Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) stefi68 válasza atillaahun (#4345) üzenetére


stefi68
addikt

Amit én kerestem neked abban van ingyenes is: IntelliCover
Csak kikapcsolásra van egy rakat ingyenes: Proximity Autolock, Proximity Lock, Ocket Locker, Proximity Screen Locker Beta,...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#4352) noxon


noxon
őstag

Hello!

Van olyan képkeret widget mint a beépitett gyári? Ami váltogatja a képeket, mert a gyári ezt mindig elfelejti egy idő után...

We live in a simulated world...

(#4353) olivera88


olivera88
veterán

Van olyan app h Rootexplorer? Valaki említette, de nem találok ilyent. :(

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#4354) TazLeacher válasza olivera88 (#4353) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

[link]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4355) Oldman2 válasza olivera88 (#4353) üzenetére


Oldman2
veterán

(#4356) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Helló!

Tudna valaki segíteni a call meterben?
A telenoros smart tarifa 2-t szeretném használni rajta, de igazából nem tudom hogy állítsam be, hogy számolja a hálózaton belüli, és hálózaton kívüli hívásokat.

(#4357) n000rbi válasza jopjop (#4346) üzenetére


n000rbi
senior tag

(#4358) #40351744 válasza jopjop (#4346) üzenetére


#40351744
törölt tag

Any Video Converter, én ezt használom.

(#4359) Speeedfire válasza #16695808 (#4318) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

MixZing, az egyik legjobb program.

Más: Meg lehet valahogy tudni, hogy melyik program használja a wifit? Úgy néz ki minden okés már, csak a wifi nem nagyon szeret aludni. :D
Ellenben semmi sem kelti fel feleslegesen a rendszert.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4360) tomy86 válasza zoleeno1 (#4347) üzenetére


tomy86
addikt

Sajnálom. Nálam Xperia Rayen tökéletes és láttam, hogy S3-on is működik, így bíztam benne ,hogy S2-n is jó lesz.

(#4361) fatal` válasza olivera88 (#4353) üzenetére


fatal`
titán

Nem értem mihez kell az, fizetős és jó drága. Szinte az összes fájlkezelő kezeli a rootot, tcmd, es file explorer biztosan.

(#4362) Narxis válasza fatal` (#4361) üzenetére


Narxis
nagyúr

Beleégett a köztudatba, olyan mint PC-n a TC. Ez volt az első legjobb fájlkezelő droidon asszem. Én se nagyon használom már, ez váltotta le nálam: Link

Thanos was right.

(#4363) olivera88 válasza TazLeacher (#4354) üzenetére


olivera88
veterán

Köszi, Oldman2 neked is.

Hunfatal: A touchpal bevitelt törlésére, azt mondtak az törli. A root uninstaller [link]nem akarta törölni.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#4364) dokee78


dokee78
félisten

Ebben tud segíteni Foldersync-et használó tag?

(#4365) fatal` válasza Narxis (#4362) üzenetére


fatal`
titán

Én TC-zek droidon is. :)

(#4366) Narxis válasza fatal` (#4365) üzenetére


Narxis
nagyúr

Havonta egyszer én is, azzal rendezgetem a zenéim. :)

Thanos was right.

(#4367) air válasza dokee78 (#4364) üzenetére


air
nagyúr

Ezt hogy érted? A PC-n lévő mappát szinkronizálja a felhőbe a telefonodon futó app?
Ehhez szerintem valamelyik felhős szolgáltatás PC-s szinkronizáló kliense kell.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4368) cselt válasza dokee78 (#4364) üzenetére


cselt
senior tag

Teló és PC közötti felhőszolgáltatás nélküli szinkronizálásra és a Sync Me appot találtam egy kis keresgélés után. Az ingyenes verzió nem tud pár extra funkciót, de használható. Hasznos kis app.

(#4369) xSide válasza dokee78 (#4289) üzenetére


xSide
őstag

A kapcsolódás sikerült alapból?
Ezt én egyszer próbáltam, akkor nem jött össze és nem volt időm t★k★lni vele...

Fancy widget ébresztgetésre ajánlom a frissítést úgy beállitani, csak akkor történjen mikor a kijelző aktív:)
Auto fresh ki!

[ Szerkesztve ]

(#4370) S e t h válasza atillaahun (#4345) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én már 3-4 -et kipróbáltam, de ez jött be a legjobban.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#4371) air válasza S e t h (#4370) üzenetére


air
nagyúr

Ennél a proginál van a kedvenc mondatom: "Soha ne nyomja meg, hogy a hatalom gombot." :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4372) eastsider válasza air (#4371) üzenetére


eastsider
nagyúr

lehetővé teszi a gyors és hatékony hozzáférést biztosít a telefon vagy tabletta. :Y

(#4373) fatal` válasza air (#4371) üzenetére


fatal`
titán

lol :DDD

Át kellett váltanom angolra a webes playt, hogy értsem mi az eredeti mondat :D

(#4374) ABal válasza S e t h (#4370) üzenetére


ABal
őstag

Ennek a leírásában az szerepel, hogy sötét színű tokkal nem működik helyesen. Erről mi a tapasztalatod vagy világosat használsz?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#4375) kkp900


kkp900
senior tag

Nekem az lenne a kérdésem,hogy ha megvettem egy programot (swox mariskat ) akkor azt ,hogy tudom majd tovább vinni egy másik telefonra,vagy bármilyen más programot amit megveszek???Ha el akarom adni a telómat. pld.... :N

[ Szerkesztve ]

(#4376) tomy86 válasza kkp900 (#4375) üzenetére


tomy86
addikt

A megvásárolt programok a google fiókodhoz kötődnek, nem a telefonhoz. Tehát nem kell újra megvenni telefoncsere esetén.

(#4377) fatal` válasza kkp900 (#4375) üzenetére


fatal`
titán

Ugyanavval a google accounttal lépsz be és kész. Ha kompatibilis az új eszközzel, akkor fel tudod telepíteni.

(#4378) #25276416 válasza fatal` (#4377) üzenetére


#25276416
törölt tag

Sziasztok!

Ha meg szeretnék vásárolni egy programot, akkor az csak bankkártyával lehetséges?
Mert ha lehetne, h a sim-egyenlegből vonja le, akkor simán vennék, viszont a bankkártyaadataimat nem merem megadni :(

[ Szerkesztve ]

(#4379) Syd69 válasza #25276416 (#4378) üzenetére


Syd69
aktív tag

igen!

Sokan vásárolgatunk így...

Alma

(#4380) ncc1701 válasza #25276416 (#4378) üzenetére


ncc1701
veterán

Kb minden banknál van vmi virtuális bankszámlaszám, vagy mi a tök. Átutalsz rá annyi zsetont, amennyi kell, és azt adod meg a gúglinak. Én is ezt csináltam, szerintem nem egészséges hagyni, h más vonogasson le a számláról pénzt...

(#4381) #16695808 válasza ncc1701 (#4380) üzenetére


#16695808
törölt tag

+1

(#4382) kutga válasza ncc1701 (#4380) üzenetére


kutga
nagyúr

+1

Nekem is ilyen van, nagy előnye hogy csak akkor kell rá pénzt utalni és csak annyit, amennyit éppen vásárolsz, így nem érhet meglepetés.

Let the Zone take me if I am.

(#4383) petipetya válasza kutga (#4382) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szintén.

"nincs rá lezsóidő"

(#4384) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék telepíteni Androidra valami "Office-csomagot", amivel meg tudom nyitni az Office fájlokat. Elsősorban a doc és docx lenne a legfontosabb. Gyorslapozás mindenképpen legyen a programban.
Tudtok valamit ajánlani?
Köszi!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#4385) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!

Az egyik haveromnak van egy android 2.1 telefonja, és a google market nem veszi be a mail címét. Tehát nem tud bejelentkezni. Mi miatt lehet ez? Mit lehet ezzel csinálni?

(#4386) dReFiX


dReFiX
senior tag

Hol lehet megnézni milyen programokat vásároltunk meg eddig, mert csak olyat találtam amit eddig telepítettünk ? :F

(#4387) kutga válasza dReFiX (#4386) üzenetére


kutga
nagyúr

Lépje be a Play áruházban számítógépen:

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#4388) S e t h válasza air (#4371) üzenetére


S e t h
nagyúr

:D

ABal

Nem tudom mire gondoltak, fekete tokom van, én kilőttem azt, hogy magától kikapcsoljon, ami mondjuk hülyeség volt részemről, mert screen offal kilövöm, de elvileg akkor be kellene kapcsolnia amikor csúsztatom a tokba, de ezt még nem ellenőriztem vissza.
Az viszont biztos, hogy amikor húzom elő a fekete tokból, akkor azonnal bekapcsol, tehát a szenzor érzékeli amint a tokból kiveszem és nem a kezem van a szenzor előtt.
Nálam csak az a probléma jelentkezett ,hogy ha huzamosabb ideig áll a telefon, pl. éjszaka, akkor reggel nem akar működni, csak ha újra ki és bekapcsolom a programot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#4389) sharkybacsi válasza kutga (#4387) üzenetére


sharkybacsi
tag

Ez így nem mutatja.

Két lehetséges megoldás:
http://www.androidpolice.com/2012/07/20/see-all-your-purchased-apps-in-one-place-with-the-legacy-play-store/
vagy
https://wallet.google.com

(#4390) ncc1701 válasza S e t h (#4388) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha ez segít, akkor nekem plö semmit nem csinál a progi. Kb 1x sikerült elérnem azt, h ha kiveszem a tokból, akkor menjen a képernyő... Uninstall.

(#4391) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok! A LauncherPro-ban a menü hátterét meg lehet valahogy változtatni, hogy ne fekete legyen? Akár egyedi háttérkép, akár átlátszóság szerint?

(#4392) ABal válasza S e t h (#4388) üzenetére


ABal
őstag

Köszi!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#4393) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok

Tudnátok nekem ajánlani egy olyan programot amivel figyelemmel követhetnéma telefonszámlámat?
Tmobilos vagyok és sajnos ebben a díjcsomagban nincs mód hogy lássam hol járok így nemtudom hogy a havi 3000ft-om lebeszéltem-e vagy éppen ahgyom elveszni? vagy már rég 15000nél járok?

Emelett család barátunk is van így nemlenne rossz ha lehetne a progiban kivételeket megadni ahova ne számolja a hívást.

SMS és hívás díjak kézi megadásával lenne ideális.

Köszönöm előre is

(#4394) tomy86 válasza Songo (#4393) üzenetére


tomy86
addikt

Call Meter 3G. Több tarifacsomaghoz is találsz beállításokat, akár ebben a topikban is.

(#4395) dashed válasza nOvOp (#4391) üzenetére


dashed
senior tag

App menu? Nem lehet. Dock hatteret lehet illetve nyilvan a fo kepernyok hatteret.

(#4396) LonGleY


LonGleY
veterán

Hali!

Pár kérdés / HTC One V-m van (4.0.3). Írjatok, ha
tudtok valamelyikre válaszolni, ajánlatot tenni! Érdekel
mindenféle vélemény, többetek részéről is. Köszi!

1. Milyen menedzser progit ajánlanátok win7 alá? Az SMS írás lenne érdekes gépen keresztül, a telefonkönyvet amúgy is a gmail fiókomban berhelem. Az újabb HTC-khez való HTC Sync Manager elvileg csak a média tartalmakat toszogatja, amire nekem nincs szükségem. A MyPhoneExplorer lehetne még alternatíva (elvileg, hisz egy ideje Android kompatibilis), de azt még nem próbáltam.

2. Milyen egyszerű appok vannak jegyzetelésre? Olyan megoldás kéne, ami szinkronizál valahogyan neten keresztül. Dropbox van, elég lenne egy TXT készüléken történő szerkesztése is (ezt pl. mivel?), csak még nincs memóriakártyám, ezért ez a megoldás még nem használható. A Simplenote-nak van Androidos és win-es kliense is, azt ismeritek? Még nem mentem rá, csak a win-es ResophNotes-ot ismerem.

3. Milyen játékokat nyomattok? Nem érdekel a 3D meg a csihipuhi, arra ott van a PC-m. Az egyszerű vagy összetettebb logikaitól egészen a szépen megrajzolt RPG-ig érdekel minden. Eddig a HTC féle Teeter-t nyomtam végig, illetve a One touch Drawing-ot nyüstölöm (a 67. pályánál tartok :]).

[ Szerkesztve ]

(#4398) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Még egyszer megkérdezem hátha most tud valaki választ adni.

Létezik e olyan alkalmazás, ha elfordítom a telefont fekvő módba nem zárja le a képernyőt. Jól jönne böngészésnél kép nézegetésnél stp.....

[ Szerkesztve ]

HAJRÁ VIDI !!

(#4399) cris78


cris78
őstag

Sziasztok!
Van olyan program amivel megtudom nézni, hogy egy wifis routerre milyen eszközök vannak kapcsolódva?

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#4400) Oldman2 válasza sharkybacsi (#4389) üzenetére


Oldman2
veterán

A harmadik megoldás, a Play-en alul:
Saját rendelések és beállítások (angolul My Orders & Settings).

Ugyan itt is megjelenik minden (az ingyenesek is), de azt is láthatod hogy mit mikor és mennyiért vásároltál meg!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.