTT
őstag

sziasztok, van olyan progi amivel a telót gamepad ként lehet használni ? + a giro is működik benne ?

+ valami olyan módot amivel éjszakai módra lehet kapcsolni a telót, hogy csak piros tónust használ ?

(#4900) #16695808 válasza DS39 (#4898) üzenetére


#16695808
törölt tag

de van közelség érzékelő- el is sötétedik a telefon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.