Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) air válasza fasirTTT (#4899) üzenetére


air
nagyúr

Azt hiszem ez olyan.
Mintha régebben láttam volna egy másikat is, csak annak most nem jut eszembe a neve.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4902) DS39 válasza #16695808 (#4900) üzenetére


DS39
nagyúr

hát akkor nem fogja lerakni ha hozzáérsz. :)

(#4903) #40351744 válasza noxon (#4895) üzenetére


#40351744
törölt tag

Esetleg az SD Maid app-ra érdemes lenne ránézned.

Nem root-olt készüléken korlátozottak a funkciók. :)

(#4904) #16695808 válasza DS39 (#4902) üzenetére


#16695808
törölt tag

a baj csak az hogy a képernyő alatti 3 érintőgomb nem kapcsolódik ki kígy pl egyszer csak arra leszek figyelmes hogy megy a google search

(#4905) DS39 válasza #16695808 (#4904) üzenetére


DS39
nagyúr

ez szerintem nem normális működés, alap esetben kikapcsolt képernyővel a kapacitív érintőgomboknak sem szabad reagálniuk.

(#4906) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Hali
kipróbáltam ezt az alkalmazást [link] az utolsó kettő kihagyásával 2213 pontom lett az jó? vagy elmegy kategória :)

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#4907) fasirTTT válasza air (#4901) üzenetére


fasirTTT
őstag

aha ez az, de nem akar elindulni a telomon :/
na mind1 azért köszi!

(#4908) rizso válasza Narxis (#4896) üzenetére


rizso
addikt

Kösz a tippet, ránézek! :R

Camera360-nál viszont nem jött be, korábban is próbáltam...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#4909) modellmaker


modellmaker
csendes tag

A telefonon be lehet állítani a Google Play nyelvét angolra?

(#4910) chab7 válasza w333 (#4892) üzenetére


chab7
addikt

Na és én olyat honnét adjak neked? Azt sem tudom mi az - miuit sem használtam sosem, mint ahogy gyári romot sem :B

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#4911) petipetya válasza modellmaker (#4909) üzenetére


petipetya
nagyúr

:D Miért, mi a baj a fordításokkal? kép

"nincs rá lezsóidő"

(#4912) siofok


siofok
őstag

sziasztok!Nem használja valaki a dialer one tárcsázót?Feltettem próbaképp,mert gyorsabban megnyílik mint a gyári ICS-é.Csak az a gondom,hogy ha nemfogadott hívás van,akkor megnyitja mind a 2 tárcsázót.külön bekell zárnom.Próbáltam,hogy lefagyasztom rootuninstallerrel,de nemtaláltam a listában sem tárcsázó,sem telefon néven a gyárit.van vmi ötletetek?

OnePlus nord 2t

(#4913) bigrock válasza siofok (#4912) üzenetére


bigrock
addikt

A gyárit nem tudod se kitörölni, se lefagyasztani, mert az kezeli a rádiót és be van fordítva a kernelbe. Az összes alternatív dialer (EX Dialer, Dialer ONE, DW Contacts ..stb) csak egy shell, amit ráhúzol a gyári tárcsázóra és kibővíti annak a tulajdonságait.

(#4914) modellmaker válasza petipetya (#4911) üzenetére


modellmaker
csendes tag

:O

(#4915) fasirTTT válasza air (#4901) üzenetére


fasirTTT
őstag

na végülis még is csak elindult, de nem akar müködni játék közbe, nem tudom, hogy gémbe mit kellene beállítani :D

(#4916) siofok válasza bigrock (#4913) üzenetére


siofok
őstag

értem,köszönöm!

OnePlus nord 2t

(#4917) punky10 válasza siofok (#4912) üzenetére


punky10
addikt

Én ugyan az exDialert használom, de annál van a beállitásokban egy olyan menü, hogy nem fogadott hivások esetén a gyárit nyissa meg az értesitések törléséhez. Valami ilyesmit kellene keresni a dialer one-ban...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4918) atillaahun válasza modellmaker (#4888) üzenetére


atillaahun
veterán

Az a gond, hogy az csak asztali verziók között érvényes. Nálam is be van állítva, és itthon meg melós gép között szépen megtartja a jelszavakat, de Android-ra nem húzza át, hiába van a telefonon is bekapcsolva a Link. Telefonon egyébként nem is lehet neki megadni, hogy miket szinkronizáljon le, elég buta szegény. Főleg most hogy már a beépített videók se mennek vele, erősen elgondolkodtató, hogy lebaszom az Opera-t.

Ti milyen (legalább Opera sebességű) böngészőt javasolnátok JB alá beépített videók lejátszására?

[ Szerkesztve ]

(#4919) Ryle


Ryle
tag

Sziasztok!

Ismételten a szaktudásotokra hagyatkozom.

Egy hete vásároltam a Samsung Galaxy Y-nomat, és eddig nem került sor a pcre csatlakoztatás.
Mai napon megtettem ezt a dolgot, és a Samsung Kies nevű programot találtam hozzá az interneten.
Ez eddig mind szép és jó, de sajnos a Kies csatlakozásnál "meghal" vagy kifagy nem tudom minek nevezzem...de folyamatosan csak csatlakozást ír a készülékre.

Mit tudok tenni ?

A telefon írja hogy usb csatlakoztatva, de sajnos nem akarja az igazságot.

Válaszokat előre is köszönöm.

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#4920) Cyrin válasza atillaahun (#4918) üzenetére


Cyrin
addikt

próbáld ki a firefoxot, xcope browsert, én még maradtam az operánál, csak flash esetén használom ezeket

(#4921) dobolson válasza Doosa (#4872) üzenetére


dobolson
senior tag

Itt tudsz olvasgatni erről. Ez a leírás galaxy ace-hez készült. Ahogy látom s2-d van, de mintha úgy olvastam volna, hogy kb ugyanez a menete. De ne állj neki ezen leírás alapján!! Ez csak támpont. Keresd meg a pontos menetét az s2-höz, de az általam linkelt uot kitchen-es oldalon tudod majd megcsinálni. Meg ez ugye GB alatt működött így az ace-en, ICS alatt nem tudom, mi változik, lehet, hogy semmi.... Igen, root kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#4922) basaja válasza Ryle (#4919) üzenetére


basaja
senior tag

igaz Minim van,de hidd el a Kies semmit sem ér...tegyél fel Samu drivert,és már másolhatod is a dolgaidat a pc és a teló között:-)

Exdialert egy patch segítségével rá lehet venni,hogy a gyári helyett kezelje a nem fogadott hívásokat...:-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#4923) Braddock


Braddock
őstag

Sziasztok!
Palmary Weather Pro-ban ez normális?
Kép 1.
Kép 2.

Mi ez? Valami emeletes ház? :D

(#4924) pikszel válasza basaja (#4922) üzenetére


pikszel
őstag

Ha megveszed, ingyen beépülő (plugin) van ehhez...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4925) randras


randras
veterán

Helló,

ismeritek a Notification Toggle nevű programot?

Nagyon jó cucc, de létezik, hogy nem lehet megoldani, hogy a kis ikonokat scrollozni-lapozni lehessen jobbra-balra? :(((

A sorba rendezésnél van szó valami ilyesmiről, de az istennek sem tudom hogy kéne, abban sem vagyok biztos, hogy ez-e az egyáltalán... :F

(#4926) modellmaker válasza atillaahun (#4918) üzenetére


modellmaker
csendes tag

És valóan. :( Észre se vettem, a neten még nem mászkáltam arrafelé, hogy kelletek volna a jelszavaim. Do'h! És a hivatalos oldal is írja, hogy jelenleg erre nem képes. Hopsz, ez benéztem kicsit...

(#4927) rizso


rizso
addikt

mobi.mgeek.TunnyBrowser-ről mit lehet tudni?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#4928) basaja válasza pikszel (#4924) üzenetére


basaja
senior tag

hát,most már az ingyenesben is megoldható...:-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#4929) pikszel válasza rizso (#4927) üzenetére


pikszel
őstag

Dolphin Browser

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4930) rizso válasza pikszel (#4929) üzenetére


rizso
addikt

Köszi, közben rájöttem :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#4931) LonGleY


LonGleY
veterán

Milyen játékokat nyomattok? Az egyszerű vagy összetettebb logikaitól egészen a szépen megrajzolt RPG-ig érdekel minden. Nem érdekel a 3D meg a csihipuhi, arra ott van a PC-m. Eddig a HTC féle Teeter-t nyomtam végig, illetve a One touch Drawing-ot nyüstölöm (a 67. pályánál tartok :]).

(#4932) quailstorm válasza LonGleY (#4931) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#4933) #53667584 válasza LonGleY (#4931) üzenetére


#53667584
törölt tag

osmos, world of goo, spirits, edge ex

(#4934) macilacus válasza randras (#4925) üzenetére


macilacus
senior tag

Szerintem egyértelmű, de itt egy kis képi segítség, a harmadik az :DDD

legalábbis ha jól értettem mi a kérdésed :F

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#4935) LonGleY válasza #53667584 (#4933) üzenetére


LonGleY
veterán

quailstorm, nxferenc: Ezek közül az Osmo-t és a World of Goo-t ismerem PC-ről, végigjátszottam őket, a két egyik legkedvesebb játék számomra, pont ilyesmikre gondoltam! Mondjuk a Goo-t nem játszanám mobilon, ahhoz az sztm kicsi, az Osmos meg harmadjára unalmas lenne. Köszi, meglesem a többit!

[ Szerkesztve ]

(#4936) randras válasza macilacus (#4934) üzenetére


randras
veterán

Nem. Scrollozni szeretném őket, mert sok van. A videó review szerint scrollozató, meg ő több sort is ki tud rakni. Érdekes, mert nekem nincs ilyen feature AOSP ROM-on, pedig még a gyári ROM-on rémlik, hogy volt. :Y

szerk.: Nnna, a második sorra rájöttem, de scrollozni még mindig nem lehet. :F

[ Szerkesztve ]

(#4937) Syd69 válasza Braddock (#4923) üzenetére


Syd69
aktív tag

Meglepetés :DD

Alma

(#4938) air válasza fasirTTT (#4915) üzenetére


air
nagyúr

Bocsi, sajna nem tudok segíteni. Sosem próbáltam, csak találtam.

(#4936) randras:
Scroll-ozni nem lehet, csak 2 sorba lehet rakni őket.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4939) punky10 válasza macilacus (#4934) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem nem erre gondolt... Itt csak a sorrendet állotod be az értesitési sávban megjelenő ikonok között. Randras inkább ugy szeretné, mint pl a Go vagy s ProLauncher dock-ja. Tehát pl 5 helyre betesz 9 ikont, és jobbra-balra huzva láthatod mind a 9-et ugy, hogy egyszerre mindig csak 5 van a kijelzőn.
Ez nem megy, legalábbis én sem találtam még rá...

szerk. :megelőzött... De ezek szerint jol értettem...

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4940) Braddock válasza Syd69 (#4937) üzenetére


Braddock
őstag

:DD Letöltöttem a sima Palmary-t is, de ott jó, mert kitettem widgetnek egymás alá a Pro-t és a Free-t, az egyiken hold a másikon ez a rácsháló. Gondolom az a háttér, amire ráillesztik a szép időjárás-képeket. Megvettem, de már bánom. Az alapban Foreca van és jók az ikonok, a Pro-ban meg ilyen vacak. Ne vegyétek meg.

(#4941) LonGleY válasza LonGleY (#4935) üzenetére


LonGleY
veterán

A Cogs-ot megtaláltam PC-re, a tower defense játék nem mozgat, az Edge-re majd rámegyek.

Ennyi a jó játék Androidra?

[ Szerkesztve ]

(#4942) #53667584 válasza LonGleY (#4941) üzenetére


#53667584
törölt tag

Doodle Jump, Blow up, Cut the rope, Sprinkle, TileStorm

(#4943) randras válasza air (#4938) üzenetére


randras
veterán

+punky10: Köszi! Szar ez a program, össz-vissza villog mindkét sor, ha lenyomok valamit. :( :(((

(#4944) air válasza randras (#4943) üzenetére


air
nagyúr

Próbálj egy restartot. Eleinte nekem is szórakozott. Restart segített.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4945) LonGleY válasza #53667584 (#4942) üzenetére


LonGleY
veterán

Köszi! Ezek közül a Cut the rope tetszik, a többi vagy borzasztó vagy sem, majd kiderül a free változatokból. :]

(#4946) agoka07


agoka07
senior tag

Sziasztok. Létezik olyan program ami képes az allapotjelző ikonokat (wifi, aku,jel..) ki cserélni? A ROM Toolboxot próbáltam, de az akku ikonját nem telepítette.

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#4949) punky10 válasza agoka07 (#4948) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem inkább tripla... :DDD

4943 Randras:probálgasd, nálam nincs probléma. Nagyon szeretem, felül kapcsolok, alul progik... egyszerű, de jo kis app.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4950) dokee78


dokee78
félisten

Van aki használ Chrome böngészőt SD-re áthelyezve?
Mert ugy widgettel rendelkező appot nem tanácsos áthelyezni.
Viszont a widgetét nem használom,tehát kérdésem van-e müködési zavar,ha SD-ről fut?

Ugyanis a gyári Böngésző sajnos nem szinkronizálja le az asztali Chrome könyvjelzőit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.